Jak ozdobit halloweenskou párty

Nejdůležitější součástí halloweenské párty je její atmosféra. Pořádání večírku vám nese velkou zodpovědnost, ale dekorace je pro halloweenskou párty ještě důležitější; je to doba, kdy pouze vy, hostitel, můžete poskytnout nutně strašidelnou atmosféru. Buďte kreativní se svými dekoracemi a přemýšlejte o tom, co se vašim přátelům líbí, a můžete zajistit, aby se všichni bavili.Část 1 ze 3: Zdobení uvnitř

 1. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 1

  1 Zaměřte se na oblasti, kde budou lidé trávit čas. Pokud zvete jen hrstku lidí, pravděpodobně se budete držet obývacího pokoje nebo jídelny, takže není třeba bohatě zdobit jinde. Pokud nemáte představu, kolik lidí tyto pokoje pojmou, počítejte s 10 až 15 čtverečními stopami na osobu nebo méně, pokud vám vyhovuje, že jsou věci o něco útulnější.
 2. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 2

  2 Zavěste nějaké umělé pavučiny. Můžete si koupit předem zabalené ozdobné pavučiny, nebo si můžete vyrobit vlastní roztrháním vatových tamponů a nástřikem lakem na vlasy. Roztáhněte je na místa, kde budou patrné, například nad okny nebo krby, ale ne tak nízko ve dveřích, aby nikomu nepřekážely.
  • Rozptylujte po pavučinách černé plastové pavouky, pokud nějaké máte. Seskupte je do jedné oblasti, aby vypadaly jako roj pro větší efekt.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 3

  3 Vystřihněte siluety ze stavebního papíru a aplikujte je kolem stěn. Siluety netopýrů se vyrábějí nejjednodušeji, ale funguje i cokoli jiného, ​​co evokuje Halloween (například pavouci, pavučiny nebo černé kočky).
  • Vyříznutí série stále menších netopýrů bude mít dojem, že letí do dálky. Když ohnete křídla od zdi, celé uspořádání bude mít větší hloubku.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 4

  4 Použijte dramatické osvětlení. Podsvícení vašich dekorací šňůrou bílých vánočních světel stačí k tomu, abyste na ně upozornili a nechali je vyniknout. Zdobení papírové lucerny nebo stínítka pomocí vyřezaných siluet také přispívá k atmosféře.
  • Dodejte svému stávajícímu osvětlení strašidelnou atmosféru pomocí filtrů oranžového, zeleného nebo modrého světla (nebo jejich kombinace). Oranžový celofán zkroucený poblíž - ale nedotýkající se - falešného blikajícího světla svíčky dosáhne stejného. Jen se ujistěte, že není příliš blízko žárovky.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 5

  5 Zavěste dekorace na strop nebo svítidla. Zdobení shora je pohlcující než pouhé zdobení stěn; Vystřižené siluety z papírového papíru budou fungovat, ale můžete si také vyrobit šikovné visící duchy bez ničeho kromě bílé látky, provázku a čehokoli sférického (jako je pěna, tenisové míčky nebo balónky).
 6. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 6

  6 Oživte stůl domácím duchem. Samostatné halloweenské dekorace jsou trochu zapojenější, ale stále máte možnosti, pokud dáváte přednost tomu, abyste si vytvořili vlastní. Stolního ducha můžete udělat jen se škrobem a gázou.
  • Koupit nebo vyrábět tekutý škrob , pak vystřihněte z tenkého plátna některé asymetrické, nejasně kruhové tvary a namočte je do směsi. Vyždímejte je, nechte je uschnout a přehoďte přes něco sférického (jako je sklenice s kuličkou nahoře), aby se vytvořila hlava ducha.
  • Ujistěte se, že se spodní část materiálu shromažďuje na povrchu, když schne, aby duch mohl stát, jakmile bude tuhý. Jakmile uschne, asi za 30–60 minut, upravte spodní část nůžkami, nakreslete obličej černou fixou a máte hotovo!
 7. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 7

