Jak vyrobit kostým Katniss

Přečetl jsi Hladové hry od Suzanne Collins, čekali jste Chytání ohně film, hrdě nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident Snow by měl zemřít. A víte, že Katniss Everdeen je protagonistkou populární trilogie Hunger Games - silné a odvážné dívky, která bojuje v obávaných hladových hrách - dvakrát. Víte toho tolik, co Katniss, pravděpodobně více, a možná vás dojme její dobrodružný duch a obecná „úžasnost“, když se budete chtít oblékat jako Katniss na Halloween. Vše, co nyní potřebujete, je kostým, Sklízení a pokroucená dystopie - tento článek vám pomůže s kostýmní částí!

soukromý tenisový instruktor

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým Katniss Krok 1

  1 Začněte od vrcholu. Najděte si mátovou nebo světle zelenou nebo černou límečkovou halenku nebo triko. Měl by se nosit zastrčený v kalhotách. Takovou košili můžete získat od online dodavatele uniformy zaměstnanců nebo ze spořitelny.
  • Případně si vezměte černý top s výstřihem do V.


 2. Obrázek s názvem Make a Katniss Costume Krok 2

  2 Vyberte si nějaké kalhoty. Ke kalhotám noste jednoduché béžové (světle hnědé) kalhoty nebo nákladní kalhoty. Přidejte opasek.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým Katniss Krok 3

  3 Přidejte bundu. Najděte si tenkou černou bundu s kapucí, která pokud možno sahá až do vašich stehen.
 4. Obrázek s názvem Make a Katniss Costume Krok 4

  4 Vyberte si vhodnou obuv. V ideálním případě budete potřebovat vysoké černé boty. Nemohou být podpatky a jsou nejlepší s gumovým běhounem ve spodní části, aby boty vypadaly více atleticky než stylově. Také by neměly mít žádné jiné ozdoby než jednoduchý zip na boku boty.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si kostým Katniss Krok 5

  5 Najděte kopii Katnissova podpisu Mockingjay pin. Ty se prodávají online, například prostřednictvím online aukčních prodejců. Můžete si ho však také vyrobit tak, že najdete design online, vytisknete jej a připevníte na silnou kartu. Použijte lak vhodný na papír, který jej ochrání před lehkým deštěm (jen pro jistotu), a na zadní stranu zalepte horkým brožovým špendlíkem.
 6. Obrázek s názvem Make a Katniss Costume Krok 6

  6 Upravte si vlasy vhodně. Pokud už máte brunetu nebo černé vlasy, paruku nebudete potřebovat. Pokud jsou však vaše vlasy krátké, kupte si prodloužení do culíku a zapleťte si je do vlastních vlasů. Pokud máte jinou barvu vlasů, noste paruku nebo použijte dočasné barvivo. Pak, zaplést si vlasy v diagonálním holandském copu přes zátylek, pokud chcete z filmu ideální Katniss look, ale pokud chcete jít na lehčí cop, udělejte si obyčejný cop dolů na záda (který je z knihy). Holandský cop z filmu je nejuznávanější, ale buď vám dodá dobrý vzhled Katniss. Zajistěte držákem ohonu. Všimněte si, že Katniss má boční třesky, takže byste si mohli vlasy rozdělit na jednu stranu a v případě potřeby vytvořit typ postranního třesku, ale tento krok je volitelný. K zajištění vlasů použijte lak na vlasy nebo gel.
  • Pokud chcete přidat paruku, v případě potřeby si vlasy sepněte a zajistěte parukovou čepicí a poté nasaďte paruku.
 7. 7 Připravte si líčení na obličej a tělo. Pro realistické ztvárnění Katniss by špína a krev byly skvělými doplňky:
  • Pomocí černé barvy na obličej vytvořte na obličeji, krku, pažích a nohou náhodné stopy špíny a špíny. Obrázek s názvem Make a Katniss Costume Intro

  • Pomocí červené barvy na obličej si udělejte rány na rukou (popáleniny), jedné tváři, krku a jednoho kolena (tracker jackers), a pokud je to vidět, proveďte pruh na pravém lýtku (popálení), v případě potřeby také z levého ucha (výbuch z ničit jídlo kariéry).

