Jak zabít Štíra

Scorpions je notoricky těžké zabít. Tito jedovatí pavoukovci jsou zvyklí žít v drsných podmínkách, takže u většiny pesticidů netrpí řasou. Nejjistější způsob, jak se zbavit štíra, je propíchnout jeho exoskeleton ostrým předmětem, nebo zaměstnat zvíře milující štíra s ostrými zuby, aby to udělalo za vás. Začněte tím, že si přečtete níže ve skoku.Část 1 ze 3: Propíchnutí exoskeletu nástrojem

 1. 1 Zakryjte si tělo ochranným oděvem. Noste džíny nebo jiné kalhoty vyrobené ze silného materiálu, těžké kožené boty a silné rukavice, jen pro případ, že by se štír nějak přiblížil vašemu tělu natolik, aby udeřil.
 2. 2 Najděte ostrý předmět. V Arizoně, kde jsou škorpióni běžným jevem v ložnicích a na dvorcích, se v železářství prodávají velké, dlouhé pinzety. Ty vám umožní propíchnout exoskeleton, poté uchopit štíra a zlikvidovat ho. Pokud tento nástroj není ve vaší oblasti k dispozici, budou fungovat nůžky s dlouhými čepelemi, dlouhý nůž nebo jiný dlouhý ostrý předmět.
 3. 3 Rychle bodněte předmět do těla štíra. Štíři nejsou obvykle příliš rychlí, ale jednají rychle, aby se ujistili, že jste schopni zabít štíra, než se dostane pryč. Pokud je to nutné, propíchněte štíra znovu, dokud si nebudete jisti, že už nežije.
  • Můžete také použít tupý předmět, jako je těžká kniha, boty nebo kladivo, k rozdrcení štíra místo jeho propíchnutí. Někteří štíři však mají schopnost zploštit se na tenké plátky jako mince, takže pouhé zasažení štíra tvrdým úderným povrchem nemusí stačit k jeho zabití. Budete muset zkroutit botu, kámen nebo jiný tvrdý předmět, který zajistí, že bude Štír rozdrcen a zabit. Když se štír přestane pohybovat nebo když je jeho tělo rozděleno na několik kusů, je pravděpodobně mrtvý.

 4. 4 V noci hledejte štíry. Pokud se škorpióni stávají ve vaší domácnosti problémem, můžete se jich zbavit metodickým zabíjením v noci, když jsou aktivní. Získejte černou žárovku v železářství a vložte ji do svítilny. Posviťte si na stěny, v rozích, podél podlahových lišt a v dalších oblastech, kde mají štíři tendenci trávit čas. Jejich exoskelety budou zářit v černém světle.
  • Nezapomeňte zkontrolovat také vnější zdi vašeho majetku. Scorpions lze také nalézt ve venkovních skalních hromadách a dalších zdrojích úkrytů.
 5. 5 Zvažte najmutí profesionální agentury pro kontrolu škůdců. Pokud vás při myšlence na interakci se štíry chce utéct a schovat se, zvažte pomoc odborníka. V některých oblastech si můžete najmout profesionála, který přijde do vašeho domu a loví za vás škorpióny.
  • Některé agentury pro kontrolu škůdců by mohly navrhnout použití aplikace pesticidů místo ručního zabíjení štírů. Možná by to stálo za pokus, ale mnoho lidí shledalo, že pesticidy jsou při odstraňování štírů neúčinné.

  reklama

Část 2 ze 3: Zkoušení alternativních metod

 1. 1 Nainstalujte si kurník. Kuřata mohou jíst některé z hmyzích štírů, kteří se živí potravou. Díky tomu budou oblast méně lákavá pro škorpióny.
  • Mějte na paměti, že štíři jsou noční a kuřata ne, takže kuřata nebudou mít moc příležitostí lovit škorpióny sami.
 2. 2 Zkuste křemelinu. Tato přírodní látka je vyrobena z rozemletých zkamenělin. Je to jemný bílý prášek, který lze posypat dveřmi, prasklinami a prasklinami uvnitř i venku. Pro lidi a domácí mazlíčky je zcela bezpečné být poblíž, ale drobné úlomky fosílie účinně prorazí exoskeletony štírů, když náhodou praští po prašanu. Křemelina také zabíjí pavouky, šváby a další hmyz.
 3. 3 Vyložte lepivé pasti. Stejné pasti, které lze použít k odstranění myší nebo švábů, fungují i ​​pro škorpióny. Umístěte je do tmavých zákoutí a poblíž zdrojů vody. Pokud chytíte štíra, vyhoďte past a vyhoďte další ve stejné oblasti, protože je to pravděpodobně místo, které bude přitahovat více štírů. reklama

