Jak cvičit jógu v GTA V

Pokud vás unavují přísnější aktivity GTA V, jako je tenis nebo triatlon, možná je načase zkusit něco uvolněnějšího. Jóga je trend, který šíří Los Santos, takže si můžete být jisti, že se budete moci zapojit i do nového výstřelku. Ačkoli to nezvyšuje statistiky vašich postav, poskytuje bezmyšlenkovitý útěk před stresy z toho, že jste velkým zločincem.

dívat se na televizi na počítači

Část 1 ze 2: Odblokování jógy

 1. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V Krok 1

  1 Začněte „Řekl někdo jógu? “Mise. Michael je bohužel jedinou ze tří postav, které mohou cvičit jógu, a k odemčení aktivity musíte splnit jednu z jeho příběhových misí. 'Řekl někdo jógu?' nastává zhruba v polovině hry, po dokončení mise „Dead Man Walking“, takže budete muset projít příběhem jako obvykle, dokud tato mise nezačne.
  • Zatímco jste doma jako Michael, přichází Amanda a začíná cutscéna. Ti dva se trochu hádají, dokud Michael nakonec nepřistoupí na to, že by zkusil jógu se svou ženou. Ti dva pak odejdou na dvorek a za nimi Amandin instruktor Fabien. Michael si stoupne na podložku na jógu a začne série QTE (quick time events).


 2. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V Krok 2

  2 Dokončete jógu s Fabienem. Na obrazovce se objeví výzvy k tlačítkům, které vás vedou ke stisknutí páček nebo směrových šipek. Mírným tlakem postupně zvyšujte, jak se Michael dostává na místo.
  • Pokud stisknete příliš silně nebo příliš rychle, Michael klopýtne a vy budete muset pózu začít znovu.
  • K dispozici jsou celkem 3 pózy. Po dokončení začne další cutscene, končící tím, že Amanda a Fabien opustí Michaela.
 3. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V Krok 3

  3 Jezděte s Jimmym. Po cutscene budete s Jimmym v autě a na mapě najdete nový kontrolní bod. K tomuto bodu se dostanete po žlutých čarách. Začne další cutscéna, ve které Jimmy sbírá drogy od jednoho z dělníků.
  • Jimmy donutí Michaela něco vyzkoušet, což okamžitě rozostří obrazovku a znemožní ovládání auta. Jimmy tlačí Michaela z auta. Poté má Michael halucinace a sní o tom, že je spuštěn do vzduchu nad Los Santos. Poté se Michael probudí ve spodním prádle a spěchá zpět domů.
  • Dům je prázdný, od Amandy je jen vzkaz, že ho jeho rodina opustila. Poté je mise dokončena.
  reklama

Část 2 ze 2: Dělat jógu sami

 1. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V Krok 4

  1 Najděte si místa, kde budete cvičit jógu. Nyní budou na mapě dvě místa, kde můžete cvičit jógu: Michaelův dvorek a vrchol Mount Gordo. Tato umístění zobrazíte stisknutím klávesy Start (PS3 a Xbox 360) nebo M (PC). Ikony jógy připomínají postavu sedící se zkříženýma nohama.
  • Chcete -li se dostat na dvě místa, stiskněte tlačítko X (PS3), tlačítko A (Xbox 360) nebo klávesu Shift (PC), zatímco je kurzor nad ikonou.
 2. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V, krok 5

  2 Přejděte na jedno z těchto míst. Stačí sledovat mapu na místo, které si vyberete, a jakmile se dostanete na předem určené místo jógy, na obrazovce se zobrazí výzva, zda si přejete cvičit jógu.
 3. Obrázek s názvem Cvičte jógu v GTA V, krok 6

  3 Dělat jógu. Vyberte možnost „Ano“. Jakmile zvolíte „Ano“, Michael začne dělat 3 pózy, které dříve cvičil s Fabienem. Pokud uděláte chybu s tlačítky, budete muset pózu začít znovu.
  • Jógová relace končí po třetí póze, ale lze ji opakovat donekonečna.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak cvičit doma. Pokud jste uvízli doma a nemůžete se dostat do posilovny, nebojte se! Stále můžete vyvinout skvělou domácí cvičební rutinu, včetně kardio a silového tréninku, a to i bez přístupu k efektnímu vybavení. Jen nezapomeňte ...

Feministické hnutí se zaměřuje na potřebu akce k dosažení rovnosti pohlaví a dalších genderových identit. Https://nomas.org/roles-of-men-with-feminism-and-feminist-theory/ Pokud jste heterosexuální muž , může být pro vás obtížné ...

Měl čelit Alexandru Dolgopolovovi, který odstoupil se zraněním.

Denis Shapovalov čelí Soon-woo Kwon ve svém druhém kole zápasu na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry v této dvojici na turné, ale Shapovalov přichází jako jasný favorit.

Stefanos Tsitsipas vedl důvěřivou Naomi Osaku k přesvědčení, že má šílenou rutinu péče o vlasy. Tsitispas a Osaka během interakce na Instagramu diskutovali o řadě zábavných témat.