Jak streamovat „potomky“ právě teď: Váš konečný průvodce prohlížením

DisneyStreamujte potomky hned teď

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělají děti vašich oblíbených Disney padouchů? Život mimo jejich filmy určitě pokračoval. Když jste zlí, budete se chtít ujistit, že máte zlé děti pokračovat ve svém odkazu, že? Společnost Disney toto téma prozkoumala ve svém televizním filmu z roku 2015 Potomci , který se ponořil do nepříliš průměrných životů Maleficent, Wicked Queen, Cruella de Vil a Jafarových dospívajících potomků.Film byl pro fanoušky Disney velký. Nejenže to vytvořilo nové postavy ve světě Disney, ale i ti, kteří nebyli otevřeně zaměřeni, stále hráli roli ve vesmíru. Například Spojené státy americké Auradon byly vytvořeny roky po Belle a The Beast, od Kráska a zvíře , oficiálně ženatý. Toto však není svět, ve kterém žijí naši darebáci. Byli spolu se svými dětmi vyhnáni na Ztracený ostrov. Ale jsou děti těchto mocných padouchů stejně zlé? Možná budete chtít zjistit a streamovat Potomci pro tebe.

Součástí je Disney+ Potomci s jejich velkým katalogem streamovatelného obsahu, takže tady je vše, co potřebujete vědět, než se budete dívat.

Jak streamovat „potomky“ - exkluzivně na Disney+

Potomci je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Potomci a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte potomky
  5. 5. Klepněte na Potomci
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Pádlo na stolní tenis penhold

Začít bezplatnou zkušební verzi
Jak dlouho jsou „potomci“?

Potomci mají délku 112 minut.


Spiknutí „potomků“

Ben, syn Belle a zvířete (jménem Adam), se rozhodne, že chce dát některým darebákovým dětem šanci žít zdravý život v Auradonu. Carlos, syn Cruelly de Vil; Evie, dcera zlé královny ze Sněhurky; Jayovi, synovi Jafara z filmu Aladdin, a Malovi, dceři Maleficent, se nabídne možnost opustit svůj domov na Isle of the Lost. Než však odejdou, Maleficent dává jasně najevo, že doufá, že Mal a její přátelé ukradnou hůlku víly kmotře, dokud tam budou. Přitom bude Maleficent schopen spojit oba světy a převzít kontrolu nad Auradonem jednou provždy.


Obsazení „potomků“

Najít charismatického mladého herce může být často těžké, ale Disney vytváří hvězdy už desítky let. Zde jsou hlavní aktéři Potomci .

Dove Cameron zlo

Mal je dcerou Maleficent a Hades. Je chytrá, odvážná a vede posádku. Pokud jde o Dove Cameron, není jí Disney cizí. Cameron je také ve filmu Disney Channel Cloud 9 a hraje dvě postavy v show Disney Channel Liv a Maddie.

Cameron Boyce jako Carlos

Cameron Boyce je Carlos de Vil, syn Cruelly. Přestože je dítětem padoucha, je o něco laskavější, než byste čekali, a často místo vytváření vlastních plánů sleduje ostatní. Má také strach ze psů. Boyce, tragicky, zemřel před epileptickým záchvatem před vysíláním třetího Potomci film

Booboo Stewart jako Jay

Jay, syn Jafara, je spíše zlomyslná a mazaná postava. Používá kouzlo jako způsob, jak získat to, co chce, a je známý krádeží. Mimo herecký svět je Stewart mnohem dávnější než jeho darebná postava. Od roku 2010 se stal a Celebrity velvyslanec Svazu svalové dystrofie .

