Sofia Open 2020: Jannik Sinner vs Marc-Andrea Huesler náhled, head-to-head & prediction

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Jannik Sinner vs Marc-Andrea HueslerDatum: 11. listopadu 2020Turnaj : Sofia Open 2020

střílení tenisových míčků

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)Místo : Sofie, BulharskoKategorie : Řada ATP 250

Povrch : Indoor hardcourtOdměna : 325 615 EURstreamování krásy a zvířete

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Náhled Jannik Sinner vs Marc-Andrea Huesler

Jannik Sinner prošel potenciálně záludným otvírákem na Sofia Open poměrně bez úhony a v úterý vyřadil Martona Fucsovicse ve dvou setech.

Zdá se, že Sinner právě teď hraje svůj nejlepší tenis a teenager se nyní bude snažit uspořádat další hluboký běh v bulharském hlavním městě. Proti svému dalšímu soupeři, 24letému šťastnému poraženému Marcovi-Andreovi Hueslerovi, bude mít chuť.

tenisový zápas
Marc-Andrea Huesler

Marc-Andrea Huesler

Pro Hueslera je to příležitost předvést jeho hru na velkém pódiu. Až dosud závodil převážně na okruhu Challenger, na turnaji ATP se objevoval jen sporadicky.

Zdálo se, že Huesler byl kolem září v dobrém kontaktu a bodoval zády k sobě na úrovni Challenger. 24letý muž však nedokázal udržet hybnost a od té doby výsledky neletěly tak často, jak by si přál.

Bohužel pro Hueslera také nehrál svůj nejlepší tenis proti soupeřům s velkou trefou podobnou hře Sinner. Jeho poslední zápas před Sofií byl krotkou prohrou s Ilyou Ivashkou, ale ve středu se bude snažit obrátit nový list.

Jannik Sinner vs Marc-Andrea Huesler proti sobě

Při hraní pod střechou se Jannik Sinner bude snažit vytvořit příznivé podmínky.

Při hraní pod střechou se Jannik Sinner bude snažit vytvořit příznivé podmínky.

Jannik Sinner a Marc-Andrea Huesler se na turné ATP nikdy předtím nezkřížili, takže jejich současný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Jannik Sinner vs Marc-Andrea Huesler

Jannik Sinner vstupuje do této soutěže jako velmi oblíbený, zejména vzhledem k jeho formě v posledních týdnech. Bude ve svém živlu hrát pod střechou a bude se snažit co nejlépe využít své velké podání a údery země.

skřípavé tenisky opravit

Marc-Andrea Huesler, který by na tento zápas pohlížel jako na svůj velký etapový debut, se ve středu ocitne na špičce kariéry bez ohledu na výsledek. Nebude mít absolutně žádný tlak na svá bedra a taková svoboda může někdy v hráčech přinést to nejlepší.

Švýcar možná nevlastní těžké dělostřelectvo svého 19letého soupeře, ale prvek překvapení ve hře nováčka je vždy nebezpečný. Sinner ve své výhře v této sezóně ukázal hodně charakteru a k tomu, aby ji zvládl, by musel použít všechny získané zkušenosti.

Předpověď: Jannik Sinner vyhrál ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Podle American Kennel Club jsou labradorští retrívři číslo jedna jako nejoblíbenější plemeno a jeden z nejlepších rodinných psů. Http://www.akc.org/dog-breeds/labrador-retriever/ Jsou přátelští, odchozí a aktivní. Ať už máte ...

Stade Roland Garros u soudu Philippe Chatrier byl svědkem mnoha epických bitev mezi legendami.

Serena Williamsová nastoupí proti Victorii Azarenkové v úterý 7. července.

Federer půjde na Australian Open jako obhájce titulu.

Tottenham a Antverpy se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde můžete zápas sledovat, pokud žijete v USA.

Pokud chcete posílit hrudník a paže, bench press je jedním z nejlepších cviků. Https://www.acefitness.org/certifiednewsarticle/2884/ace-sponsored-research-top-3-most-effective -testová cvičení/ Ale pokud nemáte ...