Jak udělat jeskyni pro muže

Mužská jeskyně je zvláštní částí domu věnovanou mužovým vlastním aktivitám, včetně trávení času o samotě nebo se svými kamarády. Mužská jeskyně by měla být naplněna esencí věcí, které vás baví, od fotbalu a koníčků až po sportovní potřeby a dobře zásobený bar. Ve své jeskyni pro muže můžete udělat hodně, ale předtím si ji budete muset vyrobit. Tento článek přináší několik nápadů, jak postupovat při vytváření vlastní jeskyně pro muže.

Část 1 ze 3: Příprava prostoru

 1. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 1

  1 Vyberte prostor. V případě rozvoje jeskyně pro muže je slovo „jeskyně“ přirozeně používáno velmi volně. Může to být podkroví, nevyužitá koupelna, kůlna vzadu, garáž nebo sklep. Nebo kdekoli jinde, které je volné, má dostatečný prostor pro lokty a je aktuálně nevyužito nebo téměř opuštěné.
  • Postavte kůlnu nebo vykopejte suterén, pokud vaše možnosti vypadají tenké.


 2. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 2

  2 Buďte připraveni vyjednávat . Mít v domě jeskyni muže může vyžadovat delikátní jednání v domácnosti a kompromisy. Možná budete muset s něčím souhlasit výměnou za to, že vaše mužská jeskyně bude vpuštěna do domu. Pokud vaše mužská jeskyně využívá jediný relaxační prostor, nikdo neskončí šťastný. Pokud má váš partner nebo spolubydlící zájem, zkuste nabídnout výměnu jednoho z následujících:
  • Zřízení další místnosti jako a šicí místnost , cvičebna, sauna a lázně, herna, prostor pro shromažďování modelů nebo astronomická observatoř.
  • Slibování určitého počtu hodin každý měsíc na opravy domácnosti, drobné práce nebo domácí práce.
  • Zajištění pravidelných schůzek nebo rodinného času.
 3. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 3

  3 Izolujte a odhlučněte místnost. Mužské jeskyně často začínají v rozích domu bez izolace. Udělejte svému muži jeskyni teplejší a další zvukotěsný instalací sklolaminátu nebo jiného izolačního materiálu mezi stěnové sloupky.
  • Pokud vaše jeskyně není v samostatné kůlně nebo nežijete sami, při výběru izolačního materiálu dejte přednost zvukové izolaci. Nechcete, aby vaše půlnoční sporty nebo poker přerušoval unavený manžel nebo soused.
 4. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 4

  4 Vymalovat nebo vytapetovat místnost (volitelně). Pokud jste byli odsunuti do nejšpinavější a nejmenší místnosti v domě, jasné barvy dodají pocit většího světla a většího prostoru. Na druhou stranu jsou tmavé barvy dobré pro nastavení domácího kina nebo pro uvolněnou atmosféru podobnou baru.
  • Pokud vás to může méně zajímat a myslíte si, že zeď je zeď, gratulujeme. Přeskočení tohoto kroku je první výhodou prostoru, kde se můžete rozhodovat.
 5. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 5

  5 V případě potřeby přidejte osvětlení nebo závěsy. Pokud chcete ve své jeskyni pro muže sledovat filmy, nainstalujte zapuštěné osvětlení nebo světlo na vypínač stmívače. Pokud má vaše mužská jeskyně okna, dejte zatemňovací závěsy, abyste je mohli zatáhnout a hrát ve tři odpoledne, aniž by se do nich zapletl vnější svět.

Část 2 ze 3: Instalace nábytku a zábavy

 1. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 6

  1 Přidejte pohodlné sezení. Získejte nejpohodlnější pohovky, křesla, lehátka nebo sedací vaky, které najdete. Pokud se těšíte na spoustu rozlitého piva a jídlo s sebou, najděte rozbitý kožený gauč, který zvládne poškození. Pokud stavíte spíše „džentlmenskou jeskyni“, vyberte místo ní kvalitní nábytek.
 2. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 7

  2 Vložte stoly a další nábytek. Většina jeskyní pro muže může uniknout několika koncovým stolům, na které si můžete dát něco k pití, a třeba knihovnou, do které se vejdou trofeje, knihy a dekorace. Pokud však máte rádi stolní hry nebo karetní hry, dejte si stůl na karty a několik kompaktních židlí.
  • Venkovní dřevěný nábytek je rustikálnější a odolnější a zapadá do drsného jeskynního stylu.
 3. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 8

