Jak odpojit televizi

Držáky televizorů zajišťují vaši televizi tak dobře, že jejich zrušení vypadá náročněji, než je. Ačkoli se můžete obrátit na profesionála, jste schopni to udělat sami s několika problémy. Nástěnné držáky se skládají ze dvou částí spojených dohromady a někdy zajištěných zámkem. Odebráním těchto komponent budete moci televizi bezplatně zvednout a dostat ji tam, kam potřebuje.

Část 1 ze 3: Připravte se na odpojení televize

 1. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 1

  1 Odpojte všechny kabely připojené k televizoru. O šňůry lze snadno zakopnout, takže se o ně před přemístěním své drahé televize postarejte. Vytáhněte napájecí kabel ze zdi a nezapomeňte na žádná příslušenství. Kabely herní konzole, přehrávače filmů a další příslušenství musí zmizet a pro každý případ byste je měli přesunout na druhou stranu místnosti.
 2. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 2

  2 Uvolněte všechny bezpečnostní zámky. Mnoho televizních držáků nemá zámky. Pokud ano, může to být libovolný počet typů zámků. Mějte po ruce svůj uživatelský manuál, abyste nezatracovali nad ochranou proti krádeži uvnitř vašeho domova. Hledejte na držáku jakékoli známky zámku. Některé zámky vyžadují speciální klíč, který byl dodán v balení, zatímco jiné mají překlápěcí jazýčky nebo posuvné tyče, které je možné uvolnit prsty.
 3. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 3

  3 Pokud je to možné, zvedněte spodní část televizoru. Uchopte televizor po stranách a zkuste hranu dotáhnout dopředu. Televize je připojena k horní části držáku, takže si nemusíte dělat starosti. Nepřevrhne vás to. Místo toho budete moci vidět na zadní část televize a natáhnout za ni ruku. Pokud se televize nehne, nenuťte ji.
  • Televizor, který se nepohybuje, má buď bezpečnostní zámky, nebo je držen šrouby.


 4. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 4

  4 Vyhledejte šrouby nebo zatáhněte za struny. V závislosti na držáku, který máte, šrouby nebo šňůrky připevňují televizor k držáku na zdi. Dobrou zprávou je, že ani jeden není složité najít a vrátit zpět. Když je spodní část televizoru nakloněna dopředu, nebudete mít problém tyto komponenty vidět. Pokud nevidíte žádné struny visící ze stran držáku, budete okamžitě vědět, že potřebujete šroubovák.
  • Pokud máte pokyny k instalaci držáku na televizi, použijte je - jednoduše obraťte kroky.
  reklama

Část 2 ze 3: Odpojení televize

 1. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 5

  1 Odšroubujte montážní díly. Různé velikosti TV používají různé šrouby, takže zde možná budete muset udělat pokus a omyl. Nastavitelný elektrický šroubovák vás zbaví všech potíží. Budete muset zkroutit ruku, abyste dostali šroubovák za televizi. V závislosti na modelu budou upevňovací prvky pod držákem nebo po jeho stranách.
  • Je dobré, když vám při tom někdo pomůže držet televizi.
 2. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 6

  2 Zatáhněte za montážní struny. Držáky, které mají struny, mají také pružinový zámek v držáku. Když zatáhnete za nitky, poslouchejte, jak se zámek uvolňuje. Musíte zabránit aktivaci zámku. I když můžete dosáhnout obou řetězců sami, požádejte o pomoc někoho jiného, ​​aby to bylo snazší.
 3. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 7

  3 Lehce oddělte televizi od zdi. Pokud nemáte někoho, kdo by držel televizi ze zdi, budete muset improvizovat s domácími předměty. Vše, co potřebujete, je malé oddělení, aby se zabránilo zapadnutí zámku. Vytáhněte provázek na jedné straně a posuňte stranu od zdi. Ucpejte klínové předměty za televizor a pusťte je. Pokud to uděláte správně, už neuslyšíte, jak zámek zaskočil, takže to zopakujte s druhou stranou.
  • Pouzdra na filmy a videohry jsou skvělými provizorními klíny, ale můžete použít cokoli, co máte po ruce.
 4. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 8

  4 Zvedněte televizor z držáku. Posledním omezením je horní část držáku. Požádejte o zvednutí televize pomoc někoho jiného. Každý nechť zaujme jeden z konců. Počítejte do tří a zvedněte televizi přes držák. Okamžitě se spustí a můžete jej položit na zem. reklama

