Jak být někým jiným

Každý přemýšlí o tom, jaké by to bylo být někým jiným. To platí zejména v případě, že v tuto chvíli nejste spokojeni s tím, kdo jste, nebo jste se svým životem spokojeni. Jsme zvyklí nosit různé tváře a chovat se specifickým způsobem, aby vyhovoval situaci - například v práci, na fotbalovém zápase, na večer s přáteli nebo při rodinné aktivitě. Abychom dočasně nahlédli do jiného života a odpočinuli si od toho svého, sledujeme filmy nebo televizi, hrajeme hry a čteme. Většině lidí stačí občasný útěk od toho, kdo jsme. Ve skutečnosti se však možná budete chtít stát někým jiným. Zde je návod, jak to udělat.

Část 1 ze 3: Zkoumání někoho jiného

 1. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 1

  1 Analyzujte, proč chcete být někým jiným. Zeptejte se sami sebe, jaké jsou důvody vaší touhy změnit se. Zapište si důvody, které vás napadly. Tímto způsobem můžete odhalit kořen vašeho problému. Jakmile víte, odkud pochází přání být někým jiným, můžete vyřešit zdroj problému.
  • Nezakládejte svou potřebu stát se někým jiným z několika izolovaných událostí. Výzvy a nežádoucí okolnosti se každému z nás občas stanou. Všichni děláme chyby a snažíme se z nich také pravidelně učit.
  • Pokud existuje jasný a opakující se vzorec vašich zkušeností nebo vztahů, který poskytuje vodítka k tomu, kde byste se mohli zlepšit, použijte tyto informace ve svůj prospěch. Podívejte se, kde se rozpadly vztahy nebo za co jste byli kritizováni.


 2. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 2

  2 Zeptejte se sami sebe, co chcete změnit. Podívali jste se na to, co se kolem vás děje, díky čemuž chcete být někým jiným; musíte také vzít v úvahu své osobní pocity. Pokud vám některé věci vadí, zjistěte, jaké to jsou a jak je můžete zlepšit.
  • Pokud se sebou nejste spokojeni, zjistěte proč. Máte nadváhu? Máte nervózní povahu? Neorganizovaný?
  • Pokud vás jen nudí to, jak se věci mají a chcete změnu, zamyslete se nad tím, s čím přesně nejste spokojeni. Je to váš vztah? Vaším úkolem? Váš dům nebo auto? Počasí? Zaměřte se na oblast, kterou chcete změnit.
 3. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 3

  3 Zaměřte se na způsoby, jak se zlepšit. Víte, co je třeba změnit, abyste mohli být tím, kým chcete. Nyní musíte vymyslet způsoby, jak problém vyřešit nebo zlepšit.
  • Pokud potřebuješ zhubnout cítit se zdravý a šťastný, pak se na to soustředit. Začněte chodit do posilovny, snížit příjem tuků a sacharidů a zapojte se do sociální skupiny pro podporu.
  • Pokud trpíte úzkost , pak vyhledejte pomoc odborníka, praxe rozjímání a využijte příležitosti k procvičování bytí asertivní .
  • Pokud vás už unavují lidé, kteří vás označují za nudné, udělejte něco jako dobrodružství nebe potápění , horolezectví , plachtění nebo se naučit pilotovat letadlo .
  • Pokud nejste se svým romantickým partnerem spokojeni, udělejte společně něco nového, najděte způsoby, jak se spojit a vážit si jeden druhého , jděte do poradny nebo zvažte pokračování.
  • Pokud je vám špatně z práce, získejte nový nebo vrať se do školy naučit se nové dovednosti, abyste mohli získat práci svých snů a vydělat si dům a auto, které chcete. Odejděte, pokud nejste spokojeni s tím, kde jste, protože příliš prší nebo je příliš zima.
 4. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 4

