Jak najít Yoshi v Super Mario 64

Poté, co získáte svou 120. hvězdu v Super Mario 64, budete mít možnost setkat se s Yoshi ve hře na vrcholu Peachova hradu. Pokud jste již získali svých 120 hvězd a porazili Bowsera a chcete se setkat s Yoshi, ale nevíte jak, přejděte k prvnímu kroku níže. Zde je několik metod, které k tomu můžete použít.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64 Krok 1

  1 Ujistěte se, že jste získali všech 120 hvězd, které jsou ve hře a které jste porazili třetí Bowser .
 2. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64 Krok 2

  2 Jděte ven v trávě Castle Grounds. Jakmile jste tam, z Peachova hradu, jděte dolů a přímo do oblasti, která má žlutou půdu i vodu.
 3. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64 Krok 3

  3 Všimněte si děla, které je támhle. Pravděpodobně jste si všimli, že jste možná viděli při hraní mimo Castle Grounds, ale nemohli jste použít (protože měl mřížku nad jejím otevřením), nyní již bude používán. dříve ve hře, protože jste nezískali všechny hvězdy. Pokud máte aktuálně všech 120, rošt přes vrchol by měl být pryč a dělo by nyní mělo být otevřené.
 4. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64 Krok 4

  4 Nastupte do děla.
 5. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64 Krok 5

  5 Zaměřte se na střechu. Nesnažte se úplně na vrchol. Ale místo toho zamiřte na malý plochý kousek po stranách obrovské věže na vrcholu hradu. Pamatujte, že Mario nemá přímou trajektorii a je rychlý padající, takže se ujistěte, že míříte dělem o něco výše, jako kdyby sklouzl nebo spadl z hradu, buď ztratí hodně zdraví, nebo zemře.
 6. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64, krok 6

  6 Jakmile máte za cíl vystřelit Maria z děla, stiskněte tlačítko a na ovladači. Obrázek s názvem Super mario 64 ds yoshi_211

 7. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64, krok 7

  7 Vězte, že pokud se vám podařilo dostat se na vrchol střechy, setkáte se s Yoshi. Poskytne vám speciální zprávu od Shigeru Miyamota, stvořitele Mario, vám, hráči, dá vám dalších sto životů a váš jiskřivý třesk rozzáří.
 8. Obrázek s názvem Najděte Yoshi v Super Mario 64, krok 8

  8 Vězte, že toto je oficiální konec hry. Neexistují žádné další další světy, kam jít, ani jiné dárky zdarma. S výjimkou velkého tučňáka v Cool Cool Mountain, který se stal velkým pro Big Penguin Race, zde také nejsou žádná další velká překvapení. Proto gratulujeme, můžete slavit, protože jste hru porazili a setkali se s Yoshi v Super Mario 64! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je 'Super Mario 64' stále na DS? Ano.
 • Otázka Existuje způsob, jak hrát jako Yoshi v Super Mario 64? XxVxX Nejlepší hlasatel Ne. V Super Mario 64 je Mario jedinou hratelnou postavou a Yoshi se setkáte pouze v tomto bodě hry. Ve verzi Super Mario 64 pro Nintendo DS je však Yoshi první postavou, za kterou můžete hrát.
 • Otázka Jak mohu hrát Super Mario 64 DS? XxVxX Nejlepší odpovídač Pokladna Hrajte Super Mario 64 DS informace o tom, jak hrát hru.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud byste chtěli získat ještě více životů u zdi střechy, existuje několik dalších obklopujících oblast zdi na vrcholu hradu.
 • Pomocí tohoto skoku se dostanete do tajných oblastí na úrovních, ke kterým jste se dříve ve hře nedostali, a získáte doplňky.
 • Pokud se chcete s Yoshi setkat dříve ve hře, můžete skočit na zeď směrem k levé části hradu a začít kopat do zdi. Ačkoli to bude nějakou dobu trvat, měli byste být nakonec schopni dostat se na vrchol hradu a tam najdete Yoshi.
 • Máte také možnost létat z vrcholu hradu, protože nahoře na hradě bude k dispozici červené pole s víčkem.
 • Všimněte si, že pokud se dostanete na hrad, aniž byste získali 120 hvězd, Yoshi se ve skutečnosti neobjeví.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Všimněte si toho, že pokud hrajete Super Mario 64 DS, nebudete se moci setkat s Yoshi, protože je ve hře hratelný. K otevření děla budete také potřebovat 150 hvězd (na rozdíl od 120 ve hře Nintendo 64.), Abyste se dostali na vrchol střechy hradu.
reklama

Populární Problémy

Čerstvě vybojované medaile na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021 se Andrey Rublev a Karen Khachanov spojí ve čtyřhře mužů na turnaji Western a Southern Open v Cincinnati.

Průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Penn State naživo na počítači, telefonu, Roku nebo jiném streamovacím zařízení bez kabelu.

Státní soupeři Indiana a Ball State otevírají sezony 2019 v sobotu odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Redaktor Sports Illustrated Swimsuit M.J. Day vyšel na podporu Naomi Osaka v důsledku japonské online plivance s americkou novinářkou a televizní moderátorkou Megyn Kelly.

Teplejší počasí znamená nosit své oblíbené sandály a boty s otevřenou špičkou! S čerstvě pedikurovanými nehty se můžete cítit sebevědomě a méně sebevědomě o svých chodidlech. Naučit se dělat francouzskou pedikúru doma může zajistit ...

Jak se zbavit stehových značek. Stehy se obvykle provádějí při hlubokých řezech nebo ranách nebo po operaci a vyžadují řádnou údržbu a každodenní čištění, aby se zajistilo, že po stezích nezůstane jizva. Kůže každého se uzdravuje ...