Jak přimět každého, aby si myslel, že jste nóbl (dospívající)

Slovo nóbl znamená bohatý, aristokratický a bohatý. Vypadat, že budete nóbl, vám může získat respekt, přátele a ještě vyšší společenské postavení - tady je postup.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  1 Mluvte správně. Poslouchejte, jak lidé mluví ve vaší oblasti, a zjistěte, zda dokážete detekovat „nóbl přízvuk“. Pokud ano, zkuste to napodobit. Vyhněte se kontrakcím - například řekněte „budeš“ místo „budeš“. Používejte prodloužené zvuky samohlásek a vyhněte se nadávkám; ukazuje na nedostatek chování a špatné chování.
 2. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  2 Dodržujte správné a správné držení těla . Jedná se o velmi elegantní, elegantní a vzácný rys, který je cenným nástrojem, jak se stát nóbl. Můžete pracovat na svém držení těla tím, že se zúčastníte dramatických kurzů nebo budete chodit s knihou na hlavě - funguje to!
 3. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  3 Být informovaný. Je užitečné se politicky, kulturně a nábožensky uvědomit - i ty nejzákladnější znalosti mohou člověka zachránit před rozpaky a trapnostmi. Pokud předem víte, že budete trávit čas s někým z neznámého prostředí, je dobré udělat si podrobnější průzkum, abyste se vyhnuli trapným faux pas.
 4. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  4 Definujte se čistým a elegantním vzhledem. Vynikající prezentace je polovina bitvy! Pokud jste dívka, nikdy nenoste něco, v čem se cítíte nepříjemně, i když je to módní - je důležité si uvědomit, že skromnost je zásadní pro získání respektu ostatních. Držte se hezkých barev. Nevybírejte nic násilného nebo vyčnívajícího - hledejte něco lehkého, čistého a svěžího. Pamatujte však, že nejdůležitější je to, jak se nesete - značky a móda jsou jen poleva.
 5. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  5 Dobrá hygiena je zásadní! Pokud jste špinaví a páchnoucí, nemůžete být nóbl: sprchujte se denně, pravidelně si čistěte zuby a udržujte své nehty upravené a čisté. Pokud jste dívka, najděte si lehkou, ale svěží vůni a držte se jí a udržujte vlasy čisté s velkým objemem.
 6. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  6 Poznejte svou etiketu. Tohle je velmi důležité! Nóbl lidé mají dobré mravy a znají hranice v mezilidských vztazích. Vědí, že nešlapou po prstech, ale stejně tak vědí, jak lidi, kteří to dělají, kárat. Způsoby jsou pro nóbl osobu určitou měnou a čím více o nich víte, tím lépe.
 7. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  7 Jezte slušně. Neplňte si obličej jídlem - žvýkejte si jídlo, nevydávejte žádné zvuky ani jej nepijte a nekousejte. Vyhněte se jídlu všeho, co by mohlo být špinavé nebo lepkavé. Když sedíte na židli, nehýbejte se - tlačte zády na ni a tlačte chodidla na podlahu a vyhněte se skládání paží; díky tomu můžete vypadat nejistě o tom, kdo jste a kde stojíte.
 8. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  8 Neurážejte, pomlouvejte ani pomlouvejte. V případě potřeby vyjadřujte své názory přiměřeně a konstruktivně. To povzbuzuje vaše publikum, aby pozorně poslouchalo, když mluvíte. Pokud vás ale někdo šikanuje, máte právo na urážku. Vždy buďte na ostatní milí, pokud proti nim nemáte něco.
 9. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  9 Dávejte pozor, abyste se nestali materialistickými. Nóbl lidé nejsou materialističtí - to se snadno stává křiklavým a běžným. Nóbl lidé spíše hledají kvalitu a styl, ať je jakýkoli - kabelka, dům, auto. Nakupte to nejlepší, co si vaše peníze mohou dovolit, a obejděte se bez drobností. Snažte se nekupovat špatně padělané značkové předměty, například nekupujte špinavou tašku s velkým kovovým G nebo kovovou visačkou, která byla přilepená na nakřivo, protože bude zřejmé, že je falešná, a bude vás identifikovat jako chudý, chav nebo rádoby.
 10. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  10 Snažte se dosáhnout a udržet si dobrou fyzičku. Začněte sportovat. Sporty jako hokej, lakros, golf a tenis jsou skvělé; ale místo připojení k nejnovějšímu trendu si vždy najděte ten správný typ cvičení. Nikdy nepřejídejte ani nepřejídejte. Nóbl lidé znají své limity a respektují je; zejména proto, že respekt v očích ostatních je pro nóbl člověka velmi důležitý.
 11. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  jedenáct Soustřeď se ve škole. Zůstaňte ve škole inteligentní a horliví a snažte se v každém předmětu, který máte. Vždy odevzdávejte domácí úkoly a ve třídě nemluvte ani si nepředávejte poznámky. Pokládejte otázky a účastněte se diskusí ve třídě. Pomáhejte druhým, pokud se potýkají s problémy, a nevzdávejte se svých učitelů. Jen se snažte, ve všem buďte přesní a sdílejte své znalosti.
 12. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  12 Ujistěte se, že jsou vaše věci čisté. Označte své věci štítkem a postarejte se o ně, aby se neztratily nebo nepoškodily, a zkuste své textové a školní knihy obalit čistým kontaktním papírem, aby vypadaly úhledněji. Kupte si nějaké pěkné tužky a pera a ujistěte se, že máte vždy všeho dostatek - neustále žádat o půjčení věcí není zrovna nóbl. Sáhněte po světlých a neutrálních barvách a předmětech dobré kvality. Nekupujte nic v tmavých barvách, jako je tmavě modrá nebo černá.
 13. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  13 Vždy buďte přátelští a velkorysí. Mít sobecký a ošklivý přístup k ostatním není nikdy nóbl! Mějte vždy úsměv na tváři a buďte ochotní nechat lidi, aby si od vás něco půjčili. Buďte ke všem milí a nikdy neoznačujte lidi za „poražené“. Každý si zaslouží šanci, takže jí ji určitě dejte. Nevylučujte lidi z her, darů nebo tajemství, dodržujte sliby a neohovárejte. Když někdo pomlouvá někoho jiného, ​​zdvořile mu řekněte, že vám pomlouvání připadá spíše odporné a raději nebude. Nikdy nebuďte impulzivní nebo žhaví-vždy zachovejte chladnou hlavu.
 14. Obrázek s názvem Nechť vás všichni myslí