  4 Zjistěte, koho chcete emulovat. Máš docela dobrou představu, čím bys nechtěl být. Nyní je na čase se zamyslet nad tím, jaký život chcete a jakým člověkem chcete být. Zamyslete se nad chováním, přesvědčením a hodnotami těch, které obdivujete, abyste se naučili být úspěšní ve všech oblastech svého života.
  • Pravděpodobně někoho obdivujete - postavu z filmu nebo knihy, celebritu, sportovní postavu, člena rodiny nebo nositele Nobelovy ceny míru. Chcete být jako vaše oblíbená televizní postava? Nebo jako vaše přítelkyně nebo přítel? Jakmile zúžíte, kým chcete být, můžete začít rozvíjet povahové vlastnosti pro sebezdokonalování na základě jejich příkladu. Pokud můžete, trávte s nimi více času, abyste získali skutečný pocit, jací jsou.
  • Vyberte si dobré osobní vlastnosti, díky kterým bude váš život lepší, ne horší. Skončení ve vězení nebo vyhnání lidí ve vašem životě, na kterých záleží, vám nepomůže cítit se lépe. Pokud se změníte, ujistěte se, že rozvíjíte osobnostní rysy, které zvyšují vaše šance být oblíbený. Možná budete chtít být víc zajímavý , soucitný , nebo okouzlující , například.
 5. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 5

  5 Zajistěte, aby rysy, které chcete rozvíjet, byly udržitelné. Musíte být schopni udržet tyto dobré vlastnosti dlouhodobě, dokud se nestanou součástí toho, kým jste. Lhát lidem o tom, co můžete udělat nebo kdo jste, není nejlepší cesta. Lidé vám nebudou věřit, když nakonec uvidí pravdu, takže je nejlepší jim to říct hned. Budete -li zůstat věrní sami sobě, budete se také cítit pohodlněji sami se sebou i kolem ostatních.
  • Nechovejte se jako bohatý člověk, když máte v kapse jen pár dolarů a nemůžete si dovolit večeři pro dva, natož tu dovolenou na Havaji.
  • Nepředstírejte, že víte o autech, abyste dostali rande a náhodou skončíte na kraji silnice s prasklou pneumatikou, kterou nevíte, jak vyměnit.
  • Stejně tak se naučte hrát na hudební nástroj nebo kuchař než se pokusíte někoho zaujmout svým know-how.
 6. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 6

  6 Prozkoumejte vše o postavě, kterou obdivujete. Stát se někým jiným, než kým jste právě teď, vyžaduje znalosti, odhodlání a praxi. Je to snazší, pokud máte příklad, ke kterému se musíte dopracovat. Budete muset provést seriózní vyšetřování, abyste odhalili stopy, které vás naučí, jak být podobní.
  • Přečtěte si autobiografie, biografie, příběhy a články o osobě, kterou obdivujete, nebo od ní. Podívejte se také na fanouškovské a osobní webové stránky.
  • Sledujte je na videu a věnujte pozornost vlastnostem, které chcete převzít, jako je vzhled a styl, jak komunikují a komunikují, jak se chovají pod tlakem a jak se jeví ostatním. Jsou sebevědomí, uctiví, přátelští, pozitivní, soucitní nebo silní?
  • Zkuste se seznámit s člověkem, který vás inspiruje. Pokud můžete chatovat s osobou, se kterou chcete být na akci, konferenci nebo jiném místě, ještě lépe. Pokuste se zjistit, kdo ve skutečnosti jsou, jak se dostali tam, kde jsou, a zda by mohli mít nějakou radu.
  reklama

