Jak streamovat „Mickeyho dvakrát o Vánocích“: Průvodce prohlížením rodiny

Mickey

Disney

Streamujte dvakrát o Vánocích hned teď

Mickeyho dvakrát na Vánoce (2004) uvádí klasické animované postavičky Disney v pěti samostatných prázdninových příbězích o duchu Vánoc. Minnie (Russi Taylor) a Daisy (Tress MacNeille) hrají v Belles on Ice; Vánoce: Nemožné rysy Donald (Tony Anselmo) a jeho synovci; Goofy (Bill Farmer) a jeho syn Max (Jason Marsden) počítají s tím, že vyrostou o Vánocích Maximus; Donald se navzdory prázdninovému daru dostává do svátečního ducha; a Mickey (Wayne Allwine) a Pluto (Bill Farmer) se usmíří po hádce s pomocí Santy a jeho skřítků v Mickey’s Dog-Gone Christmas. Režie: Carole Holliday, Matthew O’Callaghan a Theresa Cullen, film je pokračováním roku 1999 Mickey’s Once Upon a Christmas . Hodinky Mickeyho dvakrát na Vánoce online pro komediální hudební prázdninový film a v tomto čtěte dále Mickeyho dvakrát na Vánoce streamovací průvodce pro více informací o obsazení, recenzích a zajímavých drobnostech.

zbarvení stránky tenisových bot

Zde je návod, jak streamovat Mickeyho dvakrát na Vánoce právě teď:

Jak streamovat „Mickeyho dvakrát o Vánocích“ - exkluzivně na Disney+

Mickeyho dvakrát na Vánoce je jedním z mnoha vánočních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Mickeyho dvakrát na Vánoce a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte dvakrát na Vánoce
  5. 5. Klepněte na Mickeyho dvakrát o Vánocích
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Mickeyho dvakrát na Vánoce“: Přehled

Datum vydání: 09.11.2004
Tvůrci: Producent Pam Marsden; Spisovatelé Peggy Holmes, Chad Fiveash, James Patrick Stoteraux, Theresa Cullen, Carole Holliday, Colin Goldman a Matthew O’Callaghan
Ředitel:
Carole Holliday, Matthew O’Callaghan a Theresa Cullen
V hlavních rolích:
Wayne Allwine, Tony Anselmo, Jeff Bennett, Bill Farmer
Hodnocení:
G
Synopse:
Mickeyho dvakrát na Vánoce obsahuje klasické animované postavičky Disney v pěti samostatných prázdninových příbězích o duchu Vánoc.


Jak dlouho je „Mickey dvakrát na Vánoce“?

Mickeyho dvakrát na Vánoce je 68minutová animovaná rodinná prázdninová komedie.


Spiknutí „Mickeyho dvakrát na Vánoce“

Mickeyho dvakrát na Vánoce obsahuje klasické animované postavičky Disney v pěti samostatných příběhových segmentech.

V Belles on Ice soutěží Minnie Mouse a Daisy Duck v bruslařské soutěži. Minnie a Daisy soutěží o pozornost davu, každý se snaží překonat druhého a nakonec svolává tančící hrochy a krokodýly z Fantazie (1940) jako záložní bruslaři. Tito dva konkurenti se hádají, tlačí jeden na druhého a dělají nebezpečné kousky, aby zapůsobili na dav, který zahrnuje jejich dva ustarané milence, Mickeyho a Donalda. Když Minnie během triku se zavázanýma očima navlékne zvonek, Daisy si uvědomí, že byli oba nevlídní a pomůže Minnie vstát. Ti dva se smíří a spojí se ve velkém finále.

tenisový systém skóre

Vánoce: Nemožné funkce Huey, Dewey a Louie slaví Vánoce s Donaldem a Daisy v sídle strýce Scrooge McDucka. Poté, co se všichni tři špatně chovali k večeři, a jisti, že přistáli na Santově zlobivém seznamu, se vydali na severní pól, aby svá jména zapsali na dobrý seznam. Tam se dostanou do další neplechy, ale společně se Santovými skřítky dokážou dát věci do pořádku a zachránit Vánoce. Místo toho, aby na dobrý seznam napsali vlastní jména, přidali strýčka Scroogeho. Na Štědrý den ráno najdou poznámku od Santy, která jim říká, že díky svým činům získali místo na dobrém seznamu.

