Jak sledovat film SyFy „Dopisy satanovi Clausovi“ online

Karen Knox hraje Holly Frost

Syfy Karen Knox si zahrála jako Holly Frost v 'Letters to Satan Claus'tenisová raketa Wilson pro začátečníky

Pokud máte rádi své prázdninové slavnosti s masakrem, už nehledejte Dopisy satanovi Clausovi , premiéra v sobotu 19. prosince ve 21 hodin. ET/PT na Syfy.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Dopisy satanovi Clausovi online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SyFy a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Dopisy satanovi Clausovi živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos SyFy a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Dopisy satanovi Clausovi žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos SyFy a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Dopisy satanovi Clausovi živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Dopisy satanovi Clausovi“Hrát si

SYFY ORIGINÁLNÍ FILM | Dopisy satanovi Clausovi | Oficiální upoutávka 1 | Nadcházející Vánoce 2020 | SYFY Podívejte se na tento dárek filmu, který přichází na SYFY Winter 2020. #SYFY O SYFY: Nezáleží na tom, jestli jste ve vyhnanství ve vesmíru, ve vyhnaných dračích královnách nebo v pozůstalých po zombie apokalypse. Pokud se vám to líbí, jste jedním z nás. Získejte další exkluzivní obsah SYFY: Navštivte SYFY.com: bit.ly/SYFYWeb Najít SYFY na Facebooku:… 2020-07-30T21: 27: 55Z

Syfy popis tohoto prázdninového horrorfestu je úžasný. Zní to: Zatímco venku je děsivé počasí, tak je Dopisy satanovi Clausovi , který vypráví příběh o Holly. Poté, co se jako reportérka velkoměsta vrátila do svého rodného města Ornamenty, čelí démonovi své minulosti po jednoduchém překlepu v dopise Santovi, neškodné chybě, která svolala Satana, aby zabil její rodiče.

V přívěsu je zcela zřejmé, že se jedná o vzlet všech filmů Hallmark a Lifetime Christmas, které vidí, jak se velkoměstská hlava vrací zpět do svého rodného města a jak se vrací do své minulosti, uvízne ve víru romantiky-kromě toho, v tomto případě je to smrtelný zabiják Satan, který zavraždil její rodiče. K dispozici je také hudební číslo! Vypadá to na dobrý čas na Vánoce.

Vypravěč intonuje, reportérka Holly Frostová se konečně chystá domů na Vánoce a speciální někdo z její minulosti je zpět, aby zničil sály. Jeden malý dopis povede k pekelnému svátku.Hrát si

Dopisy satanovi Clausovi | Oficiální upoutávka | Premiéry 19. prosince | SYFY Reportérka Holly Frostová se vrací domů do Ornamentů právě ve chvíli, kdy do města přichází někdo zvláštní z její minulosti ... a není to pan Správný. #SYFY #LettersToSatanClaus O společnosti SYFY: Nezáleží na tom, jestli jste ve vyhnanství ve vesmíru, ve vyhnaných dračích královnách nebo v přeživších zombie apokalypsy. Pokud se vám to líbí, jste jedním z nás. Získejte více exkluzivního obsahu SYFY:… 2020-12-03T23: 33: 15Z

Ve filmu hrají Karen Knox jako Holly Frost, Maya Misaljevic jako mladá Holly, Michael Xavier jako Noel, Jessica Clement jako Faith, Perrie Voss jako Cookie, Miriam McDonald jako starostka Danica, Juno Rinaldi jako teta Becky, Franco Presti jako Sam a trochu zvrat, Jana Peck hraje Santa/Satana.

Dopisy satanovi Clausovi premiéra v sobotu 19. prosince ve 21 hodin. ET/PT na Syfy; vysílá se znovu v neděli 20. prosince ve 12:45 a na Štědrý den - v pátek 25. prosince - v poledne a ve 20 hodin ET/PT, vše na Syfy.


Populární Problémy

Teenagerka Olga Danilovičová se poprvé dostala do hlavního slosování Slamu a nedávno poděkovala krajanovi Novakovi Djokovicovi za jeho roli v její kvalifikaci.

Výběr tématu školky může být vzrušující i frustrující. Knihy pro děti, časopisy a weby jako Pinterest nabízejí tisíce nápadů, ale mohou být zdrcující, pokud nevíte, kde začít. Výběr dokonalého motivu pro ...

Vázání prsou je způsob, jak minimalizovat nebo zploštit hrudník a pro lidi všech druhů identit a situací. Ať už tedy přecházíte, potřebujete minimalizovat poprsí kvůli outfitu, nebo vás unavuje nechtěná pozornost, svazování ...

Nick Kyrgios oznámil, že ve Wimbledonu 2021 bude hrát smíšenou čtyřhru s 23násobnou grandslamovou vítězkou Venus Williamsovou.

Zjistěte, jak streamovat „The Great American Baking Show“ 2019 online, pokud nemáte kabel a chcete se na něj podívat.

Ohlédnutí za všemi výhrami Federera na Australian Open, počínaje rokem 2004.