Jak zapůsobit na dívku, která se dostala z vaší ligy

Všichni ji milují, ty ji miluješ a myslíš si, že jsi jen průměrný člověk, na který se nikdy nepodívá. Jinými slovy si myslíte, že je mimo vaši ligu. Ve skutečnosti je „mimo vaši ligu“ negativní myšlení, do kterého se chytíte, a můžete tomu uniknout tím, že si vybudujete sebevědomí, budete často mluvit s dívkou, která se vám líbí, a požádáte ji, aby se poflakovala. Různí lidé jsou přitahováni různými věcmi, takže být „mimo vaši ligu“ je jen mýtus a máte šanci získat tuto dívku, pokud se tam dostanete.

Metoda 1 ze 3: Budování sebevědomí

 1. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  1 Brainstormujte své nejlepší vlastnosti, abyste si připomněli svou hodnotu. Vytvořte si seznam všech svých nejlepších vlastností. Možná umíte vydržet pro své přátele, nebo se opravdu rozzáříte, když mluvíte o něčem, na čem vám záleží, nebo jste dobrý posluchač, nebo lidi rozesmějete. Existuje mnoho různých způsobů, jak být atraktivní.
  • Pokud máte problém myslet na sebe pozitivní věci, zeptejte se svých přátel nebo rodiny. Můžete svému příteli říct, čeho si na něm nejvíce ceníte, a poté se ho zeptat, co si na vás váží.


 2. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  2 Použijte pozitivní sebepoznání, abyste přijali své talenty a přijali své nedostatky. Klíčem k sebevědomí není myslet si, že jste skvělí úplně ve všem. Místo toho si připomeňte věci, ve kterých jste dobří, a přijměte to, v čem nejste dobří. Přirozené sebevědomí a sebeláska jsou magnetické.
  • Řekněte si například: „Vím, že to ve škole mám těžké, ale nikdo není dokonalý. V čem jsem opravdu dobrý, je být věrným přítelem, a to je úžasná věc. “
  • Nebo: 'Vím, že mám potíže se svojí povahou, ale vždy jsem upřímný a tvrdě pracuji, a to je opravdu zvláštní.'
  • Pokud hodně bojujete s pocity vlastní hodnota , zvažte rozhovor s terapeutem.
 3. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  3 Dobře se upravte, abyste si zvýšili sebevědomí. Každý den se osprchujte, noste deodorant a oblékněte si oblečení, které se vám líbí. Budete vypadat co nejlépe a budete se cítit nejlépe, když budete věnovat pozornost čistému a upravenému vzhledu.
  • Pokud budete vypadat, že se o sebe dobře staráte, budete mnohem atraktivnější.
 4. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  4 Věnujte čas svým zájmům a koníčkům. Pokud budete chodit ven a dělat věci, které máte rádi, budete vypadat mnohem víc. Práce na vašem koníčky je nejen osobně naplňující, ale dělá z vás mnohem zajímavější vyhlídky na randění a budete si mít o čem povídat.
  • Rozvoj vlastních koníčků vám může připomenout vaši vlastní hodnotu a posílit sebevědomí.
 5. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  5 Začněte cvičit a zvyšte si sebevědomí. Mířit na cvičení asi 30 minut denně. Cvičení posiluje vaše fyzické i duševní zdraví a ve vašem těle se můžete cítit sebevědoměji. Také vám poskytne spoustu endorfinů, díky kterým se budete cítit šťastní.
  • Na to, abyste na dívku udělali dojem, není třeba být super nadšenec, ale vypracování přiměřeného množství ukazuje, že se o sebe staráte a vypadáte sebevědomě.
 6. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  6 Zkuste ji vidět jako sobě rovného, ​​místo abyste ji postavili na piedestal. Když jste s někým úplně zasaženi hvězdou, je snadné ho zbožňovat a myslet si, že je dokonalý. Ale tato dívka je lidská bytost, stejně jako všichni ostatní. Srazit se z podstavce je součástí jejího respektování. Znamená to, že o ní nemyslíš jako o fantazii, ale jako o skutečné osobě s chybami, strachy a nehanebnými okamžiky.
  • Zkuste mít na paměti, že ligy ve skutečnosti neexistují. Jsou imaginární. Různí lidé jsou přitahováni různými věcmi!
  • Pokud máte potíže, najděte si jasnějšího přítele, který vám pomůže.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Navázání konverzace

