Jak používat elektrickou pračku

Elektrická myčka má podstatně větší čisticí výkon, než jaký můžete získat zahradní hadicí; tato síla má však také inherentní nebezpečí zranění nebo poškození majetku. Chcete -li se ujistit, že víte, jak používat pračku, než ji zapnete.Metoda 1 ze 2: Příprava na použití elektrické podložky

 1. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 1

  1 Noste vhodné bezpečnostní oblečení. Měli byste mít ochranné brýle a ochrannou obuv. Obuv by měla mít také pogumovanou podrážku, aby se minimalizovalo riziko uklouznutí na mokrém povrchu. Možná budete chtít nosit dlouhé kalhoty a košili s dlouhým rukávem, abyste ochránili své končetiny před létající špínou a úlomky.
 2. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 2

  2 Chraňte rostliny a rozbitné předměty jejich přesunutím z cesty nebo zakrytím.
 3. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 3

  3 Připravte si pračku k použití.
  • Naplňte plynovou podložku motorovým olejem a benzínem. Chcete -li nastartovat motor, přidržte startovací rukojeť a zatáhněte za ni.
  • Zapojte elektrickou podložku do řádně uzemněné zásuvky.
 4. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 4

  4 Připojte zahradní hadici k přívodu vody tlakového čističe. Před zapnutím tlakového čističe zapněte přívod vody, aby nedošlo k poškození čerpadla.
 5. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 5

  5 Pokud chcete extra čisticí výkon, naplňte nádrž nebo kbelík (na sifonovém systému) čisticím roztokem.
 6. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 6

  6 K trysce připevněte správnou trysku. Při používání pracího prostředku mohou být vyžadovány určité rady. Ujistěte se, že jste si pečlivě přečetli pokyny výrobce. reklama

Metoda 2 ze 2: Obsluha elektrické podložky

 1. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 7

  1 Chcete -li začít, umístěte stříkací trysku nejméně 0,61 m (0,61 m) od povrchu. Postupně hrot přibližujte. Pokud hrot držíte blíže než 30,5 cm (0,3 m), riskujete poškození povrchu.
 2. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 8

  2 Držte trysku pod úhlem 45 stupňů k povrchu. Ty pomohou odvést uvolněné nečistoty pryč od vás. Stisknutím spouště začněte stříkat vodu.
 3. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku, krok 9

  3 Pohybujte sprejem pohybem ze strany na stranu, aniž byste stříkali příliš dlouho na jakékoli místo.
 4. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku Krok 10

  4 Aplikujte prací prostředek tak, že začnete nízko a pohybujete se nahoru. Před opláchnutím nechte prací prostředek namočit alespoň 3 minuty. Nečekejte dostatečně dlouho, než zaschne. Opláchněte povrch stříkáním vody shora dolů.
 5. Obrázek s názvem Použijte elektrickou podložku, krok 11

