Jak se dívat na americký hororový příběh Season 9 Episode 8 Online

americký hororový příběh

FX Film „American Horror Story: 1984“ má premiéru ve středu 18. září v 10/9c na FX.American Horror Story: 1984 vysílá dnes večer v 10/9c na FX. Synopse k 9. kapitole 8. epizody s názvem Odpočívej v kusech zní: Vynoří se smrtící trojice, která má v plánu vypustit novou éru v Camp Redwood. Naši bývalí poradci se zoufale snaží, aby se historie neopakovala.Pokud doufáte, že se podíváte na nejnovější epizodu, ale nemáte kabelové předplatné nebo FX přidané do vašeho kabelového balíčku, stále existuje spousta způsobů, jak sledujte show online . Podrobnosti čtěte dále.
Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FX na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTVFX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

badmintonová kresba

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně FX.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

badmintonová fotografie

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Dnes večer je předposlední epizoda před finále 9. sezóny příštího týdne

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Nový význam výrazu „zabíjení času“. #AHS1984

Příspěvek sdílený uživatelem americký hororový příběh (@ahsfx) 5. listopadu 2019 ve 23:15 PST

9. sezóna bude nejkratší americký hororový příběh sezóna ještě poté, co byla 17. října omezena na pouhých 9 epizod, podle TV průvodce . 1984 byl původně naplánován na 10 epizod, což by mělo stejnou délku Roanoke a Apokalypsa . Prvních pět sezón americký hororový příběh měly buď 12 nebo 13 epizod Kult bylo 11. V tuto chvíli není jasné, proč je sezóna tak kratší než ostatní.

S epizodou 8, která má premiéru dnes večer, se fanoušci mohou těšit na příští týden. Synopse k epizodě 9 s názvem Final Girl zní: Camp Redwood čerpá ztracenou duši hledající uzavření.

Showrunner a tvůrce Ryan Murphy již brainstorminguje různé nápady pro sezónu 10, která byla obnovena na začátku tohoto roku. Murphy také poznamenal, že show by mohla pokračovat donekonečna, pokud by se o ni zajímal, takže fanoušci by se mohli těšit na další tucet sezón.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Den nebo noc - není kam se schovat. #AHS1984

Příspěvek sdílený uživatelem americký hororový příběh (@ahsfx) 17. září 2019 v 13:01 PDT

Myslím, že to může trvat tak dlouho, dokud budu moci žít a dýchat a nadále se o to zajímat, a dokud to John [Landgraf] bude chtít dělat i nadále, řekl Život v Hollywoodu . A myslím, že pro to má vášeň. Je to přehlídka číslo jedna v této síti od roku 2011, kdy měl premiéru. Pořád to kope.

Dnešní epizoda se vysílá v 10/9c na FX. Nalaďte si příští středu 13. listopadu ve stejnou dobu, abyste zachytili závěrečnou epizodu American Horror Story: 1984. Mezitím se podívejte na několik našich oblíbených teorií fanoušků.


Populární Problémy

Jak znovu získat své centrum. Život může být stresující. Když se začnete cítit mimo hru, vaše nedůvěra může sama o sobě představovat výzvu. Pokud můžete, věnujte si nějaký čas, abyste se uklidnili a obnovili sebevědomí. Tento...

Chtěli jste někdy být jednou z těch horkých, fit dívek jako v moderních filmech? Vypadají nádherně, že? Být preteenem může být těžké, protože jste ještě velmi mladí a vaši rodiče mohou být přísní. Pokud chcete být žhaví a žádaní, ...

Jak vyrobit hry Pinball z lepenky. Pinball je klasická arkádová hra. Pokud jde o výrobu vlastního hracího automatu, existuje mnoho možností. Můžete to udělat jednoduše nebo si to tak propracovat, jak chcete. Ať už jde o jakýkoli projekt ...

Lov

Pokud jste ještě nikdy nestříleli ze zbraně, není nutně špatný nápad vědět, jak to udělat správným způsobem. Zamířit pistoli je teoreticky poměrně snadné, ale než se správné míření stane druhým, bude pravděpodobně zapotřebí praxe a zkušeností ...

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Průvodce, jak sledovat dnešní předsezónní hru Giants vs Browns online, pokud nemáte kabel.