 1. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  1 Navažte s ní konverzaci, kdykoli můžete. Buďte přátelští a neformální a mluvte o tom, co se děje, nebo o čemkoli, co máte společného, ​​například ve společné třídě. Zeptejte se, jestli ji můžete doprovodit do její další třídy, a zvykněte si, že se zastavíte a trochu si popovídáte, kdykoli ji uvidíte. Nemusíte říkat nic opravdu hlubokého. Jde o to, navázat přátelské a koketní škádlení, aby o vás přemýšlela jako o běžné součásti svého života.
  • Aby bylo jasné, že se o ni zajímáte víc než o přátele, skládejte o ní malé komplimenty a sledujte, jak reaguje.
 2. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  2 Vřele se usmívejte a mějte otevřenou řeč těla, abyste vyzařovali sebevědomí. Vřelý úsměv ukáže, že jste přátelští a přístupný a mít sebevědomí. Díky tomu se dívka může cítit bezpečně kolem vás a vy se budete cítit pohodlně se sebou i se světem. Otevřenou řeč těla můžete mít zkřížením rukou a nohou, předklonem a vyhýbáním se neklidnému vrtění.
  • Když se usmíváte a v konverzaci vypadáte zaujatě, vypadáte mnohem přístupněji a sebevědoměji.
 3. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  3 Pokládejte jí otevřené otázky a poslouchejte její odpovědi. Ponechte si konverzace plyne položením jejích otázek, které nemají pouze odpověď ano nebo ne. Poslechem projevíte zájem o její život a mnohem lépe ji poznáte. Také vám dá šanci reagovat a říct jí o sobě něco.
  • Vaše otázky nemusí být hned tak hluboké. Můžete říci: „Co jsi dělal tento víkend?“ místo „Měli jste dobrý víkend?“ Tímto způsobem vám může vyprávět příběh, místo aby řekla ano nebo ne.
 4. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  4 Rozesmát ji. Mnoho dívek považuje humor za atraktivní. Pokud tě to baví vtipkovat „Neboj se být hloupá a rozesměj ji. Jen si nedělejte hloupé vtipy, jinak riskujete, že zraníte její city nebo ji urazíte.
  • Pokud jste více vážný člověk než hloupý člověk, přijměte tuto stránku sebe. Můžete na ni udělat dojem svou přemýšlivostí nebo empatií.
 5. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  5 Ukažte jí upřímný kompliment. I když vás tato dívka přitahuje kvůli jejímu úžasnému vzhledu, najděte si něco trochu hlubšího kompliment o ní. Soustřeďte se na její osobnost, například řekněte jí, že je opravdu zábavná, přemýšlivá nebo milá. Zjistěte více o tom, kdo je. Možná ráda dělá umění: pochvalte její kreslířské schopnosti. Pokud chcete pochválit něco fyzického, držte se věcí, jako je její úsměv, její smích nebo její oči.
  • Dejte jasně najevo, že si myslíte, že je roztomilá, abyste neskončili v zóně přátel, ale ponechte si většinu komplimentů ohledně její osobnosti nebo chytrosti.
 6. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  6 Najděte společné zájmy, abyste si měli o čem povídat. Pomocí konverzace najděte něco, co máte společného. Může to být něco, co máte ve svém životě společného, ​​jako když se oba po škole staráte o své malé sourozence, nebo máte společného přítele. Může to být podobný vkus, jako kniha, film nebo píseň, kterou máte oba rádi.
  • Pokud zmiňuje něco, co se vám také líbí, řekněte to hned! Vaše nadšení bude nakažlivé a bude konverzace zábavná.
 7. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  7 Pokud se stydíte, požádejte ji o setkání se skupinou. Pokud nejste úplně připraveni ji pozvat na rande, požádejte ji, aby se sešla se skupinou. Pokud se po škole rádi potloukáš se svými přáteli v parku, požádej ji, aby se přidala. Může to být skvělý způsob, jak se setkat a poznat ji.
  • Pokud se opravdu cítíte odvážně, požádejte ji, aby se poflakovala! Zapůsobíte na ni svou důvěrou. Nejhorší, co může říct, je ne, a pak to alespoň víte a můžete jít dál.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Prezentujte se v nejlepším světle

