Jak sledovat Auburn vs Texas A&M Football Online bez kabeluGetty Auburn QB Bo Nix.

Skutečný rozehrávač Bo Nix a č. 8 Auburn Tigers míří na College Station, aby se v sobotu utkali s Kellen Mondem a č. 18 Texas A&M v důležitém střetu SEC.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Auburn vs Texas A&M na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (školní fotbal i hry NFL na trhu) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

wagnerovy lokty

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Auburn vs Texas A&M přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce školního fotbalu nad rámec této hry, CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, Big Ten Network, Pac-12 Network a CBS Sports Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Auburn vs Texas A&M na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

sloane stephens vs madison klíče

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co největšího školního fotbalu je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, kanály ESPN, ACC Network, SEC Network a Velká síť deseti.

jak na raketbal

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Auburn vs Texas A&M na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Auburn vs Texas A&M na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Auburn vs Texas A&M

Hlavní trenér Texas A&M Jimbo Fisher se nestyděl sprchovat Auburn jako rozehrávač Bo Nix chválou před jejich zápasem. Fisher má spojení s Nixem, který byl trenérem QB pro Nixova otce Patricka během jeho posledních tří sezón v Auburn.

kde mohu sledovat chůzi mrtvých zdarma

Vynikající hráč, řekl Fisher o Bo Nixovi. Vítěz. Vyhrál státní mistrovství na střední škole, může běžet, může projít. Je to syn trenéra a jeho dědeček byl skvělý trenér, takže byl u všech nehmotných věcí a věcí, které máte a kterým se spousta lidí prostě nevystavuje, a nepřekvapuje mě, že má úspěch, který má na začátku své kariéry.

Je to skvělý hráč, a bude jím i nadále, určitě vynikající, než odejde z Auburn, pravděpodobně jednoho z nejlepších v zemi. To je opravdu dobrý hráč a má skvělé pokrevní příbuznosti.

Nix dovedl Auburn k trojici výher k otevření sezóny, včetně napínavé výhry 27-21 comebacku nad Oregonem. Během tří her nasbíral 245 yardů, čtyři přistání a dvě zachycení. Také spěchal na 79 yardů.

Ale Nix nyní dostává svou první střelu proti soupeři SEC se silnou obrannou jednotkou a velmi hlasitým davem, který touží vidět jej selhat.

velikost dětské tenisové rakety

S davovým hlukem odvedeme dobrou práci, a to jsme udělali opravdu poslední tři týdny, i když jsme hráli doma, řekl novinářům trenér Auburn Gus Malzahn. Myslím, že je to jako cokoli jiného, ​​bude to jeho první zkušenost, ale vím, že je velkým konkurentem. Ten okamžik nebude příliš velký - říkal jsem to už dříve, takže budeme muset zvládnout hluk a vše, co s tím souvisí.

Opravdu mám pocit, že každý týden se pro něj hra trochu zpomalí, ale jsem si velmi jistý jeho schopnostmi, řekl Malzahn. Musíte mít na paměti, že to byl jeho třetí zápas hrát univerzitní fotbal. Je to stále prvák. Musíme to mít na paměti. Bude se stále zlepšovat. To bude na dlouhou dobu vynikající quarterback v této lize, to vám řeknu.

Texas A&M se snaží zaznamenat kvalitní vítězství nad nepřítelem top 10 poté, co ve druhém týdnu sezóny klesl na číslo 1 Auburn 24-10. The Aggies porazili Texas State a Lamar v kombinaci 103-10 ve svých dalších dvou hrách.

Quarterback Kellen Mond vede ofenzivně cestu Texas A&M, má 747 yardů, pět přistání a tři zachycení.


Populární Problémy

Andy Roddick nedávno zvážil kontroverzi kolem diskvalifikace Novaka Djokoviče z US Open 2020. Roddick věří, že si Djokovič svým chováním neprospěl, a že je uprostřed debaklu PR.

Dva svaly, které pracují společně a vytvářejí spodní část nohy (nebo lýtka), jsou hlubší sval soleus a povrchnější (blíže k pokožce) gastrocnemius. Tyto svaly spojují patu se zadní částí kolena a působí ...

Rakouský daviscupový kapitán Stefan Koubek kritizoval komentáře otce Srdaka od Novaka Djokoviče na Rogera Federera. Koubek dále tvrdil, že Federer je „král tenisu“, který by měl hrát tak dlouho, jak to jen bude možné.

Berani a Packers se v sobotu setkají v divizním kole NFC. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Chcete sledovat Disney Plus na Xbox Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak streamovat Disney Plus na nejnovější konzoli Xbox.

Jak učit T -Ball. T-ball je příležitost vystavit děti radovánkám baseballu a naučit je základům. Jako učitel se soustředíte na to, aby byly děti lepšími hráči než na výhry. Chcete -li to provést, rozdělte postupy ...