Jak streamovat „Girl Meets World“: Váš konečný průvodce

stream girl se setká se světem

Disney

Stream Girl Meets World

Když Girl Meets World bylo oznámeno, fanoušci Boy Meets World byli nadšení. Byl to restart, který dával smysl. Je zřejmé, že Cory Matthews a Topanga Lawrence budou mít nakonec vlastní děti. Je logické, že budou mít své vlastní příběhy.

Vytvořili Michael Jacobs a April Kelly, Girl Meets World zaměřil se na teenagera Rileyho Matthewse. Spolu se svou přítelkyní Mayou měli oba svá vlastní dobrodružství - s matkou, tátou a dalšími původními herci.

Přehlídka trvala pouze tři sezóny, ale poskytla trochu uzavření Boy Meets World fanoušků a zároveň získat novou základnu fanoušků, která se nakonec dostane do původní série. Když se na internet dostala zpráva o jeho zrušení, fanoušci se vzbouřili. Zatímco se jeho tvůrci usilovně snažili najít jiné sítě, aby to převzali, nikdo nemohl dosáhnout dohody.

Zprávy jsou smutné, ale přinejmenším fanoušci by mohli být rádi za roční období, která se šířila. Naštěstí, Girl Meets World streamuje online, to vše díky Disney+. Je to skvělá zpráva, zejména pro dnešní závodníky, kteří si ji nemohli ověřit, když byla původně vysílána na Disney Channel.

Zde je návod, jak se dívat Girl Meets World streamování online.

Jak streamovat „Girl Meets World“ - exkluzivně na Disney+

Girl Meets World je jedním z fanoušků oblíbených originálních pořadů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Girl Meets World a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Girl Meets World
  5. 5. Klepněte na Girl Meets World
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Dívka se setká se světem“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: červen 2014 - leden 2017
Tvůrci: Michael Jacobs a April Kelly
Hrají: Rowan Blanchard, Ben Savage, Sabrina Carpenter, Peyton Meyer, August Maturo, Danielle Fishel
Hodnocení: TV-G
Synopse: Girl Meets World sleduje život Riley Matthewsové a její přítelkyně Mayi, zatímco bojují se školou i dospíváním - což je obzvláště těžké, protože Rileyin otec Cory je jejím učitelem dějepisu.


Děj „Dívka se setká se světem“

Girl Meets World se odehrává po mnoha letech Boy Meets World a zaměřuje se především na Riley Matthews, dceru Cory a Topanga Lawrence Matthews. Riley, která vyrostla v New Yorku, prochází školou podobně jako její otec ve své vlastní sérii, s novými zvraty (přesto je obklopen spoustou stejných lidí).

kvalitní tenisky

Kolik sezón „Dívky se setká se světem“ existuje?

Girl Meets World běžel tři sezóny, od roku 2014 do roku 2017. Měli také speciál, který se vysílal v roce 2015, hned po první sezóně.

Girl Meets World Season 1

20 epizod | Červen 2014 - březen 2015
Divákům je představena Riley Matthewsová, která se - po boku své nejlepší kamarádky Mayy Hartové - snaží dokázat svou nezávislost. Žije v New Yorku a snaží se vyklouznout, aby použila metro a nakonec dosáhla kompromisu s rodiči Cory a Topanga. Cory slouží jako Rileyin učitel historie, což je nová dynamika. Přestože její třídu vede její otec, je otevřená protestům za domácí úkoly. Riley se také brzy začne zamilovat do Lucase Friara, který chodí do její školy. Sezóna také zkoumá Mayin drsný vztah s její matkou Katy Hart, která je servírka. Když už mluvíme o kariéře, Riley se v Girl Meets the Forgotten dozvídá, že tam je spousta lidí, kteří jsou ve své práci nedoceněni, a přiměje ji to přemýšlet o tom, jak se chová k lidem. V Girl Meets First Date Lucas požádá Cory o svolení randit s Riley. I když si Cory myslí, že je jeho dcera příliš mladá, domnívá se, že by to bylo méně intenzivní, kdyby to bylo dvojité rande s Mayou a Farklem, nerdovým přítelem Riley a Maya.