 8. 8 Přidejte rekvizity. Několik klíčových rekvizit pomůže dokončit celý obrázek Katniss. Některé návrhy zahrnují:
  • Udělejte luk a šíp . Noste to s sebou nebo si to přehoďte přes záda nebo rameno.

  • Případně držte kartonový/falešný plastový nůž.

  • Zajistěte si na ramena bahnem pokrytý neonový oranžový batoh. 9. 9 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se naučím používat luk? Informujte se u místních rekreačních programů. Často mají za rozumnou cenu k dispozici kurzy lukostřelby. Lukostřelba může být poněkud drahý sport, takže možná budete chtít ušetřit trochu peněz, než se do něj pustíte. Renesanční veletrhy vám často dávají příležitost vystřelit z luku a mohou poskytnout lekce zdarma.
 • Otázka Mohu nosit kotníkové boty, nebo musí být dlouhé? Pamatujte, že při výrobě kostýmu může být přizpůsoben vašemu pohodlí, kreativnímu rozhledu a přístupnosti určitých kostýmních kusů. Pokud tedy nemůžete najít vysoké boty, kotníkové boty jsou v pořádku.
 • Otázka Jak zajistím, aby dítě vypadalo jako ona? Proveďte její účes ve vlasech a pak ji můžete obléknout do černého topu a spodku hnědým páskem s dřevěnou mašlí a šípem.
 • Otázka Mohu použít purpurové boty, pokud nemám černé boty? Pokud je purpur dostatečně tmavý nebo jsou boty kožené, použijte lesk na černé boty, aby vypadaly v požadované barvě. Pokud jsou jasně lesklé fialové, je lepší najít něco bližšího v barvě, protože jejich malování nebo barvení je docela obtížné.
 • Otázka Mohu nosit jezdecké boty? Ano, jezdecké boty by byly v pořádku, pokud nemají příliš nápadné vzory a jsou dostatečně tmavé.
 • Otázka Co když mám blond vlasy? Můžete si koupit paruku, použít dočasné barvení vlasů nebo nechat vlasy tak, jak jsou.
 • Otázka Co mám dělat, když mám krátké vlasy? Stále budete vypadat dobře. Není důležité mít dlouhé vlasy. Dokud budete mít krásný úsměv a modré šaty, budete vypadat nádherně.
 • Otázka Co mám dělat, když nemám boty? Pokud nemáte boty, obujte si staré, špinavé tenisky. Snažte se nenosit žádné jasně barevné boty. Sáhl bych po černé nebo hnědé barvě. Jakékoli staré, neutrální barevné boty budou stačit.
 • Otázka Co mám dělat s vlasy, které jsou krátké? Můžete použít paruku nebo doplňky, nebo si jen nechat upravit kostým.
 • Otázka Musím mít luk? Ne, nemusíš mít luk.

Populární Problémy

Jak se připojit k armádě. Vstup do armády je ušlechtilá kariéra. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o tom, jak to udělat ve Spojených státech, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. Znát požadavky na způsobilost. Než se připojíte k americké armádě, nejprve ...

Zde je návod, jak sledovat Falcons vs Panthers online bez kabelu

Roger Federer se chystá na dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na turnaji Qatar Open v Dauhá, který začíná 8. března.

Tematické večírky jsou oblíbené a zábavné. Možná se ocitnete pozváni na večírek 80. let a nebudete mít představu, co si na večírek obléknout. Pomocí těchto tipů vzkřísíte vzhled a atmosféru zábavných a drsných osmdesátých let, které vám mohou pomoci zapadnout nebo se dokonce stát ...

Lidské bytosti jsou velmi dobré v antropomorfizaci zvířat a předmětů v myšlení a řeči, ale pokud jde o kreslení humanizovaných zvířat, není vždy zřejmé, jak přimět zvíře, aby vypadalo více jako člověk. Tento článek bude ...

Adrian Mannarino se ve čtvrtek utká s obřím zabijákem Radu Albotem ve čtvrtfinále Sofia Open 2020. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů na turnaji ATP.