Jak odemknout dveře

Ať už toužíte po otevření této tajemné skříně, nebo jste prostě měli to nešťastné štěstí, že jste uvízli v podivné koupelně, tady je vaše úniková cesta. Zůstaňte v klidu a čtěte dál.

Metoda 1 ze 2: Otevření zamčených dveří bez klíče

 1. Obrázek s názvem Odemknutí dveří Krok 1

  1 Použijte kreditní kartu na pružinovém zámku. Ačkoli to nebude fungovat pro závory, bude to fungovat pro pružinové zámky (druh, který je šikmý a součástí kliky). Popadněte ten, který je levný a o který se nestaráte - pokud se rozbije, žádná škoda, žádný faul. Nejlépe funguje ohýbaná laminovaná karta.
  • Vtlačte jej mezi zámek a rám a zarovnejte jej s rámem. Ohněte jej, zatlačte zámek zpět do dveří a otevřete je.
  • Pokud mezi zámkem a rámem není místo, můžete jej vnutit mezi dveře a rám nad zámkem, poté rychle přejet prstem dolů a přitom naklonit kartu směrem k rámu. Zde může přijít vhod silnější a odolnější karta.


 2. 2 Na vnitřní dveře použijte malý šroubovák nebo tenký nástroj. Tato metoda funguje na dveřích s „kličkami na ochranu soukromí“ uzamčenými stisknutím tlačítka na klice dveří. Pokud jste zamčeni na druhé straně, podívejte se na malou kliku na klice. Do tohoto otvoru zatlačte šroubovák na brýle, kancelářskou sponku zatlučenou naplocho nebo velmi malý nůž na máslo. Zatlačte ji přímo tak daleko, jak jen můžete, a otáčejte nebo otáčejte, dokud nezachytí drážku a zámek nezaklapne.
 3. 3 Vyberte zámek . To může být komplikované, takže možná budete chtít přečtěte si úplné pokyny . Chcete -li začít, vložte kratší konec imbusového klíče do spodního okraje klíčové dírky. Trochu zatlačte, aby se zámek mírně otočil ve směru, kterým by se klíč otáčel. Udržujte tento tlak co nejstabilnější a pomocí neohýbané kancelářské sponky s malým podvodníkem na konci vyberte zámek:
  • Způsob čištění: jemně zatlačte sponku na spodní konec klíčové dírky, poté ji zvedněte dozadu a nahoru. Opakujte krouživými pohyby a pokaždé mírně zvyšujte tlak na imbusový klíč, dokud nepocítíte posun zámku. Když k tomu dojde, udržujte tlak při opakovaném pohybu stabilní, dokud se dveře neodemknou.
  • Metoda pin by pin: Pokud nemůžete s metodou drhnutí uspět, udržujte tlak na imbusový klíč mírný a stabilní, zatímco budete postupně zatlačovat sponku dovnitř. Když se kancelářská sponka dotkne špendlíku, zkuste ji zachytit v ohybu a zvedněte jej nahoru, dokud nezapadne na místo. Opakujte s dalšími kolíky, dokud se zámek neotočí.
 4. 4 Demontujte závěsy. Pomocí plochého šroubováku standardní velikosti jej zaklínujte mezi spodní kloub a kolík. Klepněte na rukojeť šroubováku směrem dolů kladivem. Sejměte hlavu a čep, až budou dostatečně volné.
  • Opakujte to se všemi závěsy. Pokud kolík nevyjede snadno, můžete mít větší úspěch, když jej vytlačíte pomocí křížového šroubováku.
 5. 5 Zničte zámek kladivem. Existuje důvod, proč je to poslední krok - mělo by to být vaše poslední možnost. Ve většině případů byste pravděpodobně raději zavolali zámečníka nebo jiné než nouzové číslo na místní hasičskou zbrojnici. Pokud potřebujete naléhavě odejít, opakovaně tlačte dolů, dokud se klika nebo zámek neodlomí od dveří. reklama

