Jak natáhnout kopačky

Pokud vám vaše nové kopačky připadají trochu těsné, existuje mnoho způsobů, jak jim můžete pomoci rychle je roztáhnout. Vyzkoušejte metodu, jako je zvlhčení bot vodou nebo zahřátí fénem, ​​než se v nich projdete a roztáhnete je. Chcete -li natáhnout kopačky, aniž byste je museli nosit, zvažte použití nosítka obuvi nebo nacpání novin. Pokud se vaše boty cítí příliš těsné na špičce a vaše prsty jsou skrčené, je to známka toho, že potřebujete jiný pár.

Metoda 1 ze 2: Nosit boty, abyste je protáhli

 1. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 1

  1 Noste boty po domě, abyste je přirozeně rozbili. Nasaďte si sportovní ponožky a vklouzněte do kopaček. Noste je po celém domě při domácích pracích, vaření jídla nebo posezení s rodinou. Noste je alespoň 30 minut a sundejte je, pokud vás začnou bolet nohy.
  • Nošení silnějších ponožek nebo více párů ponožek pomůže boty rychleji natáhnout.
  • Pokud vám boty na určitých místech otírají nohy, zakryjte je místy náplastí, abyste předešli tvorbě puchýřů.


 2. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 2

  2 Navlhčete si boty a ponožky vodou, abyste je při sušení natáhli. Buď naplňte rozprašovač vodou, aby se vám zamlžily ponožky a boty, nebo nalijte vodu přímo na každou položku. Ujistěte se, že vaše boty a zejména ponožky jsou pěkné a vlhké. Nasaďte si ponožky a boty a noste je po dobu 30 minut až hodiny, když všechny uschnou a formují se k vašim nohám.
  • Použijte běžnou vlažnou nebo studenou vodu z vodovodu.
  • Pohybujte se nohama, jak vám boty schnou, zahřívejte se na fotbale nebo jen kroutte prsty kolem.
  • Naneste vazelínu na místa, o kterých si myslíte, že by se na nich mohly vytvořit puchýře, abyste jim zabránili, než se vloupáte do bot.
 3. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 3

  3 Pokud chcete boty natáhnout teplem, použijte vysoušeč vlasů. Nasaďte si tlusté ponožky a přes ně kopačky. Zapněte vysoušeč vlasů na vysokou teplotu a zahřejte boty po dobu 5 minut. Vyhněte se držení trysky vysoušeče vlasů na jednom místě příliš dlouho a místo toho pohybujte vysoušečem vlasů po povrchu boty pomalu, pomocí tepla natahujte botu.
  • Poté, co zahřejete každou botu fénem, ​​noste boty ještě 10–20 minut, aby se nadále natahovaly.
 4. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 4

  4 Ponořte boty do horké vody na 10 minut, abyste je přetvořili. Nasaďte si kopačky a kopačky na nohy. Umístěte nohy do kbelíku nebo umyvadla dostatečně velkého, aby se vešly oba současně. Nalijte horkou vodu do umyvadla, ponořte boky a prsty, ale nepřekrývejte tkaničky (nebo kde by tkaničky byly, pokud vaše boty žádné nemají). Noste boty v horké vodě po dobu 10 minut a poté je noste dalších 30 minut, když začnou schnout.
  • Vyhněte se používání vroucí nebo super horké vody, protože to může poškodit lepidlo ve vašich botách (stejně jako si popálit nohy!)
  • Horká voda pomáhá učinit botu pružnou a nošení obuvi v suchém stavu vám pomůže tvarovat boty k vašim chodidlům.
  • Pokud jsou vaše boty vyrobeny z kůže, naneste na ně kožený kondicionér, jakmile jsou venku z vody, aby nepraskly.
 5. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 5

  5 Pokud je to možné, uvolněte tkaničky a pohodlně si vyzujte boty. Pokud mají vaše boty tkaničky na boty, mohou to být jen tkaničky, díky kterým se cítí těsné. Uvolněte tkaničky až dolů ke špičce boty a obujte ji. Upravte jazyk boty tak, aby byl pohodlný, a znovu utáhněte tkaničky kolem nohy.
  • Udělejte totéž s druhou botou, aby lépe seděla.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Protahování kopaček bez nošení