Na Vánoce Maximus, Goofy a jeho mladý dospělý syn Max slaví Vánoce společně s Maxovou přítelkyní Monou. Max je ze začátku otcem v rozpacích, ale brzy si uvědomí, že svého otce miluje, praštěný nebo ne. Když se připojí k zábavě s Goofym a Monou, všichni tři si uvědomí, že všichni mají něco společného.

Jediné, co Donald chce k Vánocům, je klid a pohoda, a je těžké se k němu dostat v Donaldově dárku. Zaprvé mu chybí cesta domů z obchodu s potravinami autobus a když se snaží dostat domů, stále více ho rozčilují všichni lidé, se kterými se setkává, plni prázdninového veselí - a jeho neschopnost uniknout všudypřítomnému Přejeme vám Veselé Vánoce. Jakmile je doma, zhoršuje se, že Daisy a jeho synovci chtějí, aby šel znovu do obchoďáku. Tam se věci jen zhoršují, protože se zdá, že všechno kolem něj hraje stejnou koledu. Když se pokusí uniknout tím, že jde do tajné místnosti, ocitne se ve scéně plné animatronických koledníků a zničí je, než si uvědomí, že jsou součástí show, na kterou se přišli podívat do obchoďáku jeho synovci. Huey, Dewey a Louie řeknou Donaldu, že už není jejich strýc, a nechají srdce zlomené s Daisy. Donald je poté vyhozen z obchoďáku a začíná chodit domů nešťastný, dokud nenajde koledníky, kteří zápasí s přáním Veselé Vánoce, a začne je dirigovat. Vytvoří se dav a připojí se, vtáhne Daisy a chlapce. Donald se jim omlouvá a všichni se přidají ke koledě.

V závěrečném segmentu, Mickey’s Dog-Gone Christmas, Pluto skončí v psí boudě poté, co omylem zničí Mickeyho vánoční stromek, včetně ozdob, které Mickey právě vyrobil. Pluto uteče z domova a skončí transportem na severní pól, kde ho adoptují Santovi soby. Když Mickey zjistí, že Pluto chybí, nakonec požádá o pomoc obchodního domu Santa - netuší, že je to ono nemovitý Ježíšek. Mezitím se Plutovi stýská po domově a Santa a sob mu pomohou dostat se domů. Po návratu domů Mickey a Pluto dokončují zdobení stromku, když dorazí přátelé, a film se zavírá, když zpívají směsici koled.


Herci „Mickeyho dvakrát na Vánoce“

Mickeyho dvakrát na Vánoce nabízí známé hlasy v některých oblíbených animovaných postavách Disney. Zde je několik hlavních hráčů.

Wayne Allwine jako Mickey Mouse

Rozrušený Mickey se vydává hledat svého nejlepšího kamaráda Pluta poté, co mu pes omylem zničí vánoční stromek v Mickey’s Dog-Gone Christmas. Allwine vyjadřuje Mickey Mouse ve filmech a televizních pořadech více než čtyři desetiletí, počínaje televizním seriálem z roku 1977 Nový klub Mickey Mouse . Pozoruhodné zásluhy jako Mickeyho hlas zahrnují ve filmech Kdo zarámoval králíka Rogera (1988), Hloupý film (devatenáct devadesát pět), Fantasy 2000 (1999) a Mickey’s Once Upon a Christmas (1999) a v televizním seriálu Mickey Mouse funguje (1999-2000), Myší dům (2001-2002) a Klubovna Mickey Mouse (2006-2016) .

