Živý přenos Giants vs Eagles: Jak se dívat online bez kabelu

Doug Pederson

NEW ORLEANS, LA - 18. LISTOPADU: Hlavní trenér Doug Pederson z Philadelphie Eagles na postranní čáře během zápasu proti New Orleans Saints v Mercedes -Benz Superdome 18. listopadu 2018 v New Orleans, Louisiana. Svatí porazili Orly 48: 7. (Foto: Wesley Hitt/Getty Images)

Náhlé stoupající New York Giants (3-7) vyhráli po sobě jdoucí zápasy, když mířili na jih po I-95 do Lincoln Financial Field, aby se utkali s bojujícím Philadelphia Eagles (4-6) v zápase NFC East, jak akce 12. týdne pokračuje Neděle.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na Foxu ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

kde tenis vznikl

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Nikdo neočekával, že by Orli byli v 12. týdnu před prosincem doma v pozici, kterou musí vyhrát proti týmu s třemi vítězstvími, ale tady jsou. Se ztrátou by Eagles spadli na poslední místo v NFC East. Pokud by Dallas Cowboys porazili Washington Redskins na Den díkůvzdání, Eagles by byli jen dvě hry z prvního místa, stejně jako Giants, ale stále by bylo hodně důvodů, aby se tam dostali, zbývá jen pět her a vyčerpaný druhotný, který poslední dva týdny krvácel yardy od Cowboys a New Orleans Saints.

Ztráta 41 bodů Philadelphie (48-7) na New Orleans v Superdome byla oficiálně nejhorší ztrátou obhájce titulu Super Bowl v historii NFL.

Tyto dva týmy se setkaly jednou již v této sezóně, protože Eagles v říjnu hravě porazili Big Blue na loukách 34-13. Po po sobě jdoucích vítězstvích hlavní trenér Giants Pat Shurmur věří, že jeho tým je mentálně na jiném místě od jejich prvního setkání s Orly, a nakonec na nějaké věci přišli na urážku.

Ano, v mnoha ohledech jsme velmi odlišný tým. Našli jsme způsob, jak dosáhnout dvou dobrých týmových vítězství za poslední dva týdny, takže děláme některé věci jako tým lépe, zatím ne dost dobře, ale jsme jiní. Určitě tam máme nějaké nové tváře, takže ano, jsme odlišní.

Tou věcí je útočná linie. Od mírného přestavby Big Blue efektivně udržuje Eli Manninga ve vzpřímené poloze a nováčka Saquona Barkleyho víří. Barkley má v této sezóně celkem přes 100 yardů ve všech zápasech kromě jedné a Manning minulý týden dokončil 17 z 18 pokusů o přihrávku proti Buccaneers.


Populární Problémy

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Náramek na zápěstí je zařízení, které slouží k podpoře zápěstí po úrazu nebo operaci, nebo v případě chronické bolesti zápěstí, aby se zabránilo dalšímu poškození a nepohodlí zápěstí nebo ruky. Protože většinu zranění zápěstí je třeba znehybnit ...

Jak vyrobit švestkový dort. Pokud hledáte lehký dezert nebo svačinu, nehledejte nic jiného než švestkový koláč. Švestkové koláče mají lehkou, nadýchanou texturu a neodolatelně máslovou chuť. Chcete -li si vyrobit vlastní dort, vypeckujte a nakrájejte několik ...

Jak docílit toho, aby kalhoty na jógu vypadaly módně. Jógové kalhoty se mohou zdát ležérní, ale jejich elegantní silueta a jednoduchý vzhled se vejde do mnoha outfitů. Přitahování pozornosti nahoru vám umožní vytvořit elegantní, mírně formální oblečení. Pro příležitostnější ...

Je to radostná zpráva pro Indii i Pákistán, protože hvězdný pár Shoaib Malik a Sania Mirza vítá chlapečka do rodiny Mirza-Malik !.

Každý se jednou za čas urazí, bez ohledu na pohlaví, rasu nebo věk. I když pravděpodobně očekáváte, že se v určitém okamžiku budete cítit slovně opovržení, nezmizí to bolest, rozpaky ani ponížení, když se to stane. Naučit se jak...