Jak oslavit den Galentina

Galentine’s Day se původně objevil jako fiktivní svátek v epizodě populární televizní show Parky a rekreace . Od té doby je stále oblíbenější jako skutečná oslava lásky mezi přítelkyněmi. Pokud jste hledali výmluvu na večírek se svými oblíbenými přáteli, pozvěte je na brunch 13. února, aby oslavili vafle a ranní koktejly! Pokud chcete, můžete si také vyměnit karty nebo dárky ke Galentine’s Day. Pokud vám brunch nesedí, vyzkoušejte alternativní oslavu, například jít na večeři, udělat si krátký výlet společně nebo si jen tak posedět doma.Metoda 1 ze 3: Pořádání brunche na Galentine’s Day

 1. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  1 Plánujte oslavu 13. února. Den Galentine se koná den před jeho slavnějším jmenovcem. Pokud nechcete, aby vaše slavnosti G-Day s tím soutěžily jiný milé prázdniny, zeptejte se svých přítelkyň, aby si ve svých kalendářích udělaly místo na bash 13.!
  • Nedělejte si starosti s plánováním příliš dopředu. Nejdůležitější je najít si trochu času na rozpoznání nejdůležitějších žen ve vašem životě (a doufejme, že si s nimi užijete nějaké vafle).
 2. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  2 Uspořádejte setkání na svém oblíbeném brunchi. Pokud opravdu holdujete „tradiční“ oslavě Galentýna, pak je třeba jít na brunch. Dejte svůj tým dohromady ve své oblíbené restauraci nebo palačince - nejlépe někde, kde se po celý den podává snídaně.
  • Celodenní snídaně nebo 24hodinová večeře jsou ideální, pokud se ráno nemůžete dát dohromady. Tímto způsobem můžete stále slavit „brunch“, i když je 20:00!
 3. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  3 Oslavte vaflemi a dalšími snídaňovými jídly. Snídaně - a zejména vafle - jsou klíčovou součástí oslav Galentýna. Chcete -li se skutečně dostat do ducha dovolené, obložte vafle spoustou šlehačky. Pokud vafle nejsou vaše věc, pak si dejte jakoukoli snídani, kterou máte nejraději, ať už jde o klasické palačinky, ovocné palačinky, francouzský toast, vejce benedikt nebo prskající snídaňovou pánev.
  • Galentinův den není dnem pro saláty nebo omezování. Pokud sledujete svou dietu, označte ji za cheat day.
 4. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  4 Udělejte si svátek s některými šumivými koktejly. Šampaňské je další hlavní náplní dne Galentýna. Pokud vaše vybrané místo nemá v nabídce mimosy, zjistěte, zda jsou BYOB, abyste si mohli vytvořit vlastní.
  • Některé další chutné brunchové koktejly zahrnují limonádu obohacenou vodkou, teplé horké buchty nebo ovocný brunch s bourbonem.

  Spropitné: Pokud nepijete, můžete požádat (nebo si vyrobit) panenskou mimózu s pomerančovým džusem, limonádou a Sprite. Dopřejte tomu slavnostní mocktail přidáním cukru na okraj a oblohy z pomerančového plátku. 5. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  5 Řekněte každé své přítelkyni, co na ní máte rádi. Vaše vzájemná láska k vašim přítelkyním je skutečně tím, co leží v srdci Galentine’s Day. Udělejte si chvilku, obejděte stůl a poznejte všechny své přátele a promluvte si o tom, čím je pro vás výjimečná. Je to také skvělý čas na výměnu karet nebo dárků.
  • Zaplaťte svým přátelům kreativní komplimenty, které odrážejí to, čím jsou tak úžasní. Na jejich počest můžete dokonce napsat haiku nebo napsat „nalezenou báseň“ pomocí úryvků z textů, které vám zaslali.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Rozdávání dárků ke dni Galentina

 1. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  1 Vyberte si dárky, které odrážejí osobnost vašich přátel. Galentine’s Day je o oslavě toho, čím jsou vaše přítelkyně výjimečné, proto hledejte dárky, které jsou osobní a smysluplné pro každou z nich. Nemusí to být nic fantastického ani drahého - jen promyšlený dárek, který ukazuje, jak moc pro vás váš přítel znamená!
  • Máte -li například kreativního přítele, můžete jí získat dárkový certifikát na kurz malování nebo jí koupit nějakou efektní přízi, na kterou měla oko.
  • Pro přátele s jídlem můžete dostat knihu receptů, skvělé vychytávky do kuchyně nebo lístek na ochutnávku gurmánských jídel.