Část 2 ze 3: Stát se někým jiným

 1. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 7

  1 Stanovte si cíle . Musíte vědět, co chcete a jak se tam dostat. Chcete provést změny, abyste se v tuto chvíli stali někým jiným, než jste vy.
  • Abyste dosáhli cíle, musíte nejprve zjistit, kam přesně se snažíte dostat a jaký musí být konečný výsledek. Například chcete být sebevědomější jako vaše oblíbená sportovní hráčka. Chcete být skvělí v tenise, basketbalu, fotbale nebo soutěžit na olympiádě.
  • Cíl není jen to, co chcete, ale něco, na čem jste ochotni pracovat. Musíte si položit otázku, zda můžete dosáhnout konečného cíle. Jste ochotni cvičit, budovat svaly, cvičit každý den? To vám řekne, jak moc něco chcete.
  • Nenechte se připravit na selhání. I když existuje mnoho nástrojů, které mohou pomoci, například motivační knihy a podpůrné skupiny, jste jediní, kdo vás může změnit. Neexistuje žádná kouzelná pilulka - bude to vyžadovat práci a odhodlání.
 2. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 8

  2 Začněte s nejjednoduššími změnami. Stát se někým jiným je velká transformace. Nejprve se budete chtít zaměřit na vlastnosti a chování, které můžete s minimem práce upravit, abyste nebyli zahlceni. Jakmile si zvyknete na přijímání nových charakteristik, můžete přejít k obtížnějším změnám, jejichž zvládnutí zabere nejvíce času a energie.
  • Změna vzhledu je obvykle mnohem snazší než změna let naučených návyků. Může to také vést dlouhou cestu k tomu, abyste se cítili dostatečně odlišní, aby vás to motivovalo ke změně dalších faktorů.
  • Změny, které přicházejí přirozeněji, budou snazší. Pokud jste například byli vždy zdvořilí, pak vyjít ze své cesty, abyste byli mimořádně zdvořilí, nevyžaduje tolik úsilí. Pokud se rádi smějete a smějete, pak bude pamatovat si, že se budete usmívat co nejvíce po celý den, bude pravděpodobně docela snadné.
  • Přijměte výzvu. Některé věci může být velmi obtížné překonat. Pokud jste například nesmělí lidé, kteří se drží pro sebe, může být mávání a říkání „ahoj“ cizím lidem nejprve nepříjemné.
  • Vězte, že s každou výzvou, kterou přijmete a úspěšně splníte, budete blíž tomu, abyste se stali tím, kým chcete být.
 3. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 9

  3 Změňte svůj styl. To, jak se prezentujeme vnějšímu světu, diktuje nejen první dojmy, ale často i to, jak nás vnímají a jak s nimi zacházejí. Pokud chcete vyniknout, noste oblečení, barvy nebo účesy, díky kterým budete vypadat jinak než ostatní lidé.
  • Pokud chcete být vnímáni určitým způsobem, například jako bohatí nebo profesionálové, oblékněte se a podívejte se na část. Pokud chcete být vnímáni jako odpočatí a na zemi, možná se budete chtít obléknout.
  • Pokud normálně nosíte brýle, máte dlouhé hnědé vlasy a nenalíčíte se, přemýšlejte o tom, jak byste mohla svůj vzhled aktualizovat. Ostříhejte si vlasy do funky, krátkého stylu a obarvěte je výraznou barvou, jako je červená, fialová, blond nebo tmavě černá. Získejte kontakty nebo si vyzvedněte elegantní rámečky.
  • Vyzvedněte si pár průvodců o kreativních způsobech líčení a procvičování různých vzhledů.
  • Koupit nové oblečení. Zamyslete se nad tím, co by nová postava, kterou jste se rozhodli stát, chtěla nosit. Vyberte si lichotivé možnosti a noste to, co se vám líbí. Pravděpodobně chcete, aby váš vzhled ladil s pozitivními novými atributy, na kterých pracujete.
 4. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 10