  3 Přidejte televizi a rádio. Pokud sledujete hodně sportů, ušetříte na 50palcovém (127 cm) televizoru s plochou obrazovkou, i když mějte na paměti praktičnost, pokud budete sedět 5 stop (1,5 metru) daleko. Pokud televize nebude hlavní zábavou ve vaší jeskyni, můžete si dát malou, levnou soupravu, rádio nebo vůbec nic.
  • Pokud chcete nastavení domácího kina, projektor a plátno mohou vytvořit největší obraz a nezaberou téměř žádné místo, když se nepoužívají.
 4. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 9

  4 Vložte do baru a/nebo lednice. Pokud máte rádi míchání nápojů nebo velký výběr alkoholu, ohodnoťte je vlastní barová deska a police plus barová židle nebo dvě. Pokud je zde cílem uchovat několik piv studených nebo uložit nějaké lehké občerstvení, stačí místo toho použít malou ledničku.
  • Pokud párty v obří kaverně, kupte si kegerator.
 5. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 10

  5 Připojte počítač. Pokud máte notebook, ujistěte se, že máte přístup k internetu. To, na co se díváte online, je vaše vlastní podnikání v jeskyni pro muže.
  • Pokud je váš domácí bezdrátový signál v jeskyni pro muže slabý, zkuste si zakoupit prodlužovač dosahu WiFi.
 6. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 11

  6 Nainstalujte si systém prostorového zvuku . Pokud máte rádi kvalitní zvuk, je to další velká položka, na kterou si můžete ušetřit a pořádně okořenit svou mužskou jeskyni. Pamatujte, že ve většině životních situací bude zvuková izolace nezbytností, než to půjde.
 7. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 12

  7 Nastavte si herní potřeby. Od deskových her po karetní hry, od kulečníkového stolu až po stůl na stolní tenis, vše, co se vejde a rozjasní váš svět, je naprosto v pořádku. Mužská jeskyně je skvělým místem i pro konzolové hry, zejména pro hry méně vhodné pro rodinu.
 8. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 13

  8 Zahrňte sportovní vybavení. Vyhraďte si určitý prostor pro zvolenou fyzickou aktivitu, abyste byli fit, silní a mužní. Zamyslete se nad činkami, bench pressem nebo čímkoli, co se vám vejde do prostoru.
 9. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 14

  9 Vytvořte prostor pracovního stolu. Pokud máte rádi domácí projekty a máte dostatek prostoru, vyhraďte si roh pro truhlářství, plánování domácích úprav nebo jiné projekty. Pokud jste v garáži nebo ve sklepě, můžete zahrnout pracovní stůl pro údržbu a upgrady vozidla.
 10. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 15

  10 Přidejte cokoli, po čem toužíte. Existuje tisíc způsobů, jak si přizpůsobit svou jeskyni pro muže. Pokud máte indoor hobby, udělejte mu prostor. Zde je ještě více nápadů na přizpůsobení prostoru tak, jak se vám líbí:
  • Arkádové hry a hrací automaty
  • Indoor bowling, golf nebo jiné miniaturní sporty
  • Hudební nástroje, na které můžete hrát vy nebo vaši kamarádi.
  • Kouřový stroj nebo jiné zcela bezdůvodné, úžasné mužské hračky.
  reklama

Část 3 ze 3: Ozdobte svou mužskou jeskyni

 1. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 16

  1 Přidejte na stěny značky. Neonové nápisy vytvářejí klasickou jeskynní výzdobu, stejně jako staromódní reklamy na alkohol a dopravní značky s vtipnými zprávami nebo obrázky. Můžete si je koupit ve specializovaných obchodech nebo online, takže není třeba hledat ten, který „právě spadl z nákladního vozu“.
  • Můžete také online vyhledat výraz „dekorace jeskyně člověka“ nebo „znamení jeskyně člověka“.
 2. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 172 Vylepte plakáty nebo umělecká díla. Zobrazte plakáty svých oblíbených herců, sportovců nebo čehokoli, co se vám líbí. Zarámujte si své oblíbené filmové plakáty do osvětlených rámečků nebo se domluvte s dalšími lidmi ve svém domě, abyste do své jeskyně přesunuli pár kusů nástěnných dekorací. Plakáty modelek jsou další klasickou jeskynní dekorací pro muže, i když mohou být bolavým bodem pro některé z manželů a partnerů.
 3. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 18

