Jak vyrobit džusovou šťávu

Jungle juice je často ovocný a vždy silně alkoholický punč, který je specialitou na univerzitách po celé zemi, ale lze si jej vychutnat i v prostředí pro dospělé. Pokud si chcete vyrobit vlastní džus z džungle, ujistěte se, že vy a lidé, kterým sloužíte, jste oddaní pít bezpečně a zodpovědně . Ať už si vyberete možnost příznivou pro rozpočet, která je založená na alkoholu a šťávách, nebo na něčem trochu čerstvějším, kde se mísí citrusy a šumivé víno, určitě si užijete zábavnou noc!

Ingredience

Šťáva z džungle za rozpočet

 • 1 galon (3 800 ml) nápoje s pomerančovou příchutí
 • 46 tekutých uncí (1400 ml) ovocného punče
 • 2 americké litry (1 900 ml) růžové limonády
 • 2 americké litry (1 900 ml) směsi ananasu a pomerančové šťávy
 • 2 750 ml (25 fl oz) lahví vodky
 • 1 750 ml (25 fl oz) láhev bílého rumu


Vyrobí asi 50 porcí 240 ml

Čerstvá ovocná džusová šťáva

 • 1 750 ml (25 fl oz) láhev vodky
 • 1 750 ml (25 fl oz) láhev bílého rumu
 • 1 americký kvart (950 ml) brusinkového džusu
 • 1/2 šálek (120 ml) limetkové šťávy
 • 1 šálek (240 ml) trojité sekundy
 • 1/2 šálku (115 gramů) baleného světle hnědého cukru
 • 1 15 tekutých uncí (440 ml) nakrájených ananasových prstenů
 • 1 pomeranč, nakrájený na plátky
 • 1 citron, nakrájený na plátky
 • 1 750 ml (25 fl oz) šumivého vína

Vyrobí asi 30 porcí 240 ml

Metoda 1 ze 2: Výroba džusové šťávy za rozpočet

 1. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 1

  1 Dejte do chladu co nejvíce šťáv a dalších směsí. Podle toho, jak dlouho máte před večírkem, zkuste šťávy, ovocný punč, růžovou limonádu a rum co nejdéle chladit, než vše smícháte dohromady. Pokud se do vaší chladničky nevejde všechno, stačí tam toho vložit co nejvíce.
  • Předběžné zchlazení ingrediencí je velmi užitečné, takže nebudete muset použít tolik ledu. Led by váš nápoj zředil a zabral by více místa v děrovací míse.
 2. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 2

  2 Vložte vodku do mrazáku, aby se ochladila před večírkem. Vodka nezmrzne bez ohledu na to, jak dlouho je v mrazáku, takže je to skvělý způsob, jak ji pořádně vychladnout, než ji budete muset přidat do punče. I když nebudete dělat punč několik dní, je v pořádku ho tam nechat.
  • Nedávejte však rum nebo jiné tekutiny do mrazničky. Mohly by zmrznout nebo se zlomit, což by mohlo věci opravdu zkomplikovat, když přijde čas namíchat úder.
 3. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 3

  3 Vyčistěte nádoby, které budou dostatečně velké, aby pojaly veškerou tekutinu. Děrovací mísy jsou skvělé, stejně jako velké dávkovače nápojů, které umožňují lidem nalévat si vlastní nápoje. Pokud nic z toho nemáte k dispozici, najděte největší skleněné nebo plastové misky, které můžete, nebo si vezměte několik džbánů a vystačte si s tím, co máte. Předem je opláchněte nebo setřete, abyste odstranili veškerý prach, který se mohl nahromadit od posledního použití.
  • Pokud vám záleží na tom, aby byl nápoj dostatečně chladný, můžete vždy umístit děrovací mísy na led, aby vám věci zůstaly vychladlé. Samotný nápoj se tak nezředí.
 4. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 4

  4 Nalijte všechny tekutiny do servírovací mísy, v případě potřeby rovnoměrně rozdělte. Tento recept dělá asi 2,5 galonu (9500 ml) džusové šťávy. Pokud vaše děrovací mísa není dostatečně velká na celé toto množství, rozdělte tekutiny rovnoměrně mezi mnoho nádob, které budete potřebovat. Odměřte 1 galon (3 800 ml) nápoje s příchutí pomeranče, 46 tekutých uncí (1 400 ml) ovocného punče, 2 litry USA (1 900 ml) růžová limonáda , 2 americké litry (1 900 ml) směsi ananasu a pomerančové šťávy, 2 750 ml (25 fl oz) lahví vodky a 1 750 ml (25 fl oz) láhev bílého rumu.
  • Skvělá věc na džusové šťávě je, že můžete vyměnit ingredience za cokoli, co máte nejraději. Pokud dáváte přednost brusinkové šťávě nebo mangové šťávě, použijte ji místo toho! Pokud chcete limetkovou limonádu, vypněte ji. Ať uděláte cokoli, nápoj bude ovocný a chutný.
 5. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 5

