Jak porazit nudu o víkendu

Víkendy jsou často dny odpočinku. Mnoho lidí má spoustu volného času. Stinná stránka věci se začíná nudit. Naštěstí pro vás existuje mnoho zajímavých věcí, které můžete udělat, abyste si víkend užili. Někdy myslete mimo krabici a jindy myslete tradičně a nikdy nebudete sedět znuděně.

Část 1 ze 3: Hledání věcí, které musíte udělat sami

 1. Obrázek s názvem Povzbuďte teenagera ke čtení klasické literatury, krok 8

  1 Přečíst kniha. Přečtěte si zajímavou knihu, která se vám líbí. Uvařte si svačinu, útulnou v rohu gauče a přečtěte si knihu. Dalo se přečíst: horor, komedie, smutek, tajemství a mnoho dalšího! A nikdy nevíte, že byste mohli při čtení své knihy objevit něco nového!
 2. Obrázek s názvem Refresh Yourself Krok 8

  2 Rozmazlujte se. Nemáte žádné plány nebo je špatné počasí? Co takhle nasbírat svíčky, svůj oblíbený nápoj a nějaké bublinky nebo olej do koupele a na chvíli vklouznout do vany a mimo realitu.
  • Jděte ven a udělejte si manikúru, pedikúru nebo jakoukoli relaxační věc, kterou si můžete dovolit mimo svůj domov.
  • Zajděte si na nový střih nebo barvu vlasů nebo si nechte udělat profesionální masáž.


 3. Obrázek s názvem Buďte otevřeným perfekcionistou Krok 1

  3 Vytvořte si na papíře živé vzpomínky. Využijte neděli k rozproudění vaší kreativity. Vezměte si svůj hudební nástroj a cvičte několik hodin. Kreslit, malovat , vyřezávat , napsat nebo fotografovat. Ať už máte jakékoli médium, ztratíte se v něm. Inspirace pokaždé překoná nudu!
  • Napište několik hudebních slok k písni, kterou můžete snadno sestavit během jediné neděle.
  • Začít a časopis, a psát o svém týdnu každou neděli v něm asi hodinu. To vám pomůže strávit čas způsobem, na který nikdy nezapomenete.
  • Můžete jít do jednoho z těch malířských nebo keramických ateliérů, které existují v mnoha městech. Umožní vám malovat keramiku nebo skutečný obraz pomocí akrylátů.
 4. Obrázek s názvem Bavte se, když máte sociální úzkost Krok 7

  4 Dělejte si své domácí práce a přitom poslouchejte hudbu. Uspořádejte si pokoj nebo kancelář, umyjte psa, udělejte něco práce na zahradě . Udělejte si větší zábavu tím, že najdete novou květinu, kterou chcete zasadit, nebo vyhledáte nový nápad na zdobení. na konci dne budete mít uspokojení z vědomí, že jste udělali něco produktivního.
  • Není to nejzábavnější způsob, jak strávit neděli, ale rozhodně patří k nejproduktivnějším. Pondělí se vám začne lépe, protože pokud jste doma organizovaní, můžete svou pozornost zaměřit na práci nebo cokoli jiného, ​​co během týdne děláte.
  • Někteří lidé skutečně dělají domácí práce rádi, protože je tyto práce zaměstnávají a dávají jim čas na přemýšlení, když je dělají.
 5. Obrázek s názvem Rozpoznání zaujatosti v článku v článku Krok 7

  5 Přečtěte si nedělní noviny. Svalte se na gauči s šálkem čaje a dobrou knihou nebo místními novinami. Neexistuje nic jako skvělý příběh, který by pomohl rychle plynout čas. Kromě toho je čtení dobrým způsobem relaxace.
  • Můžete také sledovat starý film v televizi nebo na internetových filmových stránkách, jako je Amazon nebo Netflix. Nebo dokonce sledovat filmový maraton.
  • Pokud je deštivá neděle, čtení knihy je ještě lepší nápad. Není nic jiného, ​​než slyšet zvuk deště na okenní tabuli, když jste stočeni do relaxační deky.
 6. Obrázek s názvem Take Your Mind off things Step 15

