Jak se dívat na Michigan State vs Michigan Basketball online zdarmaGetty Jon Teske a Michigan Wolverines budou hostit Michigan State Spartans.

Č. 7 Michigan Wolverines bude v neděli hostit v Crisler Center celostátní rivaly Big Ten s č. 10 Michigan State Spartans.

Začátek hry je naplánován na 15:45. ET a bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:

bodování v tenise

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují CBS (živé na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

FuboTV

CBS (živě na vybraných trzích) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 95 živých televizních kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

počítání tenisu

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím CBS Amazon Channel , který je dodáván také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

wii tenisové triky

Michigan State vs Michigan Preview

Wolverines 12. února utrpěli neuspokojivou silniční porážku Penn State 75: 69, ale vrátili se, když se opřeli o svoji obranu a vyhráli nad Marylandem (65–52 doma) a Minnesotou (69–60 na silnici).

nepromokavé tenisky

S těmi kluky, které teď máme v defenzivě, si myslím, že chápou, že je to ta jediná konzistentní věc, kterou můžeme mít každý den, řekl hlavní trenér Michiganu John Beilein po vítězství nad Gophers, podle Michiganský deník .

Wolverines odevzdávají pouhých 57,7 bodů na zápas, což je třetí nejnižší známka z 353 oddílů divize I. Týmy střílí 39,7 procenta z pole proti Michiganu, což je dobré pro 18. nejlepší v zemi.

Junior center Jon Teske je na 18. místě v divizi I s 2,3 bloky na zápas a je druhý s obranným hodnocením 83,7 za Sportovní reference .

Průměrně 6,7 a 5,2 osobních faulů za 40 minut ve svých kampaních pro nováčky a druháky. V této sezóně má 3,3 faulů za 40 minut, což umožňuje 7'1 ″ chrániči ráfku zůstat na podlaze.

Myslím, že si prostě musíte trochu vybrat, kde budete agresivnější, řekl Teske Michiganský deník . Prvních pár minut nemůžete být příliš agresivní. Současně jim prostě nedáte přestávku. Takže se prostě musíte zazdít.

Jak hra pokračuje, můžete být trochu agresivnější podle toho, kolik faulů máte. Dochází k faulům, ale nemůžete mít špatné fauly, které na někoho zasahují a tvrdě na něj sestupují. Prostě musíte chránit těch pět faulů, které máte, a hrát svoji hru.

Sparťané zareagovali na sérii tří proher, která probíhala od konce ledna do začátku února, čtyřmi výhrami.

nejlepší lék proti bolesti pro tenisový loket

Ve středu porazili doma Rutgers 71-60 za 28bodovým osmi asistencem od juniorského strážce Cassia Winstona.

Snažím se, abych nebyl příliš šťastný, řekl Winston po vítězství, podle Státní zprávy . Snažím se pořizovat dobré záběry, nechci pořizovat špatné. Každou chvíli si pro jistotu nechám zkontrolovat teplo. Jak jsem řekl, hrajte basketbal dál. Nenechte si příliš zvětšit hlavu.

Po nedělním setkání odehrají národní soupeři ještě dva zápasy a poté uzavřou základní část proti sobě ve východním Lansingu.

Michigan, Michigan State a Purdue jsou 13-3 ve hře Big Ten, nejlepší známka na konferenci a hra a půl lepší než další nejlepší rekord.

Je to další hra, která hledá šampionát Velké desítky, řekl seniorský útočník MSU Kenny Goins o nedělním zápase Státní zprávy . Jsme nadšení pro toto roční období, abychom se opravdu pokusili dosáhnout nejvyššího vrcholu, jaký můžeme.


Populární Problémy

Boise State a San Jose State se setkávají v sobotu na 2020 Mountain West Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Překreslení historie Wimbledonu: Meandrování napříč staletími

River Plate se setká s Flamengem ve finále Copa Libertadores 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

Jak udělat, aby vaše boky vypadaly větší. Široké boky byly propagovány celebritami jako Kim Kardashian a Beyoncé. Existují kroky, které můžete udělat, aby vaše boky vypadaly větší. Významné ukládání tělesného tuku kdekoli je nezdravé ....

Jak hrát Spud. Spud je zábavná venkovní hra pro děti. Je to nejen zábava, ale také skvělá forma cvičení! A je to také velmi jednoduchá hra. Na hraní spudu potřebujete minimálně 5 lidí! Přečtěte si tedy pokyny, jak hrát ...