  4 Věnujte pozornost tomu, jak se prezentujete. Získáváme dojmy o lidech nejen z jejich oblečení nebo účesu. Vidíme, jak se pohybují, jejich gesta a mimiku, a na základě toho si o nich vytvářejí názory.
  • Sledujte, jak se pohybujete. Způsob, jakým se člověk pohybuje, může mít obrovský dopad na to, jak jej ostatní vnímají. Pohybujte se s jistotou a rozvahou.
  • Oblečte si oblečení a boty, které budete na veřejnosti nosit. Procvičujte si chůzi na vysokých podpatcích, pokud jsou součástí vašeho nového vzhledu. Sledujte se v zrcadle, abyste viděli, jak šviháte rukama a kýváte boky.
  • Sledujte své výrazy v zrcadle. Cvičte se s úsměvem, smíchem a vypadejte zasnoubeně. Podívejte se, jestli dokážete vést konverzaci se svým novým já.
  • Můžete se také chtít zaznamenat a sledovat to na videu, abyste zjistili, kde byste mohli zlepšit své komunikační schopnosti a řeč těla. Pokud například běžně kroutíte vlasy, zvažte, zda je to pro vaši novou postavu žádoucí vlastnost. Pokud ne, udělejte úmyslně, abyste tento zvyk nepřestali.
 5. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 11

  5 Změňte svoji roli. Použijte vše, co jste se naučili, abyste se stali někým jiným. Dělejte rozhodnutí, která vás posunou blíže k vašemu cíli stát se novým člověkem.
  • Vyzkoušejte různé kvality od lidí, které obdivujete. Vydejte se do obchodu a buďte sociálním motýlem s vysokou energií, který je zvědavý na cizince a vtipy. Staňte se hrdinou, který dokáže překonat jakoukoli překážku. Jděte ven a trénujte, dokud nevyhrajete závod.
  • Pokud jste uvízli na pracovní pozici, která se zdá, že nikam nevede, pak získejte zcela novou pozici a dělejte něco, co vás baví více, nebo využijte své dosavadní zkušenosti k posunu na vyšší úroveň role pro jinou společnost. Otevřete si vlastní firmu nebo se na chvíli ujměte role studenta, abyste se mohli stát lékařem, právníkem nebo něčím jiným. Přesuňte se do jiného města s více příležitostmi pro vaše dovednosti.
  • Pokud jste vždy byli tím, na koho se ve vztazích šlapalo, buďte tím, kdo jako první ví, co dělá nebo nechce ve vztahu. Pěstujte důvěru, vzájemný respekt a požadujte, aby se s vámi jednalo jako se sobě rovným. Naučte se odcházet lidé a věci, které vám neprospívají. Ujistěte se, že víte, jak se chránit, aby kolem vás lidé nechodili.
  reklama

Část 3 ze 3: Žít jako někdo jiný

 1. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 12

  1 Pokračuj ve cvičení. Některé vlastnosti, změny a přístupy budou nějakou dobu trvat, než se naučíte dělat přirozeně. Pamatujte si, že stát se někým jiným se nestane přes noc. Budete muset zjistit, co chcete, jak to udělat a držet se toho, dokud vám to nepůjde.
  • Zaměřte se na snížení svých vlastností. Chcete, aby váš vzhled, jednání a věci, které děláte, byly druhou přirozeností a součástí vaší nové identity. Cvičte pravidelně ve více situacích, rolích a vztazích. Nakonec už na tom nebudete muset pracovat, protože se to stane součástí toho, kým jste.
  • Pravidelně se účastněte nové aktivity nebo hobby, nejlépe mimo svoji komfortní zónu. To vám prodlouží obzory a umožní vám naučit se rychleji adaptovat na nové situace a zkušenosti.
  • Poznejte svá omezení. Některé věci nelze bezpečně změnit a neměly by být, například typ těla, výška, velikost chodidla, délka prstu nebo barva kůže. Přijměte to, co nemůžete změnit, a vynakládejte energii na věci, které můžete.
 2. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 13