  6 Upéct něco v troubě. Další příjemnou nedělní aktivitou je dostat se do kuchyně a upéct si lahodnou pochoutku.
  • Vyzkoušejte nový recept nebo starý oblíbený. Pozvěte někoho, aby s vámi vařil nebo se o něco z toho, co vyrobíte, podělil se sousedem.
  • Vůně pečiva v troubě vám samotnou neděli udělá lepší!
  • Můžete také jít nakupovat na týden nebo si připravit jídla ve všední den předem. Dělejte věci, které vám usnadní týden, například přípravu jídelního lístku předem nebo nákup potravin na týden.
  reklama

Část 2 ze 3: Být aktivní

 1. Obrázek s názvem Dosáhněte svých cílů v novém školním roce Krok 16

  1 Zkuste hrát a sport , byť jen pro zábavu. Ať už je to vnitřní nebo venkovní, buďte aktivní a zároveň si skvěle zacvičte. Můžete se dát dohromady, abyste neformálně sportovali nebo se připojili k lize s nedělními hrami nebo tréninky.
  • Připojte se k posilovně a podívejte se, jaké aktivity mají naplánované na neděli. Případně si prostě jděte zacvičit sami! Být zdravý a fit nikdy neuškodí. Připojte se k volejbalové lize, která hraje v neděli. Mnoho cvičebních tělocvičen nabízí takové ligy.
  • Myslet mimo krabici. Co takhle pouštět draka? A co bowling? Je to skvělá rodinná aktivita, je to docela levné a většina bowlingových drah je otevřena v neděli. Pokud žijete v teplém podnebí, zvažte sport jako tenis. Pokud žijete v zasněženém podnebí, lyžování, sněžné skútry a bruslení mohou být zábavné.
  • Pokud je pěkné počasí, vydejte se na dlouhou procházku nebo na kole. Neexistuje nic jako nedělní procházka, která vám zajistí lepší náladu - pokud to počasí dovolí. Neděle je dnem relaxace, takže nespěchejte. Užijte si scenérii a zbavte se stresu.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako New Yorker Krok 13

  2 Vydejte se někam na výlet. Pozvěte jednoho nebo dva přátele a jeďte někam zajímavě, dostatečně blízko jen na několik hodin cesty. Nebo si naplánujte cestu autobusem nebo vlakem do jiného města během dvou hodin jízdy.
  • Dejte si oběd nebo zmrzlinu a užijte si pár hodin pobytu v jiném prostředí.
  • Navštivte místní turistická místa ve vašem vlastním městě. Někdy, když žijete ve městě, vás zaskočí každodenní chaos a nevidíte vše, co může nabídnout.
  • Vezměte si mapu a nakreslete kruh kolem města, kde žijete, směrem ven, aby jakákoli cesta na vnější linii byla vzdálená asi dvě hodiny. Potom se každou neděli rozhodněte navštívit různá města v kruhu.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty s rozpočtem Krok 1

  3 Užijte si skvělý nedělní brunch. Nedělní brunch je základem mnoha lidí. Můžete vyzkoušet nový nedělní brunch každý týden (nebo každý druhý týden, pokud si chcete hlídat kalorie!) Mnoho restaurací si s nedělním brunchem udělá velký problém.
  • Podívejte se do místních novin nebo online na seznamy nejlepších nedělních brunchů. Většina lokalit jakékoli velikosti je má. Pokaždé zkuste nové místo. Nebo se při výběru nového místa střídejte.
  • Pokud vaše město není dostatečně velké na to, aby nabízelo mnoho nedělních brunchů, pozdní nedělní snídaně v místní kavárně je způsob, jak získat také společnost a dobré jídlo.
 4. Obrázek s názvem Vyhněte se být obětí nefér učitele Krok 5

  4 Provádějte činnosti související s literaturou, uměním nebo kulturou. Ať už si prohlížíte nejnovější film v divadle nebo něco s vyšším obočím (například hru nebo symfonii), můžete se něco při zábavě naučit.
  • Podívejte se na místní muzeum , i když je to něco, co jste už viděli. Možná budou mít novou výstavu. Nebo jděte do zoo. Jděte na veletrh nebo festival, pokud se nějaký koná.
  • Jděte se podívat na divadlo nebo se vydejte do knihovny. Pokud ano, možná najdete skvělou novou knihu, kterou si můžete přečíst. Knihovny jsou mírumilovné, jak by měla být neděle.
  reklama

