Přímý přenos Navy vs East Carolina: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Navy vs ECU

Getty Quarterback Dalen Morris z Navy MidshipmenNavy Midshipmen 2-2 (2-0 AAC) zamíří na stadion Dowdy-Fiklen v Greenville v Severní Karolíně, kde se utkají s East Carolina Pirates 1-2 (1-1 AAC), přičemž oba týmy hledají druhé vítězství v řadě.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Navy vs East Carolina:27 tenisová raketa
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Navy vs East Carolina můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z ESPN, ESPN2 a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Navy vs East Carolina můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

výsledky francouzského otevřeného tenisu 2016

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Navy vs East Carolina můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

stát Oklahoma vs stát Iowa

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živé přenosy ESPN, ESPN2 a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Navy vs East Carolina můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Námořnictvo vs. Východní Karolína Náhled

Piráti získali své první vítězství v sezóně minulý týden, když porazili USF 44: 24. Ve druhém poločase udrželi jižní Floridu na pouhých sedmi bodech a rozehrávač Holton Ahlers hrál dobře, šel 17-26 na 222 yardů a tři přistání. Byla to nejkompletnější hra, kterou ECU dosud v této sezóně odehrála, což je dobré znamení pro postup.

Běh zpět Rahjai Harris měl zatím nejlepší hru své nováčkovské sezóny, běžel na 115 yardů a zároveň dvakrát našel koncovou zónu. Hlavní trenér Pirátů Mike Houston byl spokojen se snahou svého týmu na obou stranách míče a doufá, že se tato dynamika přenese do této hry.

Minulý týden jsme neměli žádné obraty, jen velmi málo trestů. Mnohem lepší provedení. Silná běžecká hra. Odvedl dobrou práci s ochranou v rozehrávce. A v důsledku toho jsme byli ofenzivně velmi produktivní. Myslím si tedy, že pokračování v ofenzivním útoku z minulého týdne bude tento týden důležité, Řekl tento týden Houston .

sledujte sladký život zacka a codyho

Midshipmen přicházejí z napínavého vítězství 31: 29 nad Templeem, které obrana námořnictva zastavila 2bodový pokus o konverzaci, který by ji spojil s pouhou minutou zbývající do konce hry. Vyžadovalo to solidní úsilí na obou stranách míče, ale námořnictvo to zvládlo. Obránce Nelson Smith měl druhou 100+ yardovou hru své kariéry, spěchal na 120 yardů a dvě přistání, zatímco Dalen Morris přikývl uprostřed napjaté situace při rozehrávce pro Navy, a hrál dobře, pravděpodobně získal právo začít znovu zde.

Byla to bitva tam a zpět a hlavní trenér Ken Řekl tento týden Niumatalolo že ten samý očekává tento týden proti Východní Karolíně.

Přinesou nám spoustu problémů. Jsou up-tempo. Když máte zadáka, který je v systému a ví, co se děje, je to těžké. Představují spoustu problémů. Na obvodu mají spoustu kluků, aby dostali míč. Budou velmi podobní Temple, pokud budou moci běhat, mohou házet. Ale oni mají zkušeného zadáka a my hrajeme u nich. Bude to těžké. Budeme muset najít způsob, jak hrát dobře v útoku. Musíme držet míč daleko od nich.

Námořnictvo vyhrálo hned čtyři v řadě proti Pirátům, přičemž jejich poslední vítězství v loňském roce proběhlo 42–10 štafetami v Annapolisu.


Populární Problémy

'Southern Charm' dnes na Bravu uzavírá svoji šestou sezónu. Zjistěte, jak se dá sledovat online, pokud nemáte kabel.

Indický nejvyšší hráč Prajnesh Gunneswaran převezme Němce Yannicka Madena, když otevírá svou nabídku na titul.

První ze dvou back-to-back Masters 1000 akcí, Canadian Open 2019 právě probíhá. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu v USA.

Jak testovat napnutí hadovitého pásu. U vozidel vybavených hadovitým pásem může mít běžné opotřebení za následek napnutí pásu a ztrátu napětí. Serpentinový pás může být umístěn v přední, zadní nebo boční části motoru jako ...

Zbývající republikánští prezidentští kandidáti se v sobotu večer v Jižní Karolíně utkali v deváté debatě GOP. Celé video si můžete přehrát zde.