  2 Přestaňte soudit. To, čeho se bojíme, co si o nás ostatní lidé myslí, jsou často věci, které se nám nelíbí, kritizujeme nebo soudíme o jiných lidech. Buďte méně kritičtí, abyste osvobodili sebe i ostatní od této zátěže. Je těžké se učit od ostatních nebo růst jako člověk, pokud neustále závidíte úspěchy druhého.
  • Odolejte nutkání být kritický vůči ostatním i vůči sobě a začněte být objektivním pozorovatelem. Zjistěte, jak se ostatní vyrovnávají s neúspěchem, výzvami a zkuste integrovat všechny tyto dobré vlastnosti do své rozvíjející se osobnosti.
  • Poznejte, když děláte dobrou práci, úspěšně zvládáte sociální situaci nebo pozitivně ovlivňujete lidi. Zjistěte, jak jste to udělali, co jste udělali, co pomohlo, a možná to, co jste udělali, nepomohlo.
 3. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 14

  3 Přizpůsobit. Pravděpodobně budete muset přizpůsobit určité vlastnosti, styly a role tak, aby vám vyhovovaly. Někdy vám věci nefungují a je to v pořádku. Mějte sílu vyhodit to, co vaší transformaci nebude sloužit pozitivně, a zaměřte se na ty, které budou.
  • Pokud máte dlouhé černé vlasy a chcete dlouhé blond vlasy, vězte, že opakované zpracování v průběhu času vlasy pravděpodobně poškodí. Možná budete muset zkrátit místo dlouhých, abyste se vyhnuli rozbití a ošklivému pohledu. Zvažte použití tmavých vlasů ve svůj prospěch a přidejte několik krásných odlesků, které vypadají nádherně proti vaší hluboké barvě vlasů.
  • Pokud je vám 5 'a jste spíše podsadití, možná byste neměli vydávat spoustu energie, abyste se stali supermodelkou nebo slavnou basketbalistkou - i když šance vždy existuje. Zkuste místo toho být modelem obličeje, kickboxerem nebo žokejem. Jde o to vyřešit problém a přizpůsobit požadovanou kvalitu tak, aby vyhovovala jakýmkoli omezením.
 4. Obrázek s názvem Buď někým jiným Krok 15

  4 Bavte se. Neberte si věci osobně. Někteří lidé nemusí pochopit, co děláte nebo proč, a mohli by si z vás dělat legraci. Přijměte, jak daleko jste se dostali a kým jste se stali. Starý člověk na vás brzy bude zapomenut a osoba, na které jste tak tvrdě pracovali, skutečně bude tím, kým jste.
  • Při řešení posměchu přemýšlejte o tom, jak by reagoval a reagoval člověk, kterého obdivujete. Doufejme, že i v této situaci uděláte správnou věc.
  • Je těžké se bavit, pokud si pořád děláte starosti, jak vypadáte před ostatními lidmi. Většina sociálních interakcí není definována přísnými pravidly a lidé nečekají, aby si z vás dělali legraci, pokud děláte něco, co není považováno za normální. Jednoduše pokračujte v konverzaci a pokud se potřebujete pozastavit nad přemýšlením, udělejte to.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč potřebujeme být jako někdo? Nemusíte to dělat-je to pouze pro lidi, kteří nemají rádi své já nebo svůj život.
 • Otázka Nechci být někým jiným, ale lidé mě budou milovat více, pokud se stanu někým jiným. Co bych měl dělat? To není pravda. Možná procházíte těžkým obdobím, ale nikdo po vás nechce, abyste byli něčím, čím nejste, vlastně ne. Soustřeďte se na to, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama a buďte laskaví a velkorysí.
 • Otázka Co když osoba, kterou chci být, je hezká, ale já nejsem? Každý je svým způsobem hezký, ale vždy můžete použít make -up a/nebo změnit způsob oblékání, aby vypadal více jako ten druhý.
 • Otázka Můžete napsat report, jak se oblékat jako někdo jiný? Asi ne. Poraďte se se svým učitelem.
 • Otázka Chtěl bych být někým mladším než já. Co mám dělat? Nemůžeš se skutečně stát mladším člověkem, ale můžeš se pokusit působit mladší. Přemýšlejte o věcech, které jste rádi dělali, a o tom, jak jste se chovali v mládí, a zkuste je začlenit do svého chování hned teď.
 • Otázka Mám pověst někoho kopírovat a nechci, ale jsem posedlý a chci život této osoby. Je to v pořádku? T. Dyalf Možná se podívejte na terapii. Dokud jste zdraví a šťastní, neměl by to být problém.
 • Otázka Chci být vnímána jako starší osoba. Co mám tedy dělat? Chovejte se vyspěleji, takže se nesmejte, nekecejte nevhodné vtipy ani si z lidí nedělejte legraci. Používejte dobrou gramatiku, širokou slovní zásobu a mluvte jasně. Pomáhá také sledovat starší lidi, kteří hledají příklady toho, jak jim připadají dospělejší, a přizpůsobit si je pro sebe.
 • Otázka Co mám dělat, když se mým přátelům nelíbí, kým jsem se stal? Udělat si nové přátelé. Skuteční přátelé by měli respektovat vaše rozhodnutí. Nenechte nikoho, aby vám řekl, čím byste měli být. Pokud se vaši přátelé snaží z vás udělat někoho, kým být nechcete, nebo vás změnit zpět na minulé já, které se vám nelíbilo; nejsou to vaši skuteční přátelé.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Je snazší zdokonalit své vlastní vlastnosti a dovednosti, než přijmout dovednosti někoho jiného. Jste výjimeční a zasloužíte si být tím nejlepším „vy“, jakým můžete být. Pracujte na tom, abyste se stali tím, kým chcete být první, než se pokusíte stát někým jiným. Nikdy nevíte, můžete být šťastní, když žijete život jako vy.
 • Pamatujte, že i vaši hrdinové a lidé, které obdivujete, jsou lidé a nemohou být dokonalí. Všichni mají problémy, nejistoty a selhání stejně jako vy.
 • Nenuťte vlastnosti natolik, aby se staly nežádoucími, jako je sebevědomí, které se stává arogancí nebo jste tak tvrdí, že jste vnímáni jako agresivní a přehnaně „macho“.

