Jak si vyrobit Buckeyes

Pokud milujete chuť arašídového másla a čokolády, s buckeyes neuděláte chybu. Buckeyes jsou v podstatě lahodné malé kuličky arašídového másla, obalené v bohaté čokoládě. Říká se jim 'buckeyes', protože připomínají ořech stromu buckeye - ačkoli tyto sladké pochoutky chutnají mnohem lépe!

Ingredience

 • 11/2šálky arašídového másla (355 ml)
 • 1/2hrnek másla (118 ml)
 • 1 lžička vanilka (5 ml)
 • 16 oz. cukrářský cukr/moučkový cukr (454 g)
 • 6 oz. polosladké čokoládové lupínky (170 g)
 • 2 lžíce zkrácení (30 ml)
 • 1 lžička mletá skořice, volitelně (2,3 g)


Část 1 ze 2: Výroba kuliček arašídového másla

 1. 1 Smíchejte máslo, skořici, vanilku, moučkový cukr a arašídové máslo. Zjemněte máslo na pokojovou teplotu, aby se snadno mísilo s ostatními přísadami. Nejrychlejším mixováním všeho je použití elektrického mixéru, ale míchání směsi lžící může být stejně účinné, i když pomalejší. Pokračujte v míchání, dokud se vše nespojí v hladké těsto.
 2. 2 Z těsta arašídového másla vytvarujte kuličky. Naberte asi 2 lžíce těsta najednou. Rolujte arašídové máslo v dlaních, dokud nevytvoříte malé hladké kuličky. Pro informaci, vaše koule arašídového másla by neměly být větší než míček na ping pong.
 3. 3 Chlazení kuliček arašídového másla v chladničce. List cukroví vyložte voskovým papírem. Poté, co z těsta arašídového másla rozválíte koule, položte je do řádků na voskový papír. Dejte to do lednice a nechte je vychladnout alespoň 30 minut. Chlazením kuliček arašídového másla si lépe udrží svůj tvar, zatímco přidáte čokoládovou polevu. reklama

Část 2 ze 2: Vytvoření čokoládového povlaku

 1. 1 Rozpusťte čokoládu a tuk. Čokoládu vložte do dvouvařiče a ohřejte vodu tak, aby vřela, ale ne vařila. Pokračujte v míchání, když se čokoládové lupínky začnou tát od tepla. Jakmile je čokoláda hladká a krémová, přidejte tuk. Pokračujte v častém míchání, aby se vám čokoládová směs nepřipálila.
  • Pokud nemáte dvojitý kotel, můžete jednoduše umístit tepelně bezpečnou misku do pánve s vodou. Můžete vidět, jak to udělat tady !
  • Čokoládu můžete také velmi opatrně rozpustit v mikrovlnné troubě. Vložte čokoládu do mělké mísy a jednu minutu ji zahřívejte na středně vysoké teplotě. Důkladně promíchejte a vložte zpět do mikrovlnné trouby. Pokračujte ve vaření čokolády po dobu 15–20 sekund, míchejte po každém intervalu. Dělejte to, dokud se čokoláda úplně nerozpustí.
 2. 2 Do kuliček arašídového másla vložte párátko. Jakmile jsou kuličky arašídového másla důkladně vychladlé, strčte do středu párátko. Ujistěte se, že párátko unese váhu koule arašídového másla, aniž by se zlomilo. Budete muset umět držet arašídovou kuličku párátkem, zatímco ji ponoříte do čokolády.
  • Pokud jste vytvořili větší koule nebo ji jednoduše nemůžete držet párátkem, můžete kuličky držet vidličkou. Protože v těstě vytvoří více otvorů, po vyjmutí vidličky otvory vyhlaďte prstem.
 3. 3 Ponořte každou kuličku arašídového másla do čokolády. Kuličky ponořte zhruba do poloviny do čokolády, aby nebyly v čokoládě úplně obalené. To ponechá trochu hnědého arašídového másla odhaleného, ​​což mu dává vzhled buckeye. Po potažení arašídového másla položte buckeye na voskový papír čokoládovou stranou dolů. Nezapomeňte odstranit párátko.
 4. 4 Nechte buckeye vychladnout v lednici. To umožní čokoládě ztuhnout. Může být obtížné čekat, až se zpevní, ale stojí to za to! Vyjměte své buckeye z chladničky a užívejte si!
  • Buckeyes můžete uchovávat asi dva týdny při pokojové teplotě nebo o něco déle v chladničce. Pokud je vložíte do mrazničky, můžete je uložit na několik měsíců!
  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když párátko vyjde? Qamar Nejlepší odpovídač Pokuste se jej umístit zpět pevně, nebo použijte dřevěné kabobové tyče pro pevnější úchop.
 • Otázka Co když vám párátko stále vychází Pečte ho ještě 20 minut a poté jej pevně přilepte na místo. Párátko by pak mělo zůstat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebojte se experimentovat s různými variacemi. Buckeye můžete snadno vyrobit z bílé čokolády - prostě nebudou vypadat jako skutečné buckeyes, ale to je v pořádku! Tmavá čokoláda je další vynikající volbou.
 • Můžete použít krémové nebo robustní arašídové máslo a dokonce můžete použít mandlové máslo, kešu máslo nebo slunečnicové máslo. Tyto přísady můžete přizpůsobit tak, aby byly vaše dokonalé buckeye.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Věci, které budete potřebovat

 • Elektrický mixér (volitelný) nebo mixovací náčiní
 • Dvojitý kotel nebo mísa zasazená do hrnce s vodou
 • Voskový papír
 • Párátka

Populární Problémy

Co si myslí odborníci o losování mužů ve Wimbledonu 2015?

Nick Kyrgios si klade za cíl špinavé osobní zneužívání u Stanislase Wawrinky během jejich zápasu v Montrealu Masters.

Pohled na bezlepkovou dietu Novaka Djokoviče, která mu pomohla stát se dominantním tenistou.

Rafael Nadal se poprvé od roku 2014 dostal do třetího kola Wimbledonu.

Manchester City a Real Madrid se setkají ve druhé etapě vzájemného zápasu Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Jak se držet dál od cigaret. Přestat kouřit je jednou z nejtěžších věcí, které kdy uděláte. Protože tabák každoročně zabíjí miliony lidí, https: //www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/tobacco je také jedním z nejdůležitějších ....