Girl Meets World Season 2

30 epizod | Květen 2015 - březen 2016
V premiéře druhé sezóny Riley, Maya, Lucas a Farkle spolu začínají osmou třídu. V Girl Meets Pluto rodina cestuje zpět do Philadelphie, aby vykopala časovou kapsli, kterou před lety opustili na dvoře pana Feenyho. V 10. epizodě se dívkám představí nová, nekonvenční učitelka jménem Harper Burgess, která dostala jméno podle Harper Lee, autorky knihy To Kill A Mockingbird. V epizodě 29 s názvem Girl Meets the Bay Window si Riley a Maya povídají o tom, jak moc se za posledních pár let změnilo.

Girl Meets World Season 3

21 epizod | Červen 2016 - leden 2017
Poslední sezóna Girl Meets World najde Riley, Maya, Lucas a Farkle zkoumání jejich prvního ročníku na střední škole Abigail Adams. Maya zkoumá její rebelskou stránku a uvědomuje si, že její přátelství s Riley změnilo její osobnost. V Girl Meets True Maya se pokouší vandalizovat park, ale je chycen důstojníkem Jamesem (kterého hraje Reginald VelJohnson, který kývne na svou roli policisty v klasice TGIF) Rodinné záležitosti . Shawn a Katy se vezmou, čímž se stanou oficiálním nevlastním otcem Mayy. Girl Meets Goodbye také kývne na původní sérii, když si Rileyho bratr Auggie uvědomí, že má dvě tety Morganovy, čímž přivedl zpět obě herečky, které ji hrály v původní sérii.

Nejlepší epizody „Dívka se setkává se světem“

Girl Meets World byla zvláštní show, protože pokrývala témata, která se mnoha dalším sitcomům nepodařila - jako autismus a nárok. Některé epizody však vynikly. Zde jsou nejlepší Girl Meets World epizody.

Season 1, Episode 10: Girl Meets Crazy Hat

V této epizodě se Cory rozhodl rozdělit svou třídu na dvě části. Oba by zahájili vlastní podnikání, ale jeden by se soustředil pouze na zisky, zatímco druhý by se soustředil na štěstí lidí. Maya a Riley vytvářejí nadaci Matthews And Hart Umbrella Foundation, která umožňuje všem obyvatelům Manhattanu přístup k deštníku za deštivého počasí a zároveň se učí, že byste nikdy neměli soudit knihu podle obalu.

Season 1, Episode 13: Girl Meets Flaws

Tato epizoda se zaměřuje na šikanu. Riley a Maya si uvědomují, že Farkle je šikanován, což způsobuje, že zmeškal hodinu. Aby se pokusila bojovat s tyrany, Riley se snaží, aby její spolužáci plně přijali jejich nedostatky, což dokazuje, že nikdo není dokonalý.

Season 2, Episode 12: Girl Meets Yearbook

Riley se snaží změnit svou osobnost poté, co si uvědomila, že byla nominována na to, že se ve školní ročence s největší pravděpodobností usmívá k smrti. Poučí se z toho, že byste nikdy neměli měnit svou skutečnou osobnost podle toho, jak vás lidé vnímají.

Obsazení filmu „Dívka se setká se světem“

Girl Meets World měl skvělé obsazení, včetně nových i vracejících se postav.

Rowan Blanchard jako Riley Matthews

Popsal Shawn jako Cory s vlasy Topangy, Riley Matthews je chytrá a optimistická. Je nejstarším sourozencem v rodině Matthewsů a usilovně pracuje na procházení střední školou a zároveň se hodně učí o světě a celkovém obrazu. Od té doby se objevil Rowan Blanchard Goldbergové jako Jackie Geary.

Ben Savage jako Cory Matthews

Ben Savage zopakoval svou roli Coryho Matthewse, ale tentokrát je v této situaci dospělý a často sleduje Rileyho ve škole tak, jak to udělal pan Feeny v Boy Meets World . Savage s touto show posunul svou roli na další úroveň, režíroval deset epizod.

Sabrina Tesařová jako Maya Hart

Sabrina Carpenter hraje Mayu Hartovou, Rileyinu nejlepší kamarádku a trochu druhou dceru Cory a Topanga, zejména proto, že ji její otec v mladém věku opustil. Je mnohem vzpurnější než Riley, ale ti dva se dobře doplňují. Carpenter pokračoval v hudbě, ale také dělal hlasovou práci pro show jako Sofie první .