Russi Taylor jako Minnie Mouse

Minnie soutěží s Daisy o pozornost davu během bruslařské soutěže v Belles on Ice. Taylor během své téměř čtyř dekádové kariéry vyjádřila mnoho milovaných dětských animovaných postav. Vyjádřila Strawberry Shortcake ve filmech a pořadech včetně televizního seriálu z roku 1980 Jahodový koláč a film Svět jahodového koláčku . Vyjádřila také postavy Simpsonovi (1990-2019), Komediální show Flintstone (1980-1981), My Little Pony: Film (1986), Šmoulové (1982-1989), Kachní příběhy (1987-1990), Muppet Babies (1984-1991), McDonaldland (1980-2000), Mickey’s Once Upon a Christmas (1999), Mickey Mouse funguje (1999-2001), Myší dům (2001-2002), Jake a piráti z Země Nezemě (2011-2014), Minnie's Bow-Toons (2011-2016), Klubovna Mickey Mouse (2006-2016) a Mickey a Roadster Racers (2017-2019). Její první zásluha jako Minnie Mouse byla v televizním filmu z roku 1988 Úplně Minnie .

vše o stolním tenise

Tony Anselmo jako Kačer Donald

Donald cítí ducha Vánoc navzdory sobě v Donaldově daru. Anselmo jako dítě fascinoval Disneyho a od televizního filmu z roku 1986 poskytl hlas Kačera Donalda v desítkách kreditů DTV Valentýn , včetně televizních seriálů DuckTales (1987-1988 a 2017-2019), Šarlatánský balíček (devatenáctset devadesát šest), Mickey Mouse funguje (1999-2001), Myší dům (2001-2002), Minnie's Bow-Toons (2011-2016), Klubovna Mickey Mouse (2006-2016) a Legenda o třech Caballeros (2018).

Bill Farmer jako Goofy

Goofyho syn Max se naučí vidět ho novým způsobem ve vánočním Maximu. Farmář hraje Goofyho hlas ve filmech a televizních pořadech od roku 1987, včetně televizních seriálů Hloupý oddíl (1992), Mickey Mouse funguje (1999-2001), Myší dům (2001-2002), Minnie's Bow-Toons (2011-2016) a Klubovna Mickey Mouse (2006-2016), Mickey Mouse (2013-2019), Mickey a Roadster Racers (2017-2019) a Hloupý film (devatenáct devadesát pět), Mickey’s Once Upon a Christmas (1999) a Extrémně praštěný film (2000). Vyjádřil také postavy v Kráska a zvíře (1991), Příběh hraček (devatenáct devadesát pět), Život brouka (1998), 7D (2014-2016), Despicable Me 3 (2017) a Obojživelník (2019).


Písně a soundtrack „Mickeyho dvakrát na Vánoce“

Mickeyho dvakrát na Vánoce zvukový doprovod zahrnuje prázdninové hudební klasiky jako Je to nejúžasnější období roku, O vánoční stromeček a přejeme vám veselé Vánoce/Paluba v halách/směs Jingle Bells v podání Wayna Allwine (Mickey), Tony Anselmo (Donald), Bill Farmer ( Goofy), Shaun Fleming (Young Max), Tress MacNeille (Daisy), Russi Taylor (Minnie) a The Disney Holiday Chorus. Mezi další hudbu patří Sdílej tento den v podání hvězdy country Joshe Kelleyho; Belles on Ice, složil Mark Watters; Make Me Look Good, provádí Tom Leonard; a Fontána v parku v podání Billa Farmera.


„Mickeyho dvakrát na Vánoce“ v pokladně

Film byl propuštěn přímo na DVD v listopadu 2004, pět let po originálu Mickey’s Once Upon a Christmas .


Recenze „Mickeyho dvakrát na Vánoce“ - Co řekli kritici

Odrůda nazýval film darem, který bude dávat dál - dárci. I po opakovaných prohlídkách by potěšení tyke měli udržovat ho-ho-hoing (a zůstat pohodlně rozrušeni), zatímco rodiče mají tendenci naléhavější záležitosti v domácnosti. Common Sense Media doporučuje film pro předškoláky a starší a nazývá jej sbírkou nezapomenutelných prázdninových šortek. TV průvodce řekl patro z cukrové třtiny a slavnostní soundtrack podpoří tento omnibus.


Kde se „Mickey’s Twice Upon a Christmas“ hodí do Disney Movie Pantheonu

2004 Mickeyho dvakrát na Vánoce je pokračováním vydání z roku 1999 Mickey’s Once Upon a Christmas . Oba byli vydáno jako dvoufilmový set k 10. výročí Mickeyho dvakrát na Vánoce v listopadu 2014.