Část 3 ze 3: Udržování Scorpions mimo dům

 1. 1 Odstraňte zdroje úkrytu. Štíři rádi žijí na tmavých místech, která poskytují úkryt. Zkontrolujte, zda uvnitř i vně položky, které by mohly fungovat jako vhodné úkryty pro štíry.
  • Ujistěte se, že jsou vaše krabice zapečetěny a uloženy mimo zem na policích.
  • Zbavte se nepořádku. Udržujte své oblečení a boty dobře organizované a pokud možno mimo podlahu.
  • Odstraňte ze svého dvora hromady dřeva a kamení.
 2. 2 Zbavte se dalších škůdců. Štíři se živí hmyzem, takže pokud máte ve svém domě jiné problémy se škůdci, bude těžké kontrolovat populaci štírů. Udržování domu v čistotě, kropení kyseliny borité nebo křemeliny podél podlahových lišt a používání insekticidu jsou všechny způsoby, jak můžete eliminovat škůdce.
 3. 3 Utěsněte svůj dům. Scorpions jsou schopni zploštit svá těla, aby se vešla přes velmi malé otvory a praskliny. Prohlédněte si základ svého domova, zda neobsahuje místa, která by mohla sloužit jako vstupní body. Naplňte je tmelem. Zkontrolujte, zda vaše dveře, okenní rámy, průduchy, komín a další místa neobsahují oblasti, kam se mohou dostat štíři, a ujistěte se, že jsou řádně utěsněny.
 4. 4 Udržujte svůj dům v suchu. Štíři jsou přitahováni k mokrým místům. Ujistěte se, že žádná z vašich trubek neuniká, a nainstalujte si do koupelny ventilátor, aby po použití rychle schnul. Nenechávejte mokré ručníky na podlaze. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Považuji za špatné, že kočky a kuřata jsou nabízeny jako alternativní metoda zabíjení štírů. I když jsou dravci štírů, nikdy bych nebyl v pohodě riskovat jejich život. Proč navrhnout tuto metodu? Protože je to metoda, která funguje dobře. Pokud ji nepoužíváte, najděte jinou alternativní metodu.
 • Otázka Je v pořádku, když kočky zabíjejí škorpióny? Kočky jsou při zabíjení zvířat obvykle velmi přirozené, ale přesto je může bodnout smrtící škorpión. Pokud nechcete riskovat bodnutí vaší kočky, najděte alternativní metodu.
 • Otázka Jak rychle zabiju štíra? Maxim Lasalle Nejrychlejší způsob, jak to udělat, je zasáhnout do něj opravdu tvrdý předmět, jako je bota, a pohybovat botou kruhovým pohybem, abyste ji rozdrtili, nebo na ni opakovaně narazíte tvrdou silou. Nejprve jej můžete postříkat jakoukoli chemikálií, abyste jej zpomalili, a poté jej zabít tvrdou silou.
 • Otázka Kde je jed v těle štíra? V jeho ocasu se nachází jed štíra. Jedový vak je u konce žihadla blízko konce ocasu.
 • Otázka Existují v Novém Mexiku škorpióni? Ano, Nové Mexiko je horký suchý stát, kde škorpióni rádi žijí.
 • Otázka Jak se dostanu k obrannému štíru? Clinton Zimmerman Mapový plyn funguje dobře na cihlovou zeď venku. Vaporizuje také všechna miminka na zádech. 3700 stupňů!
 • Otázka Co jiného mohu použít k zabíjení štírů? Dobrá stříkance dětského prášku je udusí. Můžete také použít váleček na vlákna, který má lepicí pásku, na něj nastříkejte dětský prášek a jakmile je na pásku přilepený, nebo na něj položte další kus pásky.
 • Otázka Co mám dělat, když je můj pes bodnut štírem? Vezměte psa k veterináři a nechte ho zkontrolovat. Pokud jste zabili štíra, vyfoťte mrtvé tělo a vezměte ho s sebou k veterináři. V oblastech, kde jsou škorpióni velmi běžní, mohou veterináři škorpiona obvykle identifikovat a poté budou vědět, jak s vaším psem zacházet.
 • Otázka Proč škorpióni zabíjejí? Záměrně nezabíjejí, ale budou se bránit svým žihadlem, pokud se budou cítit ohroženi.
 • Otázka Může pes sníst štíra? Záleží na druhu štíra. Pokud je pes dokonce schopen ho sníst, aniž by byl bodnut, pak to může, ale nemusí způsobit psovi nějakou střevní bolest v závislosti na druhu jedu, který štír obsahoval.

Populární Problémy

Arizona a Havaj se setkávají v sobotu v „Week Zero“ sezony univerzitního fotbalu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.Tým basketbalu USA se ve čtvrtek utká s Japonskem ve skupinové fázi mistrovství světa ve fotbale FIBA. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Opravdu chcete vyzkoušet nový sport, ale vaši rodiče jsou proti této myšlence. Jste frustrovaní a udělali byste cokoli, abyste dostali své rodiče na palubu. Rodiče mohou být proti myšlence vyzkoušet si sport z několika důvodů. Mohou ...

Jak nosit přehoz. Jen málo vzorů je tak ikonických a rozpoznatelných jako kostkované. Tento potisk pocházející ze stylu „tartanu“ používaného ve starověkém Skotsku je známou módní záležitostí po celém světě. Https://www.scotshistoryonline.co ....Zjistěte, jak sledovat novou sérii FOX „The Prodigal Son“, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.