Jak udržet pavouky mimo váš dům

Nalezení 8nohých tvorů ve vašem domě může být znepokojivé, zvláště pokud nejste fanouškem života kolem pavouků. Můžete zabránit pavoukům v hrabání a otáčení pavučin ve vašem domě použitím přírodních léků, jako je ocet a esenciální oleje. Udržování čistého a dobře utěsněného domova může také zabránit pavoukům, aby se usadili ve vašem prostoru. Se správným přístupem můžete udržet pavouky mimo váš domov snadno a efektivně.Metoda 1 ze 3: Použití přírodních prostředků

 1. 1 Na praskliny nebo štěrbiny ve vaší domácnosti použijte sprej na ocet a vodu. Naplňte rozprašovací láhev polovinou bílého octa a polovinou vody. Poté sprej naneste na jakékoli praskliny nebo štěrbiny v podlahách, zdech nebo oknech vašeho domova a také na okenních parapetech. Udělejte to jednou denně, abyste odrazili pavouky.
  • Ocet může pavouky zabít, pokud s nimi přijdou do přímého kontaktu, ale i když pavouka nestříkáte přímo, může jim pomoci je zahnat.
  • Neaplikujte sprej na žádné lakované povrchy, protože je ocet může poškodit.
  ODBORNÁ TIP

  Chris Parker

  Zakladatel Parker Eco Pest Control Chris Parker je zakladatelem Parker Eco Pest Control, udržitelné služby kontroly škůdců se sídlem v Seattlu. Je certifikovaným obchodním aplikátorem pesticidů ve státě Washington a bakalářský titul získal na Washingtonské univerzitě v roce 2012. Chris Parker
  Zakladatel, Parker Eco Pest Control

  Zvažte výhody pavouků, než je zabijete. Certifikovaný profesionál v oblasti ochrany proti škůdcům Chris Parker říká: „Pavouci jsou ve vašem domě opravdu prospěšní, protože jedí hmyz, takže pokud se dokážete postavit a nechat ho na pokoji, měli byste. Pokud si s nimi ve svém domě nevíte rady, můžete pod skříně a do rohů umístit lepivé pasti, abyste je chytili a zabili. '  nejlepší boty pro tenisty
 2. 2 Naneste éterické oleje, jako je máta peprná, čajovník a skořice. Tyto esenciální oleje jsou skvělým přírodním způsobem, jak odradit pavouky od toho, aby se doma povalovali. Nalijte 15–20 kapek esenciálního oleje do rozprašovače se 3 až 5 šálky (710 až 1 180 ml) vody a jednou denně stříkejte svůj domovpřírodní odpuzovač pavouků.
  • Vyměňte ve spreji různé esenciální oleje, aby si pavouci nezvykli na vůni 1 konkrétního oleje.
 3. 3 Třete citrusové kůry na podlahové desky a parapety ve vaší domácnosti. Kůra citronu a pomeranče je pro pavouky přirozeným odstrašujícím prostředkem. Jednou denně potřete kůrou podlahové desky a parapety, aby vůně přetrvávala. Ve své kuchyni můžete mít také misku citrusových plodů, aby se pavouci nedostali do této oblasti.
  • Uvědomte si, že by to mohlo odstranit barvu z vašeho parapetu, takže pokud to zkusíte, nejprve to vyzkoušejte v nenápadné oblasti.
  • Můžete také zkusit umístit citrusové slupky poblíž okenních parapetů a dveří, abyste odrazili pavouky.
 4. 4 Koňské kaštany dejte do rohů a okenní parapety do místností. Koňské kaštany mají vůni a texturu, která odrazuje pavouky. Kaštany si můžete koupit ve svém místním obchodě s přírodními potravinami nebo online. Trvají dlouho a nevyžadují žádnou údržbu. Rozložte 4-5 kaštanů v každé místnosti, zejména u oken, aby pavouci zůstali daleko.
 5. 5 Rozprostřete ve svém domě cedrové chipsy nebo bloky, aby se pavouci nedostali dál. Vůně cedru je pro pavouky přirozeným odstrašujícím prostředkem. Cedrové chipsy nebo bloky hledejte ve svém místním železářství nebo online. Rozložte čipy nebo bloky v rozích a parapetech ve vašem domě, aby se pavouci nedostali dovnitř. ODBORNÁ TIP

  'Zkuste dát cedrové chipsy do sáčku v oblastech náchylných k pavoukům, jako je vaše eves, crawlspace a bouda.'