Sofia Carsonová jako Evie

Když mluvíme o kouzlu, promluvme si o Evie. Být dcerou zlé královny - také známé jako Zlá královna - nemusí být nejsnadnější úkol, ale Evie využívá své kouzlo a dobrý vzhled, aby se pokusila dostat dopředu. Bohužel jednou z jejích největších vad je marnost - a ona může poděkovat své matce, že to vštípila. V roce 2019, po třetím filmu, zveřejnil Carson a dopis, který napsala své postavě Před pěti lety jsem vešel do konkurzního sálu, který, nevěděl jsem, převrátí celý můj svět vzhůru nohama a namaluje ho na krásný modrý odstín. Říci, že jsi mi změnil život, by říkalo příliš málo ... Ale pokud mám být upřímný, nikdy bych nemohl říct dost. Nikdy jsem nenašel slova, která by vám vyjádřila pohádku, kterou jste mi darovali.

Mitchell Hope jako já

Ben byl na cestě stát se králem - a jedním z jeho prvních příkazů bylo nechat děti padouchů šanci stát se dobrými. Stejně jako jeho matka Belle se snaží nahlédnout do minulosti a každému dát šanci. Judy Taylor, vrchní viceprezidentka castingu a talentu, byla obzvláště zamilovaná do role Mitchella Hope. Zaujal nás Mitchellův přirozený herecký styl, chlapecké kouzlo a vítězná osobnost, a když jsme ho přivedli do Los Angeles, abychom četli po boku Dove [Camerona], bylo zřejmé, že ztělesňuje inherentní dobrou povahu 'Bena' a smysl pro spravedlnost, že postava představuje, uvedla v roce 2013 , kdy byl film oznámen.


Písně a soundtrack „Potomci“

Soundtrack obsahuje písně jako Be Our Guest, Kaka Paidia (Rotten To The Core), Believe, Kakia Vasilissa (Evil Like Me) a Sto ‘Pa? (Už jsem zmínil) a Good is the New Bad. Obsazení se účastní mnoha z těchto písní, přičemž Believe je napsán a proveden Shawnem Mendesem. Písně byly zařazeny do filmu jako nápad. Po Kenny Ortega podepsal své jméno na projektu Poté byl považován za muzikál na základě úspěchu Ortegy Muzikál ze střední školy . Zvukový doprovod si vedl dobře, byl uveden na Billboard 200. Zatímco Believe byl nominován na cenu Teen Choice v roce 2015 nevyhrálo.


„Potomci“ u pokladny

Po vydání v roce 2015 Potomci byl mimořádně úspěšný. Ještě před oficiální premiérou v televizi ji fanoušci Disney sledovali více než milionkrát prostřednictvím aplikace Disney Now, která ji vydala brzy. Bylo řečeno, přibližně 6,6 milionu diváků stále naladěný ke sledování v televizi a byl to nejlepší film o kabelové televizi roku 2015.


Recenze „Potomků“ - Co řekli kritici

S 10 recenzemi od profesionálních kritiků obdrželi potomci an působivé 90% skóre na Rotten Tomatoes , přičemž většina lidí to považovala za novou novinku v klasických postavách Disney. Týden zábavy uvedl recenzent Shirley Li „Hlavní publikum Disney Channel pravděpodobně spadá pod Potomci ‘Kouzlo, a příběh mezigeneračního příběhu se škrábe dostatečně hluboko pod povrch, aby oslovil i starší členy rodiny.

jaká velikost tenisové rakety pro 7 let

Kde se „potomci“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Pokud jde o televizní filmy, Potomci byl často srovnáván s Muzikál ze střední školy . Oba měli svůj podíl na pokračování a vyhrazenou základnu fanoušků spolu se zvukovým doprovodem, který dělal hitparády. Byl to také dobrý předkrm pro mladé talenty. Mimo obsazení Potomci , Dove Cameron dokázala, že by mohla být další hvězdou Disney, která se pustí do velkých celovečerních filmů. Vůle Potomci vytvořit další Zac Efron nebo Vanessa Hudgens? Hollywood Reporter napsal v roce 2015 . Zdá se, že z davu má největší hvězdný potenciál Cameron.


