Jak na Mountain Board

Už jste někdy cítili spěch sjíždění hory na snowboardu? Přáli jste si někdy, aby bylo celý rok sněhové, jen abyste mohli cítit ten nápor? Nyní s tímto jednoduchým průvodcem nebudete muset jezdit na snowboardu; Naučím vás, jak na Mountain Board. Horská prkna se dají sehnat ve většině obchodů se sportovním zbožím a mohou stát mezi 50 až 300 dolary, v závislosti na různých faktorech, jako je kvalita kol a název značky. Budete také potřebovat přilbu, chrániče loktů, kolen, chrániče zápěstí a případně chránič úst v závislosti na terénu, kterým se budete pohybovat.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 1

  1 Kupte si horskou desku.
 2. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 2

  2 Dostaňte se na vrchol hory nebo kopce, který sjíždíte. Při chůzi nahoru je důležité prozkoumat cestu, kterou se chystáte vydat. Může to být jen rozdíl mezi pohmožděnou a zlomenou nohou.
 3. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 3

  3 Umístěte desku tak, aby se bez vás nemohla sjíždět z hory.
 4. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 4

  4 Připevněte si nohy do podvazků. Nebojte se, pokud jste následovali krok dva, měli byste zůstat tam, kde jste. Pokud se stále cítíte trochu paranoidní, zkuste vykopat malou díru, do které vložte jedno z koleček, aby se vaše deska ustálila.
 5. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 5

  5 Pokrčte kolena, abyste se vyrovnali.
 6. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 6

  6 Vyskočte a přistaňte tak, aby vaše deska směřovala dolů z hory, ale ne přímo dolů, více diagonálně, abyste se vyhnuli vysokým rychlostem.
 7. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 7

  7 Nakloňte se dozadu jen málo, aby nedošlo k převrácení dopředu. Pokud se nakloníte daleko dozadu, máte velkou šanci, že spadnete na zadek.
 8. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 8

  8 Přesuňte váhu na paty a jděte doleva a prsty doprava. To vám umožní zatočit, ale také vás zpomalí, takže nemusíte tolik používat ruční brzdu.
 9. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 9

  9 Vyhněte se bít kamenům nebo kořenům, které vás opravdu zkazí, nemluvě o poškození desky. U malých nerovností a kamenů atd. By vás rockové nárazy na desce měly udržovat v rovnováze.
 10. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 10

  10 Začněte brzdit asi deset až dvacet stop od cíle, abyste se vyhnuli brzdění příliš brzy.
 11. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 11

  jedenáct Zastavte se, až se dostanete na úpatí kopce, a blahopřejte si, že jste se dostali na dno hory v jednom kuse, minus řezné rány a pohmožděniny, které si nejspíš způsobíte cestou dolů.
 12. Obrázek s názvem Mountain Board Krok 12

  12 Nyní můžete vylézt zpět na horu nebo kopec, abyste si vzali batoh a vodu, které jste tam nechali, pokud jste nebyli chytří a nesli si s sebou své věci po cestě dolů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Aby nedošlo ke ztrátě rovnováhy, přesuňte váhu podle sklonu země kolem vás a rychlosti a úhlu sestupu desky.
 • Pokud náhodou spadnete při rychlé jízdě z hory, spadněte do role, kde si zasuňte rameno do těla a převalte se na záda. To by mělo snížit riziko zranění při pádu.
 • Použitím vysoce kvalitní desky a zařízení by se mohlo vyhnout technickým potížím při jízdě.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dokud tento sport neznáte, doporučuje se vám začít s malými kopci a propracovat se do velkých hor.
 • Pokud použijete buben, je možné, že se vám vykloubí rameno.
 • Tento sport je velmi nebezpečný a můžete skončit se zlomenými kostmi nebo zadkem, který je tak pohmožděný, že si nemůžete sednout bez polštáře nebo nějakého podsedáku.
 • Také některé desky nemají brzdy, takže pokud je to tak, nesjíždějte z kopce se zdí ve spodní části. : P
 • Ruční brzda je připevněna ke šňůře, která se pravděpodobně zachytí pod vaší deskou; pokud k tomu dojde, okamžitě přestaňte. Nejenže by to mohlo způsobit, že byste se otočili a možná přistáli ve velmi nepříjemné a nebezpečné pozici, ale také by to mohlo vytrhnout kabel z desky, což by vás prakticky znemožnilo.
reklama

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Chcete se dívat na Wrestlemania 36 na vašem Firestick? Připravili jsme pro vás super snadný průvodce krok za krokem, jak stahovat a streamovat síť WWE ZDARMA.

Už jste někdy slyšeli o zázraku s přístupem a dovednostmi, kterým se rozhodně nemá obdoby? Zdá se, že na této planetě existuje tenisový demi-bůh, který nepochybně splňuje téměř nemožný výkon. Seznamte se s Ryoma Echizen - ...

Jak získat modrý Peterův odznak. Odznaky Blue Peter se udělují lidem, kteří se objeví v nejdéle běžící dětské televizní show na světě: Blue Peter. Https://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressrelease/stories/2009/12_december/28/bluepet .. .

Jak upravovat videa. Úpravy filmů vyžadují praxi, trpělivost a umělecké oko, ale každý se může naučit odborně upravit film s dostatkem času. Jakmile se v editačním programu, jako je iMovie nebo Premier, budete cítit pohodlně, rozsah ovládání ...

„Rent: Live“ se vysílá na Foxu. Získejte přehled o streamovacích službách pro ty, kteří nemají kabel, a zjistěte, jak můžete sledovat show online při jejím vysílání.