  Chris Parker

  Zakladatel Parker Eco Pest Control Chris Parker je zakladatelem Parker Eco Pest Control, udržitelné služby kontroly škůdců se sídlem v Seattlu. Je certifikovaným obchodním aplikátorem pesticidů ve státě Washington a bakalářský titul získal na Washingtonské univerzitě v roce 2012. Chris Parker
  Zakladatel, Parker Eco Pest Control Advertisement

Metoda 2 ze 3: Udržujte vnitřek svého domova čistý

 1. 1 Proveďte týdenní úklid svého domova, abyste odstranili prach, špínu a nečistoty. Udržování vašeho domu v čistotě zajistí, že na vašich podlahách nebudou žádné kousky jídla, které by mohly přilákat pavouky. Prach a špína v rozích místností mohou také sloužit jako skvělé úkryt pro pavouky, proto tyto oblasti pravidelně zametejte nebo vysávejte. Parapety a rámy čistěte jednou týdně nebo denně, aby se netvořily pavučiny.
  • Můžete také použít přírodní ocet nebo esenciální olej ve spreji jako součást týdenního úklidu, aby se pavouci nedostali pryč.
 2. 2 Zkontrolujte pokojové rostliny, zda neobsahují pavouky. Pavouci se mohou skrývat v listech pokojových rostlin a točit pavučiny v rostlinách. Ujistěte se, že každých pár dní kontrolujete pokojové rostliny, zda neobsahují pavouky, a pokud je najdete, odstraňte je. Na rostlinu můžete také nastříkat přírodní repelent, jako je bílý ocet nebo esenciální olej ve spreji.
  • Další možností je vytvořit sprej z 1 až 2 čajových lžiček (4,9 až 9,9 ml) prášku z rozsivkové zeminy a 2 až 4 šálků (470 až 950 ml) vody a aplikovat na rostliny, aby pavouky zůstaly daleko.
  • Zatímco většina rostlin snáší postřik octem, možná budete chtít nejprve postříkat malou plochu, abyste se ujistili, že ta vaše nebude ovlivněna.
  • Zkuste postřik oblasti asi jednou týdně, dokud už pavouky neuvidíte.
 3. 3 Odstraňte všechny pavučiny uvnitř vašeho domova. Pokud si na krokvech, rozích nebo okenních rámech všimnete pavučin nebo pavučin, otřete je hadříkem. Tím se zabrání tomu, aby se noví pavouci přesunuli do sítí.
 4. 4 Okna a dveře ven nechávejte zavřené. Zabraňte tomu, aby se pavouci potulovali ve vašem domě tím, že okna a dveře, které se otevírají venku, budou co nejvíce zavřené. Řekněte ostatním ve své domácnosti, aby se pokusili nenechat otevřená okna nebo dveře.
  • Instalace obrazovek na vaše dveře a okna může pomoci zabránit vniknutí škůdců a zároveň vám umožní užít si čerstvý vzduch.
 5. 5 Zvažte pořízení kočky, která by držela pavouky pryč. Kočky budou lovit a jíst pavouky a budou sloužit jako dobrý odstrašující prostředek, aby se pavouci nedostali dovnitř. Pokud nejste alergičtí na kočky a chcete si pořídit domácího mazlíčka, kočičí přítel může být dobrým způsobem, jak mít společnost a držet pavouky daleko.
  • Mít domácího mazlíčka je velká zodpovědnost, takže se na to připravtestarat se o kočkunež si jednu pořídíte.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Údržba vně vašeho domova

 1. 1 V noci vypněte venkovní světla, abyste odradili brouky, které pavouci rádi jedí. Zapnutí venkovního osvětlení v noci může přilákat mouchy, komáry a další škůdce. Přítomnost hmyzu zase přiláká více pavouků. V noci vypněte vnější osvětlení, aby byl obvod vašeho domu bez hmyzu. ODBORNÁ TIP

  'Vypnutí světla v noci je ta nejúčinnější věc, kterou můžete odradit pavouky.'  co dělá skvělého tenistu

  Chris Parker

  loketní dlaha na tenisový loket
  Zakladatel Parker Eco Pest Control Chris Parker je zakladatelem Parker Eco Pest Control, udržitelné služby kontroly škůdců se sídlem v Seattlu. Je certifikovaným obchodním aplikátorem pesticidů ve státě Washington a bakalářský titul získal na Washingtonské univerzitě v roce 2012. Chris Parker
  Zakladatel, Parker Eco Pest Control
 2. 2 Udržujte venkovní rostliny mimo strany vašeho domova. Pavouci mají tendenci zavrtávat se do listů a záhybů rostlin. Pokuste se uspořádat venkovní rostliny tak, aby byly vzdáleny alespoň 1 stopu (0,30 m) od boků vašeho domova. Kolem rostlin můžete také rozprostřít křemelinu, bílý prášek vyrobený z fosilizovaných zbytků řas, nebo jej nastříkat na rostliny, aby zabil pavouky.
  • Vyhněte se sázení rostlin, které se pokusí růst po stranách vašeho domova, například břečťanu nebo vysokých keřů.
  ODBORNÁ TIP

  'Můžete přidat křemelinu kamkoli, kam nechcete, stvoření s exoskeletony, včetně vašeho prostoru pro procházení a okenních parapetů.'

