Jak opravit nerovnoměrné tkaničky

Při chůzi vaše nohy tlačí na boty. To může přitáhnout nebo posunout vaše tkaničky na jednu nebo druhou stranu a nakonec vám může zůstat tkaničky, které se neshodují v horní části boty. Naštěstí to není velký problém, pokud je rozdíl pouze 1–2 palce (2,5–5,1 cm), protože problém můžete normálně vyřešit bez odstranění tkaniček. Pokud jsou tkaničky opravdu nerovnoměrné, pravděpodobně budete muset tkaničky vyjmout a předělat.

Metoda 1 ze 2: Oprava drobných rozdílů

 1. Obrázek s názvem Opravit nerovnoměrné tkaničky obuvi Krok 1

  1 Vlečte krajku, která je kratší. Chcete -li začít, rozepněte uzel, pokud je vaše bota svázaná. Poté zatáhněte za kratší krajku, aby byla napnutá proti jazyku.
 2. 2 Sledujte kratší stranu tkaničky po očkách. Jakmile je tkanička napnutá, je snadné ji sledovat až do spodní části boty. Pokud to nedokážete přesně určit, použijte prst a sledujte krátkou krajku každým očkem, dokud se nedostanete dolů na dno boty.
  • Očka jsou otvory, kterými procházejí vaše tkaničky.


 3. Obrázek s názvem Opravit nerovnoměrné šněrování bot Krok 3

  3 Zjistěte, které očko drží kratší stranu tkaničky na místě. Jakmile budete sledovat kratší stranu přes všechna očka, zjistíte, které očko ve spodní části drží kratší polovinu na místě. Úpravou této spodní krajky můžete změnit délku tkaniček nahoře.
 4. 4 Trochu vytáhněte delší polovinu tkaničky, aby se uvolnila. Na spodním očku trochu povytáhněte delší polovinu tkaničky, aby se uvolnila. Pokud tkaničku vůbec nemůžete vytáhnout, uvolněte tkaničku dále. Vytvořte dostatečnou vůli, aby odpovídala nesrovnalostem mezi tkaničkami nahoře.
  • Jinými slovy, pokud jsou vaše tkaničky nahoře o 1,5 palce (3,8 cm), vytvořte 1,5 palce (3,8 cm) vůli ve spodních očkách.
 5. 5 Vytáhněte kratší krajku až k horní části boty. Jakmile si vytvoříte volnou nohu, vytáhněte krátkou polovinu ven z boty, dokud krajka ve spodních očkách není napnutá. Poté stále vytahujte krátkou polovinu krajky nahoru k horní části boty, aby byla delší. Jakmile se dostanete na vrchol, vaše tkaničky budou nyní rovnoměrné!

  Spropitné: Pokud jste jen trochu pryč, upravte vůli tkaniček v horní části, dokud je nebudete moci pevně přitáhnout a vyrovnat.

  reklama

Metoda 2 ze 2: Šněrování bot

 1. Obrázek s názvem Opravte nerovnoměrné šněrování bot Krok 6

  1 Sundejte si tkaničky z bot. Sundejte si boty, pokud je máte na sobě, a rozepněte uzly. Poté, počínaje nahoře, protáhněte tkaničky každým očkem v botě a vyjměte je.
  • Očka jsou malé otvory, které drží vaše tkaničky na svém místě.

  Spropitné: Pokud jsou vaše tkaničky trochu staré nebo opotřebované, je ideální čas vložit do nich nové tkaničky!

 2. 2 Ve spodní části provlékněte krajku očky. Vezměte si tkaničku a vyhlaďte ji rukou, abyste odstranili veškeré vrásky. Poté protáhněte tkaničku očky ve spodní řadě. Pokračujte v posouvání tkaničky, dokud nebude střed tkaničky mezi očky ve spodní části boty.
 3. 3 Vytáhněte tkaničky nahoru a upravte je, až budou rovnoměrné. Držte každou krajku v oddělených rukou. Zvedněte je ve stejnou dobu a ve stejném úhlu. Držte tipy pohromadě. Posuňte tkaničky na jednu nebo druhou stranu, dokud nebudou mít obě strany stejnou délku.
  • Pokud jsou tkaničky ve spodní části rovnoměrné, budou téměř vždy rovnoměrné i nahoře. Pokud nepošněrujete jednu stranu tak, aby byla mnohem volnější než druhá, neměli byste narazit na žádné problémy.
 4. 4 Znovu šněrujte své boty postupným upínáním oček. Nyní je čas dokončit šněrování bot. Můžete udělat a tradiční krajka spuštěním každé krajky k dalšímu očku na opačné straně, nebo použijte k šněrování boty jiný vzor. Ať už to děláte jakkoli, při šněrování boty střídejte obě strany. Tímto způsobem zajistíte, aby každá strana zůstala při postupu nahoru rovnoměrná a stejná.
  • Můžete jít na rovná krajka tím, že tkaničku protáhnete očky na stejné straně a zatáhnete je rovně napříč. Přeskočte jedno očko na obou stranách, abyste nastavili tkaničky na různá očka a střídejte přeskakování na každé straně, dokud nebudou tkaničky nahoře.
  • Přeskočením řady oček můžete vytvořit trojitou X krajku. Poté protáhněte obě strany tkaničky očkem pod ním a poté postup opakujte. Pokračujte v tom, dokud nebudete mít uprostřed boty tři tvary X.
  • Chcete -li přidat mřížkové tkaničky, protáhněte tkaničku spodním očkem. Poté každou stranu protáhněte očky přímo nad ní na stejné straně. Přeskočte 3 otvory a natáhněte tkaničky přes střed boty. Poté protáhněte každou stranu otvorem nad ním a vytáhněte jej diagonálně dolů na druhou stranu. Tento postup opakujte, dokud nevyplníte 3 otvory, které jste přeskočili, a skončíte rovnými tkaničkami nahoře.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Krajky mají v průběhu času přirozený vzhled. Při chůzi tlak vašich nohou tlačí tkaničky na jednu nebo druhou stranu. Neděláte nic konkrétního, aby se to stalo.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech přípravných zápasů UFC 240 online.

Jak najít Sugar Daddy. Najít tátu s cukrem je skvělý způsob, jak se pobavit, získat zkušenosti a trochu utratit peníze, aby byl váš život snazší a vzrušující. Pokud jste odhodláni najít cukrového tatínka, pak budete ...

„Gordon Ramsay: Uncharted,“ má premiéru nová show slavného šéfkuchaře v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a úplně nová věc je mít po vás pojmenovaný stadion.

Naoya Inoue se setká s Emmanuelem Rodriguezem v semifinále WBSS v bantamové váze. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje v USA.

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Mavericks vs Clippers naživo online, pokud nemáte kabel.