Část 3 ze 3: Trávit čas s ostatními

 1. Obrázek s názvem Learn Lines for a Play Krok 19

  1 Hrajte se svými sourozenci. Zahrajte si hru nebo si jen promluvte s jedním ze svých rodinných příslušníků nebo s přáteli. Pokud si s rodiči nemluvíš bratr nebo sestra, zeptej se jich na věci, které vás oba zajímají. Nebo si dokonce řekněte něco vtipného, ​​abyste se oba mohli trochu zasmát rodině.
 2. Obrázek s názvem Enjoy College Krok 1

  2 Připojte se ke skupině, která nabízí nedělní aktivity. Zvláště pokud žijete ve městě, ale i když ne, existuje mnoho zajímavých skupin s víkendovými aktivitami. Najděte si něco, co se vám líbí, a přidejte se. Pak si nebudete muset dělat starosti s tím, co budete dělat v neděli.
  • Pokud jste věřící, můžete zjistit, které skupiny se scházejí prostřednictvím vaší církve. Nedělní bulletin vydávaný po bohoslužbách v mnoha sborech uvádí činnosti, události a skupiny. Jinak nápady hledejte v místních novinách!
  • Pokud nemůžete najít ten, který vám vyhovuje, proč nezaložit vlastní skupinu? Můžete například začít v neděli knižní klub a pozvěte své přátele a sousedy.
 3. Obrázek s názvem Help Veterans Step 12

  3 Dobrovolník svůj čas pomáhat druhým. Pomozte ostatním darováním svého času v místní nemocnici, potravinové bance, polévce nebo jiné dobrovolnické organizaci.
  • Vždy jste mohli navštívit staršího příbuzného, ​​který vypadá osamělý. Strávte neděli tím, že neděle jiného člověka bude méně nudná.
  • A co místní humánní společnost? Nebo úklid silnice? Pomozte starším, aby se zavřeli, nebo osobě se zdravotním postižením shrabávají listí. Existuje mnoho způsobů, jak vrátit. Pro nápady se obraťte na místní agentury sociálních služeb, kostely nebo radnici.
 4. Obrázek s názvem Zvládněte konflikt o nenavštěvování rodiny na dovolené Krok 22

  4 Vytvořte si rodinný čas pravidelnou aktivitou. Ve všední dny jste pravděpodobně zaneprázdněni, tak proč si v neděli naplánovat něco, co zahrnuje vaši rodinu (děti a manžela, pokud je máte, nebo jinak vaši rodnou rodinu).
  • Naplánujte si pravidelnou nedělní večeři. K večeři jste si mohli každý týden vybrat jiný styl vaření, abyste to promíchali, nebo se lidé mohli u vaření střídat. Nebo můžete jít na piknik!
  • Sledujte sportovní událost v televizi s rodinou nebo vezměte rodinu na baseballový zápas nebo jiný prvoligový zápas, pokud žijete v blízké komunitě.
  • Některé rodiny čelí výzvám, například snahou najít způsob, jak strávit víkend bez peněz. S jakými aktivitami mohou přijít, aby nestály peníze? Takové výzvy mohou rodiny sjednotit a být zábavou.
 5. Obrázek s názvem Hrát kostky (2 kostkové hazardní hry) Krok 20

  5 Hrajte karty nebo deskové hry. Setkání s lidmi při hraní her je zábava, ale zkuste přemýšlet mimo rámec. Získejte zajímavé nestandardní balíčky pro karetní hry. Vyzkoušejte novou deskovou hru, kterou jste nikdy předtím nehráli.
  • Nemyslete jen na Monopoly nebo Clue, i když staré sponky mohou být hodně zábavné. Podívejte se kolem na nové hry v místním hračce nebo obchodním domě a některé z nich vyzkoušejte. Požádejte přátele o nápady.
  • Deskové hry jsou také skvělým způsobem, jak mohou členové rodiny vzájemně pozitivně komunikovat. Pozvěte sousedy nebo přátele, pokud vaše rodina není velká.
 6. Obrázek s názvem Pomoc veteránům Krok 7

