Jak hodit cigaretu

Rolováním vlastních cigaret získáte větší kontrolu nad papírem, typem tabáku a velikostí cigarety. Cigarety můžete rolovat ručně, nebo můžete použít rolovací stroj. Vše, co potřebujete, jsou rolovací papíry, tabák s volnými listy, trocha šikovnosti a čas na cvičení.

Část 1 ze 4: Jak vyrobit cigaretu

 1. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Krok 1

  1 Vyberte si rolovací papír. Použijte papír z tenké rýže nebo pšeničné slámy ve standardní nebo velké velikosti. Plánujte roztrhat papír na velikost - široký a hranatý je solidní, univerzální výchozí tvar. Nakupujte papíry online, v běžných obchodech, v lékárnách pro marihuanu a v obchodech s tabákem.
  • Podívejte se na papíry, které hoří pomalu a rovnoměrně. Podívejte se na papíry, které obsahují málo chemických přísad, protože některé chemikálie hoří se špatnou chutí. Zvažte značky jako RAW přírodní konopný rolovací papír a Zig-Zags.
  • Pokud plánujete nosit své papíry s sebou, pořiďte si rolovací chránič papíru. Vložte své papírky do tohoto kovového pouzdra, aby se zabránilo jejich ohýbání a trhání. Vylepšete pouzdro z prázdné máty nebo dásní.
  • Noste náhradní papír. Gumované proužky odtržené z náhradního papíru jsou skvělé pro opravu slz, netěsností a mezer.


 2. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Krok 2

  2 Kupte si volný listový tabák. Můžete navštívit místní trafiku se širokou nabídkou možností, nebo v mnoha obchodech s lihovinami a obchodech s potravinami najdete pytel základního tabáku na válcování. Podívejte se na tabák, který obsahuje několik chemických přísad. Můžete si koupit obyčejný tabák nebo ochucený tabák, podle vaší chuti.
  • Zvažte běžné, obecně dostupné značky jako Bali Shag a American Spirit.
  • Zvážit válcování hřebíčkových cigaret . Vše, co musíte udělat, je smíchat strouhaný hřebíček s tabákem. Hřebíčkové cigarety obvykle obsahují poměr 60–70 procent tabáku k 30–40 procentům hřebíčku.
  • Někteří lidé si rádi válí cigarety s dýmkovým tabákem. Udělejte to klidně, ale mějte na paměti, že dýmkový tabák je obvykle delší a vlhčí než tabák na cigarety. Může se tedy zabalit příliš hustě a nemusí také hořet v cigaretě. Pokud chcete použít dýmkový tabák, zkuste jej před válením nakrájet jemněji a osušit.
 3. 3 Vytvarujte tabák. Rovnoměrně rozprostřete tabák na válcovací plochu a poté pomocí karty nebo prstů vytvořte hromádku do tvaru cigarety. Vyberte si hladký a dobře osvětlený rolovací povrch: zrcadlo, knihu nebo čistý stůl. Pokud nechcete dávat tabák přímo na povrch, zakryjte jej čistým listem bílého papíru.
  • Pomůže, když barva povrchu kontrastuje s vaším tabákem, aby se tabák nesléval. Například válcování tabáku na hustém hnědém koberci by se mohlo rychle stát noční můrou.
  • Ujistěte se, že tabák není příliš kompaktní. Lehce jej roztrhněte, aby stále tvořil jeden spojený celek.
 4. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 4

  4 Odložte jeden konec rolovacího papíru mezi palec a prostředníček. Uchopte papír v záhybu ukazováčkem stejné ruky. Druhou rukou upravte papír na pomačkaný, otevřený skluz. Držte jej pevně, abyste nerozlili žádný tabák.
  • Ukazováček v záhybu slouží ke stabilizaci papíru při přidávání tabáku a také zabrání vylití tabáku na konec. Tento konec se stane špičkou cigarety - částí, kterou si zapálíte.
 5. 5 Naplňte záhyb tabákem. Volnou rukou sevřete tabák a posypte jej záhybem papíru. Pracujte od jednoho konce k druhému, počínaje koncem, který držíte. Přeneste zbytek hromádky z válcovací plochy na papír. Cigaretu si můžete stočit podle chuti silnější nebo řidší. Hlavní úvahy jsou, zda můžete cigaretu utěsnit a jak dobře táhne. Čím silnější je cigareta, tím těžší bude její uzavření; čím hutněji zabalíte tabák, tím těžší bude protáhnout kouř cigaretou.
  • V případě potřeby vyrovnejte tabák podél papíru, aby byl konzistentní. Jeho dosažení co nejvyšší úrovně pomůže cigaretě hořet hladčeji. Pokud je vlhký nebo shlukovaný, jemně oddělte všechny hrudky prsty.
  • Možná budete chtít nechat viset přes konce: můžete to později sevřít a konce nebudou příliš úzké.

