Živý stream Independence Bowl 2018: Jak se dívat na Temple vs DukeGetty The Temple Owls budou hrát Duke Blue Devils v Independence Bowl.Chrámové sovy se ve čtvrtek setkají s Duke Blue Devils v Independence Bowl v Shreveportu v Louisianě.Začátek hry je naplánován na 13:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled mísy nezávislosti 2018

Po otevření sezóny 2-3 sovy skončily v běhu 6-1, který zahrnoval vítězství nad č. 20 Cincinnati. Pravidelnou sezónu uzavřeli 57–7 omámením Connecticutu.

Šířka hřiště Isaiah Wright spěchala 18 yardů na první skóre dne.

Dříve jsem hrál UConn, nikdy jsem opravdu nedělal to, co jsem cítil, jako bych měl, řekl Wright po vítězství podle Associated Press . Při vstupu do této hry jsem se jen chtěl ujistit, že se necítím stejně, jako jsem se cítil předtím.

Při dalším držení Temple vrátil Wright výkop 99 yardů k dalšímu přistání.

Je velmi dynamický, říkají sovy běžící zpět Ryquell Armstead, podle Shreveport Times . Speciální týmy prošly ve školním fotbale dlouhou cestu - spousta lidí tomu nerozumí. Když začínáte jízdy na dvacítce a musíte pracovat 80 yardů po poli, je těžké skórovat. Díky muži, jako je Isaiah Wright, který vás může dostat na 40, na 50, plus 40, to usnadňuje práci quarterbackovi, běhu zpět a ofenzivnímu koordinátorovi.

Dny po vítězství najala Georgia Tech jako hlavního trenéra Yellow Jackets hlavního trenéra Temple Geoffa Collinse. Asistent Ed Foley bude sloužit jako prozatímní hlavní trenér v Independence Bowl.

Collins je čtvrtým hlavním trenérem Temple, který odešel na koncert Power 5.

I když je vždy těžké přijít o hlavního trenéra, je to důkaz toho, co jsme v Temple vybudovali prostřednictvím našich studentů, našich fanoušků, našich absolventů a našich dárců, že můžeme i nadále dosahovat úspěchů, řekl atletický ředitel Temple Patrick Kraft. prohlášení, za AP . Máme univerzitu světové třídy, silný podpůrný personál, vynikající zázemí, vášnivé příznivce a velmi zdravou kulturu a jsem přesvědčen, že o naši práci bude opět velký zájem.

Sovy vyhrály, aniž by začínal rozehrávač Anthony Russo, který byl venku se zraněnou rukou. Zdá se, že bude připraven jít na hru na míse.

Bude čelit obraně vévody, která za celou sezónu zaznamenala pouze tři zachycení. Blue Devils (7-5) prohráli své poslední dva zápasy základní části kombinovaným skóre 94-13.

Při své poslední ztrátě otočili míč čtyřikrát, což byla porážka 59: 7 v rukou Wake Forest. Junior quarterback Daniel Jones absolvoval 17 z 36 přihrávek na 145 yardů, přistání a trsátko.

Nevím, jestli jsme opravdu měli stejnou intenzitu, stejný oheň, se kterým jsme hráli celou sezónu, a myslím, že nás to přimělo bojovat, řekl Jones podle Associated Press . Urážlivě jsme se nemohli dostat do rytmu. Obraty nás dostaly do špatných pozic. Prostě těžký den.


Populární Problémy

Čtrnáctý nasazený Chorvat Marin Čilič porazil 10. nasazeného Japonce Kei Nishikoriho 6: 3, 6: 3, 6: 3, aby zde získal titul US Open 2014. Pro pětadvacetiletého Chorvata to byl první grandslamový titul.

Goran Ivanisevic věří, že rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Roland Garros kvůli fyzickým problémům bylo „chytrým tahem“.

Bakerova cysta (také známá jako popliteální cysta) je tekutinou naplněný vak (cysta) za kolenem, který způsobuje napětí, bolest nebo ztuhlost kolena, které se mohou zhoršit při pohybu nohou kolem nebo při fyzických aktivitách. Hromadění ...

Vedoucí NBA Bucks míří do Philly na vánoční střet proti 76ers. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.