  5 Míchejte všechny ingredience dohromady, dokud nejsou zcela spojeny. Pomocí dlouhé vařečky vše jemně promíchejte. Nemělo by to trvat dlouho, což z něj dělá pěkný a snadný recept, jak se rychle dát dohromady, než začne párty.
  • Pokud chcete, můžete do servírovacích misek přidat i nějaké čerstvé ovoce. Nakrájený jahody , nakrájená jablka a čerstvé citrusy jsou skvělé možnosti, které doplňují ovocnou atmosféru nápoje.
 6. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 6

  6 Užijte si džus z džungle a pijte zodpovědně! Nabijte šťávu do šálků, aby si je mohli užít vaši přátelé (nebo je nechte sloužit). V případě potřeby přidejte do jednotlivých šálků led a užijte si oslavu. Pokud jste nadměrně nasáváni, pijte bezpečně, zůstaňte hydratovaní a držte se mimo silnici.
  • Z džusové šťávy pravděpodobně nezůstane, ale pokud ano, vložte ji do vzduchotěsné nádoby a uložte do lednice až na 2 týdny. Směs rychle promíchejte, než ji znovu vypijete, pro případ, že by se některá ze šťáv usadila na dně.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 ze 2: Výroba šťávy z čerstvé ovocné džungle

 1. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 7

  1 Připravte si misku na punč nebo dávkovač nápojů na džus z džungle. Tento recept dělá 2 galony (7600 ml), takže si podle toho naplánujte, kolik nádob budete potřebovat na veškerou tekutinu. Pokud nemáte děrovací misky nebo dávkovač nápojů, můžete použít džbány na džus nebo dokonce jen velké skleněné nebo plastové míchací misky.
  • Opláchněte nádoby a otřete je, abyste je zbavili veškerého nahromaděného prachu.
 2. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 8

  2 Nakrájejte citrón a oranžový na tenké 1/4 plátky 0,64 cm. Pomocí čistého prkénka a nože nakrájejte citron a pomeranč. Plátky půjdou později do misky na punč, aby marinovaly s tekutinami, a navíc dělají opravdu pěknou prezentaci.
  • Neváhejte přidat další citrusy, pokud máte chuť! Neexistuje žádná správná ani špatná částka džusové šťávy.
  • Můžete také použít grapefruit , krvavé pomeranče, popř limety , záleží na tom, co máte k dispozici.
 3. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 9

  3 Otevřete plechovku ananasových prstenů a přebytečnou šťávu odstavte. Použijte otvírák na konzervy a ananasovou šťávu opatrně slijte do malé misky. Postavte ananasové kroužky na stranu spolu s nakrájeným citronem a pomerančem.
  • Pokud máte čerstvé ananas , to bys určitě také mohl použít.
 4. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 10

  4 Odměřte všechny tekutiny do děrovací misky. Použijte 1 750 ml (25 fl oz) láhev vodky, 1 750 ml (25 fl oz) láhev bílého rumu, 1 americký litr (950 ml) brusinkového džusu, 1/2 šálek (120 ml) limetkové šťávy, 1 šálek (240 ml) trojnásobku a 1 750 ml (25 fl oz) šumivého vína. Nalijte věci opatrně, aby nepostříkaly a neznečistily vaše oblečení.
  • Pokud tento punč děláte s předstihem, sekt zatím nepřidávejte. Chcete to přidat těsně před večírkem, aby bubliny stále vyskakovaly.
  • Můžete použít čerstvé nebo balené limetkový džus , záleží na tom, čemu dáváte přednost a co máte k dispozici.
 5. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 11

  5 Přidejte 1/2 šálku (115 gramů) baleného světle hnědého cukru do děrovací misky. Odměřte hnědý cukr a opatrně jej přidejte do tekutin. Pokud si myslíte, že nápoj nepotřebuje žádný další cukr, můžete tuto část receptu vynechat.
  • Hnědý cukr jen pomáhá, aby byl nápoj trochu sladší a trochu více zamaskoval chuť alkoholu. Šťáva a ovoce už v sobě mají cukr, takže použijte vlastní uvážení.
 6. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 12

  6 Tekutiny a cukr míchejte, dokud se cukr nerozpustí. Pomocí dlouhé vařečky ingredience jemně spojte. Zkontrolujte dno mísy, abyste se ujistili, že se veškerý hnědý cukr rozpustil.
  • Pokud kapalina dosáhne v tomto bodě horní části nádoby, můžete ji rozdělit mezi dvě (nebo více) nádob. Stále je třeba přidat nakrájené ovoce, které džungli dodá mnohem větší objem.
 7. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 13