Část 2 ze 4: Jak ručně stočit cigaretu

 1. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 6

  1 Vložte filtr nebo pro něj nechte místo. Pokud plánujete použít filtr, vložte jej nyní nebo ponechejte místo bez tabáku, abyste jej mohli později vložit. Vytvořte prostor přesně tak dlouhý jako filtr. Máte několik možností filtrování:
  • Kupte si pytel cigaretových filtrů z čerstvé celulózy. Najdete je online, v obchodech s kouřem a v některých výdejnách marihuany. Jedná se v podstatě o stejné filtry, jaké byste našli na cigaretách zakoupených v obchodě.
  • Vyjměte filtr z cigarety zakoupené v obchodě. Pokud máte v okolí cigarety s filtrem zakoupené v obchodě a nechcete je kouřit-nebo si jen chcete procvičit rolování-můžete papír opatrně roztrhnout a filtr vyjmout. Vložte tento filtr do svinuté cigarety.
  • Vytvořte si vlastní hrubý filtr. Nejprve z kartotéky nebo vizitky odtrhněte tenký proužek pevného papíru. Přeložte jej třikrát, abyste vytvořili záhyb, a otočte zbytek rozloženého filtru kolem složeného. Mělo by to vypadat jako 'W' obklopené. Ujistěte se, že složený filtr hladce zapadne do cigarety; možná budete muset několikrát upravit. Mějte na paměti, že tento domácí filtr zablokuje do vašich plic pouze největší částice.
 2. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 7

  2 Uchopte oba konce papíru. Když je cigareta plná tabáku, je připravena k rolování. Papír držte stále ve stejné ruce, ale druhý konec uchopte stejným způsobem - mezi prostředník a palec. Zvedněte stabilizační ukazováček z papíru; již jeho podporu nepotřebujete. Papír by měl spočívat mezi palcem a prostředníčkem obou rukou. Tabák by měl být rovnoměrně rozprostřen, kromě samotného konce, kde byl váš ukazováček.
 3. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 8

  3 Omotejte prostředníčky podél zadní strany papíru, abyste získali další podporu. Vaše prsty by měly tvořit poměrně rovnou čáru od jednoho konce cigarety k druhému. Pomocí palců držte rozvinutou cigaretu mírně pod spodní stranou prostředních prstů. Obrys prstů by měl naznačovat tvar cigarety.
 4. 4 Začněte válet cigaretu. Přetáhněte cigaretu mezi palci a prostředníčky. Vytvarujte cigaretu: stiskněte tabák a zkuste papír pevně svinout. Zatímco to děláte, postupně vyvíjejte tlak směrem ke koncům cigarety. Snažte se držet palce a prostředníčky rovnoběžně.
 5. 5 Pomocí palců přitlačte papír k tabáku. Jakmile zformujete tabák do správného tvaru, zatáhněte palce dolů a zarovnejte okraj papíru s horní částí tabáku.
 6. 6 Rolovat cigaretu. Nejprve zasuňte okraj papíru do tabákové rýhy. Vyvíjejte větší tlak palci a přejíždějte prostředníčky nahoru. Dokončete první otočení: obtočte papír úplně kolem tabáku ve tvaru cigarety, aniž byste pokrčili spodní část papíru.
  • Když se začnete válet, přední okraj papíru by se měl těsně přitáhnout za tabák. Může to trvat několik pokusů. Pohybujte přední částí papíru nahoru a dolů a jemně zatlačte palci, dokud nezachytí.
 7. 7 Olízněte a zalepte cigaretu. Rolovat cigaretu, dokud nezůstane pouze lepicí konec papíru. Aktivujte lepidlo olíznutím po celém okraji papíru; představte si to jako zalepení obálky. Když je lepidlo vlhké, přetočte zbytek papíru, dokud nezůstanou žádné hrany. Utěsněte cigaretu rovnoměrným tlakem: projděte prsty po délce cigarety a jemně, ale pevně přitiskněte lepidlo, dokud se nelepí. Papír neohýbejte, netrhejte ani nemačkejte.