  Chris Parker  Zakladatel Parker Eco Pest Control Chris Parker je zakladatelem Parker Eco Pest Control, udržitelné služby kontroly škůdců se sídlem v Seattlu. Je certifikovaným obchodním aplikátorem pesticidů ve státě Washington a bakalářský titul získal na Washingtonské univerzitě v roce 2012. Chris Parker
  Zakladatel, Parker Eco Pest Control
 3. 3 Vyplňte všechny mezery nebo praskliny na vnější straně vašeho domova. Prohlédněte si exteriér svého domu, abyste se ujistili, že ve vaší střeše nebo pod dveřmi nejsou praskliny v základu nebo mezery. Opravte všechny mezery, praskliny, popřotvoryjejich naplněním cementem nebo plnivem.
  • Měli byste také provádět pravidelnou údržbu na vnější straně vašeho domova, abyste zajistili, že se pavouci nedostanou dovnitř, a to tak, že jednou za měsíc zkontrolují mezery nebo praskliny a podle potřeby je opraví.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký je nejlepší odpuzovač pavouků?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď personálu wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Můžete si vyrobit jednoduchý, ale účinný odpuzovač pavouků s octem a vodou. Jednoduše naplňte láhev stejným dílem vody a bílého octa. Nastříkejte praskliny nebo praskliny na podlahy, stěny a okna vašeho domu, aby se pavouci nedostali pryč.
 • Otázka Co okamžitě zabíjí pavouky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Bílý ocet zabíjí pavouky, jakmile s ním přijdou do přímého kontaktu. Smíchejte roztok stejné části vody a bílého octa v rozprašovači. Kdykoli uvidíte pavouka, postříkejte jej roztokem. Zemřou téměř okamžitě.
 • Otázka Jsou domácí pavouci nebezpeční?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Ve skutečnosti většina běžných domácích pavouků není pro člověka vůbec škodlivá. Ve skutečnosti mnoho pavouků jedí jiný hmyz, který je považován za škůdce. Často vás pavouk kousne, protože se cítil ohrožený, ale i tak je většina kousnutí pavouka neškodná nebo může způsobit jen menší podráždění. Pokud vás však kousne pavouk a kousnutí začne bobtnat nebo vám bude špatně, okamžitě jděte do nemocnice.
 • Otázka Mohu smíchat 1 díl citronové šťávy, 1 čajovou lžičku mýdla na nádobí a 1 díl bílého octa, abych udržel pavouky mimo můj domov? Ano, někdy to může fungovat, protože jsem to použil k odstranění vos na mém balkoně. Zkuste to a zjistěte, zda to funguje.
 • Otázka Není borax bezpečný pro malé děti? Zatímco borax může v určitých oblastech pavouky odradit, může způsobit zdravotní problémy, zejména u starších lidí nebo malých dětí. Takže ne, pro děti to není bezpečné.
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob, jak udržet pavouky mimo mou ložnici? Sean Greenhow Vakuum! Ovládání pavouka začíná hygienou. Viděli důkladně vakuum kolem všech oblastí, kde byli pavouci. Při vysávání trhlin a trhlin vám budou odstraněny malé pavouky a vaječné váčky, které nejsou ani vidět. Venku zabraňte tomu, aby se vegetace dotýkala struktury.
 • Otázka Jak se pavouk dostane do domu? Běžně pavouci vstupují do domu otevřenými okny, dveřmi, prasklinami, otvory, větracími otvory atd. Pokud je chcete držet stranou, mějte vše zavřené nebo zakryté drátem atd. Ale pavouci se do vašeho domu stále mohou dostat trubkami a průduchy. Možná budou chtít žít ve vašem domě kvůli teplotě nebo drobkům z jídla.
Nezodpovězené otázky
 • Co mohu udělat, aby mě pavouci nekousli ve spánku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud je to možné, vyhněte se používání produktů jako je Borax a repelenty proti hmyzu ve vaší domácnosti, protože mohou být toxické a způsobovat zdravotní problémy.
 • Pavouci a malá stvoření s největší pravděpodobností utečou do vašeho domova bezprostředně po silném dešti. Po vlhkém počasí mějte okna zavřená alespoň jeden den, aby se ve vašem prostoru nehnízdila.

reklama

Populární Problémy

Proto Roger Federer inspiruje tolik tenisových fanoušků a dalších po celém světě.

Viktoria ve své rodící se kariéře předvedla dost letmých pohledů, aby naznačila, že má v sobě to, že není obří zabijačka, ale sama obří.

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .

I když byste měli svému okolí věnovat velkou pozornost a dělat vše pro to, abyste se vyhnuli výhružným situacím, možná budete považovat za nutné bránit se před útočníkem. Můžete použít úder dlaní vzhůru a pokusit se zlomit ...

Jak získat práci, když jste nevidomí nebo zrakově postižení. Najít práci může být obtížné pro každého. To však může platit zejména pro nevidomé a slabozraké. Protože spousta práce předpokládá, že lidé mají funkční využití ...