  5 Postupujte podle pokynů výrobce pro propláchnutí systému po použití pracího prostředku v pračce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mám začít, když je příliš velký tlak? Stiskněte spoušť na ruční hůlce. Tím se tlak uvolní. Pokud se staví zpět, než začnete, znovu ho stiskněte. Někdy stisknu spoušť levou rukou, zatímco pravou rukou zatáhnu za startovací šňůru.
 • Otázka Při používání pračky poškodí čerpadlo, když ho nechám běžet bez stisknutí spouště? Na minutu nebo dvě ne. Je určen k recirkulaci čerpané vody zpět do vstupu, když se aktivuje vykladač (což se stane, když uvolníte spoušť). Mějte však na paměti, že pokud necháte běžet, recirkulovaná voda se třením zahřívá. To může způsobit problémy v čerpadle nebo přetlakový ventil citlivý na teplotu vypustí horkou vodu. V obou případech bude tlakový čistič dočasně mimo provoz, dokud nebude čerpadlo opraveno nebo dokud nebude resetován pojistný ventil.
 • Otázka Jak dlouho můžete nepřetržitě provozovat elektrickou myčku? Přehřívá se, pokud je používán déle než hodinu? Elektrické podložky mohou běžet tak dlouho, jak byste chtěli. S elektrickými podložkami s plynovým motorem si budete muset dělat starosti. Někteří lidé budou tvrdit, že voda udržuje motor chladný. Zcela nesprávně. Voda nemá s motorem nic společného. Elektrické motory lze navíc provozovat poměrně dlouho.
 • Otázka Co mám dělat, když se stále zastavuje? Místo toho, abyste ji zapínali a vypínali, udržujte stále tekoucí vodu.
 • Otázka Musí být pračka připojena k přívodu vody, když ji používám? Samozřejmě, že ano. Za prvé by to nefungovalo bez vody. Nejdůležitější však je, že běh čerpadla na sucho způsobí poškození.
 • Otázka Může hadice připojená přímo k domácímu kohoutku způsobit problémy s nádrží na vodu v podkroví? Nemělo by to způsobit problém, protože ve skutečnosti neměníte tok vody, jednoduše přidáte přílohu na konec, jak to bylo. Měli byste být v pořádku, pokud by nastaly nějaké problémy, určitě se spojte s technikem ve vaší oblasti.
 • Otázka Když jsem skončil s energetickým praním, nemohl jsem odpojit zahradní hadici od pračky. Co mohu udělat, abych to sundal? Sarah Battilana Na spojení můžete nanést trochu oleje nebo maziva a pokusit se ho uvolnit. Je možné, že jste hadici připevnili k podložce tak pevně, že se tam jen přilepila!
 • Otázka Mohu nechat nepřetržitě na přívodu vody pračku? Je v pořádku jej provozovat nepřetržitě celé hodiny? Sarah Battilana Pokud stroj obsluhujete, ano. Pokud na nějakou dobu odcházíte na přestávku, je vhodné vypnout hlavní přívod vody, aby pračka nezůstala bez dozoru a přitom byla stále připojena.
 • Otázka Jaká je moje myčka se nespustí? Sarah Battilana Pokud používáte elektrickou pračku, zkontrolujte, zda je zapojena do uzemněné zásuvky. Pokud nejsou, mnoho praček nebude fungovat. Pokud používáte plynovou myčku, zkontrolujte, zda je plynová nádrž plná. Pokud tyto opravy nefungují, nahlédněte do uživatelské příručky.
 • Otázka Co mám dělat, když se můj motor pračky stále vypíná? Sarah Battilana Zkontrolujte plynovou nádrž, zda je plná. Zdá se, že dochází, což by mohlo způsobit nerovnoměrné napájení pračky. Pokud to není problém, podívejte se do uživatelské příručky, abyste zjistili, co jiného by mohlo být příčinou problému. Pokud se jedná o starší stroj, může jít o nějaký technický problém, který je třeba interně opravit pomocí kabeláže.

Populární Problémy

Jak odstranit barvivo z semišových bot. Semišové boty vypadají velmi chladně. Bohužel se však snadno barví. Odstranění skvrn, jako je barvivo, ze semišových bot může být obtížné. Riskujete nejen zhoršení skvrny, ale můžete poškodit ...Somdev Devvarman hovořil o svém střetu s Rogerem Federerem na French Open 2013. Federer v tom zápase snadno porazil Devvarmana, přestože Ind hrál svůj nejlepší tenis.Zde je návod, jak streamovat Season 2 Marrying Millions online, pokud nemáte kabel.

Jak zabránit zranění kolen při veslování. Veslování na trenažérech a na vodě se rychle stává oblíbenějším, a to jak rekreačně, tak závodně. Ať už o víkendech veslujete rekreačně, využijte veslování ...Upnutí: (13) Elise Mertens vs (23) Madison KeysJak si vyrobit Mojito. Považován za ultimátní letní chladič, jakmile zvládnete tuto osvěžující směs máty, limetky a cukru, bude to váš koktejl, na který se chystáte po všechna letní setkání. Ať už se držíte klasického receptu, nebo ...