  7 Dejte podzimní úpravy domu. Podzimní dekorace mají spoustu přenesení. Dýně evokují zejména Halloween, ale jiné dekorace, jako jsou listy a tykve, obecně evokují podzimní sezónu a zůstanou relevantní díky Dni díkůvzdání. reklama

Část 2 ze 3: Nastavení nálady venku

 1. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 8

  1 Vyřezejte lucernu Jack-o’. Lucerny jack-O'jsou jedny z nejznámějších halloweenských dekorací a řezbářský jeden ozdobit vaši verandu je halloweenskou oporou. Chcete -li to provést, počkejte, až se událost blíží; na rozdíl od pevných dýní vyřezávané dýně vydrží jen zhruba týden.
 2. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 9

  2 Postavte strašáka na verandě. Máte-li houpačku na verandě nebo dokonce jen dostatek místa na verandě, kde může sedět nebo stát vycpaná postava, nasbírejte nějaké staré oblečení, včetně košile s dlouhým rukávem, a trochu vycpávkového materiálu (sláma, listy nebo noviny budou fungovat) .
  • Naplňte trup vycpávkovým materiálem. Zabalte ho kolem něčeho tuhého, jako je PVC trubka, aby vám to pomohlo zůstat ve vzpřímené poloze. Připojte ruce a nohy k rukavicím a obuvi; můžete je připnout nebo nalepit.
  • Na hlavu použijte kbelík vzhůru nohama nebo vycpaný povlak na polštář nebo pytlovinu. Přidejte slaměný klobouk k dokončení sestavy a poté připněte strašáka kamkoli chcete pomocí několika délek drátu.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 10

  3 Ozdobte dveře. Stejně jako je moudré soustředit se na vnitřní místnosti, ve kterých lidé skutečně stráví většinu času, je užitečné věnovat pozornost vašim dveřím, protože je to jediné místo, se kterým bude každý host komunikovat.
  • Zakryjte dveře bavlněnými pavučinami, zabalte je do gázy (s přidanými googly očima) tak, aby připomínala mumii, nebo použijte vystřiženou siluetu papíru.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 11

  4 Vytvořte si vlastní mlhu suchým ledem. Můžeš koupit suchý led za pouhý 1 $ za libru a některé obchody ho nosí jen sezónně, jen pro použití jako halloweenská dekorace. Přidejte jednu libru suchého ledu na půl galonu horké vody, aby efekt mlhy trval. (Dvě libry budou trvat asi 20 minut.)
 5. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 12

  5 Zajistěte, aby byly vaše okenní dekorace v noci viditelné. Pokud jste použili okenní dekorace dovnitř, mohou se již projevit zvenčí, siluetou vnitřního světla. Pokud ne, nebo pokud nejsou patrné, zvažte přidání některých. Siluety ve vašich oknech budou jedny z nejpozoruhodnějších detailů každému, kdo se blíží k vašemu domu.
 6. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 13

  6 Postavte některé náhrobky trávníku. Pokud máte přístup k skládačce, můžete z překližky vyrobit robustní náhrobky, ale pokud ne, jejich výroba z lepenky funguje dobře. Pro jejich epitafy vymyslete jednoramenné vložky nebo slovní hříčky.
 7. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 14

  7 K výrobě zombie na trávník použijte staré oblečení. Vyplňte rukávy a rukavice listy nebo novinami a poté rukavice připevněte zavíracími špendlíky. Libra vsadí do trávníku a zabalí kolem sebe rukávy v různých úhlech, aby působil dojmem, že paže sahají ze země. reklama

Část 3 ze 3: Plánovací činnosti

 1. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 15

  1 Připravte si halloweenské jídlo a pití. V závislosti na věkové skupině, pro kterou se chystáte, to může znamenat vyhledání halloweenských míchaných nápojů nebo jen mít po ruce dostatek jídla s halloweenskou tématikou.
  • Každý dezert zalitý červenou omáčkou může vypadat dostatečně strašidelně. Když to uděláte s Rice Krispy Treats, vypadá to překvapivě jako mozek.
 2. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 16