  Spropitné: Květiny nejsou jen symbolem romantiky. Pokud má některý z vašich kamarádů zelené palce nebo má rád květiny, zvažte pořízení živé rostliny nebo řezaných květin, které představují přátelství, jako jsou korálové růže, muškáty s dubovým listem nebo cínie. 2. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  2 Vytvořte si vlastní dárky pro extra osobní dotek. Existuje jen málo věcí, které jsou zvláštnější než ručně vyrobený dárek. Vytiskněte si nějaké oblíbené obrázky svých přátel a vložte je do ručně zdobených rámečků, vytvořte si osobní přívěsky na klíče pro každého z vašich kamarádů nebo dokonce udělejte každému náramek přátelství, pokud pociťujete zvláštní nostalgii!
  • Vision board je opravdu osobní dárek, který vaši přítelkyni inspiruje a přiměje ji myslet na vás pokaždé, když se na ni podívá. Pořiďte si malou korkovou desku a naplňte ji krásnými, roztomilými nebo inspirativními obrázky své kamarádky, jejích mazlíčků nebo dětí a dalších lidí a věcí, na kterých jí záleží.
 3. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  3 Koupit je Parky a Rec -tematický merch, pokud jsou fanoušky show. Pokud vy a vaši přátelé oslavujete Den Galentina, je pravděpodobné, že sdílíte lásku Parky a Rec. Važte si „důvodu sezóny“ tím, že každému z vašich přátel dopřejete hrnek Leslie Knope nebo košili s oblíbeným citátem z pořadu.
  • Pokud jste šikovný typ, nasměrujte svou vnitřní fanynku do ručně vyráběných dárků, které si vaši nejlepší přátelé budou navždy vážit, jako personalizované Parky a Rec křížkový steh pro každého z nich. Rychle vyhledejte Google a najděte spoustu vzorů online!
 4. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  4 Zaplaťte to dopředu dary neziskovým organizacím nebo dobrovolnickou prací. Vaši přátelé vám zlepšují život, takže jedním z nejlepších způsobů, jak je ocenit, je vrátit se zpět své komunitě. Požádejte každou ze svých přítelkyň, aby pojmenovala charitu nebo neziskovku, kterou si vybrala, a každému na její počest proveďte malý dar.
  • Pokud si nemůžete dovolit darovat peníze, zvažte dobrovolnictví svého času nebo schopností. Můžete dokonce slavit se svými přáteli spojením se do telefonních bank, klepáním na dveře z důvodu, který vás zajímá, nebo pořádáním večírku pro organizace jako Cardz pro Kidz nebo Preemies of the Carolinas.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Hledání jiných způsobů oslavy

 1. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  1 Pozvěte své přátele na útulný brunch doma. Pokud se vám nechce chodit na Galentine's Day, pozvěte svého přítele na soukromější a domácí oslavu! Vyrazte si do pyžama, připravte si vafle a nakopněte se na gauč ovocnými koktejly nebo špičkovou kávou.
  • Pokud máte doma vaflovač, buďte s ním kreativní. Zkuste si vyrobit vaflovač hash browns, pizzu nebo slané bramborová kaše vafle .
 2. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  2 Jděte na večeři, oběd nebo čaj, pokud vám brunch nesedí. I když byl brunch nedílnou součástí vize Leslieho Knopeho o Galentinině dni, nemějte pocit, že byste se museli omezovat. Vy a vaši přátelé byste raději dali fantastický oběd nebo večeři, setkali se u čaje nebo si pochutnali na pizze a křídlech v místní hospodě.
  • Pokud se vy a vaši přátelé cítíte opravdu dobrodružně, můžete dokonce procházet jídlo a narazit na spoustu místních restaurací, které jste ještě nezkusili!
 3. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  3 Pořádejte tematickou párty na oslavu svých společných zájmů. Pokud vy a vaši kamarádi sdílíte určitý koníček nebo vášeň, tematická párty je skvělý způsob, jak oslavit vaše společné pouto. Noste kostýmy, nalepte si dekorace nebo si dejte jídlo a pití, které odrážejí vámi zvolené téma.
  • Pokud například všichni milujete kočky, můžete si nasadit flitrované čelenky do kočičích uší, vyrobit dort ve tvaru kočky s vrchní částí dortu z příze a dát dohromady „třpytivou krabičku“ naplněnou konfetami.
 4. Obrázek s názvem Oslavte Galentine

  4 Uspořádejte zábavný výlet nebo jednodenní výlet, abyste změnili scénu. Pokud jste vy a vaši přátelé dobrodružnější dav, možná se budete chtít vydat za jídlo a koktejly v místní restauraci. Zkuste udělat něco mimořádného, ​​například společně vyrazit na výlet, navštívit místní muzeum, zajít do zábavního parku nebo se dokonce vydat na krátký výlet.
  • Podívejte se na stránky jako Groupon nebo LivingSocial, kde najdete skvělé nabídky skupinových aktivit ve vašem okolí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak hrát na baryton. Barytonista je nízko posazený člen dechové rodiny s hlubokým a bohatým zvukem a vypadá trochu jako malá tuba. Tento nástroj je nejčastěji slyšet v koncertním prostředí. Učení barytonu může být ...Cowboys a Giants, kteří mají místo na playoff stále na dosah, se sejdou v 17. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.Pickle je zábavná hra, ve které se 2 hráči snaží označit běžce při sprintu mezi základnami. Pickle může také odkazovat na Pickleball, což je hra, kterou hrají 2 týmy na hřišti se sítí, podobně jako tenis. K hraní kterékoli hry budete potřebovat ...

Biofreeze je skvělý způsob, jak ulevit od dočasných bolestí, které pociťujete v důsledku příliš ambiciózního cvičení nebo dlouhého běhání. Lékaři vám také předepíší nebo poskytnou gelové balíčky nebo roll-on tuby Biofreeze, pokud jste ...Asi 300 milionů lidí na Zemi trpí astmatem a mnozí zjišťují, že cvičení je těžké. Někteří lidé dokonce trpí astmatem hlavně v důsledku kardio cvičení. Pro osoby trpící astmatem je důležité cvičit, aby se snížilo riziko ...