Jak hrát se 2 hráči na Nintendo Switch

Tento wikiHow vás naučí, jak hrát hru pro 2 hráče na Nintendo Switch. Můžete hrát hru pro dva hráče pomocí ovladačů Joy-Con otočených do strany, nebo jeden hráč může použít Joy-Con ovladač a druhý použít Pro-Controller.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch Krok 1

  1 Odpojte ovladače Joy-Con. Chcete-li odpojit ovladače Joy-Con, vezměte Nintendo Switch a otočte jej. Stiskněte a podržte kulaté tlačítko na zadní straně ovladače Joy-Con vedle tlačítek ZL a ZR. Vysuňte joystick nahoru a odpojte ho. Totéž proveďte pro joy-con ovladač na druhé straně.
 2. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch Krok 2

  2 Připevněte řemínky pro radost. Popruhy jsou tenké kusy se dvěma knoflíky a připevněným poutkem. Řemínky joy-conu mají na horní straně vyryté „+“ nebo „-“. Zarovnejte jej pomocí tlačítek „+“ a „-“ na ovladači joy-con. Zasuňte otvor ve spodní části popruhu přes dráhu na straně ovladače Joy-Con, dokud nezapadne na místo.
  • Chcete-li odstranit joy-con popruhy, zatáhněte za šedý jazýček v dolní části popruhu a vysuňte jej nahoru, abyste jej odstranili.
  • Pokud jeden hráč používá profesionální ovladač, může druhý hráč umístit oba joy-cons do držáku joy-con ovladače, který změní joy-cons na jeden ovladač.


 3. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch Krok 3

  3 Vyberte ikonu joy-con. Ikona na domovské obrazovce, která připomíná joy-con, je nabídka nastavení ovladače. Zde můžete nastavit ovladače pro dva hráče.
  • Položky na Nintendo Switch můžete vybírat klepnutím na ně na obrazovce nebo navigací k nim pomocí ovladače a stisknutím 'A'.
 4. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch Krok 4

  4 Vybrat Změna úchopu/objednávky . Je to první možnost v nabídce nastavení ovladače.
 5. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch Krok 5

  5 lis R+L na obou ovladačích. Pokud používáte joy-cons ke hraní dvou hráčů, otočte oba joy-side do strany analogovou páčkou doleva. Stiskněte dvě tlačítka (R & L) v horní části popruhu. Pokud používáte profesionální ovladač nebo jiné nastavení ovladače, stiskněte R & L na obou ovladačích, které chcete použít.
 6. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch, krok 6

  6 Vyberte hru pro dva hráče. Na Nintendo Switch existuje řada her pro dva hráče. Hry si můžete zakoupit v e -shopu Nintendo nebo v obchodě. Podívejte se na informace na zadní straně nebo na informační stránce e -shopu Nintendo a zjistěte, kolik hráčů hra podporuje.
 7. Obrázek s názvem Hrajte se 2 hráči na Nintendo Switch, krok 7

  7 Vyberte režim pro dva hráče. Když se dostanete na titulní obrazovku hry, vyberte možnost režimu pro více hráčů/pro dva hráče a spusťte hru pro dva hráče. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jeden z mých ovladačů se zlomil. Dvě tlačítka nefungují. Co bych měl dělat? Měli byste kontaktovat zákaznický servis společnosti Nintendo. Pravděpodobně mohou opravit váš ovladač.
 • Otázka Jak to nechám pro 2 hráče na Nintendo Switch, když se to stále přepíná zpět na jednoho hráče? Váš ovladač může být poškozený nebo se jedná o novou závadu.
 • Otázka Jak mohu na svém Nintendo Switch připojit dva hráče k Minecraftu, když mám jen jeden joystick? Jednoduše nemůžete. Možná budete chtít investovat do jiného joyconu nebo jiného ovladače Nintendo.
Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu připojit režim dvou hráčů pro RBI 19?
 • Je možné na Nintendo Switch automaticky přiřadit hráče k č. 2?
 • Jak nastavím v nastavení dva hráče?
 • Jak mohu nastavit dva hráče na karnevalové hry na přepínači?
 • Jak získám dva hráče na asfaltových legendách 9 pro Nintendo Switch?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

V Pokémon Fire Red jsou 3 legendární ptáci, které můžete chytit. Jedním z těch legendárních ptáků je Moltres, mocný ohnivý/létající pokémon, který může být cenným přínosem při cestě do Pokémon League. Viz krok 1 níže ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Eddie Money Tribute Concert televize AXS TV, který se koná v neděli 22. března ve 21 hodin. ET/18:00 PT.

Jak zpracovat emoce, když máte depresi. Když máte depresi, může být náročné zvládnout své emoce. Může se stát, že budete reagovat negativně, než se plně dopracujete k tomu, co cítíte. Ale ty ...

Roger Federer se vypracoval jako „dokonalá“ značka na hřišti i mimo něj. Díky několika velkým dohodám o podpoře byl Roger Federer v průběhu let součástí mnoha zábavných reklam.

Druhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu.