Jak sledovat Space Jam 2 online zdarma

HBO MaxDvacet pět let poté, co Michael Jordan hrál v dnes již ikonickém originálu, má Space Jam: A New Legacy-samostatné pokračování s rolí MJ LeBrona Jamese-velmi očekávanou premiéru v pátek 16. července. v divadlech a na HBO Max kolem 3:00 ET/půlnoci PT.

Pokud se zaregistrujete do HBO Max přímo přes jejich webové stránky , neexistuje žádná bezplatná zkušební verze. Ihned je to 14,99 $ měsíčně. HBO Max však můžete získat s bezplatnou zkušební verzí některých dalších streamovacích služeb, které podrobně uvádíme níže.Zde je přehled o tom, jak se zaregistrovat a sledovat Space Jam: A New Legacy zdarma (všimněte si, že film opustí HBO Max po 30 dnech 16. srpna):

tejp na tenisový loket
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Jeden rok HBO Max (nebo jakkoli dlouho držíte AT&T TV) je zahrnut zdarma v balíčcích Choice a výše a můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí AT&T TV.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když půjdete k pokladně, splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete televizi AT&T na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám 14 dní účtována žádná částka. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do balíčku AT&T TV’s Choice nebo výše, Space Jam: A New Legacy můžete sledovat v aplikaci HBO Max (nikoli aplikace AT&T TV), která je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, iPhone, telefonu Android , iPad nebo tablet Android.

Při přihlašování do HBO Max budete muset použít přihlašovací údaje AT&T TV.badmintonová čtyřhra

Hulu

HBO Max je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Ať už jste nový nebo stávající předplatitel Hulu, doplněk HBO Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte HBO Max na Hulu

Jakmile se zaregistrujete k doplňku HBO Max na Hulu, Space Jam: A New Legacy můžete sledovat v aplikaci HBO Max (nikoli aplikace Hulu), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android.

Při přihlašování do HBO Max budete muset použít své přihlašovací údaje Hulu.


Náhled „Space Jam: A New Legacy“Hrát si

Space Jam: A New Legacy - Trailer 2 LeBron James a Tune Squad mají jen jednu ránu, aby vyhráli nejvyšší sázky svého života. Podívejte se, jak bojují na kurtu proti Goon Squad ve Space Jam: Nové dědictví v divadlech a HBO Max - 16. července. #SpaceJamMovie —————– facebook.com/SpaceJamMovie instagram.com/SpaceJamMovie/ twitter.com / spacejammovie/ —————– Vítejte v Jamu!… 2021-06-09T16: 00: 06Z

Space Jam: A New Legacy je pokračováním komedie z roku 1996 s Michaelem Jordanem. V tomto navazujícím filmu hraje LeBron James. Podle filmu HBO Max se James ve filmu vydává na epické dobrodružství po boku nadčasového Tune Bugs Bunny a Tune Squad v této animované/živé akci.

sloužící v tenise

Pokračuje:

Tato transformační cesta je maniakální směsicí dvou světů, která odhaluje, kam až někteří rodiče zajdou, aby se spojili se svými dětmi.

Šampión NBA LeBron James a jeho syn Dom jsou uvězněni v digitálním prostoru nepoctivým A.I. Aby je LeBron dostal domů, musí vést Bugs Bunny a celý gang neukázněných Looney Tunes k vítězství nad týmem digitalizovaných hvězd NBA a WNBA A.I. Je to Tunes versus Goons ve vysoké sázce, která osvětluje sílu být sám sebou.

jak cvičit tenis sám

Space Jam: A New Legacy představuje Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green, Cedric Joe, Jeff Bergman, Eric Bauza a Zendaya.

V rozhovoru s Entertainment Weekly, James řekl, že původní Space Jam byl rozhodně velkou součástí [jeho] dětství.

Bylo pro mě hodně filmů, ale ‘Space Jam‘ tam rozhodně byl. Jen vyrůstat a milovat NBA a zjevně milovat Michaela Jordana a milovat Looney Tunes, to byla automatická a velmi organická směs mezi těmito dvěma světy, řekl James. A bylo zábavné sledovat, čím si MJ a Bugs a Taz a všechny ty skvělé hlášky v tom prvním filmu dokázaly projít. Bylo to docela cool, člověk, jako dítě, chtěl vidět inspiraci z filmů a od lidí, ke kterým vzhlížíš, a lidí, které sleduješ ze dne na den.

James byl původně osloven ohledně filmu před 15 lety, ale řekl, že v té době své kariéry nebyl připraven na něco tak výrazného.

V tu chvíli jsem si nemyslel, že bych byl připraven něco takového udělat, řekl James. Chtěl jsem se i nadále soustředit na svoji hru, věnovat se offseason a dát hře co nejvíce. Měl jsem pocit, že jsem to dlužen sobě, hře. Když to bylo přineseno zpět, načasování bylo pro nás to pravé a mohli jsme se do toho ponořit. A teď jsme měsíce daleko od světa, abychom viděli, co jsme dokázali vytvořit.

Space Jam: A New Legacy končí v pátek 16. července na HBO Max.


Populární Problémy

Wimbledon hostil některé z nejlepších hráčů, kteří kdy tento sport zdobili.

Světová jednička Novak Djokovič byl z turnaje US Open 2020 vyřazen poté, co míč zasáhl čárovou ženu. Mnozí se ptali, zda to bylo správné volání, ale kniha pravidel je v této záležitosti zcela jasná.

V roce 2009 získal Roger Federer svůj jediný titul na Roland Garros, ale ve 4. kole málem odešel do Tommy Haas. Haas si živě pamatuje, jak Federer ve 3. setu zachránil bod zlomu za stavu 3-4, což byl zlomový okamžik zápasu.

Rafael Nadal nedávno dlouze hovořil o lidech, které během své hráčské kariéry považuje za nejinstrumentálnější postavy.

Nishikori by doufal, že Mirnyi může pomoci zlepšit jeho síťovou hru.