 1. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 6

  1 Pomocí napínáku obuvi natáhněte všechny strany bot. Můžete si koupit spoustu různých typů nosítek obuvi, které roztáhnou vše od prstů vašich bot po stranách. Vložte do boty nosítka a upravte je, dokud nenatáhne oblasti, které jsou na vašich nohou napjaté. Nechte svou botu v nosítku na 24 hodin.
  • Pokud byste například chtěli rozšířit svou botu, použili byste obousměrné nosítka.
  • Podívejte se na nosítka na boty ve vašem místním velkém boxu, obchodě s obuví nebo online.
 2. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 7

  2 Umístěte plastový sáček plný vody do bot, abyste je natáhli do mrazáku. Do každé boty vložte plastový sáček tak, aby sahal až k prstům. Naplňte každý plastový sáček vodou, aby byla bota plná, a zavřete sáček uzlováním nebo zipem. Umístěte boty do mrazáku, aby se voda mohla ochladit, a roztáhněte každou botu.
  • Ponechejte boty v mrazáku přes noc, aby voda úplně zmrzla.
  • Před vložením do obuvi se ujistěte, že plastové sáčky nemají žádné otvory.
  • Pokud máte potíže s vyjmutím zmrazeného plastového sáčku z bot, nechte led několik minut rozpustit, aby se sáček uvolnil.
 3. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 8

  3 Vložte do boty tenisový míček a natáhněte horní část boty. Pokud se vám boty v horní části chodidla cítí těsné, umístěte tenisový míček co nejhlouběji do každé boty. Nechte je takto přes noc a nechte tenisové míčky natáhnout horní část bot.
 4. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 9

  4 Naplňte své kopačky novinami a přizpůsobte si tak svůj úsek. Shromážděte kousky novin nebo časopisů, naškrábejte je do bot a nacpejte je až dolů do prstů. Vložte více novin do oblastí, které chcete natáhnout. Jakmile jsou boty plné novin, nechte je přes noc sedět, aby se úplně natáhly.
  • Dobře zabalte noviny, abyste se ujistili, že natahujete boty.
 5. Obrázek s názvem Stretch Football Boots Krok 10

  5 Ohněte boty rukama, abyste je ve volném čase natáhli. Pokud sledujete televizi nebo dokonce sedíte na okraji hry, vezměte botu do ruky a začněte ji protahovat tam a zpět. Manipulace s materiálem rukama pomůže jej pomalu rozbít.
  • Pokračujte v roztahování bot rukama alespoň po dobu 5 minut.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

Nosit boty, abyste je protáhli

 • Tlusté ponožky
 • Láhev s rozprašovačem (volitelně)
 • Fén (volitelně)
 • Kbelík nebo umyvadlo (volitelně)

Protahování kopaček bez nošení

 • Nosítka na boty (volitelně)
 • Plastový sáček (volitelně)
 • Tenisový míček (volitelně)
 • Noviny (volitelně)

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud jsou vaše prsty na špičkách bot skrčené, znamená to, že potřebujete větší velikost. Nošení příliš malých podélných bot není pro vaše nohy zdravé.
reklama

Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič byl z turnaje US Open 2020 vyřazen poté, co míč zasáhl čárovou ženu. Mnozí se ptali, zda to bylo správné volání, ale kniha pravidel je v této záležitosti zcela jasná.

Zlomenina holenní plató je zlomenina holenní kosti nebo holenní kosti, která zasahuje do kolena. V některých případech se může jednat o menší zlomeninu, která se rychle hojí pouze kolenní ortézou nebo sádrou. V ostatních případech se kost může roztříštit, zlomit ...

Elena Rybakina se v prvním kole US Open 2020 utká s ukrajinskou Katarinou Zavatskou. Rybakina byla jednou z nejlepších hráčů letošního roku, zatímco Zavatska doufá, že pronikne do první stovky.

Styl „roztomilé“ scény je jedinečnou, nevinnou a mladou sektou subkultury scény. Zaměřuje se především na to, aby vypadal mladý a podobný dětem, s barevnými a individualistickými možnostmi v módě. Přijměte nový přístup. Nepotřebujete ...

Pokud chcete vytvořit chladnou fade na teniskách, můžete to snadno udělat doma s tekutým barvivem na textil. Začněte obyčejnými, bílými teniskami z plátna a kupte si tekuté barvivo na látku v barvě, která se vám líbí. Smíchejte barvivo na textil s horkým ...

Jak se nebát, že vás při baseballu zasáhne hřiště. Zasažení hřiště je přirozenou součástí každé baseballové hry. Mnoho mladých hráčů se však může bát zranění nebo zranění při zásahu hřiště. Zde je několik tipů, které vám pomohou ...