Jak si užít den se svým psem

Péče o psy může být práce na plný úvazek, ale až budete mít příležitost strávit celý den se svým štěnětem, budete chtít využít výhod a pobavit se. Ať už jste nový majitel psa nebo jen hledáte způsob, jak zabavit aktivního psa, měli byste vyrazit ven, přemýšlet o zábavných aktivitách, které byste mohli dělat doma, a mít spoustu hraček a pamlsků, které vaše štěně zabaví.

Metoda 1 ze 3: Dostat se ven

 1. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 1

  1 Vezměte svého psa na procházku. Navštivte park, projděte se po bloku nebo jděte do psího parku, kde necháte svého psa komunikovat s ostatními štěňaty. Psi milují procházky a je to skvělé cvičení pro majitele a štěně. Ujistěte se, že dodržujete zákony o vodítku. I když je váš pes dobře vycvičený, ostatní psi nemusí, takže udržování kontroly nad svým mazlíčkem je důležité. Pokud potřebujete, aby se váš pes více stýkal, pak je to dobrý způsob, jak to udělat!
  • Když chodíte na procházky, vždy po svém psovi uklidte odpad.
  • Přineste vodu, aby byl váš pes hydratovaný, zejména v horkých dnech.
  • Udělejte si spoustu přestávek, abyste svého psa nepřeháněli a netlačili příliš daleko.


 2. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 2

  2 Navštivte psí pláž. Mnoho psů má rádo vodu a jít si zaplavat může být opravdu zábavný způsob, jak trávit čas, zvláště pokud žijete v teplém podnebí. Zkontrolujte u svého místního jezera nebo oceánu, zda povolují psy. V některých lokalitách můžete dokonce se svým štěnětem provádět zábavné vodní sporty, jako je jízda na kajaku a surfování.
  • Vždy se ujistěte, že váš pes může plavat, a to tak, že ho spustíte v mělké vodě a necháte jej postupně ponořit.
  • Neberte svého psa plavat, pokud byl v poslední době nemocný, protože to může vést k relapsu nemoci.
 3. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 3

  3 Skryjte hračky nebo pamlsky na dvoře. Mnoho psů baví lov, a to může být zábavný způsob, jak zaměstnat vaše štěně. Začněte tím, že necháte svého psa vidět nebo cítit pamlsek nebo hračku. Rozveselte svého psa slovy: „Chcete pamlsek?“ Zní šťastně a nadšeně, aby štěně dodalo energii. Poté nechte psa uvnitř nebo nechte kamaráda rozptýlit, zatímco schováváte hračku nebo pamlsek. Pak nechte svého psa, aby to vyhledal.
  • Možná budete muset svého psa vycvičit, aby přinesl svou oblíbenou hračku jménem. Řekněte něco jako: „Získejte míč“ pokaždé, když hodíte nebo skryjete jejich oblíbený míč. Tímto způsobem, když vezmete psa ven, abyste našli skrytý předmět, můžete pomocí tohoto příkazu začít.
  • Hračky nebo pamlsky nejprve skryjte na zjevných místech. Poté je umístěte na stále obtížnější místa, jak je vaše štěně lépe najde.
  • Neskrývejte pamlsek pod zemí, mohlo by to podpořit hloubení děr ve vaší zahradě.
 4. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 4

  4 Pronásledujte svého psa. Psi baví běh a skákání, takže hraním chase dáváte svému psovi něco, před čím může utíkat a zůstává součástí jejich hry. Pokud váš pes někdy vypadá nebo se chová bojácně nebo agresivně, přestaňte ho okamžitě honit. Většina psů si ráda zahraje, ale svého psa nechte odpočívat.
 5. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 5

  5 Hrajte dál se svým psem. To je obzvláště zábavné, pokud s vámi a vaším štěnětem tráví čas jiná osoba. Použijte oblíbenou kouli svého psa nebo frisbee a házejte ji přes, kolem a pod psa. To vašemu psovi pomáhá zlepšit agilitu a reflexy a může to být spousta zábavy, která vaše štěně neunaví příliš rychle, protože se bude pohybovat jen na krátkou vzdálenost mezi vámi a vaším pomocníkem.
 6. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 6

  6 Hrát aport. U psů se spoustou energie to může být skvělý způsob, jak nechat štěně opotřebovat, zatímco si odpočinete. Postavte se nebo se posaďte na jedno místo a házejte pro své štěně míč, frisbee nebo jinou hračku. Nechte svého psa, aby vám ho vrátil a znovu hodil. Mnoho psů by to dělalo celý den, ale nezapomeňte svému psovi dopřát spoustu přestávek, i když se zdá, že je nechce. reklama