  6 Bavte se venku se svými mazlíčky. Můžete dokonce hrát sporty, jako je fotbal nebo kickball. Pokud váš pes rád chytá frisbee, zahrajte si frisbee catch.
  • Pokud váš pes rád chytá tenisové míčky, zahrajte si s nimi catch & retriever. Někteří psi rádi hrají baseball (nebo alespoň běžeckou část).
  • Vezměte svého psa do místního psího parku a projděte se kolem něj sami nebo si přečtěte knihu, zatímco si váš pes hraje. Nebo vezměte svého psa na procházku. Jděte na pláž se svým psem, pokud žijete v komunitě s jedním.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu přimět svou rodinu, aby šla hrát venku? Pokud hru vyhrají, nabídněte odměnu, například zmrzlinu, žádné práce, více času na televizi nebo novou hračku.
 • Otázka Jaké jsou návrhy, kam jít v neděli? Můžete jít do parku, kina, nákupního centra, knihovny atd. Nebo jít někam s rodinou, například do zábavního parku. Nebo můžete zkusit něco nového a jít někam, kde jste ještě nikdy nebyli.
 • Otázka Co mohu dělat s tátou, když moje matka spí? Věnujte se společně tichým aktivitám, jako je hraní deskových her nebo práce na logické hře. Můžete také dělat něco mimo domov.
 • Otázka Jaké věci mohu dělat, když mě hlídá chůva? Pěkně si popovídejte nebo si zahrajte hry. Doporučil bych videohry, protože vždy vyhrajete.
 • Otázka Co když nikdo v mé rodině nechce být se mnou a můj přítel je zaneprázdněn? Udělejte si čas pro sebe. Provádějte sólové aktivity, jako je scrapbooking, psaní do deníku, čtení knihy nebo sledování videí na YouTube.
 • Otázka Máte nějaké návrhy pro děti do 10 let? Můžete si číst, kreslit, vytvářet dobrodružství venku, hrát si se svými sourozenci, dělat řemeslo nebo péct dezert, abychom jmenovali několik věcí.
 • Otázka Co mám dělat s mámou? Itz_cumbers Možná si s ní udělejte pěknou procházku nebo si jděte nakoupit. Cestou si vymyslete vtipy.
 • Otázka Mohu hrát online počítačové hry, abych porazil nudu? Ano, k překonání nudy můžete použít počítačové hry.
 • Otázka Mohu si hrát se svými hračkami a plyšáky? Samozřejmě můžete! Je to skvělý způsob, jak trávit čas. Můžete si s nimi také zahrát oblékání nebo je přimět vydat se na dobrodružství. Použij svou představivost!
 • Otázka Co mám dělat, když se venku nudím? Můžete běhat po dvoře, lovit červy a brouky nebo relaxovat v přírodě.

Populární Problémy

Jelikož Miami Open začíná dnes, zde je pohled na nejzajímavější zápasy prvního kola zahrnující Ferrera, Berdycha a Lopeze.

Dnes večer je finále sezóny 7 „Project Runway All Stars“. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu, jak se vysílá, online prostřednictvím živého přenosu.

Bývalý trenér Marie Šarapovové Sven Groeneveld upozornil na incident zveřejněním videoklipu na Twitteru.

Zde je návod, jak sledovat Jets vs Titans online bez kabelu

Daniil Medvedev doufá, že v následujících letech bude mít s Dominicem Thiemem dlouhé a zdravé soupeření. Thiem vede proti sobě 3: 2, ale Medveděv porazil Rakušana v nedělním summitu ve finále ATP.

Bývalá britská jednička Annabel Croft vystoupila na obranu Novaka Djokoviče kvůli jeho roli v katastrofě Adria Tour. Croft také kritizoval Nicka Kyrgiase za jeho nedávné slovní útoky na Novaka Djokoviče, Dominica Thiema a Bornu Corica.