Jak sledovat zápas Iowa vs Minnesota online bez kabelu

Twitter/@Hawks_Wrestling Iowa Hawkeyes, 125-pounder Spencer Lee.V pátek večer navštíví zápasnický tým č. 1 Iowa Hawkeyes č. 15 Minnesota Golden Gophers.

Utkání začíná v 21 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos Iowa vs Minnesota online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pro případy, kdy je na BTN více her nebo zápasů současně) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

koupit raketu na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Iowa vs Minnesota můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když ne t to zaznamenat.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s BTN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Iowa vs Minnesota můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Iowa vs Minnesota můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

jak skórovat tenis

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Iowa vs Minnesota můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Iowa vs Minnesota

Hawkeye zahájili pátrání po 24. národním titulu vydáním tehdejšího Ne. 6 Nebraska Cornhuskers 31-6 doma před týdnem.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 3 online

Odpověděli jsme na spoustu otázek, řekl hlavní trenér Iowy Tom Brands The Daily Iowan . Jako trenér se díváte na svůj tým a máte z toho výkonu dobrý pocit. Ale co dál, tam musíme v hlavách pokračovat. Není těžké to udělat. Naše práce je snazší, protože tito lidé mají správné myšlení.

Jaydin Eierman, zařazený č. 1 na 141 liber od InterMat, zapůsobil na svůj debut Hawkeyes, když porazil tehdejší Ne. 7 Chad Red prostřednictvím rozhodnutí 8-4 navzdory vzdání se zastavení šíření 21 sekund za.

Neměl jsem se toho zastavení šíření vzdát v prvním, řekl Eierman The Daily Iowan . Byl jsem trochu příliš plochý.

Trojnásobný All-American, Eierman oznámil v listopadu 2019, že přestoupí do Iowy z Missouri Tigers. Sezónu 2019-20 odseděl olympijským červeným tričkem.

Skvěle chraplavá Carver-Hawkeye Arena byla něco jiného než Eiermanovo první vítězství v Iowě, protože COVID-19 omezil návštěvnost 246 diváků-přímých rodinných příslušníků sportovců a trenérského personálu.

I když je velký dav, vím, jak to zablokovat a jen slyšet své trenéry, řekl podle The Daily Iowan. Není nic jiného. Jsem tak požehnán, že mohu zápasit zde v Iowě a mohu soutěžit v Carver-Hawkeye Arena a nasadit jim ten singlet. Je to opravdu čest a skutečné požehnání požehnané Bohem, být tady a soutěžit s tímto virem. Jsem rád, že tam můžu chodit a soutěžit.

Golden Gophers také zahájili svůj ročník proti Cornhuskers, padající 22-16 na silnici 8. ledna.

veškeré informace o badmintonu

V sobotu odskočili vítězstvím nad Maryland Terrapins (48-0) a Michigan State Spartans (28-6) ve East Lansing.

Minnesota 125-pounder Patrick McKee si užil obrovský den na skok z č. 15 na č. 12. Redshirt sophomore nejprve překonal Marylandského krále Sandoval 19-6, poté rozrušil ne. 2 Rayvon Foley 10-6, přestože skončil 3: 0 brzy.

První období jsem se vzdal zastavení šíření, ale upřímně jsem se necítil tak špatně, řekl McKee podle Minnesotský deník . Brzy ve druhé třetině jsem cítil, jak [Foley] trochu slábne a je unavený. Moje schopnost jít tvrdě posledních šest minut po nepříliš skvělé první minutě ze mě udělala odolnějšího zápasníka a proč jsem vyšel s vítězstvím.

V pátek bude mít ještě vyšší úkol: nejlépe hodnocený Spencer Lee, který od sezóny 2018-19 neprohrál.


Populární Problémy

Její knihu uvede Salman Khan na trh 17. července, zatímco SRK uvede knihu na trh v Hyderabadu 13. července.

Mario Kart 8 Deluxe je o závodění a zábavě. Každý prvek HUD vám řekne, co se děje během závodu nebo bitvy. Podívejme se na každou podrobně. Zkontrolujte mapu kurzu. V pravé části obrazovky se nachází ...

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Seahawks a Cardinals se sejdou na obrovském zápase NFC West v Sunday Night Football v 7. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Když se blíží vaše narozeniny, snadno vás ohromí výběr dárků. Jak tedy odpovíte, když vám zavolá babička a zeptá se vás, co chcete? Jedním ze způsobů je vytvořit seznam nápadů na dárky, které jsou pro vás a vaše zájmy. Li...

Americký tým žen ve vodním pólu zahajuje kampaň na olympijské hry 2020 proti Japonsku. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.