Jak se dívat na Appalachian State vs Charlotte Football Online

Sledujte Appalachian State vs UNC Charlotte Football

Getty Zac Thomas a Appalachian State se v sobotu utkají se státní konkurentkou Charlotte.Appalachian State, jeden z nejlepších národních týmů 5 týmů, absolvuje zajímavý test na začátku sezóny, když horolezci v sobotu odpoledne přivítají na stadionu Kidda Brewera státního nepřítele Charlotte.Hra (začátek v 15:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete to sledovat přímo zde na ESPN+ „služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Appalachian State a Sun Belt každý týden, dalších univerzitních fotbalů a živých sportů, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího originálního obsahu (video i písemný) vše pro 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Charlotte vs App State v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Charlotte vs Appalachian

Dlouhá jedna z nejlepších škol FCS v zemi-vyhráli tři po sobě jdoucí národní šampionáty v letech 2005 až '07-Apalačský stát od návratu do fotbalu FBS v roce 2014 vzkvétal. -číselné výhry sezón, v miskách jsou 4: 0 a v minulé sezóně dosáhli na AP Top 25.Nový hlavní trenér Charlotty Will Healy, který hrál i trénoval jako asistent proti Appalachian State, ví, že konečným cílem je zopakovat to, co horolezci udělali.Nevím, co jiného bychom mohli chtít, hrát smysluplnou hru v App State, přinejmenším to má smysl pro nás, řekl . Chceme to, co App má. A nechtějí, abychom to měli.

Dosažení tohoto cíle začíná náborem. A protože Appalachian State a Charlotte soutěží o mnoho stejných nováčků - od každého je dělí něco přes 100 mil - sobotní zápas má význam, který přesahuje vítězství nebo prohru.Mohu říci, že je to důležité, na základě regionálního zápasu, na základě stavu (matchup), řekl nový hlavní trenér Appalačského státu Eliah Drinkwitz . Na základě energie, kterou do toho vložili, vlastnění té části státu, a na základě energie, kterou jsme do toho vložili. Nábor (oblast Charlotte) je pro nás důležitým místem. A máme tam spoustu skvělých fanoušků.49ers vyhráli jen 12 her ve čtyřech sezónách od vstupu do FBS v roce 2015, ale Healy Era je na silném začátku poté, co Charlotte minulý týden zlikvidovala Gardner-Webb, 49-28, v jejich otvíráku.

Očividně to nebyla zrovna nejvyšší úroveň soutěže, ale 49 bodů bylo nejvíce, co 49ers ve své době FBS nasbírali, což je znakem toho, co je tento přestupek schopen pod 34letým hlavním trenérem bývalého rozehrávače .

Appalačský stát má samozřejmě také silnou ofenzivu, jak ukázali minulý týden při výhře 42: 7 nad East Tennessee State. Zac Thomas, kandidát Darkhorse Heisman, nebyl na tom nejlépe, ale přesto spočítal 150 projíždějících yardů, 32 spěchajících yardů a tři celková skóre, zatímco Darrynton Evans, Daetrich Harrington a Marcus Williams Jr. kombinovali 188 spěchajících yardů na 27 přenosech.

Nemám pocit, že bychom se cítili dobře, ale necítím, že bychom se necítili dobře, Řekl Evans o ofenzivním postupu týmu pod vedením nového hlavního trenéra Eli Drinkwitze. Je to opravdu vědět, co máte udělat, a to je opravdu na každém muži, a ne na celém týmu.

Když se tito státní soupeři setkali loni na stadionu Richardson, Appalačský stát křižoval k vítězství 45: 9. Thomas byl perfektním 14 z 14 na 295 yardů a celkem čtyři touchdowny, zatímco Corey Sutton-který kvůli pozastavení vynechá sobotní zápas-měl 155 přijímacích yardů a dvě skóre.

Horolezci jsou favorizován 22 v tomto.


Populární Problémy

Hackovaní pytli se ještě nedostali na olympiádu, ale to můžete změnit. Začněte tím, že si vyrobíte vlastní tréninkové vybavení. Zde je několik snadných způsobů, jak vyrobit hacky z domácích materiálů nebo ze základních řemeslných potřeb. Použijte to pro ...

Zde je návod, jak sledovat epizody „Údolí boomu“ na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.

Jak nastartovat BMW (s komfortním přístupem). Po celá léta se považovalo za samozřejmé, že nastartování auta vyžaduje otočení klíčem. Některé automobilky, jako například BMW, tuto představu zpochybňují. BMW vyvinulo systém známý jako komfortní přístup ...

Tento wikiHow vás naučí, jak přeložit soubor PDF do jiného jazyka. K tomu můžete použít bezplatnou online aplikaci s názvem DocTranslator; pokud potřebujete pouze přečíst text PDF v jiném jazyce, můžete také použít Google ...