Část 3 ze 3: Demontáž držáku

 1. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 9

  1 Umístěte televizor lícem dolů. Přesuňte televizor, dokud nebude v bezpečí na zemi. Očistěte od něj ploché místo a položte jej na čistý, polstrovaný povrch. Nedotýkejte se televizní obrazovky ani ji neopírejte o povrch. Byla by škoda dostat se tak daleko, jen abychom poškrábali obrazovku.
  • Ujistěte se, že uvolníte celou cestu, aby nebylo nic, o co byste mohli zakopnout.
 2. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 10

  2 Odšroubujte držák na televizoru. Dokázali jste svůj televizor sesednout a ochránit, ale část držáku k němu zůstává připevněna. Naštěstí je tato část mnohem jednodušší, než dostat televizi dolů. Bez ohledu na tvar montážního kusu bude připevněn čtyřmi šrouby.
 3. Obrázek s názvem Odpojení televizoru Krok 11

  3 Odšroubujte držák na zeď. Bez televizoru je druhý držák prázdným rámečkem na zdi. Pokud se jej rozhodnete odebrat, vraťte jej stejným způsobem jako zbytek držáku. Tyto šrouby by neměly klást velký odpor, proto je odšroubujte a sejměte montážní díl ze zdi. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak uvolníte držák na televizi? Gino Colucci
  Specialista na domácí vylepšení Gino Colucci je specialista na domácí kutily a majitel Crackerjacks Handyman Services (není licencovaným dodavatelem) v Chandleru v Arizoně. Crackerjacks Handyman Services nabízí efektivní řešení pro úsporu nákladů pro komerční a bytové opravy a údržbu, specializující se na menší projekty. Crackerjacks Handyman Services nese pojištění odpovědnosti a všichni technici procházejí prověrkou. Gino Colucci Odpověď odborníka na zlepšení domácnosti Pokuste se zjistit výrobce a model držáku a vyhledejte pokyny k instalaci. Poté jednoduše kroky otočte.
 • Otázka Jak sundám televizi z držáku, aniž bych ji poškodil? Gino Colucci
  Specialista na domácí vylepšení Gino Colucci je specialista na domácí kutily a majitel Crackerjacks Handyman Services (není licencovaným dodavatelem) v Chandleru v Arizoně. Crackerjacks Handyman Services nabízí efektivní řešení pro úsporu nákladů pro komerční a bytové opravy a údržbu, specializující se na menší projekty. Crackerjacks Handyman Services nese pojištění odpovědnosti a všichni technici procházejí prověrkou. Gino Colucci Specialista na zlepšení domácnosti Odpověď odborníka Před odpojením televizoru se ujistěte, že je odpojen a odpojena všechna připojení. Rovněž vyčistěte svou cestu a eliminujte všechna možná nebezpečí při jízdě. Požádejte někoho, aby vám pomohl držet televizor na místě, zatímco jej rozepínáte, a poté jej po vyjmutí položte na polstrovaný povrch. Nedotýkejte se obrazovky ani ji neopírejte o povrch.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Šroubovák
 • Domácí potřeby pro klínování
 • Čistý list

Populární Problémy

Tigres a Leon se setkají ve finále Liga MX Clausura. Zde je návod, jak sledovat první etapu v USA.

Caroline Wozniacki postupuje do dalšího kola wimbledonského mistrovství. .

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes v noci sledovat osmý díl Euphorie - finále sezóny - a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Venus Williamsová nastoupí v deváté nasazené Dayaně Yastremské v těžkém zápase úvodního kola na Western & Southern Open. Bude to první setkání kariéry mezi oběma ženami.

Jak testovat Parkinsonovu chorobu. Parkinsonova nemoc (PD) je progresivní neurodegenerativní porucha postihující motorické i nemotorické schopnosti. Postihuje 1% osob starších 60 let. John D. GAZEWOOD, MD, MSPH, D. ROXANNE ...

Jak nahrávat video hru bez karty Capture Card. Nahrávání a sdílení hry se stalo pro mnoho hráčů velmi oblíbenou zábavou. Nárůst popularity video serverů, jako jsou YouTube a Twitch, otevřel zcela nové publikum ...