reklama

Varování

 • Buďte opatrní, když se pokoušíte přesně napodobit někoho jiného. Vaše imitace by mohla být urážlivá vůči osobě, kterou obdivujete, a ostatní vás nemusí respektovat jako jedinečnou. To je nejlepší rozvíjet svůj vlastní charakter než napodobovat ostatní.
 • Být posedlý jinou osobou není zdravé. Pokud zjistíte, že nemůžete přestat myslet na někoho jiného, ​​věřte, že máte zvláštní vztah s někým, koho vlastně neznáte a zoufale se potřebujete jím stát, měli byste zvážit hledání profesionální pomoci.
 • Nebuďte zdrceni, pokud někdo, koho obdivujete, není takový, jak jste si jej představovali, nebo nesplňuje vaše očekávání. I když jsou tím, kým jsou, nemohou vyřešit všechny své vlastní problémy. Pamatujte si to a nebuďte na sebe tak tvrdí.
reklama

Populární Problémy

Jak naplánovat zimní líbánky. Výhody zimní líbánky jsou téměř nekonečné: obecně je zde méně lidí, nižší ceny, a nezapomínejme, že všude není zima! Pochodujte do rytmu vlastního bubnu a naplánujte si ...

Jak protáhnout sval Psoas. Vaše svaly psoas (vyslovováno SO-az) jsou hluboké jádrové svaly, které jsou součástí kyčelních flexorů. Máte jednu na každé straně těla a jejich primární zodpovědností je zvedat stehna směrem k ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa ve freestyle lyžování a snowboardingu 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...

Roger Federer v roce 2020 na kurtu z velké části chyběl, ale to mu nezabránilo vyhrát cenu Fan Favorite. Švýcaři vytvořili v soutěži popularity ATP podobný svědectví a existuje za tím několik důvodů.

Bylo tam mnoho zajímavostí, ale jen málo se dokázalo vyrovnat epické bitvě Sereny Williamsové a Alison Riskeové ze tří setů.