  2 Pokud hostujete děti, připravte si tajemné boxy. Mystery boxy neboli krabice na pocit jsou jednou z nejběžnějších halloweenských dětských aktivit. Ozdobte některé tkáňové krabice, naplňte je něčím světským a naznačte, že obsahují něco mnohem hrubšího (jako krabici plnou hroznů označenou „monster eyes“).
 3. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 173 Naplánujte si samostatné aktivity pro dospělé. Hry pro dospělé jsou obvykle méně závislé na rekvizitách, ale přesto je chytré mít něco naplánováno. Pokud nemáte po ruce žádné hry s halloweenskou tématikou, upravte stávající aktivitu, aby se vztahovala k halloweenu.
  • Zahrajte si nějaké hry s pitím filmu, ale používejte pouze horory. Vyzkoušejte karaoke s halloweenskou tématikou. Uspořádejte hru šarád omezenou pouze na horory nebo mytologická monstra.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte halloweenskou párty Krok 18

  4 Zásobte se večírků. Pro každou párty, na které se podílejí děti, jsou laskavosti večírku zásadní pro jejich zážitek. Lze je zakoupit v obchodě, ale můžete také uplatnit své dekorativní dovednosti tím, že si je vyrobíte sami. Naplňte malé sklenice například kukuřicí cukrovinek nebo zabalte popcorn do celofánu a zvnějšku nakreslete halloweenské vzory. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyzdobím dům pro podvodníky? A co když někdo nenávidí Halloween a podvodníky nebo podvodníky, ale je jediným člověkem v domě? Jen bych ozdobil dveře a přední část domu dýněmi a tak. Potom zhasněte světlo na verandě, dokud tam nebude někdo, kdo má rád triky.
 • Otázka Jaké jsou dobré nápady na jídlo? Několik dobrých nápadů najdete ve článcích wikiHow Udělejte strašidelné jídlo a Uvařte halloweenský oběd .
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Předem zvažte, kolik jste ochotni uklidit. Použití domácích pavučin na každý povrch vytváří skvělou halloweenskou dekoraci, ale tyto dekorace budete muset později opatrně stáhnout.
 • Stanovte si rozpočet a toho se držte. Halloween party jsou společenské akce, takže většina zábavy bude pocházet z interakce s jinými lidmi, ne z toho, kolik jste utratili za výzdobu.
 • Pokud jste pozvali mnoho lidí, přesuňte nábytek. Nemusíte vyklízet celé místnosti; zkuste se jen ujistit, že vaši očekávaní hosté budou mít prostor k mlynářství.
 • Nezapomeňte naplánovat několik týdnů předem, což vám umožní začít vyrábět a rozesílat pozvánky, připravovat jídlo, vyrábět nebo kupovat výzdobu, kupovat laskavosti atd.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při plánování dekorací nezapomeňte na věk svých hostů. Grisly dekorace zahrnující krev a gore jsou dobré pro párty pouze pro dospělé, ale mohou děsit děti více, než máte v úmyslu.
 • Po skončení večírku určitě vypněte vše, co by mohlo představovat nebezpečí požáru.
reklama

Populární Problémy

Australská tenisová hvězda Bernard Tomic odmítl nabídku Tennis Australia (TA) na setkání a vyřešení jejich dlouhodobého sporu.Třetí sezóna seriálu Svět tance má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.Novak Djokovič ve finále Wimbledonu 2014 porazil Rogera Federera, aby získal svůj 7. grandslamový titul a znovu získal světové prvenství.Neporazitelné těžké váhy Tyson Fury a Tom Schwarz se v sobotu rozběhly v masivním zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.Iga Swiatek se snaží znovu objevit svou formu na US Open 2021, ale nejprve se potýká s potenciálně ošidným soupeřem v podobě amerického kvalifikačního hráče Jamieho Loeba.