 1. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  1 Pracujte na zlepšení sebe sama v oblastech, kterých si oba vážíte. Zamyslete se nad tím, proč si myslíte, že je dívka mimo vaši ligu. Možná si myslíte, že je chytřejší, lépe vypadající nebo laskavější než vy. Žádný z těchto rysů není opraven! Jde o to, nezměnit, kdo jste. Je to zlepšit vlastnosti, kterých si ceníte , abyste se cítili sebevědomě a zaslouženě.
  • Pokud se vám například líbí dívka, která je opravdu chytrá, najděte si nějaké knihy, které rádi čtete, abyste si měli o čem povídat. Nemusíte dostávat přímá písmena A, stačí ukázat, že máte zájem učit se nové věci.
  • Pokud vás přitahuje dívka, o které si myslíte, že je opravdu stylová, věnujte trochu času výběru oblečení, o kterém si myslíte, že vám sluší.
  • Pokud máte rádi dívku, která je laskavá a něžná, pracujte na tom, abyste ke každému ve svém životě přistupovali s větší laskavostí.
  • Pokud chceš randit s modelkou , zkuste věnovat zvláštní pozornost péči o sebe, stylu a fyzické kondici.
 2. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  2 Nechte zářit svoji osobnost. Nesnažte se být někým, kým nejste. Když s ní mluvíte, přijměte ty nejlepší části své osobnosti a bude na ni zapůsobeno. Pokud jsi hloupý, rozesměj ji. Pokud jste přemýšlivý, buďte upřímní. Pokud jste loajální, promluvte o svých přátelích nebo rodině.
  • Nebojte se zmínit své vtipné vtípky a praštěné koníčky. Pokud je pro tebe to pravé, bude tě mít ráda takovou, jaká jsi, a bude považovat tvoje nadšení za roztomilé.
 3. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  3 Omezte humor, který zavrhuje sám sebe. Chcete ji rozesmát, a tak může být lákavé dělat spoustu sebezničujících komentářů. Jistě, mohou to být vtipné, ale mohou také poukazovat na hlubší nejistotu a nenávist k sobě samému. Pokud se bez sebepodceňujícího humoru opravdu neobejdete, držte se místo komentářů k něčemu důležitějšímu, jako je váš vzhled nebo osobnost, komentáře k věcem, na kterých ve skutečnosti nezáleží.
 4. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  4 Buďte pokorní, aniž byste negovali své úspěchy. Je to ošemetné, ale je důležité se vyvarovat chlubení, abyste nevypadali pompézně nebo jako byste se příliš snažili na ni udělat dojem. Pokuste se najít rovnováhu, abyste nepopírali věci, které jste udělali a na které jste hrdí. Pokud se zmíní o něčem, v čem jste dobří, můžete to zmínit, ale udělejte to ležérně a nepřerušujte konverzaci ani ji neovládejte.
  • Pokorně pokládejte otázky a aktivně naslouchejte, místo abyste poslouchali všechny důvody, proč jste skvělí. Také vám položí otázky a místo chvástání se můžete o sobě zmínit přirozeným způsobem.
 5. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  5 Když jste v její blízkosti, mluvte s úctou o ostatních lidech. Dokažte jí, že jste zdvořilí a uctiví nejen v tom, jak ji oslovujete, ale také v tom, jak mluvíte o jiných lidech. Neohovárejte ostatní, abyste se pokusili vypadat lépe ve srovnání. Nakonec budete vypadat jen podivně. Na druhou stranu, když budete mluvit o dobru, které vidíte u ostatních lidí, budete působit pokorně, uzemněně, láskyplně a pozitivně.
  • Někdy se objeví téma někoho, koho nemáte rádi. Můžete přiznat, že nejste velkým fanouškem, a poté nasměrovat konverzaci k pozitivnějšímu tématu.
 6. Obrázek s názvem Impress a Girl Who

