Jak sledovat „obleky“ 9. sezónu online bez kabelu

Sledujte Suits Season 9 online

Síť USA Gabriel Macht (Harvey Spectre) a Sarah Rafferty (Donna Paulsen) se dnes v noci vrací do své deváté a poslední sezóny do „Suits“.

Pochází od tvůrce/výkonného producenta Aarona Korsha, dlouholetého právního dramatu USA Network Obleky je dnes večer zpět na začátku své 10-epizodové deváté (a poslední) sezóny. Očekává se, že většina pravidelných návštěvníků seriálu se vrátí na poslední běh show.

Premiéra 9. série je ve středu 17. července ve 21 hodin. ET/PT v USA. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Obleky na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

kolik slouží v badmintonu

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Obleky na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak vodotěsné tenisky

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují USA.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z Obleky na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně USA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Obleky na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak vyčistit gumu pro stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na „obleky“ v sezóně 9

Právní drama Obleky se v této sezóně nadobro uzavře s pouhými 10 epizodami, což je doposud nejmenší objednávka. První sezóna měla premiéru s 12, zatímco po sedmi sezónách měla každá 16 epizod, takže fanoušci by měli očekávat mnohem rychlejší tempo.

Podle síť Poslední sezóna se soustředí na vyvinutou firmu Zane Spectre Litt Wheeler Williams, která čelí nejistotě a změnám poté, co Robert Zane (Wendell Pierce) převzal pád s advokátní komorou, aby zachránil Harveye. Po jeho oběti se Samantha otáčí ze ztráty svého mentora a když se ji snaží utěšit, Harvey si uvědomí, že nechce ztratit pro něj nejdůležitější osobu: Donnu (Sarah Rafferty).

různé způsoby šněrování tenisek

Očekává se, že se vrátí většina pravidelných seriálů, včetně Harveyho Spectra (Gabriel Macht), Louis Litt (Rick Hoffman), Donna Paulsen (Sarah Rafferty) a Alex Williams (Dule Hill). Katherine Heigl, která hraje Samanthu Wheelerovou, nejnovější partnerku Spectre Litt, která se k show připojila v sezóně osm, se také vrátí.

Ačkoli vím, že to není pravda, zdá se, že jen včera USA Network využilo šanci na úplně první hodinový scénář nezřízeného spisovatele, řekl tvůrce show Aaron Korsh v tvrzení . Pro fanoušky, kteří se drželi s Obleky rodina skrz tlusté i tenké, skrze otvíráky na konzervy a flashbacky-děkuji, že jste vždy říkali svůj názor.

Jeden člen obsazení, který se nevrátí, je Gina Torres; její postava Jessica Pearson se rozdělí do své vlastní série s názvem Pearson který se vysílá bezprostředně po dnešní noci Obleky premiéra.Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat „obleky“ 9. řady online bez kabelu 2019-07-17T19: 00: 46-04: 00

Co jiného mohou fanoušci show očekávat? Patrick J. Adams se má vrátit jako hostující hvězda, která si zopakuje svoji roli Mike Rosse. Ross se vrátí v polovině sezóny, aby se zapojil do případu, který ho přivede na nohy se Spectre a Wheelerem. Když jsme naposledy viděli Mikea, on a jeho milá Rachel Zane (Meghan Markle) se vzali a odstěhovali se do Seattlu.

Zatímco Obleky se možná blíží do finále, Macht již dříve zmínil, že série mohla trvat o něco déle.

Chápu, kde to mohlo být trochu delší, ale také vidím, že devět let je jako ... jak často se některá představení dostanou tak daleko? Máme tak solidní základnu fanoušků. Je to po celém světě a pro fanoušky, kteří se této show drželi tak dlouho, chtějí, aby to trvalo navždy, řekl .


Populární Problémy

„Chapelwaite“, nová hororová série Epix podle povídky Stephena Kinga, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Dnes večer je 'Hollywoodská párty roku'. I když nemáte kabel, stále máte pozvánku. Zlaté glóby můžete sledovat online.

Péřové bundy jsou lehké a teplé a pokud se o ně staráte, mohou vydržet roky. Měkký prachový materiál je třeba zcela vysušit, aby se zabránilo tvorbě bakterií a vytváření zápachu. Sušení péřové bundy vyžaduje značné množství ...

French Open, která se hraje na nejnáročnějším povrchu, často v ženské sekci vyvolá nějaká překvapení.

Pablo Andujar představil v úterý obrovské rozrušení, když ve druhém kole 2021 Geneva Open porazil Rogera Federera 6: 4, 4: 6, 6: 4.

Pořadí na konci roku č. 1 by pro Nadala bylo jako třešnička na dortu, když se ohlíží za neuvěřitelnou sezónou.