Jak načasovat kriketový úder

Odpalování je spíše otázkou načasování než hrubé síly. Načasování míče není záhada, ale získaná dovednost. Zůstaňte uvolněni a soustředění. Buďte svědomití ve svém postoji a dávejte pozor na míč. Cvičením a trpělivostí můžete zvládnout umění načasování.

Část 1 ze 3: Se zaměřením

 1. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Krok 1

  1 Zůstaňte uvolněni mezi míčky. Udržování uvolněného těla, pozitivní energie a soustředěné mysli mezi míčky může výrazně zlepšit vaše načasování, když vykročíte k úderu. Zhluboka se nadechněte a uvolněte napětí v ramenou, zatímco čekáte na další míč. Zbavte se strachu z výstupu a představte si, že děláte úspěšný hit. Odpočiňte si pálkou mezi mísami a soustřeďte se na přítomnost.
  • Najděte si rutinu, která vám nejlépe vyhovuje. Chatování s rozhodčím vás možná uvolní a zbaví mysli očekávání, která jsou na vás kladena.
  • Vypněte koncentraci mezi míčky a když neútočíte. Nikdo se nemůže soustředit dvě hodiny bez přestávky.


 2. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Krok 2

  2 Opakujte mantru nebo dokončete rituál. Rutiny vám mohou pomoci dostat se do správného myšlení. Když vykročíte do záhybu, vyslovte pro sebe frázi. „Dávejte pozor na míč“ je běžná mantra. Ostatní hráči dokončí rutinu, než přijmou svůj postoj v brankovišti, místě, ze kterého budete pálkovat. Tato rutina může zahrnovat kopání do pálky nohama nebo úpravu oblečení. Mantry a rutiny nemusí dávat smysl nikomu kromě vás. Může se to zdát hloupé, ale důsledná rutina vám může pomoci správně nastavit způsob odpalování.
  • Rutiny a mantry jsou často sbírány během vašeho mládí.
 3. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Krok 3

  3 Vyšlápněte do záhybu a přeřaďte. Při dokonalém načasování zásahu je vyžadována vysoká úroveň mentálního soustředění. Když se připravujete na misku, udržujte svou mysl bez rušivých vlivů. Zapomeňte na minulá selhání a snažte se nevykouzlit potenciální budoucí selhání. Soustřeďte se na přítomnost. Zachovejte klid, uvolnění a vědomí svého těla. reklama

Část 2 ze 3: Převzetí vašeho postoje

 1. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Krok 4

  1 Postavte se na koule nohou. Umístění váhy na chodidla vás připraví na rychlý pohyb. Ohýbáním kolen přenesete svoji váhu z paty na chodidla. Vyvarujte se zamykání kolen nebo narovnávání nohou.
 2. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Krok 5

  2 Udržujte oči v rovině. Vaše vnější oko-levé oko, pokud jste levák, a pravé oko, pokud jste spravedlivý-by mělo zůstat na úrovni vašeho vnitřního oka. To vám umožní jasně vidět, jak míč oběma očima opouští ruce nadhazovače. Rovněž zajistí, že zbytek vašeho těla zůstane otevřený a zarovnaný s míčem-ramena zůstanou na úrovni a boky zůstanou otevřené.
 3. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 6

  3 Zvedněte pálku. Než budete moci zvednout pálku vysoko jako profesionálové, musíte zvládnout svůj postoj. Zvedněte pálku pouze na úroveň, která vám umožní mít pokrčená kolena, oči v úrovni a otevřené tělo. Skvělé držení těla v záhybu zlepší vaše načasování více než vypadat jako profesionál. reklama

Část 3 ze 3: Trefování míče

 1. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 7

  1 Namiřte loket na nadhazovače, když vbíhá do mísy. To vás povzbuzuje hrát rovně. Měli byste se snažit „houpat dítětem“ lokty, když řídíte míč, a ne škubat přes čáru.
 2. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 8

  2 Sledujte míč. Zatímco nadhazovač na vás běží, mějte obě oči zaměřené na míč. Zónování míče vám umožní lépe posoudit rychlost míče.
  • Zaměřte své oko na šev koule.
 3. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 9

  3 Začněte s klesáním netopýra. Měli byste downswing dokončit pomalu. Pomalé a rovnoměrné klesání vám umožní sledovat míč déle. Zabrání vám to hrát míč příliš brzy, což vám umožní zrychlit pálku míčem, když do něj zasáhnete.
  • Sloggery se houpají tvrdě a brzy, což znamená, že odpalují míč příliš brzy a příliš pomalu, čímž lžíce chytají do vzduchu.
 4. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 10

  4 Namiřte prsty na nohou a opřete se o míč, když do něj zasáhnete. S pokrčenými koleny a závažím na chodidlech mířte prsty na nohou ve směru, do kterého byste chtěli míč zasáhnout. Můžete se rozhodnout namířit prst na nadhazovače, jako to udělali pálkaři „zlatého věku“. Když se vaše pálka připojí k míči, přeneste do míče svoji tělesnou hmotnost.
 5. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 11