  6 Vyhněte se flirtování s jinými lidmi před ní. Můžete být v pokušení přimět ji žárlit flirtováním s jinými lidmi, ale díky tomu budete vypadat jako hráč a jako byste o ni ve skutečnosti neměli zájem. Když jste s ní, neflirtujte s ostatními lidmi, zírejte na ně a nekomentujte, jak jsou roztomilí.
  • Poskytněte jí dobrý oční kontakt, aby věděla, že se soustředíte na ni a ne na někoho jiného.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získám dívku, která je mimo moji ligu? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Vzhledem k tomu, že už je z vaší ligy, musíte si to vynahradit tím, že budete velmi sebevědomí a budete působit nezapomenutelným dojmem. Ujistěte se, že jste dobře upravení, dobře oblečeni, a nechte si mluvit, abyste si zvýšili sebevědomí. Zkuste s ní navázat jednoduchou konverzaci a pokládejte jí spoustu otevřených otázek, aby mohla mluvit dál. Věnujte pozornost tomu, co říká, abyste se mohli dozvědět více o jejích zájmech a zároveň jí ukázat, že vám záleží na tom, co říká. Zkuste sem přidat trochu flirtování a změřte její reakci. Pokud se jí to zdá nepříjemné, pak trochu ustupte. Pokud vám ale vrátí vaše hravé flirtování, zkuste ji pozvat na rande!
 • Otázka Co říci, abyste na dívku udělali dojem? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Přestože mohou existovat některé skvělé linky, kterými lze nalákat dívku na nohy, realita je taková, že nejlepší způsob, jak na dívku udělat dojem, je být otevřená a upřímná a poslouchat, co říká. . Zeptejte se jí na sebe a nepřerušujte ji. Nesnažte se věci vymýšlet jen tak, aby to vypadalo, že máte něco společného. Zapojte se do opravdové konverzace, a jakmile se koule rozjede, zkuste přidat několik upřímných komplimentů, které jsou konkrétní a pravdivé. Pokud si například všimnete, že si vlasy upravila jinak, a myslíte si, že díky tomu vypadá roztomile, řekněte jí to! Ocení skutečný kompliment a skutečnost, že si všimnete maličkostí, které dělá.
 • Otázka Co dělá někoho z vaší ligy? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Pravdou je, že nikdo není z nikoho. Všichni hrajeme stejnou hru zvanou život, ale někdy se lidé mohou cítit nadřazení nebo cítit potřebu bagatelizovat ostatní. Subjektivní věci jako krása nebo talent opravdu nemají nic společného s opravdovým spojením, které může vést ke skvělému vztahu. Pokud je někdo, koho máš opravdu rád, a není to založeno na něčem povrchním, jako je jeho vzhled, měl bys do toho jít. Možná překvapíte i sami sebe.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Důležitá je hygiena. Díky hezkému pocitu se budete cítit dobře. Osprchujte se každý den a oblečte si čisté, nezmačkané oblečení.
 • Seznamte se s jejími přáteli. Pokud vás její přátelé mají rádi, jste na půli cesty k získání jejího srdce.
 • Ujasněte si své záměry. Nepředstírejte, že chcete být jen přátelé, a zkuste s ní později flirtovat. Začněte přátelským, koketním tónem, aby bylo od začátku jasné, že vás potenciálně zajímá. Je v pořádku začít pomalu, jen trochu koketujte, aby byly vaše záměry jasné.
 • Zkuste ji nedat na piedestal. Může být úžasná, ale není dokonalá (nikdo není) a není lepší než vy. Pokud se cítíte zahlceni a zamilovaní, zkuste si vzpomenout na její nedostatky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Novak Djokovič musí být do 8. března 2021 zařazen na 1. místo, aby předběhl rekordní bilanci Rogera Federera v délce 310 týdnů. Svět č. 2 Rafael Nadal má matematickou šanci tomu zabránit, ale jeho šance jsou směšně malé.

Jak se zbavit náušnic. Earwigs, nebo pincher bug, může být nepříjemné, ale je možné se jich zbavit. Tyto chyby jsou relativně neškodné, ale budou hodovat na listech rostlin a rozpadajícím se dřevě, což způsobí poškození. Earwigs daří ve vlhkém ...

Bazén může být skvělým doplňkem velkého dvora, ale jeho instalace není zdaleka projektem pro kutily. Ve většině měst vám nebude povoleno stavět bazén sami, protože na stavbu musí dohlížet licencovaný stavitel, aby ...

Nejlépe nasazený John Isner bude doufat, že v tomto turnaji ATP 250 získá tolik potřebná vítězství.

Čilič se rozchází s trenérem Ivaniševičem

Chafingové pokrmy jsou ve světě cateringu často známé jako „nejlepší přítel hostitele party“, protože dokážou udržet vaše jídlo teplé celé hodiny. Pokud pořádáte večírek nebo jinou speciální akci, připravujete a podáváte s třepacím pokrmem ...