Trailer „Mickeyho dvakrát na Vánoce“Hrát si

Mickeyho dvakrát na Vánoce - Trailer Zjistěte, kdo byl zlobivý a kdo byl milý při této velkolepé vánoční oslavě. Santa Claus se připojí k Mickeymu, Minnie a všem jejich kamarádům v originálním filmu o objevování skutečných radostí Vánoc. Sledujte veselé dovádění tvrdohlavého starého Donalda, jak se marně snaží odolat radosti ze sezony, a… 2012-04-13T19: 07: 04,000Z

Streamujte dvakrát o Vánocích hned teď


Drobnosti „Mickeyho dvakrát na Vánoce“: 5 rychlých faktů

Mickeyho dvakrát na Vánoce je slavnostní svátek pro děti i dospělé se známými hlasy a novými pohledy na některá známá prázdninová témata. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Jedna část, která byla vystřižena z filmu, vyprávěla příběh o tom, jak se Mickey a Minnie poprvé setkali.

Byly Vánoce a oba očekávali, že stráví dovolenou sami, dokud se nenajdou. Ostatní segmenty Nedostal se do závěrečného filmu, který zahrnoval tajemství, ve kterém se Mickey snaží zjistit, kdo ukradl Minnie vánoční cukroví a hudební revue Dvanáct dní Vánoc pod vedením Donalda.

2. Mickeyho dvakrát na Vánoce byla poslední hurá pro několik známých dlouholetých hlasových herců.

Film je Disneyho konečné vydání přímého videa s hlasy Wayne Allwine (Mickey), Alan Young (strýc Scrooge McDuck) a Russi Taylor (Minnie), kteří všichni vyjadřovali své postavy po celá desetiletí. Allwine zemřel v roce 2009, Young v roce 2016 a Taylor v roce 2019.

páskový pásek tendinitidy

3. Film byl mezi prvními, kdo představil známé postavy Mickey Mouse v počítačové animaci (CGI).

Mickey a Donald se v CGI objevili už dříve - Mickey dovnitř Muppet*vision 3-D (1991) a oba v atrakci zábavního parku Disney Mickey’s PhilharMagic (2003) - ale toto bylo první vystoupení CGI pro Minnie, Daisy, Goofy, Max, Scrooge McDuck, Huey, Dewey a Louie.

4. Hledejte nevrlého psa.

Možná není tak roztomilý jako Grumpy Cat, ale postava nevrlého psa se objevuje ve čtyřech z pěti segmentů: jako doručovatel na Vánoce: Nemožné, u přepážky na lístky na vlak a ve vlaku na Vánoce Maximus, v publiku na nákupní centrum v Donaldově dárku a jako hrubý kolemjdoucí v Mickey's Dog-Gone Christmas.

5. Není to poprvé, co Kellie Martin hraje Maxův milostný zájem.

Martin hrál hlas Maxovy přítelkyně Roxanne Hloupý film (1995) a hlas Mony v segmentu Christmas Maximus Mickeyho dvakrát na Vánoce .

Streamujte dvakrát o Vánocích hned teď


Populární Problémy

Spojení s chlápkem prostřednictvím textových zpráv vám může připadat trapné a zastrašující. Chcete -li se úspěšně spojit s mužem prostřednictvím textu, musíte umět flirtovat, požádat o připojení přes textovou zprávu a připravit se na rande. Buď sám sebou...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat nedělní hru Knicks vs Celtics online, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas FA Cupu mezi Chelsea a Nottingham Forest, pokud jste ve Spojených státech.

Nicku Kyrgiose mohla hrozit pokuta za porušení kodexu chování v jeho zápase s Richardem Gasquetem.

Jak hodit dřez. Dřez je baseballové hřiště, které odhodí míč směrem k zemi, právě když se blíží k těstu. Ke konci hodu stačí jen nepatrný pohyb, ale to může těsto snadno odhodit ze hry ...

Chcete streamovat Pixel Perfect právě teď? Zde se můžete podívat na to, stejně jako informace o obsazení, postavách, recepci, zábavných faktech a dalších!