Metoda 2 ze 2: Otevření zablokovaného zámku

 1. 1 Při otáčení klíčem zatlačte nebo zatáhněte za dveře. U mnoha starších dveří musíte při manipulaci s klíčem na dveře tlačit, protože pokřivené dveře ohýbají zámek v nepříjemném úhlu. Zkuste vyvinout tlak v každém směru: nahoru, dolů, směrem k vám a od vás. Použijte co nejvíce síly, aniž byste ztratili rovnováhu, jakmile se dveře otevřou.
  • Pokud používáte klíč přítele, zavolejte a zeptejte se ho na to. Pravděpodobně zná výstřednosti dveří.
 2. 2 Otočte klíčem v obou směrech. Neexistuje žádný univerzální standard, jakým způsobem se klíč otáčí při odemykání dveří. I když víte, který způsob je „odemknutí“, otočení klíče dále ve směru „zamčeno“ někdy způsobí uvolnění zámku. Pokud dokážete klíč otočit na krátkou vzdálenost za úplnou uzamčenou polohu, otočte jej opačným směrem rychlým plynulým pohybem a můžete překonat zaseknutí.
 3. 3 Namažte zámek. Pokud neplánujete výměnu zámku, vyberte mazivo bez tuku, jako je grafitový prášek, protože olej zaschne zámek ještě více, jakmile vyschne. Stačí jeden krátký nástřik nebo stisk přímo do klíčové dírky; příliš mnoho maziva může být kontraproduktivní.
  • Pokud jste uvězněni v místnosti, použijte jakýkoli olej, který máte k dispozici, nebo potřete klíč špičkou grafitové tužky.
 4. 4 Prozkoumejte klíče. Problémem může být ohnutý klíč nebo klíč s vážně poškozenými zuby. Ohnutí klíče zpět do ploché polohy bude někdy sloužit jako dočasná oprava, pokud máte po ruce svorku. Vyměňte klíče v železářství co nejdříve.
 5. 5 Vědět, kdy použít sílu. Uslyšíte -li cvaknutí, když se klíč otáčí, dveře jsou pravděpodobně odemčené, ale zaseknuté a může se otevřít několik úderů. Pokud je zámek zaseknutý, několikanásobné zasažení zámku může pomoci po promazání a posunout lepivé stavítka.
 6. 6 Zkuste jiné metody. Možná budete muset klíč odložit a použít metody výběru zámku popsané v níže uvedené části. Pokud to nefunguje, možná budete muset zavolat a najmout zámečníka. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zamknu dveře? Mark Spelman
  Stavební profesionál Mark Spelman je generálním dodavatelem se sídlem v Austinu v Texasu. S více než 30 lety stavebních zkušeností se Mark specializuje na konstrukci interiérů, projektové řízení a odhad projektů. Od roku 1987 je stavebním profesionálem. Mark Spelman Odpověď odborníka na stavebnictví Vaše dveře by měly mít kliku se zámkem s palcovou západkou a většina dveří má závoru.
 • Otázka Můžete odemknout dveře nožem? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Je možné, pokud má nůž dostatečně úzkou čepel. Čepel můžete použít jako napínací páku ve spodní části standardního zámku kolíku/stavítka, zatímco kolíky zvedáte bobby pinem nebo sponkou na papír.
 • Otázka Jak můžete odemknout dveře do koupelny? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď personálu wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Většina dveří do koupelny má malý otvor na vnějším knoflíku nebo držadle. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak tyto dveře odemknout, je zasunout do otvoru malý plochý šroubovák, dokud nedosáhnete uzamykacího mechanismu. Poté otočte šroubovákem a odemkněte dveře.
 • Otázka Jak odemknete dveře bobby pinem? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď Zaměstnanci Otevřete čep bobby, aby se ohýbal pod úhlem 90 °, a oholejte gumový hrot na rovném konci nožem nebo břitvou. Vložte tento konec do klíčové dírky a potom ohněte kolík tak, aby lícoval s vnější stranou zámku. Na konci druhého čepu vytvořte háček a vytvořte napínací páku. Budete muset držet napínací páčku na místě ve spodní části klíčové dírky, aby se zabránilo tomu, že čepy v zámku spadnou zpět na místo, zatímco je zvednete prvním kolíkem. Otočením páčky proti směru hodinových ručiček otevřete dveře.
 • Otázka Může nůž pomoci odemknout dveře? Ano. Pokud zaseknete nůž mezi dveřmi a zdí, kde je rukojeť, pak s nožem kroutíte, možná budete schopni dosáhnout víceméně stejného efektu jako pomocí kreditní karty.
 • Otázka Jak mohu otevřít zamčené dveře s otvorem? Isaiah Sandulescu Předpokládám, že jsi měl na mysli dveře do soukromí. Získejte dlouhý, tenký plochý šroubovák a zasuňte jej do otvoru, dokud nedosáhne zadní „stěny“. Měl by tam být zářez. Otočte tento zářez šroubovákem, dokud neuslyšíte malé cvaknutí a dveře se otevřou.
 • Otázka Co když zamknu oba klíče v místnosti? Pokud jste ve svém domě zamkli klíče, můžete si zámek vybrat pomocí kancelářské sponky a/nebo kreditní karty. Pokud se váš zámek shoduje se šroubovákem, který máte aktuálně v rukou, můžete jej také použít k výběru zámku.
 • Otázka Co když moje dveře nefungují? Máte dvě možnosti: můžete buď zlomit kliku nebo dveře ze závěsů, nebo panty odšroubovat.
 • Otázka Co mám dělat, když ztratím klíč? Vždy mějte náhradní klíče! Kupte si úplně novou kliku, nechejte si vystřihnout náhradní díly a požádejte zámečníka, aby vám pomohl s otevřením kliky (odlomte kliku dveří nebo vyberte zámek).
 • Otázka Jak mám odemknout dveře bez klíče nebo s klíčem? Pokud je karta stará, vyberte zámek kreditní kartou. S klíčem vložte klíč dovnitř a otočte jím doleva nebo doprava - dveře se však pohnou.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jak odemknu zámek zámku na vstupu do klíče?
 • Jak mohu otevřít uvízlé dveře z PVC? Nahoře je částečně otevřený.
 • Co je spíž klíč?
 • Jak odemknu zámek tlačítka na vozíku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud si můžete vybrat zámek předních dveří, mohou také zloději. Použijte závorku, pokud je k dispozici, nebo nahraďte zámky bezpečnějšími příklady.
 • Pokud uslyšíte nebo ucítíte, jak se zámek otevírá, ale dveře se neotevřou, může být na druhé straně dveří závora nebo zámek kliky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vaše chování bude vypadat podezřele. Buďte připraveni na výslechy a samozřejmě získejte povolení od majitele, než se pokusíte vybrat zámek svého přítele.
 • Nikdy , za každých okolností odemkněte dveře se záměrem vloupat se do budovy nebo místnosti, do které nemáte povolení ke vstupu, zejména do obytných budov nebo místností. Pokud v těchto oblastech situace vyžaduje fyzickou konfrontaci (např. Obrana ostatních nebo zatčení občana) nebo fyzický odpor při pokusu zasáhnout, musíte místo toho zavolat 911.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Zaseknutý zámek