Trailer „Potomci“Hrát si

Oficiální upoutávka | Potomci Děti hrdinů a padouchů Disney se sejdou v pátek 31. července v 8 hodin v novém originálním filmu Potomci na Disney Channel! #DisneyDescendants Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí Disney Descendants! Oficiální stránky: disney.com/descendants Získejte přehled o všem, co se děje v Auradonu… 2015-04-27T00: 00: 01Z

Streamujte potomky hned teď


Drobnosti „potomků“: 5 rychlých faktů

Myslíš, že víš všechno Potomci ? Zde je pět faktů, o kterých byste možná chtěli slyšet poté, co je několikrát streamujete na Disney+.

1. Cameron Boyce neměl jednu, ale pět těl zdvojnásobil

Není to neobvyklé herci mít dvojníky těla , zejména v akčních filmech - a kvůli tomu měl být tento film původně uváděn na trh. Ale protože Cameron Boyce bylo pouhých 15, když se film začal natáčet, jeho čas na natáčení byl legálně zkrácen. Jeho dvojníci tedy také pomohli převzít roli ve scénách, ve kterých nebyl hlavním zaměřením. Těchto pět zahrnuje obrázkové čtyřhry a taneční čtyřhry.

2. Dove Cameron začala pracovat se svým idolem

Jako začínající herečka byla Cameron ve skutečnosti velkou fanynkou Kristin Chenoweth, než se dozvěděla, že také pracuje na Potomci hraje roli její matky. Je to jeden z nejúžasnějších lidí na světě, Řekl Cameron v panelovém rozhovoru pro AOL . Když mi bylo pouhých 7 let, byl jsem jí posedlý. Byla jako můj idol způsobem, jakým nikdo jiný nebyl.

3. Kostýmy pro potomky pocházely z televizní reality show ... Technicky

Zní to těžko uvěřitelně, ale kostýmy pro televizní film ano vytvořil Kara Saun , který byl uveden v první sezóně Projekt Runwa y. Bylo také na Projektová dráha výzva když Potomci 2 vyšlo, což znamená, že show i série Disney jsou jedinečně propojeny.

4. Škola Colors of Auradon Prep byla vybrána z nějakého důvodu.

Modrá a zlatá přirozeně vypadají dobře dohromady, ale také jsou barva Beastova saka v Kráska a zvíře . Dává tedy smysl, aby je šelma - tedy Adam - mohl vybrat pro přípravnou školu.

5. Syn Belle a Adama se jmenoval po tchánovi spisovatele.

Benovo oficiální jméno je Ben Florian, což údajně náhodou jsou ta dvě jména zeťů spisovatele Josanna McGibbona-Bena a Floriana. Zapsat se do historie Disneyho pro ně musela být čest.

Streamujte potomky hned teď


Populární Problémy

Jak léčit podvrtnutí během první pomoci. Vyvrtnutí zahrnuje natržení vláken ve vazech, které drží kosti vašich kloubů na svém místě. Http://www.mayoclinic.org/first-aid/first-aid-sprain/basics/art-20056622 Vyvrtnutí může způsobit silnou bolest. ..

Boca Juniors nastoupí proti Santosu v 1. etapě středečního semifinále Copa Libertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Jak zjistit, zda jste si natáhli koleno. Kmeny, běžněji známé jako podvrtnutí, jsou celkem běžné, zvláště u lidí, kteří jsou velmi fyzicky aktivní. Kmen je jednoduše natažený nebo přetažený sval. Přepjatý sval je ...

Jak zajistit, aby se bolavé svaly cítily dobře. Po cvičení nebo jiné namáhavé činnosti mohou svaly často bolet. Ačkoli bolest svalů může být zhoršující a brání vám ve cvičení, dobrou zprávou je, že čím více cvičíte, tím méně ...

Houston Rockets otevírá v pondělí předsezónu NBA 2019 proti Shanghai Sharks. Zde je návod, jak sledovat streamování hry online bez kabelu.