Přímý přenos Bears vs Packers: Jak se dívat online bez kabeluGetty Záložník Chicaga Bears Khalil Mack se na nedělní prohře v Green Bay moc neprosadil.Green Bay Packers (10-3) hostí Chicago Bears (7-6) v obrovské show NFC North na Lambeau Field Sunday.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bears vs Packers na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Bears vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Bears vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

jak hrát tenis ve větru

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Bears vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos hry Bears vs Packers a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Bears vs Packers

Když se tyto dva týmy setkaly v otvíráku sezony, ve hře dominovala obrana a Packers vyhráli 10: 3 . Medvědi vstupují do této hry tepleji ze dvou týmů, přestože Packers jsou na prvním místě v NFC North. Chicago vyhrálo čtyři z posledních pěti a jejich útok v poslední době ožívá, zatímco Packers vyhráli čtyři z posledních šesti - ale jejich soupeři byli vyřazeni 131-125 v těchto hrách .

Pro Medvědy bude hodně záležet na hře na rozehrávku, jako tomu bylo po celou sezónu. Pokud bude Mitchell Trubisky pokračovat v dobré hře, Medvědi by to mohli udělat zajímavým. Nováček běží zpět David Montgomery v poslední době také přišel a mohl by být faktorem v této hře. Green Bay umožňuje 122,8 spěchajících yardů za hru , a zatímco Montgomery měl v této první hře pouze šest přenosů, v tomto roce byla jen jedna další hra, ve které měl méně než 11 přenosů, takže jeho role od 1. týdne nesmírně vzrostla.

Medvědi v tomto navíc získají obrovskou podporu po návratu obranného konce Akiema Hickse. Hicks sestoupil se zraněním lokte 5. týden a jeho návrat by mohl pomoci posílit tuto Bearsovu obranu, která je již pevná top 10 jednotka .

Přesto je quarterback Packers Aaron Rodgers ve své kariéře proti medvědům 18-5 a vždy se mu podaří proti nim jednoho vytáhnout. Zda se to stane znovu v neděli, se teprve uvidí, ale hra by měla být skvělá.

Packers jsou 98-95-6 v sérii všech dob mezi těmito dvěma týmy.


Populární Problémy

Jak si něco zapamatovat. Vždy zapomínáte na své úkoly doma, nebo dokonce na to, jaké jsou vaše úkoly a kdy jsou splatné? Máte problém zapamatovat si jména lidí? Myslíte si, že máte špatnou paměť? Tento článek bude ...

Ať už žijete v Clevelandu nebo mimo trh, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat každou hru Indians naživo online bez kabelového předplatného v roce 2021.

UFC 248: Adesanya vs Romero je možné zakoupit pouze prostřednictvím ESPN Plus. Zde je přehled o tom, jak objednat PPV.

Jak posílit své jádro cvičebním míčem. Použití stabilizačního míče k základnímu tréninku současně zajistí rovnováhu a sílu. Http://www.shape.com/fitness/workouts/20-tricks-get-tight-toned-abs-faster Pokud jste právě byli. ..

Jak vyrobit díry po kulkách ve svém halloweenském kostýmu. Chcete svému kostýmu na Halloween dodat odvážný nádech realismu? Ať už jste zombie, která dokáže střílet tělem a nespadnout, nebo John F. Kennedy za rohem od travnatého ...