Jak odemknout Blooper a Hammer Bro. v Mario Party 8

Máte hru Mario Party 8 pro Wii, ale nevíte, jak odemknout 2 skryté postavy? Chybí vám. Není to tak těžké, jak byste si mohli myslet, a už to nemusí být tajemství.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Unlock Blooper and Hammer Bro. v Mario Party 8 Krok 1

  1 V hlavní nabídce vyberte Star Battle Arena.
 2. Obrázek s názvem Unlock Blooper and Hammer Bro. v Mario Party 8 Krok 2

  2 Vyberte si libovolnou postavu.
 3. Obrázek s názvem Unlock Blooper and Hammer Bro. v Mario Party 8 Krok 3

  3 Dokončete celou hvězdnou bitvu. Jakmile to uděláte, odemknete jeden z Hammer Bro. nebo Blooper, chobotnice.
 4. Obrázek s názvem Unlock Blooper and Hammer Bro. v Mario Party 8 Krok 4

  4 Dokončete Star Battle podruhé. Znovu proveďte hvězdnou bitvu. Když se tam dostanete, pokračujte. Pak získáte postavu, kterou jste minule nedostali. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč je metoda 2 zcela vytvořena? Postavy nelze koupit v obchodě a polovina uvedených postav není ani ve hře. Metoda 2 je pro Mario party PC, ne Mario Party 8. Metoda dvě proto nebude na Mario Party 8 fungovat.
 • Otázka Proč je metoda dva úplně vymyšlená? Postavy si nemůžete koupit v obchodě a nemůžete být DK, Kamek, Shy Guy, Bowser, Bowser Jr, Koopa Kid, Koopa nebo Red v Mario Party 8. Druhá odpověď vám nelže. Mluví se o Mario Party PC, ne o Mario Party 8.
 • Otázka Co je režim hvězdného šampióna? Jedná se o režim pro jednoho hráče, kde v každém kole soutěžíte v soubojích proti jedné AI. Pravidla jsou podobná režimu Duel, kromě toho, že hra končí okamžitě, když někdo získá určité množství hvězdiček a není tam žádný časový limit.


Nezodpovězené otázky
 • Co je 'Mario Party PC'? A proč to nemůžu nikde najít?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nezáleží na tom, jakou postavu si vyberete. Nemají žádné speciality.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • A Wii
 • Dálkové ovládání Wii
 • Mario Party 8
 • Uložit soubor pro hru


Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Magic vs Raptors Game 2 online bez kabelu.

Jak ukončit věcné břemeno. Věcné břemeno je právní zájem, který má jedna strana na nemovitém majetku (pozemku) jiné osoby. Můžete například vytvořit věcné břemeno, které umožní energetické společnosti položit dráty po vaší zemi; můžeš...

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.

Národní výstava psů 2019, kterou představila společnost Purina, se bude vysílat od 12 hodin. do 14 hodin ve všech časových pásmech na NBC tento Den díkůvzdání (28. listopadu).

Podívejte se na jízdní řád a časy maratonu Breaking Bad na AMC a také na to, jak sledovat maraton online.

Abyste mohli chytit všechny pokémony, musíte posbírat všechny skryté pohyby. V Pokémon FireRed a LeafGreen je 7 HM: HM01 Cut, HM02 Fly, HM03 Surf, HM04 Strength, HM05 Flash, HM06 Rock Smash a HM07 Waterfall. Tato wikiHow bude ...