Jak sledovat předsezónu 49ers vs Chargers na Amazon Prime

Getty Trey Lance ze San Francisco 49ers měl ve své první předsezónní hře několik vzestupů a pádů.San Francisco 49ers míří na jih na stadion SoFi, kde se v neděli 22. srpna v předsezónní akci utkají s Los Angeles Chargers.

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) se bude vysílat na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny mimo ni. diváci trhu. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos 49ers vs Chargers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka : Toto je možnost pro diváky v San Francisku, Los Angeles, San Diegu, Sacramentu, Monterey a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, 49ers vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 49ers vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 49ers vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích 49ers nebo Chargers

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, 49ers vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

Poznámka : Toto je možnost pro diváky v San Francisku, Los Angeles, San Diegu, Sacramentu, Monterey a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

co je tenisová bota

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, 49ers vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat 49ers vs nabíječky naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


49ers vs Chargers Preseason Preview

Oblasti Niners vypadly z prohry 19-16 s Kansas City Chiefs v jejich první preseason hře. Jimmy Garoppolo šel 3: 3 na 26 yardů a Trey Lance dokončil 5 ze 14 přihrávek na 128 yardů a velmi dynamický 80 yardový touchdown. Josh Rosen odehrál nejvíce ztrát v San Francisku při prohře, ale tento týden byl upuštěn, takže to bude show Lance a Garoppolo, která se pohne kupředu - a měla by být nabitá dramatem.

Soutěží se zadkem. Dělají dobrou práci, řekl Shanahan o Garoppolovi a Lance tento týden, přes Yahoo Sports .

Nejde o jednoho chlapa proti druhému. jde o to, jak dobrý může být Trey, jak dobrý může být Jimmy. Myslím, že oba, když procházíte táborem, procházíte hrami, procházíte praktikami - v celé věci je to nahoru a dolů. Proto nesedím a říkám, kdo je před ostatními, co se děje po každém tréninku. Oba přinášejí do našeho týmu různé prvky. Věřím, že oba dokážou hrát na vysoké úrovni a já se snažím zjistit, který z nich to pro nás dělá nejlépe, dodal Shanahan.

Jeden hráč, který není úplně připraven? Jezdec na nejlepší přihrávku v San Francisku Nick Bosa, který je plánovaný návrat cvičit někdy po této hře. Jeho bratr Joey je samozřejmě na druhé straně s nabíječkami, takže se bratři Bosa nebudou scházet na poli.

Pokud jde o Chargers, minulý týden vyhráli 13: 6 nad Los Angeles Rams. Startér Justin Herbert seděl, takže Chase Daniel a Easton Stick se chopili úderů na quarterbacka. Hlavní trenér nabíječek Řekl Brandon Staley tento týden, že jeho tým v této předsezóně nebude hrát Justina Herberta, Austina Ekelera, Keenana Allena a Derwina Jamese, takže v QB v tomto pro Bolts očekávejte více ze stejného.

Velkou součástí NFL je to, jak hrajete, když jsou někteří z vašich kluků dole, trenére Řekl Brandon Staley . Stále tam musíte jít a soutěžit proti nejlepším týmům v lize s některými svými zálohami. Takže jsem si myslel, že jsme mohli získat opravdu dobré hodnocení některých našich kluků ... museli jsme zablokovat některé hrany a jak bychom plánovali, kdybychom tam měli ty lidi. Myslel jsem, že to pro nás bylo opravdu dobré hodnocení.

Zdá se tedy, že tato hra bude hodnocením QB pro Niners, kteří potřebují vidět více důkazů, že je Lance připraven na NFL, než začne, a celkové hodnocení soupisky pro Chargers, kteří se snaží nastavit hloubku za Herbertem a společnost.


Populární Problémy

Jak vytvořit mix. Mixtape je vybraná sbírka hudby z různých zdrojů, která byla ručně vybrána a zkopírována na nějakou formu zvukového záznamového média-obvykle jako dárek pro někoho. Směsi ...

Jak zjistit, zda se dívka chce líbat. Vědět, zda někdo bude vnímavý k polibku, může být zdrojem docela velké úzkosti, ale nemusí. Pokud víte, na co si dát pozor při něčí konverzaci a řeči těla, ...

VCU, která vychází ze dvou po sobě jdoucích ztrát, hostí v sobotu St. Bonaventure. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Dominic Thiem v neděli podlehl Pablu Andujarovi v prvním kole Roland Garros. Rakušan nechal proklouznout dvousetový náskok a poté sestoupil 6: 4, 7: 5, 3: 6, 4: 6, 4: 6.

Neporazená Naoya Inoue a Jason Moloney bojují v sobotu večer o tituly WBA a IBF v bantamové váze. Zde je místo, kde můžete sledovat boj v USA.

Turnaje ATP a WTA Tour, které se mají letos hrát v Číně, byly zrušeny.