Jak opravit kriketovou pálku

Cricket je intenzivní hra, která je populární v mnoha zemích světa. Hra se hraje na poli, kde nadhazovač nadhodí hráči míč na pálce, a tyto netopýry se během hraní často zlomí nebo prasknou. V závislosti na problému je možné opravit některé problémy s kriketovou pálkou, například praskliny, ale jakmile se prasklina objeví, bude se stále zhoršovat a nakonec bude nutné pálku vyměnit. Pokud se však chystáte opravit trhlinu, je důležité, abyste to udělali co nejdříve.Část 1 ze 2: Oprava kriketového netopýra

 1. 1 Opravte praskliny na špičce. Většinu prasklin kriketové pálky lze opravit lepidlem a opravnou páskou nebo motouzem, plus trochu smirkového papíru a oleje. Nejprve lokalizujte trhlinu a zcela ji vyplňte lepidlem, například lepidlem na dřevo nebo lepidlem. Odstraňte přebytečné lepidlo a nechte 12 až 24 hodin zaschnout. Potom:
  • Očistěte oblast brusným papírem mezi 100 a 220. Opravenou oblast naolejujte surovým lněným olejem
  • Oblast spojte netopýří páskou nebo provázkem. Používáte -li motouz, namočte motouz lepidlem při balení netopýra.
 2. 2 Opravte praskliny v obličeji nebo na hraně. Chcete -li opravit tyto typy trhlin, postupujte podle stejných počátečních kroků jako u prasklin na nohou. Jakmile vyplníte trhlinu lepidlem, zakryjte netopýra dvěma kusy dřeva (jeden na každé straně) a sevřete jej na místě, zatímco lepidlo schne.
  • Jakmile lepidlo zaschne, postupujte stejným způsobem pro broušení, olejování a lepení.
  • Pokud nemáte svorku, kterou chcete použít, odřízněte proužky ze starého netopýřího úchopu a použijte je jako gumičky k upnutí netopýra, jak lepidlo schne.
 3. 3 Znovu připevněte rukojeť. Někdy může rukojeť kriketové pálky vypadnout z těla a lze ji znovu připevnit lepidlem. Zakryjte rukojeť lepidlem na dřevo a znovu ji vložte do těla netopýra.
  • Pomocí gumové paličky zacvakněte rukojeť na místo. Odstraňte přebytečné lepidlo.
  • Pásku nalepte nebo upněte, aby držela pevně na místě, a nechte lepidlo vytvrdnout po dobu nejméně 48 hodin.
  • Chcete -li zvýšit oporu, zasuňte šrouby do dřeva do těla a skrz držadlo, aby držadlo zůstalo na svém místě.
  reklama

Část 2 ze 2: Údržba netopýra

 1. 1 Vyměňte gumovou rukojeť. Jakmile si všimnete opotřebení nebo prasknutí na gumové rukojeti, ihned ji vyměňte. Poté, co novou rukojeť jemně navinete, oblepte ji netopýří páskou.
 2. 2 Udržujte netopýra v suchu a chladu. Uložte pálku na místo, které není příliš horké a nikdy mokré nebo vlhké. Nikdy netopýr neskladujte v rozpáleném autě nebo na jiném horkém místě, protože by mohlo dřevo zdeformovat. Pokud se netopýr někdy namočí, osušte ho hadříkem a uložte na chladné a suché místo. Když zaschne, naneste tenkou vrstvu oleje.
 3. 3 Vyměňte protiskluzový list. Na konci každé sezóny odstraňte ochrannou fólii. Naneste vrstvu oleje a nechte 24 hodin působit. Poté naneste druhou vrstvu oleje a nechte týden odpočívat. Brousit a opakovat proces mazání. Použijte nový list mravence. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když se mi porouchala rukojeť netopýra? Lepidlo na dřevo můžete získat v obchodě s nábytkem nebo si můžete promluvit s tesařem. To také závisí na vrbě, ze které je váš netopýr vyroben.
 • Otázka Jaké nástroje potřebuji k opravě kriketové pálky? K opravě kriketové pálky budete potřebovat lepidlo na dřevo, svorku, velmi jemný brusný papír, netopýří nebo lněný olej, okrajovou pásku (známou také jako vláknová páska) a protiskluzovou fólii.
 • Otázka Můj netopýr byl zasažen silným hřebíkem a nyní má velkou díru - jak to mohu opravit? Získejte prášek na dřevo od jakéhokoli zpracovatele dřeva nebo továrny na nábytek. Nalijte prášek do otvoru a zakryjte ho lepidlem na dřevo. Dokončete zakrytím otvoru anglickou páskou.
 • Otázka Co je list proti odření? Protiskluzová fólie je plastová fólie, která vám pomůže zatlouct pálku, aniž byste ji naolejovali.
 • Otázka Co je lněný olej? Lněný olej je také známý jako lněný olej. Je to sušící olej vyrobený ze semen lněné rostliny.
 • Otázka Co mám dělat, když tvář mého netopýra není po použití smirkového papíru hladká? Zkuste brousit zrnem netopýra (nahoru a dolů). Dokončete zrnitostí 240. Poté by to mělo být velmi hladké na dotek.
 • Otázka Jak opravím netopýra s velkou dírou ve dřevě? Vezměte trochu jemných pilin a promíchejte je s lepidlem na dřevo, dokud nebude mít konzistenci jako pasta. Po promíchání ji zatlačte do otvoru a nechte zaschnout. Poté jej pískujte.
 • Otázka Mohu na svou pálku použít kokosový olej? Můžete, ale nedá vám stejnou kvalitu, jakou dává lněný olej.
 • Otázka Jaký typ oleje lze použít? Lněný olej, který lze snadno najít v železářstvích.
 • Otázka Svou pálku jsem dlouho nepoužíval. Zdá se, že obsah vlhkosti je nízký nebo suchý. Co můžu dělat? Zkuste naolejovat pálku lněným olejem, který lze zakoupit v místním obchodě se sportovními potřebami.

Populární Problémy

Wofford a UNC-Greensboro se v pondělí večer setkají na jižním mistrovství. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...Tento článek se zabývá nákupem malého kempu nebo malé firmy. To znamená podnik, který může zajistit obživu pro rodinu. Původní autor dříve provozoval hotel a kemp a provozoval webovou stránku, která ...

ABC vysílá 28. června ve 12:00 ET virtuální pochod New York City Pride. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.

Jak opravit nerovnoměrné tkaničky. Při chůzi vaše nohy tlačí na boty. To může přitáhnout nebo zatlačit vaše tkaničky na jednu nebo druhou stranu a nakonec vám může zanechat tkaničky, které se neshodují v horní části boty. Naštěstí toto ...Roger Federer rozeslal zprávu mladým hráčům, kteří včera vystudovali akademii Rafa Nadala. Dvacetinásobný Grand Slam zdůraznil důležitost tvrdé práce, aby se stal úspěšným tenistou.