Metoda 2 ze 3: Užívejte si den doma

 1. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 7

  1 Dopřejte si trochu spánku. Nic nemůže být relaxačnější než mít líný den v domě se svým psem. Zdřímněte si, posedejte si a odpočiňte si. To je zvláště dobré, pokud jste vy a váš pes obvykle velmi aktivní. Je důležité udržovat přiměřené množství kvalitního času na spánek a přitulit se se psem ke spánku nebo na několik hodin spánku navíc ráno je skvělá příležitost ke spojení.
 2. Obrázek s názvem Bavte se svým psem, krok 8

  2 Ukryjte hračku nebo pamlsek uvnitř domu. Stejně jako venku je to zábavný způsob, jak zaměstnat svého mazlíčka, aniž byste se museli příliš namáhat. Ukažte psovi pamlsek nebo hračku. Poté držte psa v jiné oblasti, dokud jej neschováte, a řekněte svému psovi, aby hračku našel. Pokud po chvíli nemůže najít skrytý předmět, dejte mu nápovědu nebo ukažte svému psovi, kde se nachází. Váš pes se s tímto cvičením zlepší.
  • Pokud máte psa, který přes den zůstává uvnitř, schovejte po domě nějaké pamlsky nebo hračky. Tím bude pes zaměstnán, když není přímo pozorován.
 3. Obrázek s názvem Bavte se svým psem, krok 9

  3 Naučte svého psa novým trikům. Trénink je skvělý způsob, jak trávit čas se svým mazlíčkem. Psi se rádi učí a dělají svým majitelům radost. Udělejte si čas na to, abyste svého psa naučili trikům, které jsou jen pro zábavu, jako je potřesení rukou a převalování se, ale většinu svého tréninkového času věnujte tomu, aby se váš pes naučil, jak požádat o vaši pomoc nebo získat vaši pozornost.
  • Posilujte pamlsky, ale pamatujte na to, že výcvik vašeho mazlíčka by neměl dostávat jídlo. Mělo by to být objevování toho, jak od vás získat pozitivní reakce, takže jednoduché: „Dobrá práce!“ a pohlazení po hlavě jsou stejně důležité.
  • Například psi, kteří skočí na lidi, když přijdou ke dveřím, mohou být vycvičeni, aby zůstali v klidu. Jděte ven a chvíli počkejte. Zaklepat na dveře. Pusťte se dovnitř. Pokud pes vyskočí, stojte tam, dokud se nevrátí na zem, pohlaďte svého psa a řekněte mu dobrou práci.
 4. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 10

  4 Zahajte přetahovanou hru. Je to další hra, kterou je snadné hrát uvnitř, protože nezahrnuje mnoho pohybu, který by mohl potenciálně rozbít nebo poškodit váš nábytek nebo jiné položky v domácnosti. Pro svého mazlíčka si můžete koupit speciální lana a hračky pro přetahování, nebo uvázat uzel ve staré ponožce v tělocvičně. Když držíte jeden konec, nechte své štěně vytáhnout druhý. Po několika sekundách dejte hračku svému psovi a řekněte mu: „Dobrá práce!“ reklama

Metoda 3 ze 3: Zásobování se psími hračkami a pamlsky

 1. Obrázek s názvem Bavte se svým psem, krok 11

  1 Pořiďte si psí žvýkací hračky. Psi potřebují k růstu silné a zdravé zuby. Žvýkací hračky jsou skvělý způsob, jak udržet zdravé zuby. Některé žvýkací hračky jsou vyrobeny z odolných plastů, gumy a dalších materiálů, které vašemu štěně dlouho vydrží. Jiné, jako kosti nebo surová kůže, jsou jedlé.
 2. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 12

  2 Vyrobte si zábavné hračky pro vašeho mazlíčka. Pokud nemáte spoustu peněz na nákup nových hraček pro vašeho mazlíčka, buďte kreativní. Váš dům je pravděpodobně plný hraček pro psy. Gym ponožky jsou skvělou volbou pro hračky. Špičky starých ponožek můžete naplnit pamlsky, které bude muset vaše štěně vykopat, nebo uvázat uzel v ponožkách a hrát přetahovanou. Použijte starý tenisový míček jako logickou hračku. Vyřízněte malý řez v kouli podél bílých čar. Stáhněte klapku, naplňte pamlsky, zatlačte klapku dovnitř tenisového míčku a dejte ji svému štěněti. Váš pes bude mít radost, když dostane pamlsky.
  • Udělejte něco jiného s oblečením a jinými domácími předměty, aby vaše štěně vědělo, které ponožky nebo oblečení k němu patří. Například uvázat uzel v ponožkách nebo připevnit staré oblečení kolem plastové láhve. V opačném případě nedávejte svému mazlíčkovi staré boty, polštáře, oblečení nebo jiné předměty pro domácnost, které jste ho naučili nežvýkat. Tím se zruší jeho trénink.
 3. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 13

  3 Kupte si logické hračky. Vyzvěte svého psa, aby použil svůj mozek, zuby a tlapky, aby získal odměnu, je to skvělý způsob, jak mu pomoci strávit čas. Pro psy všech velikostí je k dispozici mnoho druhů logických hraček. Některé z těchto hraček jsou vyrobeny tak, aby skrývaly pamlsky. Existují také logické hračky, které bude váš pes muset rozebrat. Poté můžete hračky znovu složit, což umožní vašemu štěněti začít zábavu znovu.
 4. Obrázek s názvem Užijte si zábavný den se svým psem Krok 14

  4 Vybírejte zdravé pamlsky. Při nákupu krmiva nebo jeho výrobě doma nezapomeňte na zdraví a váhu vašeho psa. Pokud máte psa, který má nadváhu nebo má jiné zdravotní problémy, podívejte se na pamlsky, které mají nižší obsah kalorií nebo které obsahují zdravotní doplňky. Pamatujte, že povzbuzení nebo mazlení vašeho štěněte může být stejně účinné.
  • Zeptejte se svého veterináře na doporučení, nebo si promluvte se zástupcem ve vašem místním zverimexu.
  • Sýry, hovězí trhané maso a obědová masa jsou pro vašeho psa relativně cenově dostupné a zdravé pochoutky.
  • Podívejte se na etiketu v obchodě, kde jste si koupili občerstvení, hledejte vysoký obsah kalorií, přísady, které nepoznáte, a další sdělovací značky, že pochoutky jsou méně než zdravé.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak docílím toho, aby se můj pes cítil šťastný? Dejte svému psovi hodně náklonnosti, promluvte si s ním a odměňte ho pamlsky. Dělejte dlouhé procházky a hrajte si se svým psem, aby měl dostatek pohybu a zabránil nudě.
 • Otázka Co mohu dělat, když je můj pes na vodítku, protože utíká? Můžete běhat po boku svého psa, když je na vodítku, nebo hledat oplocené psí parky ve vaší oblasti.
 • Otázka Jak si mohu hrát se psem? Podívejte se na užitečné nápady v tento článek o hraní se psem na wikiHow.
 • Otázka Jak docílím toho, aby můj pes přestal žvýkat tenisové míčky? Dospěl a stále to dělá. Můžete si koupit tvrdé míče, které váš pes nemůže zničit.
 • Otázka Jak mohu svého psa velmi unavit bez aportu? Psychická stimulace je stejně důležitá jako fyzická, takže můžete hrát další hry.
 • Otázka Co když můj pes nechce jít ven na dvůr? Nenechte to vyhasnout, pokud to nechce. Pokud je načase, aby váš pes šel na záchod, zvažte, že ho vezmete na procházku, než byste čekali, že půjde ven na dvůr.
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nikdy nedávejte štěněti starou botu na žvýkání. To psům říká, že žvýkání obuvi je povoleno.
 • Pokud jste právě přivedli svého psa domů, nechte ho přizpůsobit se a zvyknout si na nové prostředí, než skočí přímo do výcviku nebo her. To může vaše nové štěně příliš stresovat.
 • Při venčení psa používejte vodítko.
 • Sbírejte odpad svého psa.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Stejně jako u malého dítěte se ujistěte, že žádné hračky, které dáváte svému psovi, nemají části, které by se mohly uvolnit a vést k udušení.
reklama

Populární Problémy

Jak zabalit kotník. Zavinutí kotníku je běžný způsob léčby podvrtnutí nebo stabilizace kotníku, který je náchylný ke zranění. Kotníky mohou být ovinuty kompresním obvazem nebo obalem vyrobeným z pásky. Zjistěte, jak se rozhodnout, jakým způsobem ...

V roce 2012 vstoupila 16letá Donna Vekic do svého vůbec prvního hlavního losování WTA-a nakonec se dostala do finále.

Jak otevřít žárovku. Prázdné žárovky lze znovu použít pro řadu řemesel, dekorací a vědeckých projektů. Otevření žárovky může být napoprvé trochu složité, ale úkol je velmi proveditelný, jakmile víte, co ...

Zde je pět největších tenistů, kteří nikdy nevyhráli probíhající Masters v Monte Carlu.

Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic, Maria Sharapova atd. Budou v akci 5. den.