Jak se dívat na Ballmastrz: 9009 Season 2 onlineYoutube Ballmasterz 9009Ballmasterz 9009, sezóna 2, má premiéru na webu Adult Swim ve 12:30 ráno východního dne 24. února 2020. Přehlídka sleduje Gaz Digzyovou, která se pokouší získat zpět svoji bývalou slávu poté, co se objeví nějaké destruktivní události.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu předplatné služby:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

bodování v badmintonu

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim.Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Cartoon Network/Adult Swim Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak hrát tenis pravidla

Náhled „Ballmasterz 9009“Hrát si

Ballmastrz: 9009 | Trailer k sezóně 2 | plavání pro dospělé Season 2 of Ballmastrz: 9009 premieres Sunday, February 23rd @ Midnight ET/PT. REGISTRACE: bit.ly/AdultSwimSubscribe O Adult Swim: Nechte si opravit Adult Swim, kdykoli a kdekoli, na www.winswim.com nebo stažením aplikace Adult Swim. Binge maratony nebo sledování vybraných epizod mnoha vašich oblíbených pořadů včetně Ricka a Mortyho, Robot Chicken, Venture… 2020-02-07T20: 00: 18.000Z

Ballmastrz: 9009 je animovaný komediální seriál pro dospělé, který vysílá Adult Swim Network a jehož první premiéra byla 9. dubna 2018. Seriál vytvořil a režíroval Christy Karacas, nejlépe známý pro film „Superjail!“.

Adult Swim je známo, že míchá jejich obsah, aby uspokojil dospělé, kteří by mohli mít rádi karikatury. Některé z jejich nejoblíbenějších show jako „Rick a Morty“, „Family Guy“ a „The Jellies!“ Nabízejí značku morbidního a vulgárního humoru, která je vhodnější pro dospělé. Pokud jde o „Ballmastrz: 9009“, můžete očekávat přehnané šílenství, ohlásil The Cinemaholic .

Předpokladem show je základní vykupitelský oblouk jednoho z největších hráčů smrtící hry. Tento hráč, který se odehrává v budoucnosti, upadá v nemilost a nyní musí vést jeden z nejhorších týmů ve hře k vítězství, aby se vykoupil a dokázal svou hodnotu, říká IMDB .

Po jeho spuštění, sezóna 1 získal příznivé reakce od diváků a byl obnoven na druhou sezónu.

Obsazení Ballmastrz: 9009 ‘zahrnuje Natasha Lyonne of Orange is the New Black and Russian Doll, as Gaz Digzy, a party girl. Gaz začíná jako hvězdná hráčka Boom Boom Boys, ale ona skončí s nejhorším týmem ve hře.

Jessica DiCicco hlasy Ace Amblinga, vedoucího hráče týmu Leptons. DiCicco také vystupuje jako Duleena, bipolární dívka v týmu. Když je Gaz nucena připojit se k Leptonům, Gaz ocení, že je Aceovým idolem.

Dana Snyderová se objeví jako Baby Ball, člen Leptonů. Eric Bauza vyjadřuje Flip Championa, kráčejícího odříznutého kusu těla s helmou zbavenou senzoru. Dave Willis vyjadřuje Leta Otela, pomalého člena Leptonů, který má pesimistickou stránku. Christy Karacas vyjadřuje Crayzara, toho, kdo vytvořil pravidla, která má nový svět, spolu s Hrou na uspokojení a potěšení lidstva. Karacas také vyjadřuje Aboo Buvu, herní postavu, která působí jako novinář pro hru.

Kromě výše uvedených postav nikdo další dvě postavy nevyjadřuje, ale hraje důležitou roli v sérii. Jmenují se Lulu a Bob. Lulu je obrovská zeleně zbarvená bytost, ale bojí se všeho a Bob je šedivý mimozemšťan, který nemá co dělat. Dříve bývala kapitánkou Boom Boom Boys, ale její život se rychle otočil dolů, když ho zničila kvůli její nudě, která ovlivnila její kariéru.

umýt tenisky

Kvůli svému obscénnímu jazyku a problémům s pitím je přesunuta o úroveň níž do nejhoršího týmu s názvem „The Leptons“ ve hře „The Game“. Přestože je Gaz neustále opilá, všechny šokuje všemi znalostmi, které o hře má. Ví, jak hrát co nejlépe, a má úžasné týmové schopnosti. „Ballmastrz: 9009“ představuje její cestu k tomu, aby se znovu dostala na vrchol tím, že tvrdě pracuje na tom, aby tento tým misfits vyhrál a dal poraženým ochutnat vítězství, ohlásil The Cinemaholic .


Populární Problémy

Nárůst armádního programu otevírá fotbalovou sezónu 2019 proti Riceovi v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nové právní drama ABC „For Life“ má premiéru 11. února ve 22 hodin. Zde je návod, jak streamovat epizodu online.

Jak milovat svého přítele. Najít dokonalého chlapa není vždy snadné, ale jakmile najdete někoho výjimečného, ​​chcete mu ukázat, co pro vás znamená. Každý vztah vyžaduje úsilí, ale naučit se udržovat věci zábavné a pozitivní ...

Jak změřit psovi krevní tlak. Váš mazlíček může trpět hypertenzí (vysokým krevním tlakem) stejně jako člověk. Psi a kočky si však v rámci rutinní veterinární prohlídky obvykle krevní tlak nekontrolují. ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Iowa vs Indiana online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos a všechny zápasy UFC Wichita v sobotu.