 • Klíč
 • Mazivo bez tuku nebo grafitová tužka

Bez klíče

 • Plochý (drážkovaný) šroubovák nebo nůž na máslo
 • Kreditní karta (nebo jiná plastová karta)
 • Napínací klíč
 • Kancelářská svorka
 • Kladivo
 • Šroubovák s křížovou hlavou

Populární Problémy

Jak se setkat s dívkami při návštěvě školy pro všechny chlapce. Když většinu dne strávíte obklopeni jinými chlapci, může být setkání s dívkami docela výzva. Abyste dosáhli co největšího úspěchu, musíte myslet mimo krabici a dostat se pryč od svého ...

Prostřednictvím ESPN Plus PPV můžete sledovat Khabib vs Gaethje a UFC 254. Zde je návod, jak to udělat.

Caroline Garcia cvičila v akademii Rafaela Nadala a na toto zařízení nemá nic jiného než chválu. Garcia také hovořil o tom, jak Nadal sám trénuje na akademii a jaký druh energie je v areálu přítomen.

Chcete tančit jako CeCe a Rocky ze seriálu Hit TV na Disney Channel, Shake it Up? Kdo by ne? Mají talent a úžasný styl! Postupujte podle těchto kroků a budete pracovat jako Rocky a Cece. Sledujte show! Buď si jist...

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.