Jak diskrétně kojit své dítě na cestách

Když chce vaše dítě jíst, nemusíte mít vždy k dispozici samostatnou místnost s dokonalými podmínkami soukromí pro ošetřovatelku. Můžete kojit na veřejnosti, aniž byste na sebe a své dítě hodně upozorňovali. Noste oděv, který zajišťuje snadný přístup, nebo použijte ošetřovatelský kryt. Procvičujte doma jakékoli strategie, které plánujete používat na veřejnosti. Tímto způsobem se budete cítit připraveni a sebevědomí, když je čas ošetřovat mimo domov.

v tenise, co je set

Metoda 1 ze 3: Poskytování snadného přístupu

 1. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 1

  1 Noste ošetřovatelské oblečení. Kojenecké topy je možné zakoupit v porodnicích a u většiny velkých prodejců oblečení. Tyto topy mají skryté otvory, které vám umožní snadno nakrmit dítě. Můžete získat různé položky, jako jsou topy, podprsenky a šaty.
  • Kojící podprsenky, které jsou vyráběny jako sportovní podprsenky, jsou obvykle lepší. Nebudete se muset starat o vrtění s jakýmikoli popruhy nebo zapínáním.


 2. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 2

  2 Upravte své běžné oblečení. Na výběr jsou také košile na knoflíky, mikiny s předním zipem nebo nadměrné košile a svetry. Pod trička noste tank nebo košilku, která skryje vaši střední část, pokud máte tričko vytažené nahoru. Zvedněte košili tak, aby měl přístup k bradavce, zatímco je zbytek prsou zakrytý.
  • Vystřihněte rozparky ve starém tričku a noste ho pod nadměrnou košili nebo svetr. Pak už si jen můžeš vytáhnout vrchní košili a ošetřit.
  • Šaty nejsou ideální. Pokud nosíte šaty, měly by se otevírat zepředu.
 3. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 3

  3 Použijte kryt. Dva typy ošetřovatelských potahů, které si můžete zakoupit, jsou baldachýny a nositelné potahy. Stříšky jsou jako nošení zástěry kolem krku. Prostě ho nahodíte, když jste připraveni krmit. Nositelné potahy se nosí jako součást vašeho oblečení (např. Kojící pončo, kojící šátek) a mají se trochu více kombinovat.
  • Při používání krytu používejte zvýšenou opatrnost. Pokud vaše dítě usne při jídle pod pokličkou, nemusí mít dostatek kyslíku. Děti při jídle obvykle vydávají chrčení a hltání. Pokud vaše dítě přestane sát nebo příliš ztichne, možná usíná.
  • Vyberte si potah s jednoduchým designem. Jasné barvy a vzory na vás přitáhnou více pozornosti.
  • Potah by měl být pratelný a vyroben z prodyšné látky.
  • Pokud si nechcete pořizovat potah, můžete vždy použít vlastní deku nebo velkou šálu.
  • Vaše dítě nemusí mít rádo kojení s přikrývkou. Zkuste to nejprve doma, abyste zjistili, zda to vašemu dítěti bude vyhovovat.
 4. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 4

  4 Zdravotní sestra v závěsu. Měkké nosiče a závěsy jsou dobrým způsobem, jak kojit na veřejnosti. Upravte hlavičku dítěte tak, aby byla v jedné rovině s vašimi prsy, a poté zvedněte prsa k ústům dítěte. Jejich hlava by měla být opačná než část, která vám jde přes rameno. Pokud máte v plánu vstát, zkontrolujte, zda je zadek vašeho dítěte opřený.
  • Některé závěsy jsou vyrobeny speciálně pro ošetřovatelství. Pokud kojící popruh nepoužíváte, ujistěte se, že je nastavitelný a lze jej použít k ošetřování.
  • Jakýkoli popruh, který použijete, by měl být omyvatelný, nastavitelný a pohodlný.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Plánování dopředu

 1. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 5

  1 Naučte se časné příznaky hladu. Pokud nakrmíte své dítě, když si poprvé všimnete, že má hlad, bude vaše dítě uvolněnější. Rozrušené a/nebo plačící dítě přitáhne velkou pozornost. Vaše dítě může vykazovat typické známky hladu nebo může mít jedinečné signály, že chce jíst. Věnujte pozornost tomu, jak se vaše dítě chová, když má hlad, abyste si mohli snadno přečíst jeho narážky. Typickými příznaky hladu jsou:
  • Sání ruky a/nebo prstu
  • Otočí hlavu k tvým prsům
  • Sací zvuky vydávají ústy
 2. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 6

  2 Cvičte doma. Ošetřování v pohodlí vašeho domova se velmi liší od ošetřování na veřejnosti. Nevíte, jak bude vaše dítě reagovat na to, že bude při jídle přikryté nebo uzavřenější. Pečujte doma přesně tak, jako byste byli na veřejnosti. To zahrnuje vaše oblečení, vaše zakrytí a případně práci jednou rukou nebo ve stísněném prostoru.
  • Západ bez odhalení celého prsu.
  • Sestra před zrcadlem, abyste viděli, kolik toho vystavujete.
  • Na veřejnosti budete jistější, protože víte, jak ve skutečnosti vypadáte k ostatním lidem, a máte představu, jak bude vaše dítě reagovat.
  • Můžete také ošetřovat před někým, s kým vám je dobře, a získat zpětnou vazbu o tom, kolik toho ve skutečnosti vidí.
 3. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 7

