Jak se dívat na VLASTNÍ televizní pořad „Cíle lásky“ online bez kabelu

Milostné cíle na VLASTNÍ

VLASTNÍ

tenisový krok

Síť VLASTNÍ spouští novou reality show v sobotu 7. března ve 21 hodin. ET/PT, když debutuje Cíle lásky (stylizováno sítí jako #LoveGoals ), reality terapeutická show, která představuje pět párů celebrit.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte VLASTNÍ, můžete sledovat Cíle lásky online na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

OWN je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Cíle lásky žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

OWN je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

dlouhý tenis a tenis na trávě

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Cíle lásky žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.


Náhled #LoveGoalsHrát si

První pohled: „Cíle lásky“ | Cíle lásky | Síť Oprah Winfrey Podívejte se na novou VLASTNÍ vztahovou sérii „Love Goals“, která představuje pět celebritních párů a licencovaného terapeuta pod jednou střechou naplněnou dramatem. Nenechte si ujít premiéru série v sobotu 7. března v 9/8c. Najděte VLASTNÍ v televizi na oprah.com/FindOWN #OWNTV #oprahwinfreyshow #LoveGoals REGISTRACE: bit.ly/1vqD1PN Stáhněte si aplikaci Watch OWN App: bit.ly/2hr1nX2 O VLASTNÍ: Oprah… 2020-02-04T21: 18: 27.000Z

Spirit, licencovaný profesionální poradce a proslulý rodinný a vztahový terapeut v Atlantě ve státě Georgia, je hostitelem Cíle lásky . Poradí pět celebritních párů, které se potýkají s různými způsoby, ale všechny chtějí, aby jejich vztahy fungovaly.

Intenzivní terapeutická relace bude probíhat po dobu dvou týdnů a podle tiskové zprávy bude zahrnovat cvičení zaměřená na náhled a speciální hosty. Slavné páry doufají, že vyjdou na druhou stranu dvou týdnů po vyřešení svých nejnáročnějších problémů.

Páry, které se účastní zahajovací sezóny Cíle lásky zahrnout:

kolik profesionálních tenistů na světě
  • Benzino a Althea Heart, jejichž bouřlivý a sporný vztah je fanouškům dobře znám z jejich hlavních rolí v Love & Hip Hop: Atlanta
  • Bývalý přijímač a rapper NFL Dwayne Money Bowe a Theresa Bowe, kteří jsou spolu 11 let a vzali se v roce 2018
  • Herečka a bývalá Basketbalové manželky hvězda Sundy Carter a Breyon Williams
  • Bývalý člen skupiny Salt-N-Pepa Dee Dee Spinderella Roper a komik Quenton Q Coleman
  • Rapper/herec/kuchař a producent Coolio a jeho snoubenka Mimi Ivey
Hrát si

Seznamte se s páry celebrit z „cílů lásky“ | Cíle lásky | Síť Oprah Winfrey Seznamte se s páry celebrit, které jsou ochotné udělat cokoli, aby se jejich láska a jejich životy vrátily na správnou cestu. Najděte VLASTNÍ v televizi na oprah.com/FindOWN #OWNTV #oprahwinfreyshow #LoveGoals REGISTRACE: bit.ly/1vqD1PN Stáhněte si aplikaci Watch OWN: bit.ly/2hr1nX2 O VLASTNÍ: Oprah Winfrey Network je první a jedinou sítí pojmenovanou pro, a inspirováno jediným… 2020-03-03T01: 59: 57 000Z

Spirit doufá, že prostřednictvím svých sezení a cvičení dokáže posílit páry dovednostmi, nástroji a informacemi nezbytnými pro rozvoj, udržení a maximalizaci zdravých a intimních vztahů.

Cílem je, abyste se stali skutečnými sami se sebou a se svým vztahem, říká Duch párům v náhledovém videu a dodává: Když vám váš partner řekne, jak se cítí, nemůžete se rozhodnout, že nemají právo cítit se tak.

Mezi její další programy patří FOX’s Denní linka pomoci a Mluvit s duchem na rádiu XM/Sirius. Pravidelně také vystupuje na HLN, Dr. Drew: Na zavolání , Show Billa Cunninghama a Ranní show Rickey Smiley .

#Láska cíle bude vzrušujícím přírůstkem do sestavy sobotní noci sítě soustředěné kolem lásky a manželství, uvedla prezidentka VLASTNÍ Tina Perryová v prohlášení. Léčebný přístup společnosti Spirit k nápravě a posilování vztahů v této nové týdenní sérii bude skvělou televizí.

Cíle lásky vysílá v sobotu večer v 9 hodin ET/PT na VLASTNÍ.


Populární Problémy

- SATIRE - Kdo je tedy Alexandr Dolgopolov? KDO JE TENHLE CHLAP? Proč jsem o něm nevěděl ani neslyšel? Je Ukrajinec, co říkáte? Říkáte, že Ukrajinci hrají tenis? Nejsou Ukrajinci Rusové? Mluví jazykem, že? Ale promluvte si se mnou znovu o tom chlapíkovi. Jak se opovažuje hrát spoil-sport?

Novak Djokovic a Rafael Nadal se v neděli setkají v masivním finále French Open. Zde je návod, jak sledovat zápas na vašem Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak vyrobit gyroskopické maso. Gyros je tradiční řecké jídlo, které se skládá z mletého masa (obvykle obsahujícího jehněčího), pita chleba, salátu, rajčat, cibule a omáčky tzatziki. Obvykle se používá v rotisserie, ale ne každý ji vlastní. Tento...

Jak rozpoznat příznaky spánkové apnoe. Výzkum naznačuje, že spánková apnoe obvykle způsobuje chrápání a zanechává pocit únavy i po celonočním spánku. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/sleep-apnea/symptoms-causes/s ...