  3 Ukažte své trofeje, medaile , sbírky a upomínkové předměty. Zavěste své medaile a umístěte své trofeje hrdě na horní polici. Pokud lovíte, rybaříte nebo sportujete, předveďte své vybavení spolu s fotografiemi skvělých okamžiků. Vaše jeskyně pro muže je také ideálním místem pro vystavení jakékoli vaší sbírky, nebo alespoň těch nejcennějších příkladů.
 4. Obrázek s názvem Make a Man Cave Krok 194 Mějte po ruce materiál na čtení a pomůcky. Během přestávky v televizi, zvuku nebo videohrách by mělo být pro vás a vaše kamarády spousta drobností, které byste mohli chytit. Zahrňte takové položky jako:
  • Časopisy a knihy
  • 3D hádanky, ruční hry a hračky a další malé časové tůně nebo výzvy
  • Podivné gadgety, obchody s bleším trhem a další podivné, zajímavé věci, které jste si pořídili - zvláště pokud vás vaše rodina nenechá nikde jinde!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik stojí vybudování mužské jeskyně? Kolik nebo málo chcete utratit. Pokud vás znepokojují náklady, podívejte se na šetrné obchody, Craigslist nebo místní nákupní/prodejní/obchodní skupiny na Facebooku. Na začátek si můžete levně (někdy zdarma) pořídit ojetý futon, starý TV a DVD přehrávač, stereo a levný nábytek.
 • Otázka Mám jednoduchou místnost 15 na 20, která byla přepracována a vyčištěna. Bude to fungovat? Zní to jako perfektní kandidát. Je dostatečně velký pro přátele a posezení pro všechny, ale žádný kulečník nebo ping pongový stůl.
 • Otázka Jak mohu vytvořit úžasnou jeskyni v malém prostoru bez televize nebo nákupu něčeho drahého? Vše, co opravdu potřebujete, je místo k sezení, něco jako stůl a něco, čím se zabavíte. Pokud máte nějaký nábytek a stojan pro svůj iPhone nebo Android, můžete si vytvořit chladnou a levnou jeskyni pro muže. Pak můžete mít herní/mediální/jakékoli zařízení.
 • Otázka Mohu udělat jeskyni pro muže, pokud ji budu používat jako jediný? Ano, můžete si udělat a užít si mužskou jeskyni sám!
 • Otázka Mohu ve svém pokoji vytvořit jeskyni pro muže? Samozřejmě! Mužskou jeskyní může být jakákoli místnost v domě.
 • Otázka Jak bych mohl udělat mužskou jeskyni pro děti? Možná budete chtít mít k tomu vyhrazený notebook nebo televizi, aby mohli sledovat jejich pořady bez obtěžování dospělých, a nemusí být špatný nápad mít malou ledničku s nějakým zdravým občerstvením. Také byste ho mohli chtít ozdobit v závislosti na věku dítěte, ale nechte ho mít nějaký vstup, protože je to jeho prostor. Na Pinterestu najdete spoustu nápadů na zdobení, které vám pomohou začít.
 • Otázka Mohu pozvat rodinu a přátele do mé jeskynní ložnice? Herman Aasly Pokud chcete ve své jeskynní ložnici pro muže své přátele a rodinu, můžete. Mějte však na paměti, že pokud je vaše jeskyně pro muže malá, není zde mnoho prostoru k procházení a to může být pro návštěvníky nudné.
 • Otázka Je v pořádku, když do své mužské jeskyně pozvu mužské i ženské hosty? Ano. Do své mužské jeskyně můžete pozvat kohokoli chcete.
 • Otázka Mohu mít mužskou jeskyni s postelí v ní? Ano, to zní úžasně!
 • Otázka Kolik by to všechno stálo? Cena bude záviset na tom, kde žijete a co kupujete. Naplánujte si mužskou jeskyni předem a mějte na paměti rozpočet, abyste se mohli ujistit, že nejdříve získáte nejdůležitější věci.

Populární Problémy

Podívejte se na plat a výdělky Rafaela Nadala z tenisu a několik doporučení. Podíváme se také na to, jak Nadal utrácí své peníze.Sukně se dodávají v nejrůznějších délkách, barvách a stylech. Styl, který nosíte, může drasticky změnit váš vzhled, od příležitostného po formální. Správnou délkou a střihem můžete do určité míry změnit i svoji postavu. To je jedno...Haas sestřelil Isnera a postoupil do finále ATP San Jose

Šampión těžké váhy Anthony Joshua se v sobotu večer v New Yorku utká s Andy Ruizem ml. Zde je návod, jak sledovat boj online ve Spojených státech.Zde je návod, jak zdarma sledovat online epizody Archer Season 11, pokud nemáte kabel.Ne každý pochází z bohaté, aristokratické rodiny se starými penězi z Kensingtonu a chodí do soukromé školy ... ale pokud budete vypadat a chovat se, jako byste byli Sloane, lidé vám budou věřit! To je zaměřeno na dívky. Staňte se fashionistou. Móda...