Jak provést test běhu PACER

PACER je běžící test, který ukazuje, kolik kol můžete udělat. Může to být zábavné, ale většinou je to frustrující. Jste více unavení, že bolest v boku pálí, musíte běžet rychleji, všechny ty zábavné věci. PACER:

tenis vs běžecké boty

Kroky

 1. Obrázek s názvem Proveďte test běhu PACER, krok 1

  1 Před PACER proveďte rutinní cvičení. Nezapomeňte zahrnout kliky, sedy lehy a samozřejmě běžecká kola.
 2. Obrázek s názvem Přejít na Swim Meet Alone Krok 2

  2 Den před PACER provádějte tato cvičení delší dobu. Díky tomu budete lépe připraveni na PACER. Snězte zdravou večeři a jděte dřív spát.
 3. Obrázek s názvem Vlak pro veslování, krok 6

  3 Ráno na PACER jezte dobře vyváženou snídani. Nejezte příliš málo a nejezte příliš mnoho. Pokud máte čas, běhejte zhruba 10 až 15 minut.
 4. Obrázek s názvem Proveďte test běhu PACER, krok 4

  4 Když jste na startovní čáře, připravte se a Jděte!
 5. Obrázek s názvem Proveďte test běhu PACER, krok 5

  5 Zkuste si v hlavě promyslet: „Zvládnu to, dokážu to“. Díky tomu budete mít větší jistotu, že to zvládnete.
 6. Obrázek s názvem Proveďte test běhu PACER, krok 6

  6 Pokuste se být prvních pár kol pomalí a poté zrychlete. To vám pomůže získat mnohem více kol.
 7. Obrázek s názvem Proveďte PACER Running Test Krok 7

  7 Bavte se! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu odjet 20 a více kol? Tempo sami; prvních 10 až 15 kol neběhejte příliš rychle. Pro motivaci si stále říkejte, že pokud toto projdete, nebudete to muset udělat znovu.
 • Otázka Jak dýcháte při běhu? Dýchání může být pro běh velmi obtížné a může být důvodem, proč se mnozí během běhu unaví rychleji než ostatní. Skvělý způsob, jak dýchat, je stlačit žaludek dovnitř a ven při běhu. Při nádechu stlačujte břicho, vydechujte a uvolňujte. Zvedání se z hrudníku zahrnuje velké množství zoufalství a nedostává se do něj tolik vzduchu. Také dýchejte déle, což také pomáhá.
 • Otázka Jak ovládáte způsob, jakým při běhu dýcháte? Vpředu nosem každé dva kroky a jeden pevný kontrolovaný výdech každé další dva kroky. Například: levá noha dolů (in) pravá noha dolů (další krátký nádech). Následující dva kroky vlevo a vpravo plynule kontrolovaně vydechují, podobně jako styl hee hee whooo dýchání.
 • Otázka Jak se mohu vyhnout únavě? Tempo sebe. Nesrovnávejte se s ostatními, nestresujte se.
 • Otázka Mám se na stimulátoru vyzvat? Mám si říci, že umím lépe než ostatní lidé; přimělo by mě to myslet si, že to dokážu? Protože se jedná o test, rozhodně se vyzvěte, ale ne do té míry, že byste nemohli dýchat. Dělejte cokoli, co vás motivuje dělat to nejlepší.
 • Otázka: Věky jsem netrénoval a můj závod je příští týden. Co bych měl dělat? Běhejte každý den až do závodu, abyste se mohli co nejrychleji dostat zpět do formy. Den před závodem to vezměte trochu snáz. Běžet závod, když nejste ve formě, se bude cítit hrozně, takže si do té doby zkuste zvyknout na běh.
 • Otázka Co si oblékám během testu? Pravděpodobně se hodně zapotíte, takže si oblékněte šortky a tričko. Běžecké boty jsou nejlepší, ale každá tenisová obuv bude stačit. Pokud máte ofinu, noste čelenku, protože budou skákat nahoru a dolů a dráždit váš obličej.
 • Otázka Jak mohu získat dobré skóre na stimulačním testu, pokud mám astma? Vaše zdraví je nejdůležitější a snažit se co nejlépe dýchat a vydechovat pomůže s výše uvedenými tipy.
 • Otázka Jak mohu běžet déle než hodinu bez zastavení? Musíte hodně běhat. Uběhněte každý den míli, dokud to nebude snadné, pak dvě míle každý druhý den, dokud to nebude pohodlné, pak tři míle každý třetí den, dokud nebudete připraveni na čtyři míle atd. Jen běžte a vybudujete si vytrvalost. Brzy budete moci hodinu běžet. Také jezte velmi zdravě, aby bylo vaše tělo připraveno ke spuštění.
 • Otázka Jaká cvičení je dobré dělat večer před stimulačním testem? Push up, trochu běh nebo chůze, ale ne příliš, a vždy dbejte na zdravou snídani.


Populární Problémy

New York Giants a Cincinnati Bengals se setkají na stadionu Paula Browna, aby zahájili předsezónu 2015.

Jak přežít základní vstupné. Pokud si kupujete lístky na hudební festivaly nebo koncerty s významnými kapelami, můžete se ocitnout v držení vstupenky na základní vstupné. Obecné vstupné je ...

Toto je Nadalův debut v Brisbane International.

Obuv může udělat nebo rozbít oblečení. A přestože nákup perfektního páru obuvi může být uspokojující, je odměňování ještě hlubším způsobem přizpůsobení vlastních kopů. Můžete cvičit svou chytrou stránku, abyste vypadali stylově s rozpočtem ....

Jak používat měřič krevního tlaku na zápěstí. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli pravidelně sledovat svůj krevní tlak. Nebojte se, existuje jednoduchý způsob, jak to udělat! Monitor krevního tlaku na zápěstí je dobrou volbou, pokud nemůžete použít ...

Serena bude v příštím kole čelit vítězi zápasu mezi Jelenou Ostapenkovou a Hsieh Su-Wei, zatímco Suarez bude hrát Marii Sakkari.