  7 Plátky pomeranče, citronu a ananasu vložte do punče. Vezměte ty plátky ovoce a opatrně je ponořte do džungle. Šťávu rychle rozmíchejte, aby se ovoce rozptýlilo, aby se neslepilo.
  • Pokud chcete, dejte punč odležet na pár hodin do lednice, aby ovoce mělo čas nasát šťávu. Pamatujte, že pokud to chcete udělat, počkejte s přidáním sektu, dokud nebude připraven k podávání.
 8. Obrázek s názvem Make Jungle Juice Krok 14

  8 Podávejte punč na ledě nebo ho před podáváním nechte vychladit v lednici. Pokud je to žádoucí, nalijte šťávu do šálků na led. Pokud používáte džbány nebo dávkovač nápojů, vaši hosté si mohou pomoci sami a přidat led, pokud chtějí. Užijte si oslavu s přáteli a nezapomeňte pít zodpovědně!
  • Vyhněte se přidávání ledu přímo do punče. Je lepší podávat ho přes led, když jej nalijete do sklenic, jinak by led mohl nápoj zředit.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik alkoholu obsahuje džusová šťáva? Džusovou šťávu lze připravit jak silnou, tak slabou, jak obvykle chcete, i když obvykle se pohybuje kolem 20 procent alkoholu. Vypočítejte poměr alkoholu k mixérům a můžete si udělat představu zhruba o tom, kolik alkoholu vaše džungle obsahuje.
 • Otázka Jaká jsou přesná měření pro čtyři plechovky růžové limonády? Běžná plechovka nápoje je obvykle mezi 300 ml a 350 ml, ale většina je 330 ml. Za předpokladu normální plechovky by se čtyři z nich rovnaly 1320 ml.
 • Otázka Jak dlouho džusová šťáva vydrží Sarah Battilana V lednici může vydržet až týden, i když je v ní čerstvé ovoce, po několika dnech může začít chutnat trochu jinak.
 • Otázka Na džus z limonádové džungle mám použít kanystr s limonádovou směsí 82,5 OZ? Můžete použít jednu velkou plechovku, což je 82 uncí, nebo 4 průměrné plechovky, z nichž každá má 19 uncí (celkem 76 uncí). Pokud chcete, aby velká plechovka byla přesným množstvím, jednoduše použijte celou směs, ale vyjměte 6 uncí.
 • Otázka Mohu rozmačkat ovoce a vložit chuť rychleji než obvykle? Venuše Ne. Musíte je namočit; lisování ovoce nedovolí prosáknout veškerou chuť.
 • Otázka Potřebuji 4 litry růžové limonády na výrobu džusové šťávy? Sarah Battilana Můžete použít tolik, nebo můžete toto množství snížit na polovinu, aby byl recept menší. Můžete jej také nahradit jiným druhem šťávy, který vám chutná lépe.
Nezodpovězené otázky
 • Jak najdu různé recepty na džusovou šťávu?
 • Jak dlouho musí moje ovoce sedět v džungli, aby absorbovalo alkohol?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nebojte se do džungle přidat další čerstvé ovoce, jako jsou jablka, jahody, borůvky, meloun nebo dokonce plátky kiwi.
 • V závislosti na tom, jak velký dav plánujete podávat, můžete ingredience snížit na polovinu, zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit, abyste se ujistili, že je pro každého dost.
 • Zkuste střídat každou sklenici džungle se sklenicí vody, abyste se udrželi hydratovaní.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pijte zodpovědně, zvláště pokud plánujete usednout za volant. Pokud pijete příliš mnoho, vždy mějte určeného řidiče nebo zavolejte autoservis.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Výroba džusové šťávy za rozpočet

 • Děrovací mísy nebo něčeho podobného
 • Dlouhá vařečka
 • Poháry k podávání
 • Naběračka
 • Led

Používání čerstvého ovoce a šumivého vína

 • Prkénko
 • Nůž
 • Otvírák
 • Odměrky
 • Malá miska
 • Děrovací mísy nebo něčeho podobného
 • Dlouhá vařečka
 • Šálky na šití
 • Naběračka
 • Led

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Vánoční speciál Saturday Night Live 2020 bude vysílán ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Clippers a Nuggets zavírají pětinásobnou hlavičku NBA na Štědrý den. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online zdarma.

Naomi Osaka vyhrála čtyři z posledních šesti grandslamových turnajů v hardcourtové kategorii, ale nikdy nepřekročila třetí kolo na jediném sportovním antukovém hřišti Major - Roland Garros.

Novak Djokovic hovořil o své každodenní stravě s americkým novinářem Grahamem Bensingerem. Djokovič přičítá své rychlejší časy zotavení přísné rostlinné stravě.

Pokud máte v rukou starý a zaprášený počítač, možná hledáte způsob, jak jej zničit, aby byly vaše informace v bezpečí, nebo se vám je dostaly z rukou. Způsob, jakým zničíte starý počítač, bude záviset na vašich záměrech s ním ...

Peníze na Australian Open: Zjistěte, co každý rok vydělají Djokovič, Nadal a Federer.