  5 Uvolněte si zápěstí. Jakmile míč zasáhne pálku, a ne dříve, rozmotejte si zápěstí. To přidá další úder do míče. To neznamená, že trefíte všechno do nohy, můžete si hodit zápěstí na stranu, jako byste hráli hokejovou střelu.
 6. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 12

  6 Roztáhněte ruce. Při stříhání nebo hákování míče se ujistěte, že máte úplně natažené paže. Stísněný výstřel vede k úlovku.
 7. Obrázek s názvem Time a Cricket Stroke Step 13

  7 Trefujte míč. Většinu míčků zasáhnete po zemi. Samozřejmě, pokud se pokoušíte jet rovnou na šestku nebo zaběhnout, trefíte míč do vzduchu a doufáte, že překročí hranici. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu odpálit míč na hranici (šest a čtyři)? Srovnejte hlavu s míčem a poté proveďte backlift. Načasujte míč mezi mezerami nebo ho nahoďte rovně.
 • Otázka Jak mohu zasáhnout šest na rychlé nadhazovačce? Soustřeďte míč a načasování. Použijte svoji sílu k úderu, ale pamatujte, že načasování je nejdůležitější.
 • Otázka Jak mohu čelit rychlé míse? Sledujte míč, zkuste během uvolňování míče nabrat délku a čáru a hrát co nejpozději. Především si buďte jisti, že můžete míč načasovat, pokud jej necháte přijít k vašemu tělu. Zůstaňte také klidní a soustředění. Nesnažte se uhnout nebo zahájit útok směrem k nadhazovači.
 • Otázka Jak mohu hrát přímou jízdu? Za prvé, při přímé jízdě by měla být vaše hlava rovná. Udržujte oči a ramena v rovině. Poté zvedněte baterii až k rameni, nespouštějte oči z míče, přejděte na přední nohu a jeďte.
 • Otázka Jak mohu posoudit rychlý míč? Podívejte se na paži nadhazovače a sledujte, jak rychle jej nadhazovač nadzvedne. Stačí se mrknout, protože po miskách hráče zjevně nebudete mít mnoho času.
 • Otázka Držím pálku shora nebo zespodu? Odkud se cítíte pohodlně. Virender Sehwag, absolutní legenda, držel pálku zespodu, a Gilly (Adam Gilchrist) ničivý Aussie ji držel před silnými. Podívejte se, co pro vás funguje.
 • Otázka Jak mohu zasáhnout velmi rychlou mísu na vzdálenější konec? Když nadhazovač hodí míč, zůstaňte na zadní noze. Sejděte na zem a zasáhněte ji jakýmkoli směrem.
 • Otázka Jak si mohu být jistý hraním proti opravdu rychlému nadhazovači? V první řadě zachovejte klidnou hlavu. Rychlý nadhazovač bude vždy hledat yorkera nebo dodávky po celé délce. Použijte lehkou pálku a udržujte ji na nízké úrovni. Věřte si. Posuďte linii a délku misky a švihněte pálkou plnou silou (pokud je vaším motivem získat hranici). Budování sebevědomí bude vyžadovat určitou praxi, neztrácejte naději.
 • Otázka Jak mohu zasáhnout míč daleko? Vykročením a přesunutím váhy na záda. Hodně trénujte, protože to je nejlepší šance, kterou máte ke zlepšení, postup.
 • Otázka Jak se mohu soustředit na dobrou délku rychlého bowlingu? Dávejte pozor na míč, když se nadhazovač chystá uvolnit, a snažte se bránit prvních několik dodávek s očima upřenýma na míč. Jakmile začnete pálit míč pálkou, můžete délku posoudit zrakem. Cvičení však bude nějakou dobu trvat.

Populární Problémy

VIDEO: Roger Federer vs. Andy Murray semifinále

Předčasný odchod z Citi Open ve Washingtonu by byl pro 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala obrovským zklamáním, ale Španěl mu to nenechal zabránit, aby si užil svůj čas v

Vaše tělo hostí stovky tisíc bakterií, které hrají hlavní roli při udržování vašeho zdraví. Bakteriální infekce může nastat, když se tyto bakterie nekontrolovaně rozmnožují a napadají jiné části vašeho těla nebo když škodlivé bakterie ...

Od Jordánska po LeBron, dokonce ani Yao Ming, nic nevyvolává větší úctu a potlesk než namočení. Jelikož jde o jeden z nejvyšších procentních cílů, které lze v basketbalu zkusit, je to tah, který stojí za to zvládnout. I když neuškodí být vyšší, ...

„Celebrity Call Center“, nová série od E!, Má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat epizody online nebo na vyžádání.

Jak hrát značku svítilny. Přehrávání tagu bylo vždy o tom, předběhnout toho, kdo je 'to'. Nyní však můžete přidat zábavnou vychytávku, díky níž bude hra více o nenápadnosti a taktu pomocí baterek k transformaci hry. Podle toho, kolik ...