  14 Buď sám sebou! Pokud prostě nejste nóbl člověk, nesnažte se předstírat, že jste - získáte více přátel a budete šťastnější, pokud budete držet toho, kým jste. Nenechte lidi přesvědčit vás, abyste byli nóbl (nebo ne nóbl), pokud opravdu jste. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získám váhu, když jsem příliš hubená? Ujistěte se, že jíte hodně bílkovin a zdravých tuků; ořechová másla, avokádo a řecký plnotučný jogurt jsou skvělé možnosti. Můžete se také podívat na vysoce kalorické proteinové koktejly.
 • Otázka Můžete mi říci, co znamená 'upbraid'? Vyzdvihnout někoho znamená tvrdě ho kritizovat.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Udržujte své boty buď bezvadně bílé nebo lesklé a leštěné.
 • Pro dívky: Chcete -li získat velké vlasy, otočte je a vyčesejte, poté použijte lak na vlasy. Pro růžové, definované tváře použijte růžovou nebo meruňkovou tvářenku.
 • Držte se zdravých a kvalitních potravin!
 • Zapojte se do mimoškolních aktivit. Mezi dobré mimoškolní aktivity patří muzikály, divadelní hry, hokej (ještě lepší, když máte vlastní hokejku, ale pouze pokud se jí budete držet, protože nechcete vyhazovat peníze, které by se daly použít na něco jiného), tenis, debaty, řečnictví a školní noviny, ale dělejte si, co chcete.
 • Vyzkoušejte lekce tance! Balet a taneční sál zlepší vaše držení těla a ladnost a jakýkoli styl zlepší vaši kondici.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Někteří lidé vás mohou mít rádi nebo vám říkají zaseknutí nebo nerdi. Pokud víte, že jste neudělali nic špatného nebo ošklivého, jednoduše je ignorujte. Snaží se vás svrhnout, tak to nenechte.
 • Zůstaňte nóbl, ale nebuďte snobští nebo plní sebe sama.
 • Vyhněte se všemu příliš honosnému, špinavému nebo odhalujícímu.
 • Nedělejte nic, abyste se dostali do potíží! Zadržení není nikdy nóbl - vždy myslete na důsledky, než porušíte pravidla.
reklama

Populární Problémy

Olympijské hry v Tokiu v roce 2021 se budou konat od 23. července do 8. srpna 2021 v japonském Tokiu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos miniseries History ve Washingtonu online bez kabelu. Vysílá přes tři noci 16., 17. a 18. února ve 20 hodin. ET/PT.

vzestup-pád-pánské-americké-tenisové connors mcenroe sampras agassi kurýr roddick blake isner.

USC a Arizona State zahájily své fotbalové kampaně 2020 zápasem v sobotu. Zde můžete zdarma sledovat živý přenos.

White Air Force Ones jsou pravděpodobně jedny z nejikoničtějších tenisek všech dob. Jsou elegantní, elegantní a mohou dobře fungovat v podstatě s jakýmkoli oblečením. Bohužel jsou velmi náchylné ke špinění a jakékoli skvrny nebo oděrky budou ...

Finále Wimbledonu 2011: Bitva číslo 1