Peyton Meyer jako Lucas Friar

Peyton Meyer hraje Lucase, Rileyho milostný zájem. Riley se do něj zamiluje, když ho v první epizodě uvidí v metru. Je to spíše kovboj, ale zapadá do skupiny přátel. Meyer naposledy hrál v sérii Trip Windsor Americká žena v domácnosti .

kolik sad potřebujete k vítězství v tenisovém zápase

Srpen zralý jako Auggie Matthews

Přestože Auggie není tolik vystupován, stále se objevuje v každé epizodě - a je obecně dobrým dítětem se silným poutem ke Cory. August Maturo od té doby vyjádřil Pucka McSnortera v Disney show Mickey a Roadster Racers .

Danielle Fishel jako Topanga Lawrence-Matthews

Danielle Fishel zopakovala svou roli Topanga. To je důvod, proč se Matthewové přestěhovali z Philadelphie do New Yorku poté, co byli přijati na New York University School of Law. Vzhledem k tomu, show zabalené, Fishel poskytl komentář pro sérii Hvězda vs. Síly zla .

Corey Fogelmanis jako Farkle Minkus

Přestože Corey Fogelmanis byl vždy připisován jako uváděná hvězda, Farkle Minkus byl v každé epizodě série. Syn Minkuse, který se objevil v dřívějších sériích Boy Meets World, velmi chrání před Riley i Mayou. Fogelmanis se od té doby objevil v sérii 2017 Žert .


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy seriálu „Girl Meets World“?

Girl Meets World měl během tří sezón, kdy to bylo ve vzduchu, několik hostujících hvězd. Zde je seznam těch nejpozoruhodnějších.

Charlotte Rae jako Gammy Hart

Fakta života hvězda Charlotte Rae se objeví jako Gammy Hart v epizodě Girl Meets World of Terror. Riley se s ní setká, když spí nad jejím domem.

Debby Ryanová jako Aubrey

Debby Ryan hraje Aubrey, dívku, se kterou se Riley setká a pracuje v obchodě s retro oblečením s názvem Demolition. Ryan byl nejlépe známý pro Disney show Sladký život na palubě .


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Dívka se setká se světem“?

Girl Meets World vytvořil Michael Jacobs a April Kelly, kteří také vytvořili Boy Meets World.

Michael A klasy : Girl Meets World Co-Creator

Michael Jacobs ví, jak napsat hit. Kromě Boy Meets World , také vytvořil Dinosauři a Charles na starosti .

Láska v tenise znamená

Dubna Kelly : Girl Meets World Co-Creator

V té době byla April Kelly spisovatelkou na výstavách jako Mork & Mindy a Webster . Boy Meets World a Girl Meets World jsou její nejnovější úspěšné projekty.

Tereza Kale : Girl Meets World Writer

Teresa Kale napsala 10 epizod Girl Meets World a sloužil jako výkonný editor příběhů dalších 21. Před prací na show byla koordinátorkou scénářů pro Austin a Ally .

Silný jezdec : Girl Meets World Director

Kromě toho, že si Rider Strong vyzvedl svou roli Shawna Huntera a stal se důležitým pro děj seriálu, režíroval také 18 epizod.


Recenze „Dívka se setkává se světem“ - Co řekli kritici

Ve světě spinoffů a restartů Girl Meets World se setkal s poměrně kladnými recenzemi, zejména proto, že se jednalo o aktualizovaný pohled na otázky střední a vysoké školy. Boy Meets World bylo podobně důležité pro mladé dospívající, když vyrůstalo, protože bylo pozitivní, ale také realistické. Lidé si však rychle všimli, že dospělí, kterým se originál líbil, nemusí mít zájem. Disney ví, že to riskuje, protože fanoušci ze staré školy se mohou těšit na první epizodu, ale brzy si uvědomí, že jim slovo Farkle nepřijde tak zábavné, jako by mohlo být teenager, Napsal to Washington Post . Poté je to v podstatě zbrusu nová komedie a stejně riskantní jako dnešní show první sezóny.

