Monte Carlo Masters 2021: Stefanos Tsitsipas vs Andrey Rublev náhled, souboj a předpověď

Stefanos Tsitsipas (L) a Andrey Rublev

Stefanos Tsitsipas (L) a Andrey RublevPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Stefanos Tsitsipas vs (6) Andrey RublevDatum: 18. dubna 2021Turnaj : Rolex Monte Carlo Masters 2021

Kolo : Konečnétenisové bodovací karty

Místo : Monte Carlo, MonacoKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : JílOdměna : 2 082 960 EURNačasování zápasu: Ne před 14:30 místního času, 18:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Náhled Stefanos Tsitsipas vs Andrey Rublev

Známí nepřátelé Stefanos Tsitsipas a Andrey Rublev se v neděli utkají proti sobě ve finále Masters Monte Carlo 2021. To, co mnozí před pár dny očekávali jako zápas Novak Djokovič vs Rafael Nadal, je nyní soutěž mezi dvěma nejlepšími mladými hvězdami mužského tenisu.

V sobotním prvním semifinále Tsitsipas udělal krátkou práci Djokovičova dobyvatele Dana Evanse. Řek vyhrál 6-2, 6-1, aby se dostal do svého třetího finále Masters 1000.

Stefanos Tsitsipas slaví vítězství nad Danem Evansem

Stefanos Tsitsipas slaví vítězství nad Danem Evansem

Tsitsipas má zatím extrémně konzistentní sezónu 2021. Dostal se do čtvrtfinále každé akce, které se zúčastnil, kromě poháru ATP. Bývalý šampion finále ATP ve hře Monte Carlo ještě nepustil set a zatím byl zlomen jen třikrát.

To znamená, že Tsitsipas by byl opatrný před výzvou Rubleva, zvláště vzhledem k tomu, že Rus porazil Rafaela Nadala ve čtvrtfinále. Rublev následoval tuto průlomovou výhru s luxusním předvedením proti dalšímu silnému antukovému hráči Casperovi Ruudovi v semifinále.

Třiadvacetiletý hráč v sobotu porazil Ruuda 6: 3, 7: 5, aby se pohodlně dostal do finále. Stejně jako Tsitsipas ani Rublev nikdy nezískal titul na této úrovni; ve skutečnosti je to vůbec první ruské finále Masters 1000.

Stefanos Tsitsipas vs Andrey Rublev proti sobě

Vzájemný souboj mezi Stefanosem Tsitsipasem a Andrey Rublevem je v současné době nerozhodný 3: 3.

Oba mladíci hráli proti sobě dvakrát na antuce-Hamburg 2020 a Roland Garros 2020. Zatímco Rublev vyhrál v Německu nerozhodný výsledek ze tří, Tsitsipas vyhrál grandslamový zápas ve dvou setech.

tabulka výsledků tenisu

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Andrey Rublev

Andrey Rublev slaví poté, co porazil Casper Ruuda

Andrey Rublev slaví poté, co porazil Casper Ruuda

Jedná se o shodu, kterou bylo historicky obtížné nazvat. Stefanos Tsitsipas a Andrey Rublev se ve svých hrách dobře vyznají a mají zbraně, díky nimž si navzájem mohou dělat potíže.

Tsitsipas je pravděpodobně lepším tahačem na antuce, ale Rublev je zdatnější v odpalování soupeřů mimo hřiště. A i když tento týden mohl Řek ve svých vítězstvích hovořit plynuleji, Rublev přichází do finále lépe testován.

Rus nejenže ve čtvrtinách představoval Rafaela Nadala, ale ve třetím kole překonal i tvrdý odpor Roberta Bautisty Aguta. Proti Ruudovi a Nadalovi nasadil chytrou taktiku, připnul je do jejich bekhendových rohů a nedovolil jim využít jejich silnější forhendovou stranu.

To znamená, že Tsitsipas má mnoho rozmanitosti z obou křídel, a to mu často pomáhá dostat se ze složitých situací. Pokud Řek najde své první podání pravidelně a trefí jeho forhend přesně, možná by dokázal přelstít Rubleva a zajistit si svůj první titul Masters 1000.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Originální French Open Trophies předvedené v butiku Longines na Connaught Place.

Francouz Monfils by se poprvé objevil ve čtvrtfinále na Australian Open po 11 pokusech.

Kromě toho, že je vaše konzole Wii schopna hrát hry Wii založené na discích, může hrát řadu klasických her a malých her pouze ke stažení. Podle tohoto průvodce můžete začít nakupovat a stahovat hry pro Wii. Důležité upozornění: Wii Shop ...

Michiganský basketbal vypadá, že zůstane neporažený, když v neděli zabere Northwestern. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Dirigent je vůdce skupiny, sboru nebo orchestru a pomáhá udržet zpěváky nebo hudebníky v tempu. Abyste se stali dirigentem, musíte mít rytmus a existující porozumění hudbě. Poté se můžete naučit základní vodivé tvary a ...