Část 3 ze 4: Jak dokončit cigaretu

 1. 1 Odstraňte veškerý tabák, který trčí z konců. Díky tomu bude vaše cigareta úhlednější, lépe vypadající a bude se vám lépe kouřit. Pokud vám na koncích cigarety visí volné tabákové prameny, mohou se vám namotat do úst nebo spadnout na podlahu.
 2. 2 Otočením špiček cigaretu zcela zalepíte. Někteří kuřáci raději lehce zkroutí jeden nebo oba konce svých cigaret. Otočením špičky, kterou zapálíte, zabráníte vypadnutí tabáku ze špatně zabalené cigarety. Otočením špičky, ze které kouříte, se tabák nepřilepí na vaše rty. K tomu poslouží i filtr. Pokud rádi překroutíte špičky, zvažte, že na koncích každé cigarety, kterou hodíte, necháte trochu místa.
 3. 3 Pokud jste tak ještě neučinili, vložte filtr. Pokud jste nechali prostor pro filtr, vložte jej na konec a papír kolem něj mírně zastrčte. Pokud jste filtru nenechali dostatek místa, vytáhněte malým ostrým nástrojem - pinzetou, háčkem nebo vidličkou - dostatek tabáku, na který se filtr vejde.
 4. 4 Zabalte cigaretu, abyste se ujistili, že je těsná.
 5. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 17

  5 Kouřte cigaretu. Můžete si svinout novou cigaretu, kdykoli chcete kouřit, nebo si můžete předválit hromadu cigaret, abyste v tuto chvíli nepotřebovali práci. Někteří lidé považují ruční šlehání za užitečný způsob, jak omezit spotřebu cigaret-kouřit v řetězci je těžší, pokud musíte strávit několik minut kutálením každé cigarety.

Část 4 ze 4: Jak používat cigaretový váleček

 1. Obrázek s názvem Roll a Cigarette Step 18

  1 Zvažte použití cigaretového válečku . Toto jednoduché zařízení šetřící práci umožňuje mnohem snazší válet klouby a cigarety, pokud nemáte šikovnost, jak to udělat ručně. Kupte si cigaretový váleček online nebo v udírně. Chcete -li váleček použít, postupujte takto:
 2. 2 Zabalit stroj. Nejprve otevřete stroj: rozdělte dva valivé válce a odhalte dutinu ve tvaru cigarety. Poté zabalte dutinu do tabáku - tak pevně, jak chcete. Když je prostor plný, zavřete válce. Jeden válec by se měl pohybovat dovnitř a ven a jeden by měl zůstat na místě. Držte stroj tak, aby pohyblivý válec byl nejblíže k vám.
  • Pokud chcete, nezapomeňte nyní přidat filtr. Zasuňte filtr těsně na jeden konec válcovacího prostoru.
  • Pamatujte si, že čím pevněji cigaretu zabalíte, tím obtížnější bude čerpat kouř. To platí zejména pro válcování strojů.
 3. 3 Vložte rolovací papír do stroje. Nelepivou stranu rolovacího papíru zastrčte do malé mezery mezi válci. Lepidlo by mělo směřovat k válci, který se pohybuje. Ujistěte se, že horní (lepicí) okraj papíru je dokonale rovnoběžný s horní částí válcovacího stroje.
 4. 4 Začněte valit válce směrem k sobě. Tento pohyb vtáhne papír do stroje. Těsně před rolováním papíru do dutiny přestaňte stroj otáčet a lepidlo důkladně olízněte. Tím je zajištěno, že cigareta bude držet pohromadě.
 5. 5 Dopij cigaretu Jakmile lepidlo navlhčíte, pokračujte ve válcování válců stejným směrem, abyste papír neviděli. Rolováním stroje ještě několikrát pevně zabalte cigaretu a poté oddělte válce. Vaše cigareta by měla být hladce zabalená a připravená ke kouření!