Kde se „Dívka setkává se světem“ řadí v televizním Panteonu

Poté, co byla show zrušena, vyvolala u fanoušků spoustu pobouření počet diváků se údajně zmenšoval od první do třetí. Důvodem bylo, že přehlídka nebyla zaměřena na dospělé, kteří originál tolik milovali. Girl Meets World byl důležitý a nabídl nový záběr, ale ve srovnání se svým předchůdcem nemohl konkurovat.

Trailer „Dívka se setká se světem“Hrát si

Girl Meets World - nový komediální seriál - Disney Channel Official Girl Meets World má premiéru v pátek 27. června v 9:45, hned po premiéře filmu Zapped, na Disney Channel! Další své oblíbené pořady na Disney Channel najdete na DisneyChannel.com Kliknutím na tlačítko PŘIHLÁSIT se dostanete oznámení o zveřejnění nových videí na Disney Channel! 2014-05-02T16: 41: 51 000Z

Ústřední píseň „Dívka se setkává se světem“

Ústřední píseň Take On the World ve skutečnosti hrály hvězdy Sabrina Carpenter a Rowan Blanchard.Hrát si

Take On The World (téma „Dívka se setkává se světem“) - Sabrina Carpenter, Rowan Blanchard Získejte notový záznam Take On the World zde: bit.ly/1TwqNBX Debutové album Sabriny Carpenter EYES WIDE OPEN je nyní k dispozici! smarturl.it/sca1 Amazon: smarturl.it/scama1 Streamování: smarturl.it/scsa1 Sledujte Sabrinu Carpenter! twitter.com/sabrinaannlynn facebook.com/sabrinacarpenter instagram.com/sabrinacarpenter 2014-05-19T07: 00: 02.000Z

Stream Girl Meets World

Drobnosti „Dívka se setkává se světem“: 5 rychlých faktů

1. Sabrina Carpenter a Rowan Blanchard jsou nejlepší kamarádky v reálném životě.

Údajně na place, ti dva vždy mluvil o tom, že jednoho dne pojedu do Paříže . V roce 2018 to udělali. Po zveřejnění společné fotografie na Instagramu , Napsala Blanchard, 3 roky online francouzské domácí školy dohromady a my jsme se ***** dostali do Paříže, zlato.

2. Sabrina Carpenter získala hereckou chybu díky Hannah Montaně.

Trvalo to jen jednu epizodu, ale ona byla závislá. Moje první herecká inspirace pochází z první epizody Hannah Montany, řekla: podle Huffington Post . Tehdy jsem věděl, že chci být zpěvačkou a herečkou.

3. Údajně herecké obsazení zakřičelo před každým nahráváním.

Toto bylo údajně a tradice od Boy Meets World , také. Je to pravděpodobné, protože křik je dobrý způsob, jak se zbavit nějaké nervové energie.

4. Riley měla mít staršího bratra.

Hrál ho herec Teo Halm. Ale naneštěstí, Disney si nemyslel, že by to vyšlo a rozhodli se hrát pouze Riley a Auggie. Přestože Halm měl zlomené srdce, Danielle Fishel stále podporovala a nazývala ho neuvěřitelným talentem.

5. V sezóně 3 Girl Meets World napodobila úvodní titulky Boy Meets World.

Boy Meets World měl také měnící se kredity, ale spoustu scény jejich otvíráku sezóny 7 napodobit Girl Meets World's final season - včetně popcorn a kbelíky s vodou .

Stream Girl Meets World


Populární Problémy

Miloš Raonic získává bod skvělým bekhendovým volejem proti Stanovi Wawrinkovi v semifinále světového tenisového turnaje ABN Amro.

Když někdo truchlí, může být těžké vědět, co říct a co dělat. Chcete je podpořit a pomoci jim cítit se lépe, ale možná nevíte, jak je můžete utěšit. Vědět, jak zvládnout tuto choulostivou situaci, může být těžké, ...

Šněrování bot je podobné šněrování obuvi, ale extra pokoj umožňuje více možností, pokud jde o styl a funkci. Různé metody šněrování nejen dodávají vašim botám jedinečný vzhled, ale díky určitým stylům mohou vaše nohy být ...

Jejich třetí střetnutí ve čtvrtfinálové fázi na Rome Masters se pravděpodobně bude řídit stejným scénářem jako dříve: snadné vítězství Srbů.

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...