Jak napodobit světlo Yagami

Light Yagami je slavný antihrdinský génius, který se objevil v Death Note. Atletické, mentální schopnosti a dovednosti z něj dělají nejslavnějšího antihrdinu ve světě anime. Chcete být jako on? Pak čtěte dále:Poznámka: Je to fiktivní postava, takže se nepokoušejte úplně sledovat jeho vzhled - ale můžete si upravit vlasy jako on atd.

Kroky

 1. 1 Pěkně se oblékněte a udržujte se upravená. Bez ohledu na to, co se stalo, Light nikdy nenechal svůj vzhled pokulhávat. Vždy vypadal profesionálně a oblečený s určitým účelem.
 2. 2 Buď chytrý. Světlo je vylíčeno jako geniální student, který by neustále předpovídal všechny možné scénáře, které by se mohly stát, a předem naplánovat řešení, a to i v těch nejimpromitovanějších situacích, takže byste si měli oprášit rozum! Zkuste si zlepšit slovní zásobu, vždy si udělejte domácí úkoly a učte se, abyste získali dobré známky. Udělejte ze studia prioritu před sociálním.
  • Vyzvěte se ve škole. Světlo je typ člověka, který by bral jen ty nejvyšší třídy, které jeho škola mohla nabídnout. Pokud opravdu nejste pro vyznamenání, je to v pořádku, ale aspirujte na to, abyste jednoho dne byli.
  • Samozřejmě, pokud ve škole opravdu bojujete, pak v této oblasti možná nebudete schopni napodobit Light Yagami.
 3. 3 Buďte atletičtí. Pravidelně cvičte a udržujte se fit a zdraví. Vyzkoušejte sporty jako tenis, jako to dělal Light, nebo zkuste jiné sporty, jako je pólo, plavání, jízda na koni atd. Light nebyl typ člověka, který by se záměrně špinil, takže sporty jako fotbal nebo ragby nemusí být to, co on by udělal.
 4. 4 Dostatek spánku. Light sám řekl, že méně spánku by dramaticky ovlivnilo jeho koncentraci a výkon.
 5. 5 Buďte zdraví obecně. Když klesá vaše zdraví, klesá i vaše myšlenková síla.
 6. 6 Zůstaň v klidu. Nedovolte, aby se z vás dostala jakákoli situace. I když uvnitř zpanikaříte, snažte se to navenek neukazovat.
 7. 7 Rozvíjet schopnost manipulovat s lidmi. Světlo před Kira by nikdy nepomyslelo na ohýbání lidí, jako to udělala Kira, ale přesto měl moc.
 8. 8 Noste imitaci Death Note. Zkuste si vyrobit vlastní ze starého notebooku nebo se podívejte, jestli si jej můžete koupit online. Vyberte, zda chcete, aby byl název napsán latinkou nebo katakanou.
 9. 9 Sledujte Death Note! Nejlepší způsob, jak vědět, jak napodobit Světlo, je jednoduše znovu sledovat anime. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu jíst bramborové lupínky jako Light? Musíte zdokonalit své štěpkování. To je vše. Přineseš si čip na rty a pak rychle skousneš a rozbiješ čip dokonalým křupnutím „Dostal jsem se z vraždy“. Soupeří s krizí typu „Jsem chytřejší než všichni“.
 • Otázka Jak mohu dramaticky psát jako Light? V podstatě jen píšete s velkou vášní a při vyplňování řádku švihnete perem v nápadné záležitosti.
 • Otázka Jak se získám ve sportu, jako je Light? Musíte se dostat ven z domu a cvičit se, abyste se zlepšovali a zlepšovali.
 • Otázka Co mám dělat s úmrtním listem? Pokud máte cosplay/imitaci Death Note, můžete do ní napsat falešná jména. Pokud chcete, můžete psát skutečná jména, ale ponechte to omezené na zločince - ne tyrany nebo lidi, kteří vás prostě naštvali.
 • Otázka Co mám dělat, když nemůžu jíst bramborové lupínky nebo jiné nezdravé jídlo? K napodobení Light Yagami nemusíte jíst nezdravé jídlo.
 • Otázka Kolik hodin Light denně studoval? Neexistuje přesná odpověď, protože Light Yagami je smyšlená postava a umělec ji neuvedl.
 • Otázka Jak se stanu shinigama? Smrtelníci se nemohou stát shinigama, musíte se narodit jako shinigama.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Věřte ve svou schopnost být jako Light Yagami.
 • Buďte populární.
 • Light Yagami byl velmi arogantní. Pokud jste blázni do všech jeho aspektů a chcete začlenit i tento jeho aspekt, pokračujte. Light však nebyl dokonalý a pokud se chcete v životě někam dostat, budete muset mít své ego pod kontrolou.

reklama

Varování

 • Některé kroky vás mohou dostat do potíží, pokud nejste génius, jako když se během hodiny díváte z okna.
 • Nenechte se zlákat mocí.
reklama

Populární Problémy

Jak vycházet s ostatními. Jste ten typ člověka, který má jen problém s většinou lidí vycházet? Přestáváte urážet lidi nebo se hádáte, když si jen zkoušíte objednat kávu nebo pozdravit svého ...Výsledky IPTL.ETSU a VMI se v sobotu setkají ve čtvrtfinále SoCon. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nicolas Mahut věří, že Novak Djokovic je z hlediska počtu největším hráčem všech dob. Počítá ale s tím, že Srbovi se Roger Federer vlivu na sport nikdy nevyrovná.