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete jej svinout papírem do tiskárny? Antp2103 Můžete, ale není to vhodné, protože papír obsahuje bělidlo a jiné chemikálie.
 • Otázka Když už jsem to stočil, jak rozsvítím konec, když to tam má ten zvrat? Zapálili byste to stejným způsobem, jako byste zapálili jeden z balíčku, přiložili plamen ke zkroucenému konci, nechali cigaretu sedět v plameni a vdechovali, aby se rozsvítila. V závislosti na tom, jak pevně jste ho svázali, může trvat další dvě nebo dvě sekundy.
 • Otázka Kde mohu koupit rolovací papír? V udírnách nebo večerkách. Možná je najdete také online.
 • Otázka Mohu použít papír v tiskárně k válcování cigaret, pokud nemám jiné papíry? Můžete, ale bude to mít ošklivou spálenou chuť, kterou většina lidí nemá ráda. Také proto, že papír do tiskárny obsahuje bělidlo a jiné chemikálie a může být pro vaše plíce škodlivější.
 • Otázka Co lze použít, když se roztrhne sukně na válečku? To závisí na tom, jak jste chytří nebo šikovní. Pokud máte přístup k tenkému vinylu podobnému originálu, jednoduše jej nařízněte a nalepte nový. V opačném případě, protože válcovací stroje na eBay jsou docela levné, může být jednodušší sehnat pár náhradních strojů.
 • Otázka Který typ cigaret obsahuje více škodlivých chemikálií? Obvykle levný tabák prodávaný z útržkovitých obchodů za nízkou částku peněz.
 • Otázka Mohu použít k výrobě doutníků ručně vyrobený papír? Záleží na tom, co papír použijete. Organický papír vyrobený z konopí nebo dokonce z říčních rákosí (jako papyrus) může fungovat, ale barvy, bělidla nebo jiné látky s drsnými chemikáliemi zbytečně a vážně poškodí vaše plíce. Balíčky 32 papírů RIZLA+ king-size jsou v rohových obchodech jen zhruba za dolar.
 • Otázka Jak hodím tupým prstem? Rozemlejte jakoukoli bylinku a postupujte podle stejných pokynů. V závislosti na vaší definici tupé buď smíchejte svou bylinku s tabákem, nebo ji nechte jako jedinou bylinu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zkuste srolovat špičkou filtru dovnitř. Tímto způsobem se můžete ujistit, že filtr sedí, než si stočíte cigaretu.
 • Každá značka rolovacích papírů je trochu jiná, proto vyzkoušejte několik, abyste zjistili, které dáváte přednost.
 • Pravidlo: tabák „shag“ nakrájený na dlouhé, jemné stuhy dobře drží tvar a snáze se válí ručně. Tabák nakrájený na malé kousky je obvykle lepší pro válcování ve stroji.
 • Vezměte malý kousek chleba-jakýkoli druh funguje-promíchejte ho do koule a poté ho vhoďte do čerstvě otevřeného pytle s tabákem. Chléb udrží váš tabák déle vlhký. Alternativně použijte plátek čerstvého jablka, abyste udrželi úroveň vlhkosti a dodali trochu chuti.
 • Čerstvý tabák dostanete z obchodu, kde se prodává hodně produktů.

Varování

 • Dávejte pozor, kde kouříte. Hořící uhlíky mohou vypadávat ze špičky cigarety a pálit díry ve vašem oblečení.
 • Kouření je zdraví škodlivé. Znáte fakta a uvědomte si, jak často kouříte.

Věci, které budete potřebovat

 • Tabák
 • Doklady
 • Zapalovač (volitelný)
 • Filtrační materiál (volitelně)

Populární Problémy

Dubaj se stala oblíbeným místem zahraničních investorů a expatů. V posledních letech změny zákona otevřely dubajský trh s nemovitostmi pro cizince. Nyní je nákup nemovitosti poměrně jednoduchý za předpokladu, že máte ...

Patriots a Jets se setkají v neděli na bitvě AFC East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nadal se ve svém velkém rivalovi ve Wimbledonu zmohl jednou za tři pokusy, v tom epickém finále Wimbledon Open 2008.

Jak vytvořit mix. Mixtape je vybraná sbírka hudby z různých zdrojů, která byla ručně vybrána a zkopírována na nějakou formu zvukového záznamového média-obvykle jako dárek pro někoho. Směsi ...

Zápas Isner-Anderson byl druhým nejdelším grandslamovým zápasem všech dob.

Byla to Naomi Osaka, která držela nervy v bitvě 20letých ve finále Indian Wells Masters.