  3 Připravte se na kritiku. Nechcete být zaskočeni, pokud si jiná osoba stěžuje nebo vám manažer řekne, že musíte jít na záchod. Připravte si odpověď pro případ, že by k tomu došlo. Je na vás, jak se k problému postavíte.
  • Vzdělávejte se o zákonech svého státu týkajících se kojení na veřejnosti. Téměř v každém státě ve Spojených státech (Idaho je jedinou výjimkou) jste právně chráněni a můžete kojit, kdekoli a kdykoli chcete.
  • Komentář můžete ignorovat.
  • Můžete si s danou osobou promluvit o důležitosti a výhodách kojení.
  • Můžete si ze situace dělat legraci.
  • Můžete mu položit otázky týkající se jeho úhlu pohledu a proč se cítí tak, jak se cítí.
  • Můžete projevit empatii a říci osobě, že chápete její nepohodlí, když kojíte na veřejnosti.
  • Pokud budete požádáni, abyste šli na záchod, můžete říci: „Ne, jsem v pořádku. Nejíme v koupelnách. “ Nebo „Ne, děkuji. Koupelny neslouží k jídlu. “
  • Pokud si zákazník stěžuje, můžete říci: „Rozumím. Pokud tam sedíte u stolu, neuvidíte nás a může vám být pohodlněji. “
  reklama

Metoda 3 ze 3: Ošetřovatelství na veřejnosti

 1. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 8

  1 Vyhledejte cíl. Kdykoli jste venku, určete místo, kde můžete v případě potřeby kojit. Jakmile si všimnete, že vaše dítě potřebuje jíst, budete vědět, kam jít. Najděte si místo, kde se můžete pohodlně usadit s oporou zad. Mezi dobrá místa ke krmení na veřejnosti patří:
  • Šatny
  • Samostatně stojící stánek v restauraci
  • Tvé auto
  • Lavice, která je vedle velkého květináče
  • Okno v autobuse
  • Laktační místnost nebo laktační místnost
  • Pokud není zřejmé místo, kam byste mohli jít, zeptejte se pracovníka, jestli existuje nějaké soukromé místo, kam můžete jít, protože potřebujete nakrmit dítě. Lidé jsou často vstřícní a najdou vám místo.
 2. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 9

  2 Otočte se do západky. Většina vaší pokožky bude odhalena, když se vaše dítě přisaje. Pokud se nenacházíte ve zcela soukromé oblasti, otočte se a zajistěte větší soukromí. Jakmile se vaše dítě zasekne, můžete se otočit zpět opačným směrem. Udělejte to pro zablokování a odblokování.
  • Pokud jste například ve stánku v zadní části restaurace a stojíte tváří v tvář ostatním zákazníkům, budete čelem ke zdi, abyste se zafixovali a odblokovali.
 3. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 10

  3 Netěsnost ovládání. Je normální, že jedno prso vytéká při kojení na druhém nebo vytéká, když vidíte další dítě nebo slyšíte pláč dítěte. Na ochranu oděvu noste v podprsence kojící vložky. Během kojení si také můžete na druhé prsa položit ručník nebo utěrku.
  • Pokud nechcete kupovat kojící vložky, složte bavlněné kapesníky a vložte je do podprsenky.
  • Vyvarujte se používání vložek s plastovou podšívkou, protože nedovolují vašim bradavkám dýchat.
  • Vzorované oblečení také lépe skrývá únik než jednobarevné oblečení.
 4. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 11

  4 Jdi do auta. Pokud nemůžete najít nikde jinde ošetřovatelku, můžete se vždy vrátit ke svému autu. Parkoviště je polosoukromé a chodci si dítěte málokdy všimnou, protože jsou umístěni těsně pod linkou viditelnosti oknem auta.
  • Mějte v autě malý polštář. To pomáhá při polohování, i když odpočinek dítěte v lokti v lokti v poloze kolébky je dostatečně stabilní, pokud nemáte pod paží polštář.
 5. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 12

  5 Posaďte se ke zdi. V přeplněných situacích si sedněte k oknu nebo ke zdi. Umístěte své tělo ke zdi opačným ramenem tak, aby vaše hruď byla poněkud chráněna před zbytkem cestujících nebo davu. Vystavte dítěti pouze bradavku a měli byste být schopni zachovat diskrétnost i v těsné blízkosti.
  • Tato metoda funguje dobře v letadlech nebo autobusech.
 6. Obrázek s názvem Diskrétně kojte své dítě na cestách Krok 13

  6 Být jisti. Kojení na veřejnosti je čím dál tím snazší. Pamatujte, že kojení je přirozené a děláte pro své dítě to nejlepší. Pokud s vámi někdo naváže oční kontakt, usmějte se na něj. Tvůj úsměv ukazuje, že jsi sebevědomý a ne trapný.
  • Promluvte si s ostatními kojícími matkami o jejich zkušenostech a získejte tipy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Díky rozmanitosti stromů a jejich přirozených forem je každé lezení jedinečnou výzvou. Ačkoli většina lidí považuje lezení po stromech za zábavnou zábavu v dětství, často je obtížné a nebezpečné. Udělejte si čas na identifikaci zdravého stromu ...

Po řadě výběrů je zde konečný seznam tenistek, které budou hrát v Riu 2016.

V neděli večer má premiéru nový celoživotní film „Vraždy chůvy“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Seahawks vs Falcons online bez kabelu.

Dominic Thiem v neděli podlehl Pablu Andujarovi v prvním kole Roland Garros. Rakušan nechal proklouznout dvousetový náskok a poté sestoupil 6: 4, 7: 5, 3: 6, 4: 6, 4: 6.

Jak zacházet se zlomenými kostmi u psů. Zlomené kosti nebo zlomeniny u psů jsou popsány dvěma věcmi: jejich umístěním, což znamená, která kost je zlomená, a povahou zlomeniny. Mezi zlomeniny patří spirální trhlina v kosti, kosti ...