Jak se stát profesionálním golfistou

Stát se profesionálním golfistou vyžaduje čas, odhodlání a vytrvalost. Své dovednosti budete muset rozvíjet prostřednictvím lekcí a důsledné praxe. Nalezení spolehlivého golfového partnera nebo připojení se k místní golfové klubu vám může pomoci získat potřebné zkušenosti. Jakmile zdokonalíte své dovednosti, budete se muset zúčastnit a vyniknout v amatérských i profesionálních turnajích, abyste se stali profesionálním golfistou.

Metoda 1 ze 3: Rozvoj vašich dovedností

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 1

  1 Začněte hrát co nejdříve v životě. Pokud vy nebo někdo, koho znáte, sní o tom, že se stanete profesionálním golfistou, je důležité začít co nejdříve. Pokud jste dítě nebo teenager, nečekejte, až budete dospělí, a začněte si plnit své sny. Pokud jste dospělí, začněte hrát dnes.
  • Čím dříve začnete hrát golf, tím dříve dosáhnete svého cíle stát se profesionálním golfistou.


 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 2

  2 Absolvujte lekce golfu. I když golf hrajete roky, můžete mít z golfových lekcí prospěch. Lekce nabízejí příležitost zdokonalit konkrétní sady dovedností a získat zpětnou vazbu od svého instruktora. Zkuste absolvovat golfové lekce na místním golfovém hřišti nebo se dokonce přihlaste do třídy na střední škole nebo na místní vysoké škole.
  • Zeptejte se přátel, rodiny a dalších golfistů na návrhy skvělých golfových instruktorů.
  • Podívejte se, jaké typy lekcí nabízí váš místní country klub nebo golfové hřiště.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 3

  3 Vytvořte si konzistentní rutinu pro cvičení na golfovém hřišti. Abyste se stali profesionálním golfistou, musíte pravidelně hrát golf. Věnujte čas procvičování své krátké hry a uvedení , stejně jako trefování plavebních drah a greenů.
  • Začněte tím, že věnujete 10 hodin týdně hraní golfu na golfovém hřišti v různých prostředích.
  • Vypracujte si až 20 hodin golfového tréninku týdně.
 4. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 4

  4 Ovládejte více dovedností. Abyste se stali profesionálním golfistou, budete muset zapracovat na konkrétních dovednostech, které vám pomohou dosáhnout vrcholu vašeho výkonu. Budete muset zvládnout uvedení , bunkr , v plném proudu , čip , hřiště , lob, a přiblížit se klínové dovednosti.
  • Během golfových lekcí se snažte zapracovat na každé jednotlivé dovednosti a zahrňte zpětnou vazbu od svého instruktora.
 5. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 5

  5 Věnujte dostatek času každé golfové dovednosti. I když je důležité strávit na golfovém hřišti co nejvíce času, je stejně důležité, abyste věnovali čas každé konkrétní dovednosti. Tím zajistíte rozvoj široké škály dovedností k plnému potenciálu.
  • Vyhraďte si každý týden stejný čas na práci na patování, bunkru, plném proudu, chipu, pitchi, lobu a přístupu klínových dovedností.
  • Začněte s věnováním 1 hodiny týdně každé konkrétní dovednosti a propracujte se až 3 hodiny týdně na jednu dovednost.
 6. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 6

  6 Budujte své mentální schopnosti. Stát se profesionálním golfistou znamená pracovat na duševních i fyzických dovednostech. Přijměte výzvy narazíte, a zůstaň soustředěný spíše na procesu než na výsledku. Zůstaňte v přítomnosti když jste na golfovém hřišti, a nebuďte na sebe příliš tvrdí, když uděláte chybu.
  • A co je nejdůležitější, musíte plně věřit v sebe a své schopnosti zvládnout hru.
  • Nechte své důvěra vést svou hru.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Hledání příležitostí ke hře

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 7

  1 Najděte si spolehlivého golfového partnera. Stát se profesionálem znamená, že musíte zdokonalovat své dovednosti prostřednictvím individuálního úsilí i prostřednictvím soutěže s ostatními. Pokud si najdete někoho, s kým můžete pravidelně hrát golf, pomůže vám to stát se lepším golfistou a urychlíte cestu po profesionální cestě.
  • Zeptejte se přítele nebo člena rodiny, zda budou každý týden věnovat čas hraní golfu s vámi.
  • Můžete také zveřejňovat příspěvky na online fórech nebo použít aplikaci, jako je Golf Match, k nalezení místního partnera
 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 8

  2 Připojte se k místnímu golfovému klubu. Vstup do místní golfové hole má mnoho výhod. Kromě toho, že získáte zkušenosti, navážete spojení s ostatními golfisty ve svém okolí. Vstup do místního klubu může také znamenat pozvání k účasti na programu klubových turnajů, což vám poskytne příležitost soutěžit v místních a regionálních turnajích.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 9

  3 Hrajte golf na vysoké škole. Hraní golfu, když jste vysokoškolák, vám poskytne neocenitelné zkušenosti. Může také pomoci zaplatit za vaše vzdělání prostřednictvím stipendií. Pokud nemůžete hrát ve svém univerzitním nebo vysokoškolském týmu, zvažte, že jako vysokoškolák budete hrát intramurální nebo klubový golf.
 4. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 10

  4 Soutěžte v amatérských turnajích. Využijte příležitosti ke hře na místních, regionálních a národních amatérských golfových turnajích. Tyto turnaje vám poskytnou konkurenční zážitek. Hraní v amatérských turnajích vám také poskytne příležitost stát se známým v konkrétních golfových okruzích, což se vám bude hodit s postupem vaší golfové kariéry.
  • Některé amatérské turnaje, které je třeba zvážit, zahrnují USGA Amateur Championship a USGA Amateur Public Links Championship.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Going Pro

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 11

  1 Soutěžte ve více profesionálních golfových turnajích. Zkuste hrát tolik profesionálních turnajů, kolik vám dovolí váš rozpočet a plán. Získáte tak zkušenosti i vystavení jiným profesionálním golfistům a potenciálním sponzorům. Některé turnaje, které je třeba zvážit, zahrnují Moonlight Tour, NGA Pro Golf Tour a eGolf Professional Tour.
 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 12

  2 Zahrajte si kvalifikační turnaj PGA Tour. Tento turnaj, známý také jako kvalifikační škola nebo škola Q, se hraje ve 4 po sobě jdoucích fázích. Hráči se kvalifikují do fází postupně, přičemž do závěrečné fáze postoupí pouze 144 hráčů. Po závěrečné fázi se 25 nejlepších hráčů kvalifikuje na turné Web.com.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním golfistou Krok 13

  3 Získejte kartu PGA Tour. Poté, co se kvalifikujete na turné Web.com prostřednictvím kvalifikační školy, budete muset získat kartu PGA Tour, abyste se stali skutečným profesionálním golfistou. Můžete to udělat tak, že vyhrajete 3 události na Web.com Tour. Kartu můžete také získat dokončením v top 25 celkových výdělků za pravidelné období Web.com. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Mauresmo jmenován kapitánem France Fed CupuJak zacházet s Paintball Welt. Paintball welt nebo modřina je v podstatě shromažďování krve v konkrétní oblasti těla v důsledku nárazu během hry. Svary nebo modřiny se projeví, když kapiláry (drobné cévy) ...

„Kalifornské dívky“ jsou již dlouho předmětem závisti. Ať už se jedná o píseň popisující jejich bezstarostnou přitažlivost, knihu věnovanou jejich stylu nebo článek vysvětlující vstupy a výstupy kalifornského stylu, přitažlivost Kalifornie ...Váš průvodce streamováním Cadet Kelly online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Hokej č. 7 v Ohiu se v pátek utká s Minnesotou ve střetu ve velké desítce. Zde můžete hru sledovat.

Nošení podprsenky nesprávné velikosti nebo typu může rozptýlit nebo dokonce zničit potenciálně skvělý den. Naštěstí je snadné měřit se na správnou velikost podprsenky. Navíc výběr stylu, který vás udrží v pohodlí, se stane hračkou, jakmile ...